Hüppa postitusele

Change

Töö 4000.- krooni eest välismaale


Sellel teemal on 212 vastust

#181
KeegiKolmas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 074
  • Liitus:16 nov 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

August, 17 aug 2010, 18:29, kirjutas:

Poh see laim ja pettused nüüd, ma arvan, et siit saaks huvitavamagi teema tõstatatud.
Oleks siis Mardile üks kujundlik küsimus. Et ehk räägid lähemalt, kuidas näeb välja skisofreeniku argipäev?

Vaata postitust



Dr August, võibolla soovite sellest ise rääkida?

Igaljuhul, see on mu viimane post siin teemas.

Kui keegi soovib arutelu edasi arutada.
Siis pm või msn.

Muutis KeegiKolmas, 17 august 2010 - 18:38.


#182
Lawrence

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 872
  • Liitus:25 juuni 2006
  • Sugu:mees
Kurat see teema hakkab tõesti huvitavaks muutuma.Äkki on kellegil olemas ca 2005-2006 aasta foorumi failid.Saaks ju kohe ära tõestada,et roosapede(KeegiKolmas) on tegelikult lihtsalt mingi suvaline kaak kes heausklikelt asju(raha) välja petnud on. Ega jutud tühja koha pealt ei teki ja niipalju kui mina veel mäletan,siis tõesti on juttu olnud perse lohku tõmbamise koha pealt selle isiku poolt.
"If i become a dictator, I will kill 10 Million jews and a clown!"
"Why the clown?"
"See, nobody cares about the jews anyways"

#183
Huligaan

    [WARNBANNED]

  • bannitud
  • Postitusi:1 456
  • Liitus:26 juuni 2006
  • Sugu:mees
Mind küll ei huvita, et mingi tatt sai 5 aastat tagasi üle.

KeegiKolmas (++++++++++++++++++++++++++) (26)

nagu näha on preagu poiss ausat äri ajanud. saage üle oma runescape rahast.

#184
ksenoon

    [WARNBANNED] Soliidne härra

  • bannitud
  • Postitusi:5 435
  • Liitus:11 nov 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Huligaan, 17 aug 2010, 20:40, kirjutas:

Mind küll ei huvita, et mingi tatt sai 5 aastat tagasi üle.

KeegiKolmas (++++++++++++++++++++++++++) (26)

nagu näha on preagu poiss ausat äri ajanud. saage üle oma runescape rahast.

Vaata postitust



Enam täpsemalt ei saaks öelda.
5a tagasi oli Keegikolmas kõvasti noorem kah
Postitas pildi
vorsprung durch technik

#185
emaga räägid ka nii vä

    dindu nuffin

  • liige
  • Postitusi:3 783
  • Liitus:17 nov 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:@ Church

ksenoon, 17 aug 2010, 19:41, kirjutas:

Enam täpsemalt ei saaks öelda.
5a tagasi oli Keegikolmas kõvasti noorem kah

Vaata postitust



Ma arvan, et julgus üles tunnistada võiks ikka olla kui nüüd juba suur ja tark mees :o Aga noh kes teab ,äkki ei ajagi kelbast :D
tra sa oled veel lollim kui mina

#186
Arts15

    Liige

  • liige
  • Postitusi:130
  • Liitus:18 okt 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kohila
Võrdleks Marti siis Tiit ja Teet Kääpaga, kelle suust midagi arukat välja ei tule. Kes ei tea, kes kaks viimast on, siis
http://www.reporter.ee/2010/06/08/agedad-a...d-ajukaabikuid/
Vähemalt on nüüd nimi teada, et tulevikus sellise petisega mitte kokkupuudet teha.
:o

#187
Wolli

    The All-Seeing Eye

  • auliige
  • Postitusi:12 510
  • Liitus:30 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu Viljandi Tallinn

Arts15, 17 aug 2010, 20:45, kirjutas:

Võrdleks Marti siis Tiit ja Teet Kääpaga, kelle suust midagi arukat välja ei tule. Kes ei tea, kes kaks viimast on, siis
http://www.reporter.ee/2010/06/08/agedad-a...d-ajukaabikuid/
Vähemalt on nüüd nimi teada, et tulevikus sellise petisega mitte kokkupuudet teha.
:o

Vaata postitust




Võsapets võiks Pai Kuldari ka sedasi vahele võtta...

#188
Meelis

    ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤

  • liige
  • Postitusi:7 459
  • Liitus:07 dets 2005
  • Sugu:mees

Huligaan, 17 aug 2010, 19:40, kirjutas:

Mind küll ei huvita, et mingi tatt sai 5 aastat tagasi üle.

KeegiKolmas (++++++++++++++++++++++++++) (26)

nagu näha on preagu poiss ausat äri ajanud. saage üle oma runescape rahast.

Vaata postitust



Huvitav mõtteviis sul, kui endast vanemad on sinu jaoks tatid.

#189
Andrus

    Andrus

  • liige
  • Postitusi:2 011
  • Liitus:11 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Aga runescape keelas kohe alguses, et ärge väiksed poisid ostke runeraha, its might be a scam! põhimõtteliselt omaviga, et üle said vms?

-OINK-, 5 mai 2011, 18:07, kirjutas:

Sellest on tõmmatud maksimaalselt üks kõss , ehk siis pmst pool mahvi .

Vaata postitust



Ehk siis 1 kõss=0,5 mahvi... tänapäeva mõõtühikud...

#190
Meelis

    ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤

  • liige
  • Postitusi:7 459
  • Liitus:07 dets 2005
  • Sugu:mees
Sellest üle saamisest on täiesti ükskõik, lihtsalt näitasin, et Mart pole nii puhas poiss, kui ta siin vapralt kõigile jutustab koguaeg.

Loll? Muidugi vaadates su avatari ning lugedes su juttu, siis see juba põhjendab sinu puhul kõik.

Sellisel ajal teenis sellega lihtsalt massiivset kasumit, kui omasid PayPali ning Eestist ostes välismaale müüsid. Hinnavahe oli ~3 kordne. Vahepeal lihtsalt juhtus, et sattusid mõne idioodi otsa. Ise sellega eriti palju tasku ei pistnud, kuna ei olnud eriti aktiivne sel ajal (~9000.-), aga sõber, kes aktiivselt päevast päeva sellega tegeles, lükkas ~85,000.- tasku kuskil kvartali jooksul.

@Kerdo, nagu näha on lolle, kes lugeda ei mõista.

Muutis Meelis, 17 august 2010 - 19:25.


#191
Huligaan

    [WARNBANNED]

  • bannitud
  • Postitusi:1 456
  • Liitus:26 juuni 2006
  • Sugu:mees
15 päeva oled vanem. Wow. Aga vähemalt ma pole kunagi nii loll olnud, et millegi sellise eest raha maksta.

#192
Kerdo_

    ``Olukord on sitt, kuid see on väetis minu tulevikule´´.

  • liige
  • Postitusi:2 374
  • Liitus:16 veebr 2009
  • Sugu:mees
``Mart pole nii puhas poiss, kui ta siin vapralt kõigile jutustab koguaeg. ´´-Kui palju ma pean veel nägema seda lauset siin. Pmslt sa selgitasid juba ära, et ta scammer jne, taipohh mul sellest eks...aga miks korrata üht ja samat lauset miljon korda. :o

#193
Andrus

    Andrus

  • liige
  • Postitusi:2 011
  • Liitus:11 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
juu närib hinge ja seda on vaja välja elada...

-OINK-, 5 mai 2011, 18:07, kirjutas:

Sellest on tõmmatud maksimaalselt üks kõss , ehk siis pmst pool mahvi .

Vaata postitust



Ehk siis 1 kõss=0,5 mahvi... tänapäeva mõõtühikud...

#194
Külaline_August_*

  • külalised
  • Liitus:--
Ju närib hinge? Mida kuradit?
Meelis andis perfektse otsekohesusega enda motiivid edasi, aga te lollakad ei viitsi oma kuklatagust sügadagi ning panete lugemata postide arvelt "tarka".
SokC, miks sa oma posti ära kustutasid? Kõige õigem post üldse siin teemas, foorumi terviklikust seisukohast.
Miks ma pean ennast uuesti ja uuesti kordama. Neli lehte tagasi kirjutasin, et asi ei ole mingites väikestes summades, mis kaovad, vaid selles, et härra Mardil puudub igasugune ärieetika. Asi ei ole selles, et ta on potentsiaalne kaabakas ka tulevikus, vaid selles, et ta ei suuda ennast oma äridega õigustada. Igasugune suhtlus potentisaalsete klientidega on tühi null. Naerda oma viimatise tööandja üle, kui sellel kõht lahti on, aga kohe siis perse puhtaks pühkida, kui näha, et mees jälle korraliku toidu peal.
Palun süvenege veidi või olge asjaga seotud, kui tahate teemast haarata.

#195
kartzzzu

    [WARNBANNED]

  • bannitud
  • Postitusi:1 040
  • Liitus:25 jaan 2009
  • Sugu:mees

KeegiKolmas, 17 aug 2010, 00:47, kirjutas:

Siis tekib küsimus, miks sa tegid mulle ülekande, kui ma olin komandeeringus?


Vaata postitust




Tuleb välja, et tegu oli annetusega?
:o
Postitas pildi

#196
sitavikat

    isane

  • liige
  • Postitusi:4 532
  • Liitus:16 dets 2003
  • Sugu:mees
mina arvan, et keegikolmas võiks meelisele 500 koos intressidega tagasi maksta, ja rahu majas :D

Muutis sitavikat, 18 august 2010 - 11:49.


#197
Wings

    derp

  • liige
  • Postitusi:1 475
  • Liitus:10 sept 2009
  • Sugu:mees
// Ma bad, ma ise ei lugenud kõike korralikult läbi, kui silmakirjalik minust. :D

Muutis Wings, 18 august 2010 - 12:27.


#198
Visa Hing ehk Neoneti King

    Liige

  • liige
  • Postitusi:11 019
  • Liitus:15 märts 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võru
Jätaks oma rune teemad. Runescape foorum on mujal.
Aga sessuhtes et kui ma nüüd loen KeegiKolmandaga aetud msn logifaili siis.
Natuke imelik, et me olime arutanud seda välismaa tööd juba üsna pikalt kui järsku:

22:55) Pakkuda tööd Ing: põhimõtteliselt ma küsin parem ühe asja ära kohe, siis saab edasi rääkida
meie teenustasu on 4000 eek
see siis kogu asjaajamine
(22:55) Pakkuda tööd Ing: olgu siis Inglismaa v Soome
ja siiani keegi tööta pole jäänud
(22:56) Kaspar: aahsoo. 4000 eeki tuleb maksta enne töölesaamist või pärast ?
(22:56) Pakkuda tööd Ing: enne ikka
ega meie ei hakka ju tasuta tööd tegema
(22:57) Kaspar: ei no selge
(22:57) Pakkuda tööd Ing: mine vaata www.paipro.net
(22:57) Kaspar: aamh
(22:57) Kaspar: egas 4000 poleks probleem
(22:58) Pakkuda tööd Ing: no siis poleks tööle saamine ka probleem
mina tegelikult rohkem nagu assistent
(22:59) Pakkuda tööd Ing: juhatuse esimees, on see kes suga tegelema hakkab
(23:00) Kaspar: mingit näost näkku kohtumine toimub ka ikka?
(23:00) Pakkuda tööd Ing: üldiselt siiani pole vaja olnud
modelle me ei otsi

(23:00) Kaspar: irf
(23:01) Kaspar: a no selge


Peale seda 5 minutit oli juba kahtluse uss sees, et pmst on küll vahendusfirma aga noh 4000.- tuleb maksta kohe ja modelle me ei otsi, seega pole vajalik ka näost näkku kohtumine.
Nii, et edaspidi kui lähete kuhugi tööle, siis töövestlusel öelge firma juhile, et see vestlus on mõttetu, sest mai tulnud ju modellina siia tööle :D.

Okei nüüd võite kõik rahus hingata ja on lõpuks tõestatud, et tegemist on siiski pettusega.

Aga mis puutub Kuldarisse, siis… üllatus üllatus. Ma millegipärast arvasin, et nii võib minna. Ta oli väga kena ja sõbralik inimene, see tähendab, nii kaua kui see talle kasulik oli. Jutt oli tal muidugi ladus ning ta tõesti oskas väga positiivset muljet jätta alguses. Ta on väidetavalt usklik ning peaks Tartus mingi koguduse juhatuses olema isegi. Pidas pühapäeviti jutlusi jne. Kirik võtab kõik vastu…
Paraku olid asjalood tõesti nii, et lastekodust pärit, raske saatusega Kuldar jõudis ALATI inimestega tülli minna. Ma ei tea miks, kuid see lihtsalt oli nii. Ta ei suutnud vastu seista kiusatusele saada rohkem võimu ning erinevaid hüvesid. Kui keegi juhtus teda kasvõi kergelt kirtiseerima või osutama vastuoludele tema väidetavate uskumuste ning tegeliku käitumise vahel, siis… oi. Ainult üks sõna: pasarahe. Mehe suust tuli sellist sõimu ning eneseõigustust, et uskumatu kohe. Raha peale oli ta alati maias – nõudis alati palka juurde, kuid tööd eriti teha ei viitsinud. Ta oli reaalselt LAISK inimene. Kinnisidee oli ilmselt “saada mingiks ülemuseks ja teenida kiiresti ja lihtsalt palju pappi”. Suu jahvatas nagu turueidel, tõsiselt kohe. Päris väsitav oli lõpuks. Selja taga meeldis talle inimesi arvustada ning taga rääkida. Ja siis palvekoosolekule minna. Kuna ta oli maguse jutuga ning oskas endast jätta aktiivse sebija muljet, siis paljud jäid uskuma, et ta on mingi eriti pädev “asjaajaja”, “organisaator” vms.
Mis puudutab tema soome kontakte, siis need on ilmselt mingid nelipühi/elusõna laadse karismaatilise usklike ühenduse kaudu ainult.

Hea Kuldar. Kui sa seda loed, siis tea, et just hiljuti sai mu hea tuttav kohtus võidu noore nagamanni üle, kes müüs Kuldses Börsis olematut kaupa ning võttis ettemaksuks… 1000 krooni. Sinu poolt varastatud summad on tunduvalt suuremad. Vangi sa ilmselt ei lähe, seda lootust Eesti Vabariigis eriti ei ole. Sinusuguseid “ärimehi” hoitakse nagu kulda:) Ole rahulik, sa Eesti Nokia. Aga maksmisest sa ilmselt ei pääse. Nujah, ka taksojuhina saab vaikselt raha kõrvale panna…
Aga see, mis sa oma perele oled teinud… Nüüd aidaku tõesti Jumal ise.

LÕPP

http://trip.ee/conte...endusfirma.html


https://secure.bebo....erId=3699136046

Nimelt siis veel, et Soomes saab temaga ise kohtuda aga tegelikult hui. Enne kui 4000 pole maksnud ta teiega ei kohtu ka :D

Ja inglismaa kohta, et kuidas sai siis see mitte pettus olla kui inimesed lähevad kohale ja neile öeldakse, et nad pole kuulnudki mingist Kuldar Paist ja nemad töötajaid ei vaja.
lmao.

Muutis Visa Hing ehk Neoneti King, 20 august 2010 - 14:23.


#199
sitavikat

    isane

  • liige
  • Postitusi:4 532
  • Liitus:16 dets 2003
  • Sugu:mees
samalaadne jutt keegikolmas'e kohta.
mina arvan, et need süüdistused on ei kusagilt võetud ning rääkides kuulujuttudest, et tegu võib olla petistega, on täielik bullshit. seda näitab juba see, et mõlemad süüdistatavad eitavad kõike.
kõrvaltvaatajana on kerge hukka mõista, aga ärme unusta, et nö "süüdistatavad" on asja sees ning nemad teavad kõike paremini.

#200
Visa Hing ehk Neoneti King

    Liige

  • liige
  • Postitusi:11 019
  • Liitus:15 märts 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võru

sitavikat, 20 aug 2010, 15:45, kirjutas:

samalaadne jutt keegikolmas'e kohta.
mina arvan, et need süüdistused on ei kusagilt võetud ning rääkides kuulujuttudest, et tegu võib olla petistega, on täielik bullshit. seda näitab juba see, et mõlemad süüdistatavad eitavad kõike.
kõrvaltvaatajana on kerge hukka mõista, aga ärme unusta, et nö "süüdistatavad" on asja sees ning nemad teavad kõike paremini.

Vaata postitust




siis on siin lihtaslt 3 varianti:
1) sul on roosad prillid ees ( aitab kui puhastada neid või panna ette 4kordse klaasiga luubid )
2) KeegiKolmas on su best buddy
3) KeegiKolmandaga olete fuck buddyd

Tõesti ka need inimesed siin http://trip.ee/conte...endusfirma.html süüdistavad täiesti alusetult ja neil pole selleks mingit õigust, ja tegelikult nad ju polegi petta saanud. Kuldar Pai on samuti ingel.

--
Sel aastal juba olnud Kuldaril 2 kohtu casei.
http://kola.just.ee/

Välja mõista Kuldar Pai’lt põhivõlgnevus 37 021,04 krooni ja viivised 8 304,97 krooni,
kokku 45 326,01 (nelikümmend viis tuhat kolmsada kakskümmend kuus krooni ja 01
senti) krooni Swedbank AS kasuks.



Ta on kõigile võlgu :D

Muutis Visa Hing ehk Neoneti King, 20 august 2010 - 14:57.






1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat