Hüppa postitusele

Change

Töö 4000.- krooni eest välismaale


Sellel teemal on 212 vastust

#121
sitavikat

    isane

  • liige
  • Postitusi:4 532
  • Liitus:16 dets 2003
  • Sugu:mees
kui kellelgi jäi endiselt kahe silma vahele, et ta end juba süüdi tunnistas, siis tasuks seesamune lehekülg uuesti läbi sirvida.

noh, eelmine.

Muutis sitavikat, 16 august 2010 - 22:38.


#122
inward

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 866
  • Liitus:03 okt 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
See vahendusfirmade kaudu tööle saamine on imo halb mõte. Veel vähem ma plekiks 4k selle eest. Muidugi, kui vahendusfirma raha ei küsi, siis kokkuvõttes sa saad tööandjalt, kelle juures sa töötad vähem palka ka, mingi osa palgast läheb vahendusfirmale. Nii et sebige ikka otse töö firmalt......ei ole nii raske, tuleb natukene vaeva näha ja kokkuvõttes saad paremat palka ka igal juhul.

#123
KeegiKolmas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 074
  • Liitus:16 nov 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

sitavikat, 16 aug 2010, 23:37, kirjutas:

kui kellelgi jäi endiselt kahe silma vahele, et ta end juba süüdi tunnistas, siis tasuks seesamune lehekülg uuesti läbi sirvida.

noh, eelmine.

Vaata postitust




Kui sa arvad, et selles postituses:

KeegiKolmas, 16 aug 2010, 22:43, kirjutas:

Nimeta veel ÜKS, Kes petta sai?

ja 25-50 ei olnud mul ükski müük, niiet su esimene ost oli ka raudselt 200+
Edit: Teiseks, ma ei olnud reisil, ma olin ca kuu aega komandeeringus ja töötasin VMT-s.

Kuskil rakvere karuperses :o

Puudus ligipääs nii netile kui kõigele muule.

Näita mingit kirjavahetust või midagi selle kohta?

Ära niisama tühja laimama tule.

Vaata postitust




ma ennast süüdi tunnistan, siis sa eksid.
Ma lihtsalt tahaks teada, et miks mitmekümnel inimesel tehing Korduvalt suurte summadega õnnestud ja siis äkki temal ebaõnnestus?

See on lihtsalt temapoolne laim.

Esiteks, tema faktid on täiesti mööda.

Ta esimene ost oli 200 EEK mitte 25-50.
Teiseks, mingit reisi juttu ma pole kellelegi ajanud.
Kolmandaks, samuti ka mingit kasutaja varastamist, mille oleks saanud ilusti kindlaks teha logimiste järgi.

Viskab lampi mingi 5 aastat vana asja ette, täiesti mööda faktidega.
Ilma ühegi tõendita ja siis mina olen suur kurjategija kohe?

Irw, no mida iganes, eks see jääb igaühe enda otsustada.

Ma olen teinud Sadu tehinguid kokku, nii RS, PayPal, Kellad, Riided jne jne.
Alati rahad ette laotud ja mitte kellelgi peale tema pole probleemi olnud.
Hmm, imelik ja see 500 EEK on nüüd küll tõesti NII SUUR SUMMA, millega hakata üle laskma, arvestades, et RS-i GP-de müügiga läks ca 20k+ taskusse.
No tõesti.
Katsu olla veits.
Kui sul ühtegi tõendit pole, siis ära rohkem postita.

Ja August, ära tule lampi lahmima, võin mürki võtta, et mingi johan vms ei saanud üle.
Kas ta üldse ostiski midagi.

Mulle on ette käidud summasi, mis sinu kallis Meelis, summast 10-20x suuremad, ja kellelgi pole probleeme olnud, niiet jah.

#124
J.oss

    Puder!

  • liige
  • Postitusi:1 481
  • Liitus:06 aug 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Eesti/Soome
Kas internetipangast ei saa näha 5 aasta taguseid ülekandeid? Kui saab, siis palun, Meelis, otsi need välja ja tõesta et KeegiKolmas on sind üle lasknud, kui ei saa, siis sitt lugu. Samas @ Keegikolmas, niimoodi vastu ajada ja enda süütust tõestada on ka kahtlane, 1 korrast piisab, ütled et ei ole kedagi üle lasknud ja piisab. Las siis teised süüdistavad edasi, nende oma probleem.
Vaidlus on lihtsalt mõttetu kui pole tõestust.
Ma ei ütle praegu kellel on õigus ja kellel mitte ja vb on väga segane tekst, sorri :o
ಠ_ಠ
Tehtud!

#125
sitavikat

    isane

  • liige
  • Postitusi:4 532
  • Liitus:16 dets 2003
  • Sugu:mees
KÜSIMUS:
sain ma õigesti aru, et sa oled puhas poiss, mis puutub rs'i tehingutesse. võtaksid sellegi peale mürki? :o

#126
KeegiKolmas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 074
  • Liitus:16 nov 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

sitavikat, 16 aug 2010, 23:53, kirjutas:

KÜSIMUS:
sain ma õigesti aru, et sa oled puhas poiss, mis puutub rs'i tehingutesse. võtaksid sellegi peale mürki? :o

Vaata postitust



Aga otseloomulikult.

Ja Nagu Mark eelmisel lehel mainis, kui alusetut laimu veel tuleb, siis tuleb vist asi tõesti ametlikuks ajada :D

Muutis KeegiKolmas, 16 august 2010 - 23:02.


#127
E-THUG

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 201
  • Liitus:04 juuli 2008
  • Sugu:mees
Seoses selle röönskeipi teemaga, mina müüsin samamoodi aeg-ajalt mille ja lasin samamoodi inimesi üle, sellel ajal keegi ei vaevunud paari saja krooni pärast lihtsalt hullu draamat tekitama(ja miks üldse nüüd vana asi üles kaevata?).. asja mõte ongi ju see, et kokkuvõttes pidi inimene tekitama rohkem positiivset järelkaja kui negatiivset ja niimoodi oli petmine täiesti võimalik. Ei väida loomulikult kindlameelselt, et tema sellega tegeles, aga midagi keerulist selles polnud.
Peab ka nõustuma Sitavikatiga, et ma ei ostaks juba põhimõtte pärast selliselt inimeselt midagi kes oma ärieetilist teadmistega just väga ei sära.
Ja no loomulikult kõige naljakam on see kuidas sa nüüd plaanid anda kedagi politseisse foorumis toimunud laimu pärast. trololol

Muutis E-THUG, 16 august 2010 - 23:07.

Audi, 7 dets 2009, 21:23, kirjutas:

Ma kasutan Sensodyne Whitening pastat. Teeb ilusti valgeks, pole vajadust mingi keemia jaoks.

Vaata postitust



#128
Meelis

    ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤

  • liige
  • Postitusi:7 459
  • Liitus:07 dets 2005
  • Sugu:mees

KeegiKolmas, 16 aug 2010, 23:49, kirjutas:

Kui sa arvad, et selles  postituses:

ma ennast süüdi tunnistan, siis sa eksid.
Ma lihtsalt tahaks teada, et miks mitmekümnel inimesel tehing Korduvalt suurte summadega õnnestud ja siis äkki temal ebaõnnestus?

See on lihtsalt temapoolne laim.

Esiteks, tema faktid on täiesti mööda.

Ta esimene ost oli 200 EEK mitte 25-50.
Teiseks, mingit reisi juttu ma pole kellelegi ajanud.
Kolmandaks, samuti ka mingit kasutaja varastamist, mille oleks saanud ilusti kindlaks teha logimiste järgi.

Viskab lampi mingi 5 aastat vana asja ette, täiesti mööda faktidega.
Ilma ühegi tõendita ja siis mina olen suur kurjategija kohe?

Irw, no mida iganes, eks see jääb igaühe enda otsustada.

Ma olen teinud Sadu tehinguid kokku, nii RS, PayPal, Kellad, Riided jne jne.
Alati rahad ette laotud ja mitte kellelgi peale tema pole probleemi olnud.
Hmm, imelik ja see 500 EEK on nüüd küll tõesti NII SUUR SUMMA, millega hakata üle laskma, arvestades, et RS-i GP-de müügiga läks ca 20k+ taskusse.
No tõesti.
Katsu olla veits.
Kui sul ühtegi tõendit pole, siis ära rohkem postita.

Ja August, ära tule lampi lahmima, võin mürki võtta, et mingi johan vms ei saanud üle.
Kas ta üldse ostiski midagi.

Mulle on ette käidud summasi, mis sinu kallis Meelis, summast 10-20x suuremad, ja kellelgi pole probleeme olnud, niiet jah.

Vaata postitust



Ma ütlesin, et mind ei huvita see summa. Lihtsalt tuletasin sulle su kirjut minevikku meelde. Ja mis need positiivsed tehingud siia puutuvad? See on juba ammu teada fakt, et isikud, kes palju tehinguid teevad, lasevad vahetevahel inimesi üle, kui paistab sobiv hetk käes olevat. Ma ei räägi kõigist, aga on selliseid inimesi nähtud küll ja küll erinevates foorumites. Anna inimesele lihtsalt õige situatsioon ning kohe kasutab juhust. Mis sa arvad keda sel ajal usutakse? Inimest, kes teinud mitmeid positiivseid tehinguid või siis inimest, kes on uus? Sa võid rääkida mida sa tahad, aga point on selles, et mul on see veel meeles ning ma pole ainuke inimene, kellelt sa varastanud oled. Muidugi oleks võinud selle asja ka kohe suure kella külge lükata, aga ma pakun, et see peavalu ning ajakadu, mis selle 500.- tagasisaamiseks oleks kulutatud poleks olnud väärt seda. Ainuke positiivne asi selle juures oleks olnud see, et sa poleks siin foorumis enam rõõmsameelselt ringi seigelnud.

Keegi mulle "KeegiKolmas" eesnime oskab öelda?

Muutis Meelis, 16 august 2010 - 23:15.


#129
Kr1ss

    swag 5000

  • liige
  • Postitusi:4 327
  • Liitus:20 mai 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:TLN
koguaeg käib jutt mingi kordaläinud tehingutest ja värkidest aga kuna petta saanud inimestest on tõestust siis kus on nende õnnelike tööliste tõestusmaterjal?

See on haige kuidas sa võid täiega hoolida tüdrukust aga ta lõpetab ikka selle asshole'iga -.-


#130
Meelis

    ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤

  • liige
  • Postitusi:7 459
  • Liitus:07 dets 2005
  • Sugu:mees
Aa, muideks. Näe, ülekanne sinu kontole oligi tehtud ajal, kui sina väidetavalt komandeeringus olid, ega saanud internetile ligi. Ei tea, kes see isik sinu foorumikasutaja ning pangakontoga siis foorumi inimesi pettis?

Näe, have fun. Nüüd juba koidavad su vargused?

Postitas pildi

Muutis Meelis, 16 august 2010 - 23:18.


#131
Wolli

    The All-Seeing Eye

  • auliige
  • Postitusi:12 510
  • Liitus:30 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu Viljandi Tallinn
Outch.. pole midagi lisada...

#132
KeegiKolmas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 074
  • Liitus:16 nov 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Meelis, 17 aug 2010, 00:16, kirjutas:

Aa, muideks. Näe, ülekanne sinu kontole oligi tehtud ajal, kui sina väidetavalt komandeeringus olid, ega saanud internetile ligi. Ei tea, kes see isik sinu foorumikasutaja ning pangakontoga siis foorumi inimesi pettis?

Näe, have fun. Nüüd juba koidavad su vargused?

Postitas pildi

Vaata postitust



Ja see ülekanne tõestab sinu petta saamist kuidas?

Ma võin konto väljavõtte, kuidas 100 inimest on ülekande teinud, kõik petta saanud?

Ju said oma millid kätte, stakesid maha ja nüüd 5 aastat hiljem nutad siin :o

Muutis KeegiKolmas, 16 august 2010 - 23:24.


#133
E-THUG

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 201
  • Liitus:04 juuli 2008
  • Sugu:mees
Wait... wait... ilmselgelt oli sellel inimesel 'kes tema foorumikasutajat kasutas' ka ligipääs tema pangaandmetele!!!
/see ülekandest tehtud pilt ei peagi palju tõestama, näitab vaid seda, et..
Spoiler

Teema vääriks kinni panemist ja keegikolmandal oleks nüüd õige hetk vajuda häbist maa alla sest isegi 4 aastat hiljem suudetakse seda tõestada kuidas sa petsid inimesi :o

Muutis E-THUG, 16 august 2010 - 23:27.

Audi, 7 dets 2009, 21:23, kirjutas:

Ma kasutan Sensodyne Whitening pastat. Teeb ilusti valgeks, pole vajadust mingi keemia jaoks.

Vaata postitust



#134
sitavikat

    isane

  • liige
  • Postitusi:4 532
  • Liitus:16 dets 2003
  • Sugu:mees
tooge ruttu mürki!

#135
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

Meelis, 17 aug 2010, 00:16, kirjutas:

Aa, muideks. Näe, ülekanne sinu kontole oligi tehtud ajal, kui sina väidetavalt komandeeringus olid, ega saanud internetile ligi. Ei tea, kes see isik sinu foorumikasutaja ning pangakontoga siis foorumi inimesi pettis?

Näe, have fun. Nüüd juba koidavad su vargused?

Postitas pildi

Vaata postitust



Nüüd ta ütleb, et sa said oma millid ka kätte.

Aga noh. No pic, no proof :o

Postitas pildi


#136
Meelis

    ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤

  • liige
  • Postitusi:7 459
  • Liitus:07 dets 2005
  • Sugu:mees

KeegiKolmas, 17 aug 2010, 00:24, kirjutas:

Ja see ülekanne tõestab sinu petta saamist kuidas?

Ma võin konto väljavõtte, kuidas 100 inimest on ülekande teinud, kõik petta saanud?

Ju said oma millid kätte, stakesid maha ja nüüd 5 aastat hiljem nutad siin :o

Vaata postitust



No sina väitsid ju, et olid komandeeringus sellisel kuupäeval ning ei saanud mitte mingit moodi internetile ligi. Võid ju ajada tagasi palju tahad, aga faktid räägivad enda eest. Heast peast ma sulle vaevalt 500.- kandsin.

Spoiler

Muutis Meelis, 16 august 2010 - 23:30.


#137
J.oss

    Puder!

  • liige
  • Postitusi:1 481
  • Liitus:06 aug 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Eesti/Soome
Tubli töö Meelis :o Kui keegikolmas poleks varem ajanud seda juttu et ta komandeeringus oli, siis poleks su tõestus täiesti piisav, peaksid tõestama ära ka et sa ei saanud talt raha kätte, aga kuna praegu sinu faktid peavad paika ja tema ajas et teda polnud kohal siis kahjuks on mäng temajaoks mängitud.

@Keegikolmas - Meelis ei nuta taga oma mille, ta lihtsalt hoiatab et sa oled petis ja võid inimesi üle lasta.

Muutis J.oss, 16 august 2010 - 23:27.

ಠ_ಠ
Tehtud!

#138
Mark.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 685
  • Liitus:29 dets 2007

E-THUG, 17 aug 2010, 00:06, kirjutas:

Ja no loomulikult kõige naljakam on see kuidas sa nüüd plaanid anda kedagi politseisse foorumis toimunud laimu pärast. trololol

Vaata postitust




Internetis kehtivad samad Eesti Vabariigi seadused mis igalpool mujalgi, kui keegi minu kohta ilma tõenditeta 7 lehekülge järjest paska ajaks (mis arvatavasti jätab jälje ka tema riietemüügile millega ta siin foorumis ilma probleemideta tegeles/tegeleb), pöörduks ma otsekohe ametivõimude poole ja siin ei ole mitte midagi imelikku.

EV Põhiseadusest tuleneb isikule kohustus mitte teotada kellegi au ja head nime (EV Põhiseaduse § 17

Muutis Mark., 16 august 2010 - 23:30.


#139
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

KeegiKolmas, 17 aug 2010, 00:24, kirjutas:

Ja see ülekanne tõestab sinu petta saamist kuidas?

Ma võin konto väljavõtte, kuidas 100 inimest on ülekande teinud, kõik petta saanud?

Ju said oma millid kätte, stakesid maha ja nüüd 5 aastat hiljem nutad siin :o

Vaata postitust



Yo. Su omad sõnad: No pic, no proof. Jääme ootama.

Postitas pildi


#140
E-THUG

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 201
  • Liitus:04 juuli 2008
  • Sugu:mees

Mark., 17 aug 2010, 00:27, kirjutas:

Internetis kehtivad samad Eesti Vabariigi seadused mis igalpool mujalgi, kui keegi minu kohta ilma tõenditeta 7 lehekülge järjest paska ajaks (mis arvatavasti jätab jälje ka tema riietemüügile millega ta siin foorumis ilma probleemideta tegeles/tegeleb), pöörduks ma otsekohe ametivõimude poole ja siin ei ole mitte midagi imelikku.

EV Põhiseadusest tuleneb isikule kohustus mitte teotada kellegi au ja head nime (EV Põhiseaduse § 17

Vaata postitust



Nagu näha siis pole see laim põhjuseta, see on enamus vanematele olijatele ju teada mille pärast whitemc tuntud oli eesti rs'is... Pole vahet kui vana see asi on, kui ikkagi tõestatakse ära tema poolne petmine siis on tegu petturiga, olgu ta seda teinud kasvõi 10 aastat tagasi.

Muutis E-THUG, 16 august 2010 - 23:35.

Audi, 7 dets 2009, 21:23, kirjutas:

Ma kasutan Sensodyne Whitening pastat. Teeb ilusti valgeks, pole vajadust mingi keemia jaoks.

Vaata postitust







1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat