Hüppa postitusele

Change

Tasuta ühistransport


Sellel teemal on 72 vastust

#41
SoldieR

    Reino

  • liige
  • Postitusi:14 935
  • Liitus:11 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn,Kristiine rajoonis
jätab külmaks nigunii pole kunagi piletit ostnud ja ei osta ka
telefonil on kiirvalikus pileti tellimise nr ja kui mupot peaks nägema siis üks näpu vajutus ja pilet olemas
kuidas on kõige valutum teha enekat ?

#42
Väljavalitud

    Фашисты!!

  • liige
  • Postitusi:3 672
  • Liitus:13 aug 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kompartei juhatus

Vaata postitustAmarant, 22 märts 2012 - 08:42, kirjutas:

Vaata postitustchilloutrelax, 22 märts 2012 - 00:37, kirjutas:

Edgar soovib sellega kindlustada babuskate kuradi hääli vms. Kurat babuskad sõidavad nkn tasuta.

Ei ole loogiline.

Kusjuures Lasnamäel olles võib näha meeletut aktiivsust poolthääletamise suunas just vanuritelt, eks paneb isegi mind imestama - arvestades, et neil see juba tasuta nvn.

#43
>JaCk<

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:2 958
  • Liitus:05 mai 2007
  • Sugu:mees

Vaata postitustAmarant, 22 märts 2012 - 08:42, kirjutas:

Vaata postitust>JaCk<, 22 märts 2012 - 01:22, kirjutas:

Pole Tallinlane, aga olen siiski vastu. Ma lihtsalt ei näe, kust võiks see raha tulla. Tasuta transpordiga kaasneksid ju meeletud kulud. Kuidas see raha leitakse? Kusagilt juurde seda ei tule. Kas kasutatakse reserve või võetakse raha mujalt ära. Pigem näib see "meie andsime teile tasuta traspordi, hääletage meie poolt".

Ning sa arvad, et see kuskil mujal olev raha on täiesti mõistlikult paigutatud ja nii ta peakski jääma? Ma olen suht kindel, et kui valitsused natuke ajusid ragistavad, leiavad nad paljutki, mis oleks väärt ümber tõstmist.


Ei arva, lihtsalt ma ei näe kust see suur summa tulla võiks.
Postitas pildi

#44
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 954
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101

Vaata postitust>JaCk<, 22 märts 2012 - 11:31, kirjutas:

Vaata postitustAmarant, 22 märts 2012 - 08:42, kirjutas:

Vaata postitust>JaCk<, 22 märts 2012 - 01:22, kirjutas:

Pole Tallinlane, aga olen siiski vastu. Ma lihtsalt ei näe, kust võiks see raha tulla. Tasuta transpordiga kaasneksid ju meeletud kulud. Kuidas see raha leitakse? Kusagilt juurde seda ei tule. Kas kasutatakse reserve või võetakse raha mujalt ära. Pigem näib see "meie andsime teile tasuta traspordi, hääletage meie poolt".

Ning sa arvad, et see kuskil mujal olev raha on täiesti mõistlikult paigutatud ja nii ta peakski jääma? Ma olen suht kindel, et kui valitsused natuke ajusid ragistavad, leiavad nad paljutki, mis oleks väärt ümber tõstmist.


Ei arva, lihtsalt ma ei näe kust see suur summa tulla võiks.
Savisaar ütles, et raha tuleb (lisaks riigi dotatsioonile) seoses kanalisatsiooni ja veevõrgu rajamisega seotud kulude äralangemisega.

http://uudised.err.e...ex.php?06243153
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#45
Dragonzo

    Deshi basara

  • liige
  • Postitusi:1 273
  • Liitus:09 aug 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Selleasemel et lasta tasuta sõita võiks investeerida uuematesse trollidesse. Ehk planeerida suurematsorti trammisüsteemi Tallinnasse nagu mujal euroopas? Elan üle selle piletihinna kui 10 aasta pärast ei pea lagunevas trollis õõtsuma.
I have decided to live forever or die in the attempt.

#46
>JaCk<

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:2 958
  • Liitus:05 mai 2007
  • Sugu:mees

Vaata postitustkanakukk jr, 22 märts 2012 - 11:37, kirjutas:

Vaata postitust>JaCk<, 22 märts 2012 - 11:31, kirjutas:

Vaata postitustAmarant, 22 märts 2012 - 08:42, kirjutas:

Vaata postitust>JaCk<, 22 märts 2012 - 01:22, kirjutas:

Pole Tallinlane, aga olen siiski vastu. Ma lihtsalt ei näe, kust võiks see raha tulla. Tasuta transpordiga kaasneksid ju meeletud kulud. Kuidas see raha leitakse? Kusagilt juurde seda ei tule. Kas kasutatakse reserve või võetakse raha mujalt ära. Pigem näib see "meie andsime teile tasuta traspordi, hääletage meie poolt".

Ning sa arvad, et see kuskil mujal olev raha on täiesti mõistlikult paigutatud ja nii ta peakski jääma? Ma olen suht kindel, et kui valitsused natuke ajusid ragistavad, leiavad nad paljutki, mis oleks väärt ümber tõstmist.


Ei arva, lihtsalt ma ei näe kust see suur summa tulla võiks.
Savisaar ütles, et raha tuleb (lisaks riigi dotatsioonile) seoses kanalisatsiooni ja veevõrgu rajamisega seotud kulude äralangemisega.

http://uudised.err.e...ex.php?06243153


Selge. Eks näis. Peaasi et ei hakata mingeid teisi kulutusi vähendama.
Postitas pildi

#47
Amarant

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 926
  • Liitus:23 märts 2008
  • Sugu:ei ütle
  • Asukoht:Tallinn

Vaata postitustDragonzo, 22 märts 2012 - 11:41, kirjutas:

Selleasemel et lasta tasuta sõita võiks investeerida uuematesse trollidesse. Ehk planeerida suurematsorti trammisüsteemi Tallinnasse nagu mujal euroopas? Elan üle selle piletihinna kui 10 aasta pärast ei pea lagunevas trollis õõtsuma.

No aga kui ei ole raha inimestel, et nendega sõita, mis me nende luksustrollidega peale hakkame? Rohkem lõbu rikastele lihtsalt?

Muutis Amarant, 22 märts 2012 - 13:16.


#48
Keeksta Tha Buffalo.

    its all about papers kid

  • liige
  • Postitusi:1 665
  • Liitus:14 märts 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn.
imo trollid bussid ja trammid täitsa ok seisus. okei, trammid (1 ja 2) ja troll ( 9 ) on veits roojased aga üldiselt pole viga nende seisukorral. uued trollid oleks tõesti vist väga kallid.
KEEXMAISTER
Postitas pildi

#49
Margunn

    Töötukassa maksab

  • liige
  • Postitusi:5 024
  • Liitus:02 juuli 2005
  • Sugu:mees

Vaata postitustKeeksta Tha Buffalo., 22 märts 2012 - 13:33, kirjutas:

imo trollid bussid ja trammid täitsa ok seisus. okei, trammid (1 ja 2) ja troll ( 9 ) on veits roojased aga üldiselt pole viga nende seisukorral. uued trollid oleks tõesti vist väga kallid.


Ma vist nii ära harjunud, et ei märkagi seda :lol:.
Numa numa

#50
annar

    DON

  • liige
  • Postitusi:970
  • Liitus:18 märts 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu, Pärnu
Äkki lihtsalt suunatakse alateadlikult inimesi ennast Tallinnasse sisse kirjutama. Teada asi ju, et pea pealt saab linn raha ju. Ilmselt on Tallinnas suur hulk inimesi kes ei ole ennast sisse kirjutanud (enamusi ju see ei süga kuhu ta on kirjutatud).

Ning kui piisavalt inimesi on ennast sisse kirjutanud, leitakse põhjus, et opatski jube kallis värk ja säh sulle tasuta transport. Ega siis keegi ennast ala Vinnisse tagasi kirjutama hakka....
Tokyo - Nagasaki - Singapur - Dubai - Barcelona - Amsterdam - Hamburg - Helsinki - Vilnius - Tallinn

#51
Elektrik

    Liige

  • liige
  • Postitusi:535
  • Liitus:04 märts 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Vaata postitustannar200, 22 märts 2012 - 17:43, kirjutas:

Äkki lihtsalt suunatakse alateadlikult inimesi ennast Tallinnasse sisse kirjutama. Teada asi ju, et pea pealt saab linn raha ju. Ilmselt on Tallinnas suur hulk inimesi kes ei ole ennast sisse kirjutanud (enamusi ju see ei süga kuhu ta on kirjutatud).

Ning kui piisavalt inimesi on ennast sisse kirjutanud, leitakse põhjus, et opatski jube kallis värk ja säh sulle tasuta transport. Ega siis keegi ennast ala Vinnisse tagasi kirjutama hakka....

Mingi teema oli vahepeal üleval seoses tohutu hulga üliõpilastega kes Tallinnas õpivad ja
enamuse oma ajast ka veedavad aga ametlik elukoht mujal.
Arvatavasti neid üritataksegi sellega endale saada.

#52
Visa Hing ehk Neoneti King

    Liige

  • liige
  • Postitusi:11 019
  • Liitus:15 märts 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võru
Irf Savisaarel oli ju mingi teema ( ei mäleta täpselt mis) ja kohe järgmine päev tegi ettepaneku, et tasuta ühistransport. Üritas käbe oma nime heastada.

Aga no ma ise leian, et pigem EI. Tasuta võiks see olla kindlasti pensionäridele, üliõpilastele, puudega inimestele jne.

#53
L4hma

    Freelancer

  • liige
  • Postitusi:10 374
  • Liitus:14 märts 2004
  • Sugu:ei ütle

Vaata postitustAmarant, 22 märts 2012 - 13:15, kirjutas:

Vaata postitustDragonzo, 22 märts 2012 - 11:41, kirjutas:

Selleasemel et lasta tasuta sõita võiks investeerida uuematesse trollidesse. Ehk planeerida suurematsorti trammisüsteemi Tallinnasse nagu mujal euroopas? Elan üle selle piletihinna kui 10 aasta pärast ei pea lagunevas trollis õõtsuma.

No aga kui ei ole raha inimestel, et nendega sõita, mis me nende luksustrollidega peale hakkame? Rohkem lõbu rikastele lihtsalt?

Praegu on keiss ka selles, et linnavõim pole mingeid analüüse ega arengukavasidki koostanud/teinud. Lihtsalt visatakse hääletusele ja savi, teeme ära.

#54
Logit

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 863
  • Liitus:17 aug 2009
  • Sugu:mees
Nagu eelpool mainiti, siis vast Savipäts tahab,et võimalikult paljud inimesed end Tallinnasse sisse kirjutaks, kes seal elavad, kuid praegu kuskil mujal kirjas on. Mida rohkem inimesi, seda suurem nõudlus. Autode kindlustuse summa suureneb, lasteaedade kohad lähevad veelgi rohkem hinda jms.
Üldiselt võiks Tallinn oma teed korda teha, ja siis alles tasuta sõitu pakkuda, või ongi plaane, et teid ei parandata, vaid sõidetakse ühistranspordiga niikaua kuni kannatab ja kui masin otsad annab, siis ostetakse uus.

#55
megamees

    BUFU

  • liige
  • Postitusi:2 066
  • Liitus:04 okt 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Praegu on leitud raha nagu ka eelpool mainitud osade kulude ära kukkumisel. Mis saab aga edasi? Kust leitakse see raha viie, kümne aasta pärast? Puudub plaan kuidas pidada tasuta ühistransporti pikaajaliselt.
Kui tõesti leiti maast raha siis miks mitte kasutada seda kriitilisemates kohtades nagu seda on lasteaiad? Tegemist on ülimalt populistliku lükkega.

On a more personal note: Kui sul raha pole, et bussiga sõita, siis pole see riigi või KOV-i süü, saa oma eluga ise hakkama, teised saavad.

#56
Kevin

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 445
  • Liitus:02 juuni 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Vaata postitustAmarant, 22 märts 2012 - 08:42, kirjutas:

Vaata postitust>JaCk<, 22 märts 2012 - 01:22, kirjutas:

Pole Tallinlane, aga olen siiski vastu. Ma lihtsalt ei näe, kust võiks see raha tulla. Tasuta transpordiga kaasneksid ju meeletud kulud. Kuidas see raha leitakse? Kusagilt juurde seda ei tule. Kas kasutatakse reserve või võetakse raha mujalt ära. Pigem näib see "meie andsime teile tasuta traspordi, hääletage meie poolt".

Ning sa arvad, et see kuskil mujal olev raha on täiesti mõistlikult paigutatud ja nii ta peakski jääma? Ma olen suht kindel, et kui valitsused natuke ajusid ragistavad, leiavad nad paljutki, mis oleks väärt ümber tõstmist.

Vaata postitustchilloutrelax, 22 märts 2012 - 00:37, kirjutas:

Edgar soovib sellega kindlustada babuskate kuradi hääli vms. Kurat babuskad sõidavad nkn tasuta.

Ei ole loogiline.

20 miljonit euri oli see summa vist?

#57
Raki

  • liige
  • Postitusi:1 525
  • Liitus:23 juuni 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Vaata postitustElektrik, 21 märts 2012 - 20:57, kirjutas:

Pole küll tallinnlane ega resideeru seal, aga kui Tartusse sellist asja soovitaks teha siis oleksin vastu.
Pigem odavamad piletid ja vähemalt suviti õhtuks mõni buss liikvele.
Üks teemaväline asi ka: mis kuramuse pärast sõidavad kesklinnas bussid nii, et ühel ja samal
ajal väljuvad pea igas suunas 1-2 bussi, kui juhtud maha jääma siis mingi ilge ajavahe?

Olen täitsa nõus, tartus on debiilne see asi, näiteks kesklinnas annelinna sõites, phms mingi 3 minuti sees läheb 4 bussi sinna ja peale seda on mingi 20 minutiline vahe, kuni tuleb järgmine, selle võiks pigem muuta selliseks, et iga 5 minuti tagant läheb . Sama on 4 või 7-ga, mis lähevad samal ajal raadi poole phms max 1-2 minutit vahet, noo milleks.
Vastu olen samuti tasuta bussisõidule, kuna pole palju küsitud kuu pileti, ei tuleks lisa makse, busside olukord säiliks(minuarvates on praegu küll korralikult, vähemalt tartu omad, tallinnas pole pikkaaega sõitnud, kuid seal olid ka viimati normaalsed), ning asotsiaalid võivad praegu tasuta sõita, kuid kui neil ikkagi piletit pole, tiritakse nad bussist välja. Siis nad magaks vms teeks neis bussides.

#58
Amarant

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 926
  • Liitus:23 märts 2008
  • Sugu:ei ütle
  • Asukoht:Tallinn

Vaata postitustRaki, 22 märts 2012 - 21:45, kirjutas:

Vaata postitustElektrik, 21 märts 2012 - 20:57, kirjutas:

Pole küll tallinnlane ega resideeru seal, aga kui Tartusse sellist asja soovitaks teha siis oleksin vastu.
Pigem odavamad piletid ja vähemalt suviti õhtuks mõni buss liikvele.
Üks teemaväline asi ka: mis kuramuse pärast sõidavad kesklinnas bussid nii, et ühel ja samal
ajal väljuvad pea igas suunas 1-2 bussi, kui juhtud maha jääma siis mingi ilge ajavahe?

Olen täitsa nõus, tartus on debiilne see asi, näiteks kesklinnas annelinna sõites, phms mingi 3 minuti sees läheb 4 bussi sinna ja peale seda on mingi 20 minutiline vahe, kuni tuleb järgmine, selle võiks pigem muuta selliseks, et iga 5 minuti tagant läheb . Sama on 4 või 7-ga, mis lähevad samal ajal raadi poole phms max 1-2 minutit vahet, noo milleks.
Vastu olen samuti tasuta bussisõidule, kuna pole palju küsitud kuu pileti, ei tuleks lisa makse, busside olukord säiliks(minuarvates on praegu küll korralikult, vähemalt tartu omad, tallinnas pole pikkaaega sõitnud, kuid seal olid ka viimati normaalsed), ning asotsiaalid võivad praegu tasuta sõita, kuid kui neil ikkagi piletit pole, tiritakse nad bussist välja. Siis nad magaks vms teeks neis bussides.

Haha! Tean täpselt, mida sa räägid. 1. aasta Tartus elasin Raadil ja nüüd Annelinnas :D.

Aga hetkel tundub asja juures kõige jubedam ikkagi see, et seda pakub Keskerakond, kellel piisavalt räpane minevik on. Muidu on tore mõte ja ma arvan, et rahasid annaks vabalt optimeerida.

#59
yomastoz

    Liige

  • liige
  • Postitusi:179
  • Liitus:21 dets 2008
  • Sugu:mees
Elagu Savisaar, kes endale valimiste eel hääli tahab.

#60
cccp

    Liige

  • liige
  • Postitusi:845
  • Liitus:21 veebr 2011
  • Sugu:mees
Minuarust peaks piletihinda tõstma.
the chase is better than the catch





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat