Hüppa postitusele

Change

Tulnukad iidsetes kultuurides


Sellel teemal on 238 vastust

#201
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:704
  • Liitus:21 juuni 2013
  • Sugu:mees
Para-webis vastati ühe Kivika posti peale niimoodi: "Seega Kivikas - rüüpa klaas külma suhkruvett, hinga kolm korda sügavalt ning korda nagu mantrat enda ette seda lauset - "Pagan võtaks - nad ikka usuvad ja ma ei saa sinna midagi parata" Postitas pildi "
Ei teadnudki, et tal kasutaja seal, naljakas oli lugeda. :D

---------------
Projektide DARPA ja Pegasuse raames teleporteeruti ja reisiti ajas. :D
Juhin tähelepanu sellele, et loo rääkija kandideerib USA presidendiks aastal 2016. :D
Spoiler


Ja uus maagiline viljaring Inglismaal!
Spoiler

http://www.youtube.c...d&v=WAC4xQ76G6I

Spoiler

Muutis Hidden-Hand, 24 august 2013 - 19:59.


#202
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:704
  • Liitus:21 juuni 2013
  • Sugu:mees
Veel viljaringe:
Spoiler


#203
Marvolo

    I SEE YOU

  • liige
  • Postitusi:7 512
  • Liitus:30 sept 2010
  • Sugu:mees
miks just vilja sees? miks mitte metsas, asfaltteel, lagedal põllul?
/muidugi oletades, et neid teevad tulnukad või Maa 'võnked'.

Muutis Marvolo, 24 august 2013 - 21:23.


#204
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:704
  • Liitus:21 juuni 2013
  • Sugu:mees

Vaata postitustMarvolo, 24 august 2013 - 21:03, kirjutas:

miks just vilja sees? miks mitte metsas, asfaltteel, lagedal põllul?
/muidugi oletades, et neid teevad tulnukad või Maa 'võnked'.

Kõrbetest ja muidu liiva pealt on leitud küll. Huvitav on see, et inimeste jälgi pole (nii viljapõldudel kui kõrbe omadel). Ma arvan, et liivateri ja õlekõrsi on kergem mõjutada lihtsalt vms, metsa viljaringid oleks päris huvitav. :D
Räägitakse, et nendel õigetel viljaringidel on tunda mingit kõrget vibratsiooni ja tervendavat energiat. Ja et need head tulnukad kasutavad neid mingite portaalide jaoks või lihtsalt inimeste informeerimiseks. Tont seda teab.

On ju palju inimesi, kes on tulnukaid näinud.
Paljud väidavad, et on viljaringide tegemist ka näinud, või siis seda, et see on üleöö ilmunud.
Selliste asjadega ongi enamjaolt nii, et enne kui ise näinud ei ole, siis on raske uskuda.

Muutis Hidden-Hand, 24 august 2013 - 21:43.


#205
Kivikas

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:715
  • Liitus:15 dets 2003
  • Sugu:mees

Vaata postitustHidden-Hand, 19 august 2013 - 15:54, kirjutas:

Para-webis vastati ühe Kivika posti peale niimoodi: "Seega Kivikas - rüüpa klaas külma suhkruvett, hinga kolm korda sügavalt ning korda nagu mantrat enda ette seda lauset - "Pagan võtaks - nad ikka usuvad ja ma ei saa sinna midagi parata" Postitas pildi "


Millegi uskumine ei muuda seda usutavat veel faktiliseks ega mõistlikuks ega õigeks. Pealegi - faktid on ikka ja alati faktid ning ei sõltu uskumisest. Kui keegi usub rumalust, siis on see ikka ja ainult rumalus ning selle uskumine ei muuda seda tarkuseks.

#206
Comeon

    Liige

  • liige
  • Postitusi:176
  • Liitus:14 juuni 2008

Vaata postitustKivikas, 27 august 2013 - 23:33, kirjutas:

Vaata postitustHidden-Hand, 19 august 2013 - 15:54, kirjutas:

Para-webis vastati ühe Kivika posti peale niimoodi: "Seega Kivikas - rüüpa klaas külma suhkruvett, hinga kolm korda sügavalt ning korda nagu mantrat enda ette seda lauset - "Pagan võtaks - nad ikka usuvad ja ma ei saa sinna midagi parata" Postitas pildi "


Millegi uskumine ei muuda seda usutavat veel faktiliseks ega mõistlikuks ega õigeks. Pealegi - faktid on ikka ja alati faktid ning ei sõltu uskumisest. Kui keegi usub rumalust, siis on see ikka ja ainult rumalus ning selle uskumine ei muuda seda tarkuseks.


Kui mees on olnud hullaris ning põhikoolis ei saa oodatagi, et ta teaks mis asi on teaduslik teooria, faktid, rumalus või uurimistöö. Iseasi, kas on siis vaja kõike esitada tõena ning väita et kõik teised on pimedad aka. solvata inimesi kes oskavad geneetika/evolutsiooni koha pealt sõna võtta või on elus ka teadusega tegelenud.

P.S ma ei saa ikka aru kas ta trollib või mitte :(
"Life's" a BITCH
"Life" likes to screw with you.
Shouldn't you be happy?

#207
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:704
  • Liitus:21 juuni 2013
  • Sugu:mees
Geneetika, evolutsioon (ehk teadus) on seotud spirituaalsusega. Sellel sajandil kasvavad need harud kokku (kuigi seosed on juba varem teada, lihtsalt hoitakse masside eest). Ei, ma ei trolli, ja igaühe enda asi on see, mida ta tõeks peab ja usub. Kõike ei peagi sinisilmselt uskuma, aga ainult kooliõpiku tekste ja vanu õpetusi/tõekspidamisi tõepähe vättes ja kõike uut välistades, on ka natukene nõdrameelne minu arvates. Uue informatsiooni peaks vähemalt ära kuulama ja seejärel omad järeldused tegema. Inimesed on nii kergesti manipuleeritavad, et nad ei saa isegi aru kui nendega seda tehakse..

Ma arvan, et Kivikal on see pisik sees juba, et seal peab olema midagi enamat, kui füüsiline reaalsus. Muidu ta ei uuriks, puuriks ja vaidleks nii tihedalt.

Nagu Morpheus ütles :D

"If real is what you can feel, smell, taste and see, then 'real' is simply electrical signals interpreted by your brain.
Let me tell you why you're here. You're here because you know something. What you know you can't explain, but you feel it. You've felt it your entire life, that there's something wrong with the world. You don't know what it is, but it's there, like a splinter in your mind, driving you mad.
I'm trying to free your mind, Neo. But I can only show you the door. You're the one that has to walk through it."

Muutis Hidden-Hand, 29 august 2013 - 13:05.


#208
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:704
  • Liitus:21 juuni 2013
  • Sugu:mees
Väikene intervjuu seltsimees Aigar Sädega:
Spoiler


Intervjuu Jim Sparksiga, keda röövisid tulnukad
Spoiler


Jordan Maxwell reptiilidest
Spoiler

Muutis Hidden-Hand, 30 august 2013 - 16:13.


#209
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:704
  • Liitus:21 juuni 2013
  • Sugu:mees
Augustikuu lendavad objektid. Päris tihedaks on ralli kiskunud. :D

http://www.youtube.c...d&v=3CvHf8cd_c0

#210
iMrDooM

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:87
  • Liitus:07 nov 2011
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn-Võru
Nojah, neid "ufosid" on sitaks nähtud, aga miks pole need "tulnukad" tulnud siis maapeale oma kavatsustega kas hõivata või tulla rahus :D.
Aga kui need hr.tulnukad mida hr Jim Sparks kirjeldab oleks reaalsed siis nad röövivad mind täna öösel.... See teema on liiga keeruline, et sellele loogilist lahenudst leida. Ma küll usun, et on olemas intelligentne elu peale meie siin maapeal, kuid ma ei usu seda enne kui ma olen ühte halli mehikest näinud oma silmaga. Aga jah, ma kaldun arvama, et need tulnukad ei erine väga meie formaadist, ehk siis nad on väga humanoidsed, nende areng on meile sarnane, kuid nad on vähe rohkem arenenud.
Ja see halli mehe teema meenutab mulle väga Stargate maailmast pärit Asgarde, ehk see mees oli liiga suur SG fän?
Postitas pildi

#211
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:704
  • Liitus:21 juuni 2013
  • Sugu:mees
Tulnukad, Illuminaadid, veri, energia. Lugemist endiselt agendilt. :D
Spoiler

Muutis Hidden-Hand, 04 september 2013 - 14:19.


#212
KeegiKolmas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 074
  • Liitus:16 nov 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Vaata postitustHidden-Hand, 04 september 2013 - 14:18, kirjutas:

Valitsus ei ole inimröövide taga, sest neil on leping tulnukatega,

Kindlasti digiallkirjastatud ja puha :)

Muutis KeegiKolmas, 06 september 2013 - 12:23.


#213
Kivikas

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:715
  • Liitus:15 dets 2003
  • Sugu:mees

Vaata postitustHidden-Hand, 29 august 2013 - 10:00, kirjutas:

Geneetika, evolutsioon (ehk teadus) on seotud spirituaalsusega. Sellel sajandil kasvavad need harud kokku (kuigi seosed on juba varem teada, lihtsalt hoitakse masside eest). Ei, ma ei trolli, ja igaühe enda asi on see, mida ta tõeks peab ja usub. Kõike ei peagi sinisilmselt uskuma, aga ainult kooliõpiku tekste ja vanu õpetusi/tõekspidamisi tõepähe vättes ja kõike uut välistades, on ka natukene nõdrameelne minu arvates. Uue informatsiooni peaks vähemalt ära kuulama ja seejärel omad järeldused tegema.


Kirjelda täpsemalt, mismoodi evolutsiooniline bioloogia sinu ettekujutuses mingi "spirituaalsusega" kokku kasvab? Kas evolutsioonibioloogid hakkavad laborites kristallkuule kasvatama ja nende peal populatsiooniökoloogiat modelleerima? Ja mis puuduvad siia kooliõpikud? Uusi teadustöid avaldatakse teadusartiklite näol kogu aeg tuhandete kaupa, kõik nii värsked kui olla saavad. No pole siiani ühtegi näha olnud, mis mingi spirituaalsusega kokku kasvamise märke oleks näidanud.

#214
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:704
  • Liitus:21 juuni 2013
  • Sugu:mees
DNA sisaldab kõrgemat ja peenemat informatsiooni. DNA-s sisalduv info muutub näiteks, kui keha avaneb uuele infole ja teadvustasandile. Meil on näiteks massiteadvused, mis meid mõjutavad, kuhu on igast jama salvestunud läbi aegade. Pealegi 80% universumist koosneb tumeainest, mis sisaldab endas tohutut energiat ja informatsiooni, mida teadlased ei oska seletada.

// Varem arvati, et haiguste tagajärjed on välised. Nüüd on jõutud arusaamale, et meie mõtted ja tunded tekitavad samuti haigusi.
Arendades oma astraal-, emotsionaal-, eeter- ja mentaalkeha (ehk arenedes vaimselt), muutuvad inimese mõtted, kehaehitus ja selles sisalduv informatsioon. Teadus kasvab paljultki kokku vaimsusega. See osa on teadvus, mis selles kõiges nii olulist rolli mängib.

// Energiapunktid, energiakeskused inimese kehas (energeetiline tervendamine) saavad samuti teadusliku väljenduse. See oleks juba ammu juhtunud, aga sellist arusaama ja teadmist on hoitud vaka all. Ma lähen sellel kuul näiteks aura pildistamisele ja energiakeha uuringutele, kus saab selgemalt aimu, mis ja kus täpsemalt toimub. Seda kõike saab tegelikult mõõta. Isegi seda saaks mõõta, kui keegi tervendab inimest, et kas see tõstab inimese vibratsiooni või muudab midagi kehas. Sellisel juhul ongi juba vaimsus ja teadus ühendatud.. Ja seda kõike on uuritud, mõõdetud, tõestatud ja puuritud. See, et TV3 uudised sellest ei räägi, ei tähenda, et seda olnud ei ole... See on loogiline ka ju. Juba koolis õpetati, et energia kandub ühest kehast teise. Kõigel on võnkesagedus. Kui inimene muudab eseme/inimese võnkesagedust teadlikult (kanaldab kõrgemat või kannab sinna oma energia), ongi see juba esoteerika valdkonda puudutav teema, aga kui loogiliselt lähenedes, siis pole see midagi uskumatut ega müstilist. Kindlasti olete tundnud, kuidas mõne inimese lähedus teid ärevaks teeb või ebameeldivalt ennast tundma paneb, samas kui teise inimese lähedus teid rõõmsaks ja rahulolevaks teeb. Kui inimesed üldse ei haaku, siis tõenäoliselt ongi see selle pärast, et nad on üksteisest niivõrd erineva vibratsiooniga, teisel tasandil, teiste energiatega.

Tänapäeval teleporditakse footoneid juba ühelt saarelt teisele, on avastatud suured energiakehad päikese ümber. Midagi ei kõla enam uskumatult.
Uue info hulk, mida me iga päev saame, on varasemaga võrreldes tohutult kasvanud ja kiirenenud.

Seni kaua ongi teema müstika valdkonda puudutav, kuni inimene sellele seletust ei oska anda. Nii lihtne see ongi.

Muutis Hidden-Hand, 10 september 2013 - 07:36.


#215
Comeon

    Liige

  • liige
  • Postitusi:176
  • Liitus:14 juuni 2008

Vaata postitustHidden-Hand, 10 september 2013 - 07:06, kirjutas:

DNA sisaldab kõrgemat ja peenemat informatsiooni. DNA-s sisalduv info muutub näiteks, kui keha avaneb uuele infole ja teadvustasandile. Meil on näiteks massiteadvused, mis meid mõjutavad, kuhu on igast jama salvestunud läbi aegade. Pealegi 80% universumist koosneb tumeainest, mis sisaldab endas tohutut energiat ja informatsiooni, mida teadlased ei oska seletada.

// Varem arvati, et haiguste tagajärjed on välised. Nüüd on jõutud arusaamale, et meie mõtted ja tunded tekitavad samuti haigusi.
Arendades oma astraal-, emotsionaal-, eeter- ja mentaalkeha (ehk arenedes vaimselt), muutuvad inimese mõtted, kehaehitus ja selles sisalduv informatsioon. Teadus kasvab paljultki kokku vaimsusega. See osa on teadvus, mis selles kõiges nii olulist rolli mängib.

// Energiapunktid, energiakeskused inimese kehas (energeetiline tervendamine) saavad samuti teadusliku väljenduse. See oleks juba ammu juhtunud, aga sellist arusaama ja teadmist on hoitud vaka all. Ma lähen sellel kuul näiteks aura pildistamisele ja energiakeha uuringutele, kus saab selgemalt aimu, mis ja kus täpsemalt toimub. Seda kõike saab tegelikult mõõta. Isegi seda saaks mõõta, kui keegi tervendab inimest, et kas see tõstab inimese vibratsiooni või muudab midagi kehas. Sellisel juhul ongi juba vaimsus ja teadus ühendatud.. Ja seda kõike on uuritud, mõõdetud, tõestatud ja puuritud. See, et TV3 uudised sellest ei räägi, ei tähenda, et seda olnud ei ole... See on loogiline ka ju. Juba koolis õpetati, et energia kandub ühest kehast teise. Kõigel on võnkesagedus. Kui inimene muudab eseme/inimese võnkesagedust teadlikult (kanaldab kõrgemat või kannab sinna oma energia), ongi see juba esoteerika valdkonda puudutav teema, aga kui loogiliselt lähenedes, siis pole see midagi uskumatut ega müstilist. Kindlasti olete tundnud, kuidas mõne inimese lähedus teid ärevaks teeb või ebameeldivalt ennast tundma paneb, samas kui teise inimese lähedus teid rõõmsaks ja rahulolevaks teeb. Kui inimesed üldse ei haaku, siis tõenäoliselt ongi see selle pärast, et nad on üksteisest niivõrd erineva vibratsiooniga, teisel tasandil, teiste energiatega.

Tänapäeval teleporditakse footoneid juba ühelt saarelt teisele, on avastatud suured energiakehad päikese ümber. Midagi ei kõla enam uskumatult.
Uue info hulk, mida me iga päev saame, on varasemaga võrreldes tohutult kasvanud ja kiirenenud.

Seni kaua ongi teema müstika valdkonda puudutav, kuni inimene sellele seletust ei oska anda. Nii lihtne see ongi.


Asjad, mille kohta sa peaksid KOHESELT lugema teaduskirjandust või atlaseid(soovitan neid korralikke inglisekeelseid raamatublokke) : DNA(mis on geneetiline informatsioon, kuidas reaalselt toimub kodeerimine, kuidas toimub metülatsioon?, mis asjad on mutatsioonid ja kuidas toimuvad reparatsioonimehhanismid, kuidas toimuvad DNAs muutused?), Energia ( mis asi on füüsikalises mõistes energia ja kuidas toimub reaalselt selle talletamine, ülekanne, lisaks soovitatavalt inimese energia talletamise mehhanismid ja metabolismirajad, makroenergilised ühendid ), Neuraalne ja humoraalne regulatsioon inimeses (selle osa patoloogiate tekkes) -> vaata ka millal see avastus juba tehti.

Põhjus miks kõiki neid asju müstikaks peetakse on fakt, et need "avastused" on tehtud inimeste poolt, kes ei suuda siiani anda objektiivseid tõendeid. Kui sa juba ennast harimas oled(mida ma soojalt soovitan, muidu teed sa endale lihtsalt margi täis), siis soovitan ka lugeda pseudoteaduste kohta. Mis asi on objektiivne ja subjektiivne vaatlus? Kuidas sünnib teadustöö? Mis asjad on retsensendid ja miks neid vaja on? Kontrollgrupid, platseeboefekt?

"Seni kaua ongi teema müstika valdkonda puudutav, kuni inimene sellele seletust ei oska anda. Nii lihtne see ongi. " - Väga mõtetu lause, me võime öelda seda absoluutselt kõige sita kohta mida toodetakse.

Ja ära sa nüüd ürita rääkida, et näiteks arvutid olid 300 aastat tagasi "müstika" ja nüüd need on "tõeks saanud". See on nii unrelated(mitte, et sina hetkel muidugi nii arvaks...) , et soovitan koheselt leida mõni teema, milles sa pädevam oled.

Aaah, kõige lõpuks. Löö lahti anatoomiaõpik ning võrdle neid energiapunktidega. Seleta mulle ära seosed koos närviteede, juhteteedega ning ajukeskustega. Histoloogia närvikoest , selle arenemisest. Aju ehitus, mälu, teadvus ja meeleelundid - soovitan isiklikult näiteks Eero Vasara(TÜ füsioloogia instituudi teadur) õppematerjali. Kui googlest ei leia, võin sulle enda õppeinfosüsteemist jagada.

Muutis Comeon, 10 september 2013 - 09:17.

"Life's" a BITCH
"Life" likes to screw with you.
Shouldn't you be happy?

#216
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:704
  • Liitus:21 juuni 2013
  • Sugu:mees
Soovitan vaadata Spirit Science
Siin on kergelt ja täpselt lahti seletatud asjad



Ja ärge tulge ütlema, et võtan oma teadmised ainult YouTube videodest. Loen selleteemalisi raamatuid, kohtun energeetikutega ja praktiseerin ise.

Comeon, sa said teistmoodi aru mu jutust üldse.. Aga seda ei saa pahaks panna. Igaüks saabki omamoodi aru. Kui inimesed vaatavad sama filmi, siis igaüks saab sellest omamoodi aru. Ma ei mõelnudki tehnoloogilisi leiutisi siinkohal, et öeldud oleks. Kuigi nad on omavahel seotud. Näiteks kui leiutatakse kaamera, mis näeb aurat või energiat, siis pole jutt sellest enam tundmatu müstika.

Vaata postitustComeon, 10 september 2013 - 09:24, kirjutas:

Mis asi on sinu jaoks lahti seletamine, poja? Kas kui ma seletan sulle täiesti pseudoteaduste ja pasa varal lahti, et me oleme matrixis,reptiiltulnukad on olemas või obama on Zeus, kas sa usuksid mind?

Ilmselgelt selleteemaline vestlus ärritab sind ja on sinu tõekspidamistega vastuolus.
Sa teed maha videot, mida sa ei vaevu isegi vaatama.
Lahti seletamine on faktide ja seoste välja toomine näiteks.
Sellel vestlusel ei ole enam mõtet.

Muutis Hidden-Hand, 10 september 2013 - 09:34.


#217
Comeon

    Liige

  • liige
  • Postitusi:176
  • Liitus:14 juuni 2008

Vaata postitustHidden-Hand, 10 september 2013 - 09:20, kirjutas:

Soovitan vaadata Spirit Science
Siin on kergelt ja täpselt lahti seletatud asjad




Mis asi on sinu jaoks lahti seletamine, poja? Kas kui ma seletan sulle täiesti pseudoteaduste ja pasa varal lahti, et me oleme matrixis,reptiiltulnukad on olemas või obama on Zeus, kas sa usuksid mind?
"Life's" a BITCH
"Life" likes to screw with you.
Shouldn't you be happy?

#218
the-21-man

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 621
  • Liitus:17 märts 2010
  • Sugu:mees
inimestel on võimatu areneda spirituaalselt, sest meid on pimedateks programmeeritud. olime mõeldud orjadeks

#219
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:704
  • Liitus:21 juuni 2013
  • Sugu:mees
Sul on õigus, et meid on pimedateks tehtud ja me oleme teatud seltskonna arvates mõeldud orjadeks. Meie DNA-ga on manipuleeritud, aga potentsiaal vaimseks arenguks on ikkagi olemas. Raskem on sellest kestast/vanglast välja murda lihtsalt. Vanglaplaneet on noh. Kui keegi tugevam ärkab, siis jääb ta koheselt silma ka.

Soovitan lugeda David Inuakit. 7-aastane poiss, kes räägib Rumeenia psühholoogi, Aryana Havahile, et minevikus oli ta kehastunud planeedil Inua, mis asub Orioni lähedal. Seda on kokku kümme seanssi. Aigar Säde tõlkis selle eesti keelde. Väga huvitav lugemine.



Vaata postitustl1ts747, 10 september 2013 - 12:17, kirjutas:

Mu väike sugulane rääkis ka kunagi, et ta on van damme ja, et ta on suurmaagist pärsia prints. Ainult, et võimed puudusid.

Sa ei saa vist aru.. Ta käsitleb seda teemat uskumatult täpselt ja räägib oma ea kohta hämmastavalt tarka juttu ja seda veel hüpnoosi ajal. Arvatavasti sa isegi ei lugenud seda ja juba komenteerid, avaldad arvamust. Niivõrd tüüpiline... See väikene poiss räägib tšakratest, näärmetest, DNA-st, ohverdamistest, teadvusest, universaalsetest seadustest, ravimitest, valitsusest, annunakidest, hingest, maatriksist ja paljust muud. Huvitav lugemine, ükskõik, kas võtta seda tõsiselt või naljaga - mõtteainet saab igal juhul. See pole võrreldavgi sinu Van Damme jutuga. Saad aru ka kui ebatõenäoline see on, et 7-aastane on uurinud niivõrd palju erinevaid allikaid ja teab peast nii arenenud juttu puhtalt tänu sellele, et ta on nii palju lugenud sellest? Taktitunnet ja loogilist mõtlemist võiks ka olla ikka natukene. Intelligentne inimene võtab informatsiooni vastu ja alles seejärel teeb omad järeldused. Lugesid sa seda üldse või? Kohatu jõmpsikas.

Muutis Hidden-Hand, 10 september 2013 - 13:22.


#220
l1ts747

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:84
  • Liitus:14 juuni 2013
  • Sugu:mees
Mu väike sugulane rääkis ka kunagi, et ta on van damme ja, et ta on suurmaagist pärsia prints. Ainult, et võimed puudusid.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat