Hüppa postitusele

Change

Pettur Neonetis!


  • See teema on lukus See teema on suletud
Sellel teemal on 125 vastust

#61
MadisT

    Liige

  • liige
  • Postitusi:340
  • Liitus:07 mai 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:9 Campbell st, Parramatta 2150 Nsw, Australia
Ma isegi ei hakka seda kommenteerima mis Pickpocker siin hetk tagasi kirjutas, kuna see ületab igasugused eneseväärikuse piirid. Kui sa siin kunagi äri kellegagi tahad teha, siis arvad et see sul kunagi õnnestub ka?

Keegi siin eespool mainis et kooli ei ole mõtet helistada ja kool nii kui nii andmeid ei edasta (et pole nende asi arutada). Kuid on ikka küll, kool on kohustatud seisma oma õpilaste heaolu eest kooli siseselt, kui ka kooli väliselt. On väga oluline et sellest 15a noormehest kasvab pigem edukas meesterahvas, kui tüüpiline pomps, keda kõik kanal kahes esmaspäeva õhtuti kell 8 näete.
Ma olen kindel et kui sinna helistada ja rääkida lugu ära saad sa kindlasti vanematega ühendust või nende kontakt andmed. Nii uskumatu kui see ka teile ei tunduks, on seal töötavad inimesed ka inimesed ja paari aasta pärast kui teil mõistus koju jõuab (kui jõuab?) siis saate ise ka aru et nad on tegelikult soovinud teile ainult hea.

Ps: Kuidagi kahtlane on, et täiskasvanud naisterahvas laseb oma pojal lampi krediit kaardiga makseid sooritada, ilmselt ei ole ta ema ise ka teadlik millega tema poeg tegeleb.

Niiet sinna kooli helista kindlasti.
Kui saan ükskord kaineks, hakkan samuraiks. Lasen end siis õhku, juba esimeseks Maiks.



Kellel igav ja keelt mõistab siis: http://www.triplem.com.au/sydney/shows/gri...ts/gotcha-calls

#62
devilscryinmybedroom

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 331
  • Liitus:28 veebr 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kuressaare
Kooli helista jah kindlasti. Ma ei usu ka, et ema teab mida poeg teeb. Pojal vaja lihtalt öelda, et mul su kaarti vaja, et sinna tuleb raha vms
Tahaks näha mis nägu sa teed kui vanemad teada saavad, et tegeled juba pettustega.

#63
KickStarts

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 788
  • Liitus:01 dets 2006
  • Sugu:ei ütle
Jep, loodetavasti saad õigluse jalule seatud, mõni aeg tagasi lehes oli ka neti-pettustest juttu, kus olid küll teised summad, kuid seegi juhtum on analoogne sellega, ning karistus on päris korralik.

Saate lähemalt lugeda, juhul kui on soovi.

Ei

#64
Jack Herer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:14 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reaalnecity
Vibu ja te kõik - te olete tõsiselt naiivsed, kui see asi saab resoluutse lahenduse mentide poolt.
See ohtulehe story on hoopis erinev sellest, millega Pick hakkama sai.Ära tule suurt ja väikest võrdlema :D

Ennem, sõida konkreetselt ta vanematele külla paberid kaasas ja kll nad maksvad.
5bil year's ago our planet materialized from thin air.
Postitas pildi
Postitas pildi

#65
Billy Boy

    Õnne peenleib 2014

  • liige
  • Postitusi:7 566
  • Liitus:23 apr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Minuarust on olemas mingid leheküljed, kuhu nime sisestades võid telefoni numbri saada, aga pole kindel, kas mobiiliga sama asi on...

Teine võimalus on küsida Ott Velsbergilt. Kuulus scammer ja andmete lahti muukija ise, kes suutis mu emale helistada varem numbrit teadmatta, minu numbri ülesse leida ja isegi mu msn-i parooli teada saada. :D

#66
deathangel.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 796
  • Liitus:08 veebr 2006
  • Sugu:mees

[V]ibukas13, 6 mai 2010, 17:16, kirjutas:

Jep, loodetavasti saad õigluse jalule seatud, mõni aeg tagasi lehes oli ka neti-pettustest juttu, kus olid  küll teised summad, kuid seegi juhtum on analoogne sellega, ning karistus on päris korralik.

Saate lähemalt lugeda, juhul kui on soovi.

Vaata postitust



See link on küll teemast suht mööda.

Igastahes jõudu ja jaksu teile oma vaidlustes.
Postitas pildi
You don't need the truth. You need Propaganda.
ER foorumi liige alates 7-detsember 04.
God made Adam and Eve, not Adam and Steve
Ha-Adam She-ba-Tank Yenatze'ah (The Man In The Tank [is the one who] Shall Win)

#67
Krister

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 372
  • Liitus:22 juuni 2007
  • Sugu:ei ütle
Ma olen emale läbi ja lõhki asja ära seletanud. See makse kredalt oli kogematta(double click ja teine makse läks otse kredalt)
Ma võin sulle oma ema nr-i psida.
No ma olen mingi 100 korda lasknud emal vaadata kreda sissemakseid , kuna ta seda ei kasuta väga , siis on lihtne näha , et pole mingit raha tulnud( see võib tunduda teile valena , aga nii on).
Üks variant on see , et ma lasen emal pangast seda chargebacki raha kohta küsida, et siis saaks selle kätte ja kannaks ilusti tagasi selle.
Paypali konto on mul ka limiidi all, selle vertifitseerimisega ma hakkama ei saa ja vist ema oma enam kasutada ei saa seal kuna sinna mingi hoiatus pandud vms ning seal veel tuhat mure .(ofc olen ma seda mitu korda proovinud)

#68
Jalgpall

    Liige

  • liige
  • Postitusi:253
  • Liitus:29 dets 2009
  • Sugu:mees
Sa ei pidanud siia enam kirjutama, kindel pettur oled 100%!

Tõmba minema siit emane

Muutis KorvpallElu, 06 mai 2010 - 22:32.

Neonet

#69
Häppi^

    Tuustulnuk

  • liige
  • Postitusi:1 056
  • Liitus:06 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:BACK AT YOU
nahui sa mölad ta seletas kõik ilusti ära ju

#70
Jalgpall

    Liige

  • liige
  • Postitusi:253
  • Liitus:29 dets 2009
  • Sugu:mees
Ta on püüdnud siin juba korduvalt seletada aga tal ei tule see välja.
Mõttetu oss on ta.
Neonet

#71
Mäksu

    Möll!

  • liige
  • Postitusi:5 346
  • Liitus:07 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn.
Paras s*tt oled küll annad asja menti uuu, aja asi ise korda mine nõua võlg välja, löö duublisse anna lõuga vms, oo ma lähen menti, sa oled nagu pensionär ausalt, kuku alla kuskilt :D
Postitas pildi
Elu mõtte on saanud see kätte, kes suudab elada olevikus, mitte pidevas minevikumeenutamises ega tuleviku ootamises.

#72
metsavaras

    Teravaim kriit pliiatsis

  • REPTIIL
  • Postitusi:22 022
  • Liitus:20 veebr 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Internet business = serious business.

A mis karistust politsei saab 400 krooni väljapetmise eest määrata?
ÜKT? Rahaline trahv?

-soovid oma reklaami siia?-


#73
MadisT

    Liige

  • liige
  • Postitusi:340
  • Liitus:07 mai 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:9 Campbell st, Parramatta 2150 Nsw, Australia
Anna jah oma pm Kolmandale, muud ta sisuliselt siin ju ei soovigi.
Kui saan ükskord kaineks, hakkan samuraiks. Lasen end siis õhku, juba esimeseks Maiks.



Kellel igav ja keelt mõistab siis: http://www.triplem.com.au/sydney/shows/gri...ts/gotcha-calls

#74
RED

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:10 402
  • Liitus:15 dets 2002
  • Sugu:ei ütle
Pickpocker peaks tõesti sinna paypali kirjutama ja uurima.
<span style='font-size:8pt;line-height:100%'>Who's that riding into the sun.<br /><br /><br /><br />
Who's the man with the itchy gun.<br /><br /><br /><br />
Who's the man who kills for fun!<br /><br /><br /><br />
Psy-cho Dad. Psycho Dad. Psycho Dad!<br /><br /><br /><br />
He sleeps with a gun, but he loves his son.<br /><br /><br /><br />
Killed his wife 'cause she weighed a ton... Psycho Dad!</span>

#75
devilscryinmybedroom

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 331
  • Liitus:28 veebr 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kuressaare
Kas sul sinna PayPAli kontole ei ole seda raha laekundu we? Palun tee pilt nendest PayPali rahade liikumistest.

E/ Mäksu sa oled mingi dibiil we? Annad lõuksid ja tüüp läheb nuttes koju ning vanemad annavad asja menti ning kedagi enam ei huvita kas ta oli sulle võlgu või mitte. Saad krimi asja ja asi korras. Kui nii kõva vend oled siis parem peksa ennast kodus.

Muutis devilscryinmybedroom, 07 mai 2010 - 08:18.


#76
KeegiKolmas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 074
  • Liitus:16 nov 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

devilscryinmybedroom, 7 mai 2010, 09:17, kirjutas:

Kas sul sinna PayPAli kontole ei ole seda raha laekundu we? Palun tee pilt nendest PayPali rahade liikumistest.

E/ Mäksu sa oled mingi dibiil we? Annad lõuksid ja tüüp läheb nuttes koju ning vanemad annavad asja menti ning kedagi enam ei huvita kas ta oli sulle võlgu või mitte. Saad krimi asja ja asi korras. Kui nii kõva vend oled siis parem peksa ennast kodus.

Vaata postitust



+1 pekstes e aavuta midagi, eriti alaealist pekstes.
PickPocker pmis mulle ühe telefoni numbri, kui aega saan, siis helistan ja uurin mis värk siis on.

#77
Le Fu?

    [WARNBANNED] bros b4 hos

  • bannitud
  • Postitusi:1 319
  • Liitus:18 jaan 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võrumaa
Pick ongi evil siis saab keegikolmas kahjutasu + pick trahvi ja mõnus ÜKT.
Postitas pildi
Seen

#78
E-THUG

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 201
  • Liitus:04 juuli 2008
  • Sugu:mees

Mäksu, 7 mai 2010, 00:28, kirjutas:

Paras s*tt oled küll annad asja menti uuu, aja asi ise korda mine nõua võlg välja, löö duublisse anna lõuga vms, oo ma lähen menti, sa oled nagu pensionär ausalt, kuku alla kuskilt :D

Vaata postitust



Jajah, ~22 aastane vend läheb ~14 aastast lööma, et saada paar sada krooni, korralik vaatepilt oleks :eyebrows: .

Audi, 7 dets 2009, 21:23, kirjutas:

Ma kasutan Sensodyne Whitening pastat. Teeb ilusti valgeks, pole vajadust mingi keemia jaoks.

Vaata postitust



#79
:)

    Liige

  • liige
  • Postitusi:6 874
  • Liitus:27 okt 2005
  • Sugu:ei ütle

Mäksu, 7 mai 2010, 00:28, kirjutas:

Paras s*tt oled küll annad asja menti uuu, aja asi ise korda mine nõua võlg välja, löö duublisse anna lõuga vms, oo ma lähen menti, sa oled nagu pensionär ausalt, kuku alla kuskilt :D

Vaata postitust



targad inimesed nii ei toimi

#80
KeegiKolmas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 074
  • Liitus:16 nov 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Ok, see number mille pickpocker mulle pm-s tundus olevat õige ja sa sain sealt sama vastuse, et nemad ei olevat mingit raha saanud.

Mis seal ikka, andsin siis aega 2 nädalat neil seda uurida, pnagast, paypalist jne.
Ja 23-ks mulle teatada lõplik vastus.

Kui vastus jääb samaks, et nemad mulle seda 400 EEK-i ei kompenseeri, siis läheb avaldus politseisse sisse.

Mina saan oma raha 100% tagasi, neil läheb see lõbu lihtsalt natuke kallimaks ja keerulisemaks.

Uurin omal advokaadi käest järgi kah, et mis karistuse ta realselt saaks ja et kas on võimalik ka mingisugused kompensatsioonid saada seoses sellega, et raha on juba tänaseks ca 2 kuud minu taskutest puudu.

Eks siis hoian kursis teid, tundub et tuleb põnev keiss :D


Edit: Kui kellelgi tekib küsimus, et kas see on tõesti nii suur summa, et sellist vaeva näha, siis vastuseks: ei see ei ole nii suur summa, nüüd on juba asi pigem põhimõttes, kuna vaadates Krister Soovere vastuseid ja suhtumist, siis tänu sellele kõnele tema emale, sain ma aru kust ta selle pärinud on. Ehk neid ei huvita apsoluutselt fakt, et Nende VEA tõttu kaotasin mina 400 EEK.

Muutis KeegiKolmas, 07 mai 2010 - 17:33.






1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat