Hüppa postitusele

Change

Töö 4000.- krooni eest välismaale


Sellel teemal on 212 vastust

#41
Eddie

    jeebus

  • liige
  • Postitusi:2 131
  • Liitus:12 jaan 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Türi
Aga miks just nii palju peab küsima ? Vähem võib ju ka. Ega ma ei kritiseeri midagi, lihtsalt avaldan arvamust.
Müüa jope - Iron Maiden x Vans Snow 2009 | Etienne Jacket.

#42
KeegiKolmas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 074
  • Liitus:16 nov 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Eddie, 9 aug 2010, 01:52, kirjutas:

ja sinu postituse mõte oli ?

/ Tegelikult on natukene nõme võtta 4000 kr inimeselt, kellele pakute tööd kuskil UK's või Soomes ning ta peab ise endale ostma lennu / laeva pileti selle eest ja raiskama raha kütte peale.

Vaata postitust



Miks peaks vähem küsima, see on tal ca 3 päeva palk seal.

Naljatilk, telefonikõned UK-sse jne jne.

Kle tasuta sa võid ise heategevust teha.

#43
IAN

    Liige

  • liige
  • Postitusi:448
  • Liitus:28 dets 2004
  • Sugu:mees
http://trip.ee/conte...endusfirma.html

KeegiKolmas äkki kommenteerid?

"Nüüd on sinna firmasse jäänudki tööle ainult Kuldar Pai, ehk siis omanik ise. Üks endistest töötajatest helistas (Soome assistent) ja ütles, et teda on ka petetud, palka pole makstud.
Minu sõbral on kogu meilivahetus välja prinditud ja maksekorraldus ka ning täna minek politseisse. Sai ka juristiga konsulteeritud ja seadus on sõbra poolt, isegi kui on suusõnalised kokkulepped (seda liigitatakse sidevahendi abil sõlmitud lepinguks).
Seega kõik kes te firma Pai Projektid OÜ poolt olete petta saanud, siis minge politseisse. Mida rohkem avaldusi politseisse laekub, seda kiiremini firmale kriips peale tõmmatakse ja Kuldar Pai karistada saab."


Mind huvitab eelkõige see postitus.

Muutis IAN, 12 august 2010 - 20:48.


#44
E-THUG

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 201
  • Liitus:04 juuli 2008
  • Sugu:mees
Kuidas ta ikka kommenteerida oskab? Küllap arvas, et siinsed kasutajad ei viitsi teha natukenegi taustauuringut.. või tuleb variant, et a'la kus on nende petta saanud inimeste tõestus sellest etc mis oleks kah üpriski ettearvatav.

Audi, 7 dets 2009, 21:23, kirjutas:

Ma kasutan Sensodyne Whitening pastat. Teeb ilusti valgeks, pole vajadust mingi keemia jaoks.

Vaata postitust



#45
IAN

    Liige

  • liige
  • Postitusi:448
  • Liitus:28 dets 2004
  • Sugu:mees
Ootaks Kolmanda kommentaari ära, aga need nimed ja pildid tuleks siia teemasse postitada, siis on tegelastel otsingu "tempel" elu lõpuni!

Muutis IAN, 12 august 2010 - 20:56.


#46
KeegiKolmas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 074
  • Liitus:16 nov 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

IAN, 12 aug 2010, 21:43, kirjutas:

http://trip.ee/conte...endusfirma.html

KeegiKolmas äkki kommenteerid?

"Nüüd on sinna firmasse jäänudki tööle ainult Kuldar Pai, ehk siis omanik ise. Üks endistest töötajatest helistas (Soome assistent) ja ütles, et teda on ka petetud, palka pole makstud.
Minu sõbral on kogu meilivahetus välja prinditud ja maksekorraldus ka ning täna minek politseisse. Sai ka juristiga konsulteeritud ja seadus on sõbra poolt, isegi kui on suusõnalised kokkulepped (seda liigitatakse sidevahendi abil sõlmitud lepinguks).
Seega kõik kes te firma Pai Projektid OÜ poolt olete petta saanud, siis minge politseisse. Mida rohkem avaldusi politseisse laekub, seda kiiremini firmale kriips peale tõmmatakse ja Kuldar Pai karistada saab."


Mind huvitab eelkõige see postitus.

Vaata postitust



Ei oska kommenteerida.

Tal mingi kammaja selle Raneliga, kes UK-s majutusega tegeles, too tüüp läks liiga ahneks ja hakkas mingit villast peksma.

