Hüppa postitusele

Change

Tulnukad iidsetes kultuurides


Sellel teemal on 238 vastust

#221
Comeon

    Liige

  • liige
  • Postitusi:176
  • Liitus:14 juuni 2008

Vaata postitustHidden-Hand, 10 september 2013 - 10:43, kirjutas:

Sul on õigus, et meid on pimedateks tehtud ja me oleme teatud seltskonna arvates mõeldud orjadeks. Meie DNA-ga on manipuleeritud, aga potentsiaal vaimseks arenguks on ikkagi olemas. Raskem on sellest kestast/vanglast välja murda lihtsalt. Vanglaplaneet on noh. Kui keegi tugevam ärkab, siis jääb ta koheselt silma ka.

Soovitan lugeda David Inuakit. 7-aastane poiss, kes räägib Rumeenia psühholoogi, Aryana Havahile, et minevikus oli ta kehastunud planeedil Inua, mis asub Orioni lähedal. Seda on kokku kümme seanssi. Aigar Säde tõlkis selle eesti keelde. Väga huvitav lugemine.



Vaata postitustl1ts747, 10 september 2013 - 12:17, kirjutas:

Mu väike sugulane rääkis ka kunagi, et ta on van damme ja, et ta on suurmaagist pärsia prints. Ainult, et võimed puudusid.

Sa ei saa vist aru.. Ta käsitleb seda teemat uskumatult täpselt ja räägib oma ea kohta hämmastavalt tarka juttu ja seda veel hüpnoosi ajal. Arvatavasti sa isegi ei lugenud seda ja juba komenteerid, avaldad arvamust. Niivõrd tüüpiline... See väikene poiss räägib tšakratest, näärmetest, DNA-st, ohverdamistest, teadvusest, universaalsetest seadustest, ravimitest, valitsusest, annunakidest, hingest, maatriksist ja paljust muud. Huvitav lugemine, ükskõik, kas võtta seda tõsiselt või naljaga - mõtteainet saab igal juhul. See pole võrreldavgi sinu Van Damme jutuga. Saad aru ka kui ebatõenäoline see on, et 7-aastane on uurinud niivõrd palju erinevaid allikaid ja teab peast nii arenenud juttu puhtalt tänu sellele, et ta on nii palju lugenud sellest? Taktitunnet ja loogilist mõtlemist võiks ka olla ikka natukene. Intelligentne inimene võtab informatsiooni vastu ja alles seejärel teeb omad järeldused. Lugesid sa seda üldse või? Kohatu jõmpsikas.


Lugesin enamust, googeldasin. Ühtegi tõsiseltvõetavat allikat pole. Näiliselt ja faktiliselt lavastus. Selliseid jutte on sõna otses terve internet täis, erinevaid teooraid toetavaid, mis enamasti välistavad teineteist. Alustades sellest kuidas mingid jõmpsikad UFOdega kohtusid, lõpetades selle Davidiga. Hiljem tuleb välja, et keegi kasutab neid ära. Seal kus välja ei tule, seal lihtsalt kedagi ei koti.

Samas kuna olen teaduse inimene ja põhinen faktidel, siis tule tõesta faktidega teistmoodi. Ega ma googles üle 2lk vaadata ei viitsinud.
"Life's" a BITCH
"Life" likes to screw with you.
Shouldn't you be happy?

#222
the-21-man

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 621
  • Liitus:17 märts 2010
  • Sugu:mees
sulle ei saa midagi tõestada. juba su geneetika välistab selle. täname kõik tulnukaid kes meid enda orjadeks teha tahtsid

#223
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:704
  • Liitus:21 juuni 2013
  • Sugu:mees
Kui sa oleksid hoolega lugenud, siis oleksid sealt välja lugenud, et osad inimesed ei olegi planeeritud järgmisse tasemesse astuma ja see mõjuks nende arengule halvasti hoopis praegusel ajal. Nad kehastuvad teisel planeedil hiljem, kui Maa on oma totaalse muutumise läbinud. Sa ei lugenud korralikult, ja kohe kindlasti ei ole sa kokku puutunud sarnaste teemadega teistest allikatest. Ma olen väga palju lugenud ja võin kinnitada, et selle poisi jutt sobis vägagi tihti suurepäraselt kokku teistest allikatest pärit infoga, aga oli ka palju uut informatsiooni.

Kuidas see google peaks sul seda tõestada aidata, kui enamus teksti, mis ta seal rääkis, oli täiesti uudne, kanaldatud sellelt kõrgemalt entiteedilt või põhines puhtalt tema kogemuste põhjal? Noobiku-kuubik. :D Kuigi oli ka informatsiooni, mis on teada juba (fluoriid, ravimid, valitsus, negatiivne energia).

Nagu ma ütlesin, et tark inimene loeb läbi ja seejärel teeb omad järeldused. Kui Sina arvad, et see oli puhas jama, siis keegi ei keela Sul seda uskuda..
Kui teatati, et Kaksiktorne ründasid Islamistid, siis see oli ka Sinu valik, kas uskuda seda või mitte. Paljud uskusid, aga hiljem tuli välja, et tegelt ei rünnanudki. Sama kehtib suure osa info kohta - ennem ei usu kui tõestatakse vastupidist või näed ise oma silmaga...
100 000 aasta pärast naerdakse meie üle, kui rumalad, pimedad ja mõjutatud me olime, kui Illusoorses maailmas me ikka elasime.
Meie valitsejad naeravad juba ammu selle üle.

Muutis Hidden-Hand, 10 september 2013 - 17:28.


#224
Comeon

    Liige

  • liige
  • Postitusi:176
  • Liitus:14 juuni 2008

Vaata postitustHidden-Hand, 10 september 2013 - 17:23, kirjutas:

Kui teatati, et Kaksiktorne ründasid Islamistid, siis see oli ka Sinu valik, kas uskuda seda või mitte. Paljud uskusid, aga hiljem tuli välja, et tegelt ei rünnanudki. Sama kehtib suure osa info kohta - ennem ei usu kui tõestatakse vastupidist või näed ise oma silmaga...
100 000 aasta pärast naerdakse meie üle, kui rumalad, pimedad ja mõjutatud me olime, kui Illusoorses maailmas me ikka elasime.
Meie valitsejad naeravad juba ammu selle üle.


1. Pole välja tulnud, et islamistid seda ei teinud. Tõendid endiselt viitavad islamistidele. Inimestel, kellel on kergem tugineda "kõhutundele" on ainukesed kes seda KINDLALT väidavad. Faktid on faktid ja fakte eitata ei saa. Jällegi, kui samas tuleb kunagi vastupidine välja , siis ma aktsepteerin seda. Mugav on lollil mõelda oma tugitoolis, et USA tegi/teeb ning saab tegema. Kuid sellise riigi tasandil poliitika on pisut keerulisem ning vandenõuteooriad sarnases mastaabis INFOÜHISKONNAS nõuavad umbes 500 000 inimest, kes oleksid andnud vaikimisvande (+ veel suvalised "tunnistajad " kogu plaanimisprotsessile) ning see oleks hõlmanud kogu valitsust. Kusjuures enamus valitsusest ei poolda sõjalist lähenemist, invasiooni, tsiviilisikute mõrvamist jne jne jne.... Kuid selle üle me siin ei arutle ega ka ei saa arutlema. USA kapsaaias on juba mitmed faktiliselt tõestatud valesid, mida kasutati vabandusena sõjaks, näiteks "massihävitusrelvad iraagis".
2. Tõsi, sa võid uskuda mida sa tahad ja ma saan aru, et ma teen tühja tööd. Kuid sellegi poolest on meeldiv vaielda. See, et sa ei kutsuks inimesi igal sammul idiootideks ja pimedateks aitaks sind kindlasti edasi. Seda enam, et sa vaidled inimestega, kes on reaalselt vastavatel teemadel pädevad -> olen ise geneetikat õppinud prekliinilisel tasemel rohkem kui piisavalt ning tegelenud ka reaalse geenimanipulatsiooniga. Teie väidetud "pime olemist spirituaalsusele ja muule kammajaale" ei määra sinu puhtalt päheõpitud lühend DNA. Nagu ma ütlesin -> põhikooli jaoks oled sa pisut suure tüki hauganud. Hetkel sa tegeled raudkindlate faktide ümberlükkamisega puhtalt kuulujuttude, illusioonide, spirituaalsuse, enda arvamuse ja jumal hoidku selle eest... "telegrami" abil.
3. Still not sure if being trolled or not. <_<
"Life's" a BITCH
"Life" likes to screw with you.
Shouldn't you be happy?

#225
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:704
  • Liitus:21 juuni 2013
  • Sugu:mees
Comeon, olgu sinu rahustamiseks ja selguse saamiseks öeldud, et ma ei trolli. Ja selleks, et enda tõde leida ja omal rajal püsida, ei vaja ma teiste (sinusuguste) tunnustust või heakskiitu. Arvatavasi, kui sa isegi lugesid enamus sellest tekstist läbi, siis oli see sinu jaoks pudru ja kapsad, sa ei osanud, suutnud ega tahtnudki seda infot vastu võtta. Ma ei halvusta ega tee sind maha, nagu eelnevalt juba mainisin - iga inimese enda asi, mida ta arvab ja usub. Inimene peaks rohkem sissepoole elama, mitte väljapoole - oma tõe leidma, õppima sisetunnet ja oma keha kuulama. Aga see selleks.

Sain Aigar Sädelt kirja kohe vastu (saatsin eile, tahtsin kokku saada, et kogemustest rääkida ja infot ammendada).
Hakkas kohe mingit infot jagama, kuigi ma ei küsinudki midagi. Tegus mees ikka. :D
Kiri:
Spoiler

Muutis Hidden-Hand, 11 september 2013 - 11:18.


#226
Comeon

    Liige

  • liige
  • Postitusi:176
  • Liitus:14 juuni 2008

Vaata postitustHidden-Hand, 11 september 2013 - 10:55, kirjutas:

Comeon, olgu sinu rahustamiseks ja selguse saamiseks öeldud, et ma ei trolli. Ja selleks, et enda tõde leida ja omal rajal püsida, ei vaja ma teiste (sinusuguste) tunnustust või heakskiitu. Arvatavasi, kui sa isegi lugesid enamus sellest tekstist läbi, siis oli see sinu jaoks pudru ja kapsad, sa ei osanud, suutnud ega tahtnudki seda infot vastu võtta. Ma ei halvusta ega tee sind maha, nagu eelnevalt juba mainisin - iga inimese enda asi, mida ta arvab ja usub. Inimene peaks rohkem sissepoole elama, mitte väljapoole - oma tõe leidma, õppima sisetunnet ja oma keha kuulama. Aga see selleks.

Sain Aigar Sädelt kirja kohe vastu (saatsin eile, tahtsin kokku saada, et kogemustest rääkida ja infot ammendada).
Hakkas kohe mingit infot jagama, kuigi ma ei küsinudki midagi. Tegus mees ikka. :D
Kiri:
Spoiler



Ma lugesin seda teksti, see oli kõigest tõestaMATA ning tõestaMATU kirjutis. Usu mind, see info on vastu võetud, sest täna suutsin veel seda täielikult oma labori juhendajale ette kanda, et saaksime koos imestada (midagi " :huh: " selle smaili sarnast peegeldus meie nägudelt). Meie vahe on see, et ma loen, mõtlen ja siis otsustan faktide põhjal kas see on õige või vale. Sina, lugedes infot, võtad absoluutselt kõik omaks ilma töötlemata, kritiseerimata ja fakte vaatamata. Sa juhindud vaid puhtast emotsioonist ja kõhutundest, et põhimõtteliselt enamus mis on nähtav, tõestatud ja SIIN OLEMAS, on vale. Selliste lollikeste peale on ehitatud üles hulgaliselt ärisid, alustades püramiidskeemidest lõpetades paljude alternatiivmeditsiiniharudega. Sa oled nagu hüpiknukk, millega võib manipuleerida vaid suurte sõnade(mida suuremad sõnad, seda suurem emotsioon sinu poolt), hea tahte ülesnäitamisega ning kõige tähtsam - uute huvitavate pseudofaktide tutvustamisega, millel ei ole teadusliku tõestust. Kui tuleb välja mõni raudkindel vastuväide, lased sa enda jaoks välja mõelda uue reaalsuse, et sa saaksid mugavalt edasi elada(reptiiltulnukad hoiavad meid kontrolli, "meie DNA on nii programmeeritud, et me ei saagi fakte näha jnejne). Sulle meeldib nokkida teaduse kallal ja et endale seda õigustada läbi miljonite teadustööde(mida sa võid ka ise vabalt vaatama, tegema ja uurima minna) võtad sa vastu uue reaalsuse ( näiteks suur pharma on 100% kuri ja võltsib kõike).Asi mida sa pead endas eriliseks on, et sa suudad "võtta vastu uut infot", aga vaata tõele näkku.... Sa oled nagu info töötlemisel nagu nö. vilets veefilter. :(

Ka mina üritan sind mitte maha teha, aga see on raske :( Kokkuvõttes sa usud edasi mida sa tahad... Ma lihtsalt südamest loodan, et sa ei lõpeta mõnes sektis, kes su rahast paljaks koorib puhtalt platseebo pealt (tundub eelneva postituse kirja järgi, et sa juba üritad kuskile jalga sisse toppida).

Muutis Comeon, 11 september 2013 - 15:32.

"Life's" a BITCH
"Life" likes to screw with you.
Shouldn't you be happy?

#227
-Cell-

    Emptiness is Loneliness

  • liige
  • Postitusi:1 551
  • Liitus:16 nov 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnuˇˇ/Tartu^^
Postitas pildi

#228
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:704
  • Liitus:21 juuni 2013
  • Sugu:mees
Aigar paneb hullu teksti ikka. Huvitavad vaated ja arusaamad. Next dimension shit.
Spoiler

Spoiler

Veel üks kiri. :D
Spoiler

Muutis Hidden-Hand, 13 september 2013 - 09:03.


#229
Comeon

    Liige

  • liige
  • Postitusi:176
  • Liitus:14 juuni 2008
http://avanejad.weebly.com/2/post/2013/06/test-selgita-vlja-kas-oled-reptiil.html

:teehee:
:teehee:
"Life's" a BITCH
"Life" likes to screw with you.
Shouldn't you be happy?

#230
looodi

    number 9

  • liige
  • Postitusi:1 448
  • Liitus:01 nov 2007
  • Sugu:mees
osad inimesed oskavad seda raamidesisest mõtlemist ikka väga hästi, kahju ainult, et nad seda ainsaks viisiks peavad
"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." Bruce Lee

#231
Sander

    Mighty as...

  • auliige
  • Postitusi:3 044
  • Liitus:13 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnumaa/Tallinn

Vaata postitustHidden-Hand, 10 september 2013 - 17:23, kirjutas:

Kui sa oleksid hoolega lugenud, siis oleksid sealt välja lugenud, et osad inimesed ei olegi planeeritud järgmisse tasemesse astuma ja see mõjuks nende arengule halvasti hoopis praegusel ajal. Nad kehastuvad teisel planeedil hiljem, kui Maa on oma totaalse muutumise läbinud. Sa ei lugenud korralikult, ja kohe kindlasti ei ole sa kokku puutunud sarnaste teemadega teistest allikatest. Ma olen väga palju lugenud ja võin kinnitada, et selle poisi jutt sobis vägagi tihti suurepäraselt kokku teistest allikatest pärit infoga, aga oli ka palju uut informatsiooni.

Kuidas see google peaks sul seda tõestada aidata, kui enamus teksti, mis ta seal rääkis, oli täiesti uudne, kanaldatud sellelt kõrgemalt entiteedilt või põhines puhtalt tema kogemuste põhjal? Noobiku-kuubik. :D Kuigi oli ka informatsiooni, mis on teada juba (fluoriid, ravimid, valitsus, negatiivne energia).

Nagu ma ütlesin, et tark inimene loeb läbi ja seejärel teeb omad järeldused. Kui Sina arvad, et see oli puhas jama, siis keegi ei keela Sul seda uskuda..



Mina näiteks ei poolda igasuguseid supervalguse teooriaid, mis kõlvad alljärgnevalt: "Te elate sellel planeedil, et omandada uusi kogemusi. Seejärel nihkub Teie võnkesagedus edasi ning te pääsete Galaktikalise Föderatsiooni dimensiooni, kus elavad õnne ja valgust kiirgavad kõrgema taseme olendid." Minu silmis on tegemist lihtlabaste snoobidega, kes segavad kokku erinevaid religioone ja loovad lõputult muinasjutte. Pealegi, mis kasu on sul eelmise elu mälestustest, kui sa ei oska sellele praktilsit väljundit anda? Elasid eelmises elus teisel planeedil, kus oli kõrgelt arenenud tsivilisatsioon? No aga anna siis ka praktilisi väljundeid, kuidas meie teadus saaks asjad massidesse viia. Minul, sinul ega kellegil pole kasu mingisugustest tuhandetest eludest, mis kirjeldavad ainult kellegi emotsioone ja isiklikke suhteid. Kui sa oled palju lugenud, siis sa peaksid teadma ka algset vanglaplaneedi teooriat, mis on üsna karm ja kurb. Seda on jällegi ilustatu erinevate muinasjuttudega, mis on lõppenud erinevate religioonide ja vaadete kuhjamisega. Ei saa võtta ühest maailmast tükki ja siis seda toppida teise. Minu vaadete ja deduktiivse uuringu osas on selgunud üks lihtne asi - Kui on metsik reklaam taga, räägitakse ninnust ja nännust ning topitakse kokku kõik erinevad maailmapildid, siis on asi vale ning pikas perspektiivis tuleks sellest eemale hoida. Õiged tegijad istuvad vaikselt nurgas, võtavad harva sõna ning arvatavasti ei ole huvitatud sellest, et asi massidesse viia ning riskida oma eksistentsi ning heaoluga.

Natukene jaburaid näiteid
Mingisugune Galaktikaline Föderatsioon, kes võitleb maa eest ning kelle kuulmiseks peab astuma kõrgemasse sagedusse"
Mingi raviv medaljon, mis on valmistatud laavakivimist ning mida on energeetiliselt "laetud"
Mingisugused raviva toimega pühapildid.
Erinevad ravivõimlemised, mis on põlvede peal kokku lapitud.

Kui ma nüüd lähen homme parafanaatikute juurde (ma olen ka) ja ütleksin neile, et nad istuksid nii kaua looduses, kuni nad kaotaksid igasuguse mõtlemisvõime ja enesekontkati ja "lakkaksid korra olemast ja mõtlemast", siis oleks soovijaid vähe. Räägi aga taevamannast ning ilusatest asjadest, kõrgetest dimensioonidest ja lõputust vabadusest ning inimesed jooksevad tormi. Keegi ei viitsi (ega oska) arenemiseks mingit vaeva näha ja siis öeldakse, et inimesel on õigus uskuda. Tõepoolest, inimesel on õigus uskuda, aga siis ei maksa kunagi ka nuriseda, kui asjad sitaks lähevad. See on minu jaoks "enesepetmine" ja seda teevad inimesed igal ajahetkel ja erinevates valdkondades.
Bend if you must, but never brake!

#232
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:704
  • Liitus:21 juuni 2013
  • Sugu:mees
Tulnukad on inimestega ühendust võtnud telepaatiliselt, unenägudes, ennast ilmutanud jne. Ega need jutud niisama tühjast ei sünni. Aga mulle ei meeldi vaielda nendel teemadel. Ma ei ürita kellegi maailmavaateid täielikult muuta, aga kui see täiendab natukenegi nende praeguseid arusaamasid, on mu energia asja ette läinud. :)

// Kui inimene ei ole siia kehastunud õppima, arenema, kasvama, teisi teenima, osa kõrgemast plaanist täitma, enda rolli siin maailmas mängima, siis milleks veel? Niisama lebotama null arenguga? Alati saab edasi areneda. Areng ja kasv ei peatu kunagi. Inimene ise saab seda küll takistada ja aeglustada, sest talle on antud vaba tahe. Nagu mineraal ei jää igavesti mineraaliks, puu ei jää igavesti puuks, ei jää samamoodi inimene igavesti kolmandasse dimensiooni, vaid kasvab ja virgub kõrgemale. Kõik on pidevas muutumises ja arengus.

Muutis Hidden-Hand, 16 september 2013 - 08:37.


#233
Sander

    Mighty as...

  • auliige
  • Postitusi:3 044
  • Liitus:13 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnumaa/Tallinn

Vaata postitustHidden-Hand, 16 september 2013 - 08:05, kirjutas:

Tulnukad on inimestega ühendust võtnud telepaatiliselt, unenägudes, ennast ilmutanud jne. Ega need jutud niisama tühjast ei sünni. Aga mulle ei meeldi vaielda nendel teemadel. Ma ei ürita kellegi maailmavaateid täielikult muuta, aga kui see täiendab natukenegi nende praeguseid arusaamasid, on mu energia asja ette läinud. :)

// Kui inimene ei ole siia kehastunud õppima, arenema, kasvama, teisi teenima, osa kõrgemast plaanist täitma, enda rolli siin maailmas mängima, siis milleks veel? Niisama lebotama null arenguga? Alati saab edasi areneda. Areng ja kasv ei peatu kunagi. Inimene ise saab seda küll takistada ja aeglustada, sest talle on antud vaba tahe. Nagu mineraal ei jää igavesti mineraaliks, puu ei jää igavesti puuks, ei jää samamoodi inimene igavesti kolmandasse dimensiooni, vaid kasvab ja virgub kõrgemale. Kõik on pidevas muutumises ja arengus.

Kristlased, moslemid ja enamik teisi massireligioonide käitub täpselt sama moodi, sulle ei tundu? Jumal armastab neid ja nemad siis käivad ja kraaksuvad seda teistele edasi - vabanduseks tuuakse nende enda suur õndsus ja et nemad tahavd, et sina ja kõik teised seda ka tunneksid. Inimese areng on võimalik küll, aga see on see ninnunännutamise enesepetmine, mida erinevad sepad kodus toodavad ja siis internetti riputavad. Inimesele on antud vaba tahe? Ma juba enne mainisin, et see vaba tahe päädib sellega, et segatakse kokku kümme religiooni, natukene hallukaid ja geneetikaid ning lõpuks vürsitatakse valguse ja igavese õnnega ja siis öeldakse, et vaba tahe määrab kõik. Nii võiks me kõik siin varsti oma teema teha ja luua oma religiooni. See on täpselt see sama "kanaldamise" jutt, tuhandetest erinevatest x kohtadest. Ma tegelikult andsin eelmises pooles paar vihjet ka kuidas alustada, aga niimoodi jätkates võib tulla ainult uus Y2K. Tutvu esialgse vanglaplaneedi teooiaga ja uuri natukene kuidas erinevad religioonid kas suhtuvad või ei suhtu ülemistesse kihtidesse ja siis räägime edasi...
Bend if you must, but never brake!

#234
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:704
  • Liitus:21 juuni 2013
  • Sugu:mees
Ma küll juba postitasin David Inuaki kümme intervjuud (7-aastane poiss räägib psühholoogile). Aigar Säde tõlkis eesti keelde.
See on kümnes ja viimane vestlus. Sellepärast postitan, et arvatavasti keegi ei viitsinud kõike kümmet läbi lugeda ja tahtsin veel esile tuua selle korraks, kui võimast juttu ta 7-aastase kohta räägib kogu selle järjejutu vältel.
Spoiler


#235
Sander

    Mighty as...

  • auliige
  • Postitusi:3 044
  • Liitus:13 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnumaa/Tallinn
A: Mis meil vaja teha on?

D: On vaja mõista, et me kõik oleme üks. Et meie mõtted on võluvad, ja kõik, mida me ka ei sooviks, täitub. Me kõik peame soovima muudatust, lähenema mõtetes sellele momendile, milles Maa teeb hüppe, aidata teda, mõelda positiivselt, aktiivselt osaleda selle uue voolu levitamiseks


Antud vastus on ümmargune jutt, mis ei anna mitte ühtegi praktilist väljundit. Meenutab seda "world jump day`d", kus kõik inimesed hüppavad ühel ajal õhku ja siis meie planeet hakkab liikuma. Mulle tundub, et tegu on sama asaga nagu "The Secret", mis on samal põhimõttel töötav. Kõik peavad uskuma, paluma ja siis saavad oma tahtmise. Muide, antud logo on sümboliseeritud ussikujulise S´iga kellel on keel suust väljas ja mis on sarnane erinevatele sarnastele tegelastele ühes teises teemas. Mulle jääb mulje, et selle asemel, et tõsise arenguga tegeleda, siis loodetaksegi seda ninnutamist ja nännutamist nende samuste poolt.

A: Kas ruuduga on midagi valesti?

D: See ei sobitu inimese väljaga. Meie kehas on kõik ümar. Kujuta ette, et teed läbilõike selgroost, käest, peast, sõrmedest, tšakratest – kõik need on ümarad. See on igaviku sümbol. Mu emal on ruudukujuline sõrmus, mida ta aeg-ajalt kannab pulma-aastapäevadel. See tekitab tihti peavalusid. Ma ütlesin talle, miks ta pea valutab, aga ta ei usu mind. Ma näen, kuidas see tšakraid mõjutab. Näen täpselt, kuidas need hakkavad vähenema ja nende kiirus ja pöörlemine muutuvad…

Castaneda järgi oleneb kokkupanemise punkti asukoht ja kuju selle taotlejast. Seega inimese "sisemine helendav kookon" muudab kuju vastavalt seellele kuidas kokkupanemise punkt liigub. Harilikel inimestel on see püsivas asendis. Ma ei leia, et see oleks ringi kujuline. Seega vähemalt Castaneda järgi jutt ei klapi. Ka teatud teiste religioonide puhul leiab vastumeelsusi.

A: Ehk siit pärinebki sõnapaar “vask – planeet Veenus”.

D: Vask mõjutab positiivselt taimede kasvu, toimib kopseravivalt, ja tulevikus avastatakse, et avaldab positiivset mõju inimese DNA-le. Kui sa seda metalli kannad, paneb see kogu keha kaasaa võnkuma sellega, et armastuse tšakra on avatud. Sellest hetkest, kui see tšakra avatud saab, suudab organism käivitada enesekaitsesüsteemi suvalise negatiivse energeetilise mõju vastu.

Mis asi on armastuse tšakra? Sellist asja ei eksisteeri. Teatud tšakrad on küll erinevate teooriate kohaselt tunnetamisega seotud, aga eraldi mingit "armastuse tšakrat" ei eksisteeri.

A: Kuidas?

D: Ümbritseda tuba vaskjuhtmega või kasvõi voodi. Ainult otsad peavad olema ühendatud. Nii saame kaitstud. Mitte miski ei saa tungida sellest väljast läbi. Eriti, kui saata Maatriksisse idee kaitsest, kui ühendad juhtme otsi. Ja vask on püha metall.

Miks osad inimesed oma tuba või voodit vaskjuhtmega isoleerivad? Sellepärast, et üldjuhul on see seotud veesoontega. Veesoonte mõjule on isegi teaduslik seletus ja mõningal määral teeb see kahju nii inimestele kui infrastruktuurile. Kindlasti oled näinud nii betoon- kui telliseseinu läbivaid suuri pragusid. Sellistel kohtadel mädaneb kiirelt ka puit ning elektriseadmete akud ja patareid (telefonid, kellad) tühjenevad kiirelt. Tavaliselt isoleeritakse mingi kindel piirkond ja viiakse maandusega eemale. Niisama juhtmest ei aita ja ausalt öeldes olen ma selle protsessi osas veidi skeptiline. Osades legendides võideldakse halbade asjade vastu hõbeda, pühitsetud vee, küüslaugu ja kümne erineva sümboliga. Kust nüüd järsku sai ringist püha sümbol?

A: Jah, kuid elu paneb meid keerulistesse olukordadesse, kui sa ei saa iseendaga olla, ei saa mediteerida.

D: See on anunnakkide mõju. Kui sa tunned, et miski hoiab sind kinni, peatab, siis mõtle minule, nendest, kes tulid Inualt, nendest, kes sinna jäid. Me aitame sind, samuti nagu kõiki, kes paluvad meie tuge. Meie oleme teie.

Mõistus on ju annunakidelt laenatud. Castaneda oma raamatutes nimetas seda kotkaks ja ütles, et peale surma saab kotaks sinu elukogemuse endale. Idamaade võitluskunstide austajad pidid seni treenima, kuni ei mõelda ei võidu, kaotuse ega valu peale. Mitte üldse ei tohi mõleda. Kui sa lakkad olemast, siis sa saad olema. Igasugused emotsioonid jäeti pikaks ajaks tahaplaanile ja eesmärk oli täielik sisemine vaikus, mitte lõputu sisemine dialoog, mis ketrab sulle juttu endast, maailmast ja armastusest. Tänapäeval on esimne grupp väga septsiifiline ja kitsas seltskond. Teine on aga kommunistide poolt kultuuriliselt tümaks tambitud. Asemele on toodud tüüpiline tarbija, kes loob pidevalt sisemist dialoogi enda ja maailma vahel ning ei karasta inimest ei vaimselt ega füüsiliselt.

A: Miks?

D: Sest hing, kes selle saavutanud on, omab samasugust pulssi nagu Maatriks. Hing vibreerib koos temaga ja saab seetõttu nii kaitse kui ka toetuse. See tähendab, et inimene kulgeb Tõe ja ülendumise teel. See tähendab, et teda pole kuidagi võimalik blokeerida ligipääsuks Maatriksisse ja mitte miski ei saa teda tema teelt kõrvale kallutada. Sul on vaja mõista, et me asume siin ja praegu ainult selleks, et aidata Maad, et osaleda selle ülestõusmises, selle oodatavas muutumises. Aga tema tasub meile sellega, et teeb meid oma elanikeks uues maailmas. See saab olema imeline. See saab olema kuidagi teistmoodi. Seetõttu peame mõistma, et me saame teda aidata, mõeldes positiivselt, soovides seda, et vana elukorraldus lõppeks, et me astuksime uude ajastusse.

Terves maailmas kehtib väga range konkurents. Võidelakse nii füüsilises maailmas kui vaimses maailmas ja korraga on kusagilt välja hüpanud seltskond, kes räägib armastusest ja toetusest. Mulle ei jõua kohale, et kui ülejäänud maailmas kehtib arusaam, et tugevam jääb ellu, siis miks korraga on keegi tulnud ja asunud meid kaitsma ning aitab meil kõrgemale tõusta? Kas see ei ole mitte jälle mingi kristlik teooria. Muide, kristlased usuvad samuti, et nad tõusevad ülesse, aga ainult nende järgijad. Teistele saab osaks veel halvem saatus. Juudid usuvad sama asja, aga jätavad ennast väljavalitud rahvaks ning ei usu, et kristlased saavad päästetud. Selle kohta saab tuua veel tohutuid näiteid, aga järsku on kusagilt välja võlutud universaalne armastus. Ühes teemas käib jutt üha halveneva maailmakorra kohta ja teises teemas räägitakse kõigi pääsemisest. Pole väga võimalik.

Ülejäänud asju ei hakka kommenteerima, sest mu pole piisavalt aega...
Bend if you must, but never brake!

#236
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:704
  • Liitus:21 juuni 2013
  • Sugu:mees
UFO jäi telekanali kaamerasse raisk. :D
Spoiler


Sander, soovitan teisi intervjuusid ka lugeda kui sind teema vähegi huvitab. Poiss räägib niivõrd erinevatel teemadel ja väga sügavuti. See on minu arvamus ainult, see ei peagi sinu omaga ühtima, aga huvi pärast võid ikka lugeda. :)

UFO maskeering :D
Spoiler


// Ulme huvilistele midagi
Spoiler

Muutis Hidden-Hand, 23 september 2013 - 07:11.


#237
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:704
  • Liitus:21 juuni 2013
  • Sugu:mees
Spoiler



Sama millest 7-aastane poiss ka rääkis, et oleme geneetilislet muundatud ja omandanud annunakide ja inuade dna.


#238
cccp

    Liige

  • liige
  • Postitusi:845
  • Liitus:21 veebr 2011
  • Sugu:mees
Informatsiooni vanadest aegadest on küllaltki, kui kõik meie esivanemad enne meid üritasid meid tillist tõmmata, siis on küll master trole.
http://en.wikipedia....ient_astronauts
the chase is better than the catch

#239
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:704
  • Liitus:21 juuni 2013
  • Sugu:mees

Milline funktsioon on Antikythera mehhanismil?


Antikythera mehhanism on iidne mehaaniline arvuti, mis oli konstrueeritud astronoomia põhitegurite väljaarvutamiseks. Selle jäänused leiti 1900. aastal laevavrakist Antikýthira saare lähedalt ja arvatakse, et see ehitati üle 2000 aasta tagasi.


Postitas pildi
Antikythera mehhanism




http://www.telegram....ni#.UkWDe9K8BLE






1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat