Hüppa postitusele

Change

Maaülikool


Sellel teemal on 12 vastust

#1
Predaator

    Tits or GTFO

  • liige
  • Postitusi:567
  • Liitus:23 juuli 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Valga (Puraküla-pudruküla)
Ise õpin siis Biotehniliste süsteemide alal. 2. aasta

Kui kedagi mu hinded kotivad, siis siit saab näha.
http://img42.imagesh...8915/hinded.png



Kokkuvõttes ütlen, et olen alati hakkama saanud ja puudulikke kohustuslikke aineid ei ole. See F mis seal paistab, saab peagi parandatud, rühmatööga ei ole see õppejõud rahul. Õppejõud(mitmuses) ei ole veel jõudnud lisada mõningaid aineid "hinnetelehele".
Veel on siis lisamata 3 EAP aine ja 4EAP väärtuses aine. Kokku tuleb 92 EAP 3me semestriga.

Sess läks kokkuvõttes edukalt, jaanuaris mõned üksikud kained päevad ja eksamiteks õppisin nagu kontrolltöödeks, eksamieelsel õhtul hakkasin vaatama õppimist ja tegin kõik eksamid esimese korraga ära.
Paneb imestama, et sellise suhtumisega saan koolis hakkama ja raskusi palju ei ole, aga mulle meeldib.
5el inimesel kursuselt on 100% EAP nagu minul, minu saladus peitub selles, et TEE KÕIK ASJAD ÕIGEKS AJAKS ÄRA.
Hinded on halvad sellepärast, et ma ei õpi hinnete pärast, vaid tahan lihtsalt ainetest minimaalse vaevaga läbi saada. Ei kujuta ette, milline insener must saab. Tundub et korkide keerdsüsteemide alal.


EDITT//:: Mõtlesin, et siia võiksid panna kõik maaülikoolikad oma "hinded" ja öelda kuidas on neil sess läinud, kui palju on õppinud ja vaeva näinud.

Muutis Predaator, 22 jaanuar 2013 - 03:37.


#2
Franky Four Fingers

    Oderint Dum Metuant

  • auliige
  • Postitusi:7 232
  • Liitus:20 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:up from the 36 chamberz
Soovin õnne, aga hoiatan ette, et on aeg suhtumist muuta. Selliselt jätkamine pole väga jätkusuutlik.

#3
Logit

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 863
  • Liitus:17 aug 2009
  • Sugu:mees
Hah, Aruvee :D
2011/2012 kevadsemestril jamasin ka Aruveega pikalt, aga tänavusel sügissemestril kui oli ka Matemaatiline statistika, oli aine ikka väga lebo ja tulemuseks B.

#4
Predaator

    Tits or GTFO

  • liige
  • Postitusi:567
  • Liitus:23 juuli 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Valga (Puraküla-pudruküla)

Vaata postitustLogit, 22 jaanuar 2013 - 11:03, kirjutas:

Hah, Aruvee :D
2011/2012 kevadsemestril jamasin ka Aruveega pikalt, aga tänavusel sügissemestril kui oli ka Matemaatiline statistika, oli aine ikka väga lebo ja tulemuseks B.

Vedas sul, meil kurdab terve kursus+ 3mas kursus kellel 90% on see aine tegematta, ma ei käinud pooltes aruvee tundides ka, sp ongi väikesed raskused rühmatööga, ei taju miks ta nussib.

#5
Logit

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 863
  • Liitus:17 aug 2009
  • Sugu:mees

Vaata postitustPredaator, 22 jaanuar 2013 - 12:27, kirjutas:

Vaata postitustLogit, 22 jaanuar 2013 - 11:03, kirjutas:

Hah, Aruvee :D
2011/2012 kevadsemestril jamasin ka Aruveega pikalt, aga tänavusel sügissemestril kui oli ka Matemaatiline statistika, oli aine ikka väga lebo ja tulemuseks B.

Vedas sul, meil kurdab terve kursus+ 3mas kursus kellel 90% on see aine tegematta, ma ei käinud pooltes aruvee tundides ka, sp ongi väikesed raskused rühmatööga, ei taju miks ta nussib.

Hallo kosmos!

#6
Predaator

    Tits or GTFO

  • liige
  • Postitusi:567
  • Liitus:23 juuli 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Valga (Puraküla-pudruküla)

Vaata postitustLogit, 22 jaanuar 2013 - 12:58, kirjutas:

Vaata postitustPredaator, 22 jaanuar 2013 - 12:27, kirjutas:

Vaata postitustLogit, 22 jaanuar 2013 - 11:03, kirjutas:

Hah, Aruvee :D
2011/2012 kevadsemestril jamasin ka Aruveega pikalt, aga tänavusel sügissemestril kui oli ka Matemaatiline statistika, oli aine ikka väga lebo ja tulemuseks B.

Vedas sul, meil kurdab terve kursus+ 3mas kursus kellel 90% on see aine tegematta, ma ei käinud pooltes aruvee tundides ka, sp ongi väikesed raskused rühmatööga, ei taju miks ta nussib.

Hallo kosmos!



Ta ei tea kedagi nägupidi

#7
Zinder

    No excuses.

  • liige
  • Postitusi:1 146
  • Liitus:06 juuli 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Valga/Tartu
Mis selle kehakultuuriga oli :D

#8
Onu Muhv

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 069
  • Liitus:09 mai 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võru/Tartu
Nägid vaeva tabil nime kustutamisega, aga kõige all ju sisselogitud kasutaja näha ...

Anyways GL, samas ma ei näe sellisel ülikoolist läbi vedamisel pointi.

Everybody dies, but not everybody lives


#9
Predaator

    Tits or GTFO

  • liige
  • Postitusi:567
  • Liitus:23 juuli 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Valga (Puraküla-pudruküla)

Vaata postitustZinder, 22 jaanuar 2013 - 13:48, kirjutas:

Mis selle kehakultuuriga oli :D

Käisin seal, et niisama sporti teha, lõptus oli mingi test, kus pidi 20-st punktist 17 saama, et läbi saada, ma sain mõlemal katsel 16 :D niiet ei tulnud seekord ära :D, aga too suva, kuna tegemist on vabaainega.


Nii sain Matemaatilise statistika E peale ja suuline eksam ka tehtud. Sess edukalt läbitud.

#10
Misha

    Liige

  • liige
  • Postitusi:234
  • Liitus:13 nov 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Endal sai samuti sess edukalt läbi. Õpin Maaülikoolis metsatööstust.
Tulemused:
Postitas pildi

#11
Chann

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:4
  • Liitus:29 mai 2011
  • Sugu:mees
Sain maaülikooli kahele alale sisse, tehnika ja tehnoloogia /energiakasutusse ja tehnotroonikasse ja ei oska nende vahel valida. On keegi äkki õppinud või õpib praegu ühte nendest ja oskab äkki nõu anda, et kumb oleks parem valik.

#12
NO Sh1t

    Liige

  • liige
  • Postitusi:704
  • Liitus:26 jaan 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:(:

Vaata postitustChann, 27 juuli 2014 - 17:46, kirjutas:

Sain maaülikooli kahele alale sisse, tehnika ja tehnoloogia /energiakasutusse ja tehnotroonikasse ja ei oska nende vahel valida. On keegi äkki õppinud või õpib praegu ühte nendest ja oskab äkki nõu anda, et kumb oleks parem valik.

Tehnotroonika pidi üpris raske olema, palju matet, füüsikat jms, kuskil pooled droppivad esimese aasta lõpuks. Teiste kohta ei oska midagi rääkida

#13
Predaator

    Tits or GTFO

  • liige
  • Postitusi:567
  • Liitus:23 juuli 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Valga (Puraküla-pudruküla)
http://gyazo.com/cc8...1b4fa082d05a6f0

3 kursust sai läbi, kõik õppeained edukalt läbitud. Nüüd olen praktikal, kus peab 1000 tundi tööd tegema, olen Väätsa Agros mehhaanik :D(parandan asju mis katki lähevad- roobid, mootorid jms ( töötan lautades )).
4jas aasta on meil siis praktika ja lõputöö aasta. Kus vaja praktika detsembris ära kaitsta ja kevadel lõputöö teha, paar õppeainet peaks ka olema.
Selline tunne on, et Maaülikoolis on päris lihtne hakkama saada.

Vaata postitustNO Sh1t, 27 juuli 2014 - 18:10, kirjutas:

Vaata postitustChann, 27 juuli 2014 - 17:46, kirjutas:

Sain maaülikooli kahele alale sisse, tehnika ja tehnoloogia /energiakasutusse ja tehnotroonikasse ja ei oska nende vahel valida. On keegi äkki õppinud või õpib praegu ühte nendest ja oskab äkki nõu anda, et kumb oleks parem valik.

Tehnotroonika pidi üpris raske olema, palju matet, füüsikat jms, kuskil pooled droppivad esimese aasta lõpuks. Teiste kohta ei oska midagi rääkida


Tehnotroonikutel pidid pooled ained TÜ-s asuma, kui tunned, et viitsid õppida natukenegi, siis saad hakkama.





2 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 2 külalist, 0 anonüümset kasutajat