Minuteada ei ole keegi veel üle saanud ja selle Alari teemaga on asjad hoopis teised, mis seal kirjeldati.

Endal kontakti lasksin sealt lehelt ma ise maha võtta kuna tal hetkel ei ole UK-se midagi pakkuda.

Ootan isegi huviga, mis sest asjast saab :o

#47
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

KeegiKolmas, 12 aug 2010, 22:13, kirjutas:

Ei oska kommenteerida.

Tal mingi kammaja selle Raneliga, kes UK-s majutusega tegeles, too tüüp läks liiga ahneks ja hakkas mingit villast peksma.

Minuteada ei ole keegi veel üle saanud ja selle Alari teemaga on asjad hoopis teised, mis seal kirjeldati.

Endal kontakti lasksin sealt lehelt ma ise maha võtta kuna tal hetkel ei ole UK-se midagi pakkuda.

Ootan isegi huviga, mis sest asjast saab :o

Vaata postitust



No nüüd siis oled ise ka targem.

Postitas pildi


#48
KeegiKolmas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 074
  • Liitus:16 nov 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

sokC, 12 aug 2010, 22:25, kirjutas:

No nüüd siis oled ise ka targem.

Vaata postitust



Targem või mitte, eks näha ole mis sest asjast välja koorub.
Tegu ei ole petturiga, vast jooksid asjad tal rappa lihtsalt.

sest rohkem kui 30 inimest on omale töökoha ilusti leidnud, niiet jah.

Ei tea mis värk on.

#49
Jups

    Liige

  • liige
  • Postitusi:559
  • Liitus:28 veebr 2008
  • Sugu:mees
Sealt lehelt lugesin küll välja,et vähemalt 10 inimest on pettuse ohvriks langenud ja lubatud tööd polekski nagu olemas olnud.
Aastast 2004

#50
Oliver Ruin

    [WARNBANNED] liider

  • bannitud
  • Postitusi:1 480
  • Liitus:08 juuli 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
nüüdsest saab siis ka Afganistaani kokaks minna (Y)
Postitas pildi

#51
E-THUG

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 201
  • Liitus:04 juuli 2008
  • Sugu:mees

KeegiKolmas, 12 aug 2010, 23:55, kirjutas:

Targem või mitte, eks näha ole mis sest asjast välja koorub.
Tegu ei ole petturiga, vast jooksid asjad tal rappa lihtsalt.

sest rohkem kui 30 inimest on omale töökoha ilusti leidnud, niiet jah.

Ei tea mis värk on.

Vaata postitust



Aga kus on nende rohkema kui 30 inimese positiivne tagasiside? olen kindel, et kui need inimesed reaalsuses ka eksisteeriks siis oleks see olemas kusagil internetiavarustes kindlasti. Peamiselt ikkagi on mitmeid inimesi kes kurdavad selle üle, et on petta saanud ühel või teisel viisil.

Audi, 7 dets 2009, 21:23, kirjutas:

Ma kasutan Sensodyne Whitening pastat. Teeb ilusti valgeks, pole vajadust mingi keemia jaoks.

Vaata postitust



#52
KeegiKolmas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 074
  • Liitus:16 nov 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

E-THUG, 13 aug 2010, 17:59, kirjutas:

Aga kus on nende rohkema kui 30 inimese positiivne tagasiside? olen kindel, et kui need inimesed reaalsuses ka eksisteeriks siis oleks see olemas kusagil internetiavarustes kindlasti. Peamiselt ikkagi on mitmeid inimesi kes kurdavad selle üle, et on petta saanud ühel või teisel viisil.

Vaata postitust



no mõtle, kui sa ise kuskilt kellegi/millegi kaudu tööle oled saanud ja edukalt töötad, kas sa siis googledad selle kohta?

Kui sul midagi halvasti on läinud, siis hakkad sa uurima puurima ja googeldama.

#53
Visa Hing ehk Neoneti King

    Liige

  • liige
  • Postitusi:11 019
  • Liitus:15 märts 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võru
no vot mis välja koorus.
Siiski oli alust arvata ju, et tegu võib olla pettusega.
vääga kahtlane.

Kunas firmal volgnevusi ei olnud ning Kuldar on tegelikult ylihea jutumees, siis ei tekkinud alguses kahtluski. Agentuur eksisteeris ning sinna ka inimesi otsiti. Nali hakkas pihta saabumise paeval, kui agentuur ei olnud meist kuulnud ka. Onneks saime ennast ikkagi lopuks ara registeeritud. 3 nadalat ei kippu ega koppu ning Kuldar oskas ainuklt yelda et ma uurin. Onneks oli mul ressursi kaasas, et vastu pidada, minu reisikaaslane Alar soitis 9 augustil tagasi Eestisse, mina sain sellest nadalast toole omal joul. Nyyd tutvusime siin ka Kuldari kaest petta saanud kahe naisterahvaga. Kui meie puhul oli Kuldaril votta tema siine kontakt Ranel, siis paev ennem naiste saabumist keeras Kuldar ka Raneliga tylli, kuna tema ei soovinud Ranelile maksta kokkulepitud tootasu. Kuldar yritas viimases meeleheite hoos saada naistega Helsinkis kokku ning neile mingit hama ajada, et Londonis hoopis koht aga tegelikult ei ole tal vahemalt Inglismaal mitte kuhugi toole saata. Nagu siin foorumis selgub on petta saanuid ka Soomes. Hakkasin ka Kuldari kaest raha tagasi kysima, siis vastuseks tuli ainult et mina laiman tema head nime ning ta annab minu kohtusse. Nyyd on ta mingi kaagiga siia Leedsi poole teel, et mulle ja teistele koht katte naidata, sest tema ari laks tuksi. Politseisse on Alari juba avalduse teinud ning sinna poordub homme ehk siis kolmapaeval yhe petta saanu tytar. Politsei lubas asja hakata uurima, kui avaldusi laekub rohkem kui yks. Lisaks oleme teavitanud ka tarbijakaitset ning eile saadsin ma ka Kuldarist informatsiooni Vosareporterisse, et selle petise nagu koigile naha oleks. Hetkel pesitseb mees Soomes kus ta opib taksojuhiks . . . loodetavasti kui uurimine algab, siis saame ka Soome transpordi ametisse teatada, et selline tegelane ei tohiks seal tootada. Kuldar ise endas viga ei nae ning koik teised on syydi. Aga raha ta votab meelega vastu. Nii naljakas see kui ka pole siis Alarile saatis Paipro OU 4. augustil 550 EEK selgitusena soogiraha. Kas sellel vennal mingisugust habitunnet ka on?

Lisan ka Kuldari facebooki http://www.facebook.com/profile.php?…!/profile.php?id=538428394&v=wall ja soome ( +358466192885) ning eesti numbri ( +37256124516) et kui kellegil on soovi sellele tegelasele midagi yelda. Kuldar oli ennem raha ylekandmist ning siia tulekut vaga meeldiv inimene aga nagu yeldakse vaga vesi sygav pohi. Tegemist on lihtlabase suliga, kes yritab kerget raha teenida. Mitte mingisuguseid tutvusi ega ka kontakte tal tegelikult pole.

PALUN HOIDUGE SAMAST AMBRIST KUHU MEIE KUUEKESI ASTUSIME!


Ise on suur firma boss aga õpib taksojuhiks. Pliis KeegiKolmas sa pidid siiski midagi teadma. Kui tõesti inglismaal ka ühelgi firmal polnud aimugi, et mingit vandid Eestist siia tööle tulema peaksid. No mai tea.

Muutis Visa Hing ehk Neoneti King, 14 august 2010 - 13:17.


#54
KeegiKolmas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 074
  • Liitus:16 nov 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
kommentaarid Kuldar Pailt, seoses PAI Projektid OÜ-ga

Tere teile kõigile!

Seoses kiire elutempoga ei ole jõudnud omapoolset kommentaari jätta.
Inglismaal oli tõesti olemas nn koostööpartner, 

kellega lakkas koostöö 07.08.2010.

Anonüümsed kommenteerijad vastutavad oma kommentaari eest, kui see enam ei

ole kommentaar vaid nn ärapanemine. Enne kui netti

risustama hakata, võiks järele mõelda. Seni on siin tegeletud ühepoolse

informatsiooniga ja on rohkem Ranel Tammekänd'i ja Tanel Tiirik'u (täiesti

kinnisidee ja igal elualal minu kallal torkimine, mis on haiglane)

eraprojekt. Ma ei muutu sama labaseks, ega võta enam siin foorumis sõna –

toonitan, et kõike kommentaare ei saa võtta 100% tõena. Hetkel olen kogu

tegevuse peatanud. See, et minust on üritatud paadunud pätt teha, ei vasta

tõele, kuid igaüks saab seda, mida ta külvab. See kuidas sa Tanel muutud

lausa isiklikuks, ma su ilusaid SMS-sse siia saatma ei hakka. Näitab, et

täiskasvanuks saamisel on veel pikk teekond ees. Kedagi ei saa enne süüdi

mõista, kui seda pole kohtus tõestatud, arvamust saab jah avaldada.

Ometi vabandan kõigi ees, kui on arusaamatusi tekkinud.

Kõikides küsimustes saab minuga otse suhelda: kuldar@paipro.net
+37256124516 Eesti
+358466192885 Soome
Soomes ajan asju ise ja ei lange väljapressimise ohvriks nagu see kujunes 

Inglismaal, need 2-tööpiirkonda on täiesti teineteisest lahus. Kui keegi

väidab, et on töökohta oodanud üle 3-kuu, siis peab olema julgust ikka

avalikult esineda, mitte anonüümsena esinema, nagu tegelevad inimesed või

need noored, kes mitte millegi eest niikuinii ei vastuta ja arvavadki

ekslikult, et nemad on “maailmanabad”.

P.S. Miks mul ei ole hetkel teisi kontakte kodulehel? Ikka selleks, et kaitsta oma töötajaid, kelleks Ranel Tammekänd ei ole ega ei saa.

parimate soovidega,

Kuldar Pai

juhatuse esimees
PAI Projektid


#55
Visa Hing ehk Neoneti King

    Liige

  • liige
  • Postitusi:11 019
  • Liitus:15 märts 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võru
Kogu tegevus on peatatud aga rahasid võtab ta siiski vastu meeleledi. Miks koduleheküljel märki sellest pole.

#56
E-THUG

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 201
  • Liitus:04 juuli 2008
  • Sugu:mees
Ehk siis ta reaalsuses pettis inimesi, siis kujutab endale ette, et tüüp keda ta pettis on mingi kinnisideedega tont ja veel eitab igasugu sellist jama justkui oleks ta midagi valesti teinud.
trolololol.

Audi, 7 dets 2009, 21:23, kirjutas:

Ma kasutan Sensodyne Whitening pastat. Teeb ilusti valgeks, pole vajadust mingi keemia jaoks.

Vaata postitust



#57
KeegiKolmas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 074
  • Liitus:16 nov 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

E-THUG, 14 aug 2010, 14:22, kirjutas:

Ehk siis ta reaalsuses pettis inimesi, siis kujutab endale ette, et tüüp keda ta pettis on mingi kinnisideedega tont ja veel eitab igasugu sellist jama justkui oleks ta midagi valesti teinud.
trolololol.

Vaata postitust



sa ei ajaga üldse biiti :D

Kodulehel kirjas, et UK-se minekut ei toimu.

See kinnisideega tont on vana koostöö partner, kes läks liiga ahenksja kes Eestisse nägu näidates kinni läheks.
Saime hiljuti teada, et tal päris palju jamasi kaelas.

Niiet, tee asjad selgeks, enne kui nn ära tuled panema.

Ja endist, üle ei ole keegi saanud.

Muutis KeegiKolmas, 14 august 2010 - 13:27.


#58
Wolli

    The All-Seeing Eye

  • auliige
  • Postitusi:12 510
  • Liitus:30 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu Viljandi Tallinn
Yep... rahasid võtab vastu, aga nendele kellele ta võlgu on, kannab 500.- söögirahasid

Algus oli tume... lõpp paistab päris must olevat sel firmal

Sellesse loosse toob selgust vaid VõsaPets

Muutis Wolli, 14 august 2010 - 13:27.


#59
KeegiKolmas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 074
  • Liitus:16 nov 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Wolli, 14 aug 2010, 14:26, kirjutas:

Yep... rahasid võtab vastu, aga nendele kellele ta võlgu on, kannab 500.- söögirahasid

Algus oli tume... lõpp paistab päris must olevat sel firmal

Vaata postitust



See mis kuhugi Trip keskkonda anonüümselt kirjutatakse on puhas kuld ja 100% tõde eks?

#60
E-THUG

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 201
  • Liitus:04 juuli 2008
  • Sugu:mees
Julged sa väita, et see mis trip.ee'se siis kirjutatakse on enamus määral ka vale või miskit, et meil poleks alust seda üldse uskuda? Kuule cmon mees, saan aru, et raha vajab teenimist jms kuid hetkel mil see petuskeem on kokku varisenud võiks ka nagu enda eneseuhkuse kokku võtta ja selle õigustamise lõpetada.

Audi, 7 dets 2009, 21:23, kirjutas:

Ma kasutan Sensodyne Whitening pastat. Teeb ilusti valgeks, pole vajadust mingi keemia jaoks.

Vaata postitust







1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat