Hüppa postitusele

Change

Bmw E36 316 1992


Sellel teemal on 27 vastust

#21
Visa Hing ehk Neoneti King

    Liige

  • liige
  • Postitusi:11 019
  • Liitus:15 märts 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võru

Vaata postitustJorgen, 11 veebruar 2013 - 23:03, kirjutas:

Vaata postitustVisa Hing ehk Neoneti King, 11 veebruar 2013 - 20:23, kirjutas:

Võib-olla loll küsimus aga milleks?

Minu meelest oled suht palju tühja tööd teinud aga no eks igaüks teab kuhu raha matab. Nii vana ja käestlastud auto kap. remontimine/elluäratamine ei tasu end ära mitte kuidagi pidi ju.


Parem osta 500€ eest ront, laduda 2000€ alla et saada korralik auto nii kere kui tehnika poolest ja tead ise täpselt, mis vahetatud ja mis vahetada vaja.
Minu arvates täiesti mõttetu osta mingi 2000€ eest käestlastud auto, mida hooldada ei jõutud, tehtud ülekäe elektri ja keretöid ning siis hakka kõiki neid muresid lahendama. Kui raha on piiratud resurss, siis leian, et parem sõita natuke "halvema" kuid väga korraliku autoga, kui et istumise all on 15a vana täis lisavarustuse autoga millest pooled ei tööta ja ülejäänud kohe otsi hakkavad andma.


Irf. Päris loogiline mõtlemine sul. Me räägime antud momendil 92 aasta plankversioon E36-st.
Edu.ee kui kasulikum on osta 500 eest auto ja 2000 alla laduda on kasulik investeering selliste autode puhul.

#22
Jorgen

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 223
  • Liitus:17 apr 2004
  • Sugu:mees
Mis ajast auto on investeering?
Kui sul on auto ostmiseks 2500€, siis on kindlalt mõtekam osta nt 1000€ auto ja see täielikult korda teha kui osta kogu raha eest auto, mida lähima aja jooksul kindlasti remontima pead :rolleyes:.

#23
Visa Hing ehk Neoneti King

    Liige

  • liige
  • Postitusi:11 019
  • Liitus:15 märts 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võru

Vaata postitustJorgen, 11 veebruar 2013 - 23:46, kirjutas:

Mis ajast auto on investeering?
Kui sul on auto ostmiseks 2500€, siis on kindlalt mõtekam osta nt 1000€ auto ja see täielikult korda teha kui osta kogu raha eest auto, mida lähima aja jooksul kindlasti remontima pead :rolleyes:.


Või siis kui sul on 2500EUR auto ostmiseks, otsid sa välja kõige paremas korras isendi,ajalooga ja sõidad muretult.
Lihtsalt ma ei taha uskuda, et on palju inimesi, kes ostavad auto, et seda kohe remontima hakata. Enamus inimestele meeldiks sõita ka ikka aegajat.

Sinu loogika järgi kui sul on 2500 EUR siis otsi välja kõige raipem koletis kõige odavama hinna eest. Tundub nagu äss diil?
E36 on niivõrd lollikindel auto millele enamus juppe saada 10eurise letihinnaga. Sinna ei peagi laduma ma ei tea mis summasid alla.

Edu autoga.

#24
Logit

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 863
  • Liitus:17 aug 2009
  • Sugu:mees

Vaata postitustVisa Hing ehk Neoneti King, 12 veebruar 2013 - 10:28, kirjutas:

Vaata postitustJorgen, 11 veebruar 2013 - 23:46, kirjutas:

Mis ajast auto on investeering?
Kui sul on auto ostmiseks 2500€, siis on kindlalt mõtekam osta nt 1000€ auto ja see täielikult korda teha kui osta kogu raha eest auto, mida lähima aja jooksul kindlasti remontima pead :rolleyes:.


Või siis kui sul on 2500EUR auto ostmiseks, otsid sa välja kõige paremas korras isendi,ajalooga ja sõidad muretult.
Lihtsalt ma ei taha uskuda, et on palju inimesi, kes ostavad auto, et seda kohe remontima hakata. Enamus inimestele meeldiks sõita ka ikka aegajat.

Sinu loogika järgi kui sul on 2500 EUR siis otsi välja kõige raipem koletis kõige odavama hinna eest. Tundub nagu äss diil?
E36 on niivõrd lollikindel auto millele enamus juppe saada 10eurise letihinnaga. Sinna ei peagi laduma ma ei tea mis summasid alla.

Edu autoga.

Su loogika on muidu ilus, aga fakt on see,et 2500euri eest sa ei saa autot, mida sa kohe remontima ei pea hakkama. Jah, müügiks tehakse ilusaks aga esimene korralik hooldus ja hakkad oma "ideaalses" korras masinat remontima nii,et silmad märjad.
Mitte kunagi ei tohiks viimase raha eest autot osta, isegi kui kõik on korras, siis kiire hooldus(õlid, rihmad, vedelikud jms) peaks siiski ära vahetama!

#25
Visa Hing ehk Neoneti King

    Liige

  • liige
  • Postitusi:11 019
  • Liitus:15 märts 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võru

Vaata postitustLogit, 12 veebruar 2013 - 13:10, kirjutas:

Vaata postitustVisa Hing ehk Neoneti King, 12 veebruar 2013 - 10:28, kirjutas:

Vaata postitustJorgen, 11 veebruar 2013 - 23:46, kirjutas:

Mis ajast auto on investeering?
Kui sul on auto ostmiseks 2500€, siis on kindlalt mõtekam osta nt 1000€ auto ja see täielikult korda teha kui osta kogu raha eest auto, mida lähima aja jooksul kindlasti remontima pead :rolleyes:.


Või siis kui sul on 2500EUR auto ostmiseks, otsid sa välja kõige paremas korras isendi,ajalooga ja sõidad muretult.
Lihtsalt ma ei taha uskuda, et on palju inimesi, kes ostavad auto, et seda kohe remontima hakata. Enamus inimestele meeldiks sõita ka ikka aegajat.

Sinu loogika järgi kui sul on 2500 EUR siis otsi välja kõige raipem koletis kõige odavama hinna eest. Tundub nagu äss diil?
E36 on niivõrd lollikindel auto millele enamus juppe saada 10eurise letihinnaga. Sinna ei peagi laduma ma ei tea mis summasid alla.

Edu autoga.

Su loogika on muidu ilus, aga fakt on see,et 2500euri eest sa ei saa autot, mida sa kohe remontima ei pea hakkama. Jah, müügiks tehakse ilusaks aga esimene korralik hooldus ja hakkad oma "ideaalses" korras masinat remontima nii,et silmad märjad.
Mitte kunagi ei tohiks viimase raha eest autot osta, isegi kui kõik on korras, siis kiire hooldus(õlid, rihmad, vedelikud jms) peaks siiski ära vahetama!


Ei olegi öelnud, et viimase raha eest tuleks auto osta. Kui sul auto jaoks vabaraha 2500 EUR, siis sa ju ikka otsid välja kõige mõistlikuma lahenduse selle eest, mitte ei osta 500 euri eest autot et siis 2000 sinna alla panna või mis?

Vb mul vedanud aga enda soetatud 4 autot on kõik läinud asja ette. Ei ole ühegagi olnud mingit erilist teemat. Viimati soetatud passat on ilmselt neist kõige korralikum. Käis ära rihmavahetuses ja töökojas öeldi, et nii korras autot pole kaua aega nähtud.

#26
Jorgen

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 223
  • Liitus:17 apr 2004
  • Sugu:mees
Minu näited olid ka näited, mitte nii kuidas peaks toimima. Loomulikult ei pea ostma kõige kurvemat isendit turul, kuid nii väikese summa juures on neid silmapaistvaid autosid väga vähe ning selles hinnaklassis juba osad autod tõesti overpriced. Enam kui kindel, et keegi ei osta 1500€ eest ideaalset Golf 2, kui saaks nt osta 1000€ eest vigadega E36 kus lisavarustust kordades rohkem ja see 500€ sinna kulutada, et korralikuks teha.

#27
dripnoticN

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:95
  • Liitus:19 juuni 2012
  • Sugu:mees
Paraku Eesti turul on väga raske leida autot, mida sa lähitulevikus remontima ei pea(Rääkides kuni 2002a. autodest). Neid müügimehi on kohutavalt palju, kes vuntsivad auto nii üles, et teatud aja kestab. Puksid silikoni täis, taastatud osad jpm.

#28
Kevva.

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:10 097
  • Liitus:18 juuni 2007
  • Sugu:mees

Vaata postitustdripnoticN, 13 veebruar 2014 - 19:09, kirjutas:

Paraku Eesti turul on väga raske leida autot, mida sa lähitulevikus remontima ei pea(Rääkides kuni 2002a. autodest). Neid müügimehi on kohutavalt palju, kes vuntsivad auto nii üles, et teatud aja kestab. Puksid silikoni täis, taastatud osad jpm.

Kui plaanid autot osta siis tasubki miski 2 - 3 nädalat vähemalt a24 jne pilk peal hoida. Sealt hakkad eristama alles tulnud kuulutusi ja tükk aega olnud kuulutusi, edasi saad aimu milline on enam vähem ärika jutt/pildid ja sealt vahelt leiadki omale selle õigema.
Kuigi raske on leida küll aga tormata ei tasu vaid pigem kuulutuste ja muuga end kurssi viia.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat