Hüppa postitusele

Change

Kas rolleri juhtimiseks peaks olema luba?


Sellel teemal on 45 vastust

Hääletus: Kas motorolleri juhtimiseks peaks nõudma luba? (243 liiget on hääli andnud)

Kas motorolleri juhtimiseks peaks nõudma luba?

  1. Jah, see on ikkagi üsna kiiresti liikuv sõiduk (81 häält [33.33%])

    Häälte protsent: 33.33%

  2. Jah, ent siiski vaid alaealistelt ning neilt, kel muid mootorsõidukite juhilube pole (127 häält [52.26%])

    Häälte protsent: 52.26%

  3. Ei, rollerit peaks saama ikkagi vabalt juhtida (35 häält [14.40%])

    Häälte protsent: 14.40%

Hääleta Külalised ei saa hääletada

#41
Aarne

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 446
  • Liitus:28 dets 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Tihtipeale kui mõni nolk jälle rolleril surma saab ei tunne ma ei kahtsust ega kahju vaid mulle tuleb irve näole...

Kurat nagu mingis sääsevarriorid PNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN 50mnega heal juhul laseb ja sihuke lärm .

Siis veel see ,et "mul roller olen äge, mul lihtsam liikluses kuna väike"
no kammoon, muidugi oled sa liikluses suht märkamatu aga ehk peaks kandma mingit helkurvesti? noooo see on liiga uncool.

Istu kodus ja nokitse oma rolleri kallal see mind ei häiri, sõida sellega nagu normaalne inimene see sammuti mind ei häiriks kuid kahjuks ainult mingi 10% alaealistest rollerijuhtudest eestis oskavad normaalselt sõita.

#42
Mihkel.

    Kui kaelani sitaseees oled, ei tasu pead norgu lasta

  • liige
  • Postitusi:4 075
  • Liitus:03 dets 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
jah.. ma ei ole ikka aru saanud, mis mõttega nad tuunivad oma võrre.. roller on liiklusvahend, eelkõige inimestele, kellel ei ole vaja pikki maid sõitta ning tahvad odavamalt (vanad inimesed).. mingi pinisevaid rollereid tuleks trahvima hakata.. ma saan aru, kui mingi 1000cc masin sõidab mõõda ja sellel "hääl" hea on, aga see juba teine asi..tihtipeale see 50cc jama mis kiirendab 50le 25 sekundiga teeb samat karmi häält mis 1000cc masin.. milleks seda vaja on? kui roller on võrr, peab see ka tasakesi tõõtama.. pole vaja hullu heli sinna taha panna.

#43
Tzambulaja

    Liige

  • liige
  • Postitusi:858
  • Liitus:03 okt 2008
  • Sugu:mees
Absoluutselt kindel, et EI VÕI, mingid nolgid, kes pole veel liiklusseadusesse nina sisssegi pistnud, tulevad oma tapariistadega liiklusesse.Ennekuulmatu.Mingi kat peaks ikka olemas olema.

Muutis Tzambulaja, 30 november 2010 - 21:59.


#44
Erlend

    Liige

  • liige
  • Postitusi:704
  • Liitus:18 nov 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
No mina pooldan ,et peaksid load ikkagi olema , ega see nüüd tükki küljest ei võta, see paar sada krooni , ning teeorija ning sõit...
Vähemalt tead liiklus eeskirju jms , ja üleültse, kasuks ka endale.
Paljud rolleri ära tehtud 70cc ja no mingile nolgile see kätte anda, siis juba teada , et paugu pill :P
Mees ilma kõhuta on sama mis korter ilma rõduta.

#45
Arxs

    Been there, done that

  • liige
  • Postitusi:5 899
  • Liitus:23 sept 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kodus Kodumaal
Nüüd on ju nii, et joljoller on ka mootorsõiduk ja seega on joljolleri load mootorsõiduki load ning sellega laienevad nendele jolleritele veel rohkem õiguseid. Fak.
Postitas pildi
01:25:13 +Palm: munnid olete we
01:25:15 Arxs: Pikemat aega juba :D

#46
katkine5

    I´m not bossy, I just have better ideas.

  • liige
  • Postitusi:3 092
  • Liitus:22 apr 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
wait, wat. Kui ma praegu läheks teeks rolleriload, saaksin nende lubadega teiste alla 11kW mootorsõidukitega ka sõita? (hetkel 16 aastane)
s.t rollerilubasid tehes saad A1 kätte?

Muutis katkine5, 10 mai 2011 - 19:13.

Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells.
For every male action, there is a female overreaction.
Time you enjoy wasting is not wasted time.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat