Hüppa postitusele

Change

Töö 4000.- krooni eest välismaale


Sellel teemal on 212 vastust

#201
Marvolo

    I SEE YOU

  • liige
  • Postitusi:7 512
  • Liitus:30 sept 2010
  • Sugu:mees
Kuldar Pai on siis Eestimaa. Eestimaa on võlgu.
ei ole kellegi poolt siin, kuid milleks halada? vaevalt, et keegi siit selle firma kaudu tööle läheb. pettis runes, siis pettis. on petis. teame. firma teema on mõttetu praegu, see ei puuduta teid siin, ma arvan.
/ega jah. ma panin hetkel ainult enda hetkearvamuse.

Muutis LaFreud, 20 august 2010 - 15:26.


#202
Visa Hing ehk Neoneti King

    Liige

  • liige
  • Postitusi:11 019
  • Liitus:15 märts 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võru
Arutelu on ju lubatud :D Kui moded leiavad et mõttetu teema, siis pangu kinni.
Senikaua võib ju arutelu kesta. Samas ei puuduta igasugused muud maailma toimuvad asjad ka meid, aga millegipärast arutelu käib.

#203
oxemiki.

    [WARNBANNED] 1 3 3 7

  • bannitud
  • Postitusi:666
  • Liitus:28 apr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kuressaare/Tallinn
Imo on asi nii, et kui te ise pole üle saanud, siis pole see teie asi ka. Jätke KeegiKolmas rahule :D

#204
Kevva.

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:10 097
  • Liitus:18 juuni 2007
  • Sugu:mees

oxemiki., 20 aug 2010, 16:46, kirjutas:

Imo on asi nii, et kui te ise pole üle saanud, siis pole see teie asi ka. Jätke KeegiKolmas rahule :D

Vaata postitust



Aga kas peab üle saama? Selle üle siin arutataksegi, et mitte üle saada ja teada saada, kas firma on puhas või mitte.

#205
Wolli

    The All-Seeing Eye

  • auliige
  • Postitusi:12 510
  • Liitus:30 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu Viljandi Tallinn

oxemiki., 20 aug 2010, 17:46, kirjutas:

Imo on asi nii, et kui te ise pole üle saanud, siis pole see teie asi ka. Jätke KeegiKolmas rahule :D

Vaata postitust




Ma ei saa ka aru, miks Keegikolmas järsku arutelu keskpunkt on...
Teema tehti ju firma kohta... aga samas ma ei näe ka põhjust miks me ei tohiks selle firma üle arutleda..

#206
oxemiki.

    [WARNBANNED] 1 3 3 7

  • bannitud
  • Postitusi:666
  • Liitus:28 apr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kuressaare/Tallinn
Arutage, kedagi ei huvita, aga lihtsalt miks te kõik tema kallal tõmbama hakkate ? Nagu 5/6 leht olid mingid 5 aastat tagasi "ülelaskmised" millele pole mitte mingit tõestust. Minge trollige kuskil mujal.

#207
Keeksta Tha Buffalo.

    its all about papers kid

  • liige
  • Postitusi:1 665
  • Liitus:14 märts 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn.
no jutt on nö. firmast ja paraku oli/on tema ka sellega seotud mingil määral. seega ma ei näe probleemi, miks ei võiks lahata kogu struktuuri. ja see hakkas sellest pihta et keegi3s õigustas seda nö. firmat algul.

mul üldiselt pohui kes süüdi on ja kes mitte, aga üks mis kindel pole vaja siia mingeid isehakanud modesi "võiks teema sulgeda.." "mida te süüdistate" jne. see on foorum ja kuna juba teema ülesse võeti siis miks seda ka põhjalikult lahata kui see nii popp teema on

Muutis Keeksta Tha Buffalo., 20 august 2010 - 16:14.

KEEXMAISTER
Postitas pildi

#208
Visa Hing ehk Neoneti King

    Liige

  • liige
  • Postitusi:11 019
  • Liitus:15 märts 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võru
Nu just nimelt.
Eestlase parim toit on teine eestlane. Aga mind küll huvitab, et kuidas asjad edasi lähevad.

#209
Tsämms.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:342
  • Liitus:22 juuli 2006
  • Sugu:mees
Olen isegi seda teemat juba mitmendat päeva pingsalt jälginud ja ootan väga suure huviga, mis edasi saama hakkab. Alguses, kui seda teemat uurisin, tekkis endalgi huvi selle firmaga tegemist teha, kuid nüüd jääb see ilmselgelt ära :D
Postitas pildi

#210
*1nsan3*

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:3 721
  • Liitus:06 aug 2004
  • Sugu:mees
Inimesi huvitab juba nende saatus, kes sinna "tööle" saadetud on. Et kuidas asi ära lahendatakse jne. Näiteks paljud panevad ennast nende olukorda, et kui näiteks oleksin ise sinna läinud, et mis tunne mul endal oleks jne. Sest kindlasti paljud tahtsidki proovida üsnagi usutava skeemiga välismaale tööle saamise viisi.

Aga asi pole selles mitu inimest te olete tööle saanud, vaid asi on selles, et mitut inimest te suudate profesionaalselt teeninda ilma, et tekiks mingeid probleeme. Kõik on ju lahendatav, seega asja tuum on ikkagi üleval. Kui ülemine ladvik mädaneb, siis mädaneb ka kogu projekt.

Seega enne kui asjale pole kõrvaltvaatajale rahuldavat lahendust leitud, siis ei teki ka mingit usku sellesse projekti. Edukaid ettevõtmisi edaspidiseks!

Muutis *1nsan3*, 21 august 2010 - 21:40.


#211
Külaline_August_*

  • külalised
  • Liitus:--

oxemiki., 20 aug 2010, 17:05, kirjutas:

Arutage, kedagi ei huvita, aga lihtsalt miks te kõik tema kallal tõmbama hakkate  ? Nagu 5/6 leht olid mingid 5 aastat tagasi "ülelaskmised" millele pole mitte mingit tõestust. Minge trollige kuskil mujal.

Vaata postitust




See on nüüd kujundlikult öeldud, sa ehk ei mõista päris täpselt, kuid mina armastan puhtaid ning korrasttuid linnatänavaid.
Saad aru. Rämpsu võiks prügikasti visata, mitte sel lebada lasta.

#212
Visa Hing ehk Neoneti King

    Liige

  • liige
  • Postitusi:11 019
  • Liitus:15 märts 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võru
Sorry, et kaevan super vana teema üles.
Aga kahju, et mul pole logifaile aga KeegiKolmas ma ns huvipärast veel küsiksin, et mis sest asjast siis saanud on?
Ja mul tuli meelde ju veel, et sa ütlesid mulle ,et su õde sai ka tööle Inglismaale tänu KuldarPai-le. Oma õde aga sa siin teemas küll kordagi ei maininud.
On sul üldse õde :o ??

#213
KeegiKolmas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 074
  • Liitus:16 nov 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Visa Hing ehk Neoneti King, 14 veebr 2011, 23:30, kirjutas:

Sorry, et kaevan super vana teema üles.
Aga kahju, et mul pole logifaile aga KeegiKolmas ma ns huvipärast veel küsiksin, et mis sest asjast siis saanud on?
Ja mul tuli meelde ju veel, et sa ütlesid mulle ,et su õde sai ka tööle Inglismaale tänu KuldarPai-le. Oma õde aga sa siin teemas küll kordagi ei maininud.
On sul üldse õde :confused:  ??

Vaata postitust



Mul neid lausa 2, üks neist oli tõesti Inglismaal tööl 2 aastat, aga mitte läbi Kuldari ja kindlasti ma seda ei väitnud ka.

Seda olen maininud ainult paar korda ja seoses näitega, et palju on võimalik seal kõrvale panna, ehk nn teenida. Nii et ära hakka trollima, otsi välja logi või ära genereeri.

Ei tea mis sellest saanud on, pole kursis sellest ajast kui siia viimati postitasin.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat