Hüppa postitusele

Change

Töö 4000.- krooni eest välismaale


Sellel teemal on 212 vastust

#141
KeegiKolmas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 074
  • Liitus:16 nov 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Meelis, 17 aug 2010, 00:26, kirjutas:

No sina väitsid ju, et olid komandeeringus sellisel kuupäeval ning ei saanud mitte mingit moodi internetile ligi. Võid ju ajada tagasi palju tahad, aga faktid räägivad enda eest. Heast peast ma sulle vaevalt 500.- kandsin.

Meelis.

Millal ma sind siis üle lasin?

04.07.2006 VMT EHITUS AS
päevaraha RO438494158
Läksin ma VMT-se komandeeringusse
ja ära tulin augustis
11.08.2006 VMT EHITUS AS
töötasu RO448989525

Vaata postitust



Üldiselt ehitusel tehakse tööd esmaspäevast Reedeni.
Sa võtsid minuga NV-l ühendust, tahtsid mille osta.
Tegid ülekande Pühapäeval, said ilusti oma millid.
Kuna ma olin sinuga ühe positiivse müügi juba teinud, siis usaldasin sind ja tulin vastu.
Kuna laup-pühap ülekanded pankade vahel ei toimu, siis kajastubki see väljavõttel kui esmaspäev.
Olen 100% kindel et 17, juuli 2006 oli esmaspäev.

Niiet jah, tõesta parem seda, et sa mille ei saand :o

#142
Fabulous

    champagne and disco

  • liige
  • Postitusi:2 247
  • Liitus:08 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

KeegiKolmas, 17 aug 2010, 00:32, kirjutas:

Üldiselt ehitusel tehakse tööd esmaspäevast Reedeni.
Sa võtsid minuga NV-l ühendust, tahtsid mille osta.
Tegid ülekande Pühapäeval, said ilusti oma millid.
Kuna ma olin sinuga ühe positiivse müügi juba teinud, siis usaldasin sind ja tulin vastu.
Kuna laup-pühap ülekanded pankade vahel ei toimu, siis kajastubki see väljavõttel kui esmaspäev.
Olen 100% kindel et 17, juuli 2006 oli esmaspäev.

Niiet jah, tõesta parem seda, et sa mille ei saand :o

Vaata postitust




Kas mul on midagi kahe silma vahele jäänud või väitsid Sa enne, et olid põhimõtteliselt kuu aega Internetist eemal?

#143
Wolli

    The All-Seeing Eye

  • auliige
  • Postitusi:12 510
  • Liitus:30 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu Viljandi Tallinn

KeegiKolmas, 15 aug 2010, 19:17, kirjutas:

Praegu vaatasin, meilide järgi, et läbi koduka ja telefoni ma hakkasin tegelema 18 juuli, msnis oli tõesti juba vist lausa 14 juuli vms.

Ja mis vahet seal isegi on, kas 1,2,3 või mitu nädalat?
ca 2 nädala kanti jäi reaalne aeg millal ma telefonile vastasin, või tahad veel vaielda? :o

Vaata postitust




Noh..
1) Firma registreeriti veebruaris..
2) Kodukas sai sul valmis juulis 16.07... ja sellest ajast alates on ka hakatud levitama kodukal asetsevat tel. nr. ja et saab tööd nii UK-sse kui ka Soome...
3) Järelikult pidid ikka sina telefonile vastama /või vähemalt nendest inimestest teadma, kes seal Us ilma tööta jäid...

Lihtne kuupäevade ritta panemine... Midagi muud polegi vaja..

#144
Mark.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 685
  • Liitus:29 dets 2007

E-THUG, 17 aug 2010, 00:32, kirjutas:

Nagu näha siis pole see laim põhjuseta, see on enamus vanematele olijatele ju teada mille pärast whitemc tuntud oli eesti rs'is... Pole vahet kui vana see asi on, kui ikkagi tõestatakse ära tema poolne petmine siis on tegu petturiga, olgu ta seda teinud kasvõi 10 aastat tagasi.

Vaata postitust



Millest ma oma postitustes rääkisin siis... kus on tõestus... ilma tõestuseta on see laim...

#145
Meelis

    ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤

  • liige
  • Postitusi:7 459
  • Liitus:07 dets 2005
  • Sugu:mees

KeegiKolmas, 17 aug 2010, 00:32, kirjutas:

Üldiselt ehitusel tehakse tööd esmaspäevast Reedeni.
Sa võtsid minuga NV-l ühendust, tahtsid mille osta.
Tegid ülekande Pühapäeval, said ilusti oma millid.
Kuna ma olin sinuga ühe positiivse müügi juba teinud, siis usaldasin sind ja tulin vastu.
Kuna laup-pühap ülekanded pankade vahel ei toimu, siis kajastubki see väljavõttel kui esmaspäev.
Olen 100% kindel et 17, juuli 2006 oli esmaspäev.

Niiet jah, tõesta parem seda, et sa mille ei saand :o

Vaata postitust



Kusjuures ma mõtlesin su ülekande jutu peale ning otsustasin panka helistada. Siiski, su väide on vale. Pangast öeldi, et makseajaloos kajastub see kuupäevana, mil mina makse sooritan. Ehk siis mina sooritasin makse esmaspäeval ning sellena see ka seal kajastub. Sa võid makse laup/pühap teha, aga raha läheb sinult sel hetkel juba maha, sellepärast kajastub see sinu makseajaloos hetkena, mil sina makse sooritasid. Nii et jah, pole midagi öelda. Vahele jäid.

See on siis SWED to SEB puhul ning sinul oli SEB.

Muutis Meelis, 16 august 2010 - 23:43.


#146
KeegiKolmas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 074
  • Liitus:16 nov 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Wolli, 17 aug 2010, 00:36, kirjutas:

Noh..
1) Firma registreeriti veebruaris..
2) Kodukas sai sul valmis juulis 16.07... ja sellest ajast alates on ka hakatud levitama kodukal asetsevat tel. nr. ja et saab tööd nii UK-sse kui ka Soome...
3) Järelikult pidid ikka sina telefonile vastama /või vähemalt nendest inimestest teadma, kes seal Us ilma tööta jäid...

Lihtne kuupäevade ritta panemine... Midagi muud polegi vaja..

Vaata postitust



Nagu ma juba ennem mainisin, tegelisin mina UUTE klientidega ja selgitasin neile kuidas asi toimib.

Kõik kes maksid, nendega tegeles Kuldar.

Mis valemiga mina pidin teadma, kes ja kus istub, kas tööga või tööta?


Kliendid, kes olid Kuldarile teenuse eest tasunud, nendega tegeles ainult Kuldar?

Millest sa veel aru ei saa?

#147
KeegiKolmas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 074
  • Liitus:16 nov 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Meelis, 17 aug 2010, 00:40, kirjutas:

Kusjuures ma mõtlesin su ülekande jutu peale ning otsustasin panka helistada. Siiski, su väide on vale. Pangast öeldi, et makseajaloos kajastub see kuupäevana, mil mina makse sooritan. Ehk siis mina sooritasin makse esmaspäeval ning sellena see ka seal kajastub. Sa võid makse laup/pühap teha, aga raha läheb sinult sel hetkel juba maha, sellepärast kajastub see sinu makseajaloos hetkena, mil sina makse sooritasid. Nii et jah, pole midagi öelda. Vahele jäid.

Vaata postitust



Kas see oli ka nii 5 aastat tagasi?

#148
sitavikat

    isane

  • liige
  • Postitusi:4 532
  • Liitus:16 dets 2003
  • Sugu:mees
kui lähtuda tavapärasest süüdi/mitte süüdi käitumise printsiibist, siis ei jää hetkekski mõtlemisaega, kas too kodanik sai pättusega hakkama või mitte. selline keerutamine ja vusserdamine viib su maine veel rohkem alla kui aus ülestunnistus.

keegi ei hakka kunagi kedagi ilma põhjuseta süüdistama. jääb alles veel üks võimalik varjant. tõepoolest, järsku on tegu kuulsa ja rikka ärimehega, kelle kullakoormad iga naise märjaks ajavad ning hoopis meelis on suslik, kes mitte millegi ees risti ette ei löö, et luksusest osa saada? vaevalt........!

#149
Meelis

    ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤

  • liige
  • Postitusi:7 459
  • Liitus:07 dets 2005
  • Sugu:mees

KeegiKolmas, 17 aug 2010, 00:43, kirjutas:

Kas see oli ka nii 5 aastat tagasi?

Vaata postitust



Jah, kuna makseajalugu arhiveerib käike mida sina teed, mitte üleüldist pangaliiklust. Kui sina teed ülekande X ajal, siis sinu makseajalukku salvestatakse see ka X ajana, mitte Y ajana, kui see alles teisele isikule jõuab. Selle arhiivi mõte on selles, et sina näeks millal sina raha kaotasid/teenisid, mitte seda, millal keegi või miski sinult seda sai või võttis. Selline variant on ka üldjuhul loogiliseim.

Muutis Meelis, 16 august 2010 - 23:46.


#150
KeegiKolmas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 074
  • Liitus:16 nov 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Meelis, 17 aug 2010, 00:44, kirjutas:

Jah, kuna makseajalugu arhiveerib käike mida sina teed, mitte üleüldist pangaliiklust. Kui sina teed ülekande X ajal, siis sinu makseajalukku salvestatakse see ka X ajana, mitte Y ajana, kui see alles teisele isikule jõuab. Selle arhiivi mõte on selles, et sina näeks millal sina raha kaotasid/teenisid, mitte seda, millal keegi või miski sinult seda sai või võttis. Selline variant on ka üldjuhul loogiliseim.

Vaata postitust



Siis tekib küsimus, miks sa tegid mulle ülekande, kui ma olin komandeeringus?

Või toimus meie vaheline millide müümine hommikul?

Enne kui ma tööle sõitsin?

#151
Meelis

    ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤

  • liige
  • Postitusi:7 459
  • Liitus:07 dets 2005
  • Sugu:mees
Varahommikul ma vaevalt üles ärkan, et kellegilt miljoneid osta, mis siis, et pool päeva saaks rahulikult magada ning neid kelleltki teiselt osta.
Lihtsalt imestavapanev on see, et tuled koguaeg mingisuguste uute vabandustega välja.

Muutis Meelis, 16 august 2010 - 23:49.


#152
E-THUG

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 201
  • Liitus:04 juuli 2008
  • Sugu:mees
Andekas vend oled :o. alles ju väitsid kuidas sa kuu aega ei saanud interneti, ega arvutit kasutada, nüüd väidad, et olid nv'del kodus ja veel hommikuti ka arvutis :D.

KeegiKolmas, 16 aug 2010, 23:15, kirjutas:

Kuna kuskil msnis, foorumis vms ma kindlasti sinuga ei suheldnud kuna puudus ligipääs.

Vaata postitust



Võttes siis aluseks selle posti sisu.. :D.

Muutis E-THUG, 16 august 2010 - 23:52.

Audi, 7 dets 2009, 21:23, kirjutas:

Ma kasutan Sensodyne Whitening pastat. Teeb ilusti valgeks, pole vajadust mingi keemia jaoks.

Vaata postitust



#153
KeegiKolmas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 074
  • Liitus:16 nov 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Meelis, 17 aug 2010, 00:49, kirjutas:

Varahommikul ma vaevalt üles ärkan, et kellegilt miljoneid osta, mis siis, et pool päeva saaks rahulikult magada ning neid kelleltki teiselt osta.
Lihtsalt imestavapanev on see, et tuled koguaeg mingisuguste uute vabandustega välja.

Vaata postitust



No kui ma tean, et ma sind üle ei ole lasknud, siis mis ma tegema peaksin?

Võtma süü omaks, kuigi see asi ei ole nii toimunud?

#154
Meelis

    ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤

  • liige
  • Postitusi:7 459
  • Liitus:07 dets 2005
  • Sugu:mees
Kurb lugu on selles, et nii see asi toimus. Kui ma seda sulle mingiaeg kuskil teemas meelde tuletasin, siis ei vaevunud sa isegi kontakteeruma.

Aga tõesti huvitav on see, et jutt sul pidevalt muutub.

Alguses ei teadnud midagi asjast.
Olid komandeeringus, netti ei saanud, kuskil ei käinud.
Järsku said nv koju. Ajasid oma ülekande pläma aegade kohta pläma.
Nüüd järsku ärkasime keset suve üles, et varahommikul veel mille osta/müüa. Mis siis, et päeval oleks tehingu saanud teha ka mõne teise isikuga.

Muutis Meelis, 16 august 2010 - 23:55.


#155
KeegiKolmas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 074
  • Liitus:16 nov 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Meelis, 17 aug 2010, 00:53, kirjutas:

Kurb lugu on selles, et nii see asi toimus. Kui ma seda sulle mingiaeg kuskil teemas meelde tuletasin, siis ei vaevunud sa isegi kontakteeruma.

Aga tõesti huvitav on see, et jutt sul pidevalt muutub.

Vaata postitust



No ega sinu jutt ei ole ka 100% sama.

Tõesti ei mäleta nii detailselt mis toimus 5 aastat tagasi.

Ja kuna tehinguid oli palju, siis tõin kõik võimalikud variandid, ei tea täpselt, kes kus ja mis.

Aga tean, et üle ei saanud keegi.

#156
J.oss

    Puder!

  • liige
  • Postitusi:1 481
  • Liitus:06 aug 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Eesti/Soome
Lihtsalt ole vait ja ära vaidle vastu? Sa ei pea midagi omaks võtma, vastu vaidlemisega sa lihtsalt ajad asja hullemaks. Kes on Meelis või 1kõik kes siit foorumist kellele sa ennast tõestama peaksid? Sitavikat juba ütles et sa viid keerutamisega veel rohkem oma maine alla. See on inimeste oma asi kas nad usaldavad sind või mitte.
ಠ_ಠ
Tehtud!

#157
Raekv0n.^

    asdf O.o

  • liige
  • Postitusi:3 043
  • Liitus:15 sept 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:pärnu.

KeegiKolmas, 17 aug 2010, 00:47, kirjutas:


Või toimus meie vaheline millide müümine hommikul?

Enne kui ma tööle sõitsin?

Vaata postitust



nomismõttes,mingit millide müümist polnudki ju :D mille ei saadud :o

BRC, 7 dets 2007, 01:23, kirjutas:

Grupikas ei ole naisi üldse vaja
Segavad 'n shit

Vaata postitust



#158
Meelis

    ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤

  • liige
  • Postitusi:7 459
  • Liitus:07 dets 2005
  • Sugu:mees

KeegiKolmas, 17 aug 2010, 00:55, kirjutas:

No ega sinu jutt ei ole ka 100% sama.

Tõesti ei mäleta nii detailselt mis toimus 5 aastat tagasi.

Ja kuna tehinguid oli palju, siis tõin kõik võimalikud variandid, ei tea täpselt, kes kus ja mis.

Aga tean, et üle ei saanud keegi.

Vaata postitust



Jutt muutub? Mina lihtsalt kontrollisin su fakte.
Täpselt samasugune jutt nagu selle 4000.- teemagagi. Alguses asusid vapralt kindlat joont ajama ning see, mis sealt hiljem tuli... Jutt koguaeg muutus.

Muutis Meelis, 16 august 2010 - 23:57.


#159
oww

    jou heeliumid

  • liige
  • Postitusi:4 228
  • Liitus:24 jaan 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
võtan ka siis osa suurest neoneti draamast
KeegiKolmas räägib kord üht ja kord teist asja, tunnista nüüd ausalt ära ja rahu majas ehk?
Postitas pildiPostitas pildi

#160
Eddie

    jeebus

  • liige
  • Postitusi:2 131
  • Liitus:12 jaan 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Türi
siin on juba muu teema, võiksite msni kaudu vaielda.

aga noh selle firma kohta meil kõik teada ja mis meil ikka siin enam arutada, firma põhja vajunud põhimõtteliselt.
Müüa jope - Iron Maiden x Vans Snow 2009 | Etienne Jacket.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat