Hüppa postitusele

Change

kanakukel on kopp ees


Sellel teemal on 28 vastust

#1
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 954
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101
Võtan voli kõigi nimel kõneleda – kui ikka midagi postitada ei ole, siis jäta postitus tegemata!

Absoluutselt mitte kellelegi ei lähe korda, kas sa lähed homme ARK-i eksamile, kas sa kukkusid kolmes aines läbi või kas sa vaatad parasjagu telekat jne. Postituse juures on oluline tema lisandväärtus, info kuidas targemini toimida: nt vaatad telekat, sest sealt tuleb mingi äge film või hea soovitus, et ühe või teise aine läbimiseks tuleks kindlasti varakult õppima hakata (mõne aine puhul lihtsalt ei saa kõike viimasele minutile jätta). Igasugune mõttetu mull, et teie, nagu ka ülejäänud progressiivne maailm, käite kah WC-s ja koolis ning aeg-ajalt teete võileibu, ei ole teretulnud. Kui tegid võileiba ja kukkus naljakas välja, palun väga – klõpsa pilt ja postita. Aga teadmine, et SINA KA aeg-ajalt sööd, ei paku mitte kellelegi mittemingisugust huvi.

Esialgu hakkavad moded teie postitusi muutma, lisades paksus kirjas märkuse, et nii ei lähe mitte, edaspidi ilma igasuguste allahindluseta postitamiskeeld.
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#2
G.B.

    hold my calls, trippin balls

  • liige
  • Postitusi:8 724
  • Liitus:24 sept 2004
  • Sugu:mees
Kas see kehtib kõikide teemade kohta?
Ostude teema fännidele kurb uudis vist siis.
I've dated girls uglier than you for breakfast.

#3
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart
Hea lugemine. Aga ok, ma nüüd sitale.

Muutis sokC, 30 jaanuar 2013 - 17:26.

Postitas pildi


#4
starte

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 439
  • Liitus:29 nov 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Kas ma ise ka kuidagi teada saan, et mu postitust muudetud on? Notification või midagi tuleb?
"The Impossible remains until you make it possible!"
Alain Robert

#5
James

    WP

  • liige
  • Postitusi:3 056
  • Liitus:12 juuni 2010
  • Sugu:mees

Vaata postitustsokC, 30 jaanuar 2013 - 17:26, kirjutas:

Hea lugemine. Aga ok, ma nüüd sitale.

kõik me käime sital, sa ei pea seda teatama exxx, tee klõpsuke ja lisa pilt või midagi muid detaile juurde..issand

#6
emaga räägid ka nii vä

    dindu nuffin

  • liige
  • Postitusi:3 783
  • Liitus:17 nov 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:@ Church
Minu nimel ära küll räägi, :D Kui tahad infot siis kasuta googlet lmao, vanasse runescape foorumisse mingit teadustööd tegema tulla ei ole väga mõtet. xd

Anyway, liiga karmiks on need reeglid aetud, minupärast vääna postitamiskeeld kui tahad.
tra sa oled veel lollim kui mina

#7
G.B.

    hold my calls, trippin balls

  • liige
  • Postitusi:8 724
  • Liitus:24 sept 2004
  • Sugu:mees

Vaata postitustJames, 30 jaanuar 2013 - 17:29, kirjutas:

Vaata postitustsokC, 30 jaanuar 2013 - 17:26, kirjutas:

Hea lugemine. Aga ok, ma nüüd sitale.

kõik me käime sital, sa ei pea seda teatama exxx, tee klõpsuke ja lisa pilt või midagi muid detaile juurde..issand

Ainult siis kui naljakas asendis välja kukkus.
I've dated girls uglier than you for breakfast.

#8
timofeie

    hey melhoop

  • liige
  • Postitusi:5 488
  • Liitus:26 jaan 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Vaata postitustG.B., 30 jaanuar 2013 - 17:26, kirjutas:

Kas see kehtib kõikide teemade kohta?
Ostude teema fännidele kurb uudis vist siis.

mulle tundub et siin on peamiselt vist siiski 24/7 teemat mõeldud. täiesti mõttetut teksti kirjutab mõni sinna

#9
priitpoiss

    Saaks sinna reite vahele, oleks nagu siga rukkis

  • liige
  • Postitusi:2 532
  • Liitus:06 jaan 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Allilm

Vaata postitusttimofeie, 30 jaanuar 2013 - 17:34, kirjutas:

Vaata postitustG.B., 30 jaanuar 2013 - 17:26, kirjutas:

Kas see kehtib kõikide teemade kohta?
Ostude teema fännidele kurb uudis vist siis.

mulle tundub et siin on peamiselt vist siiski 24/7 teemat mõeldud. täiesti mõttetut teksti kirjutab mõni sinna


24/7 teemas hommikuti suht tihti , bussipilet jäi maha , kohvi joon, paha olla , haige -mmm , KEDA KOTIB!

#10
13 Reede

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 709
  • Liitus:22 sept 2010
  • Sugu:mees
jup, nagu peidaks 24/7 teema taga ennast mingi sügavam taust.

Muutis 13 Reede, 30 jaanuar 2013 - 17:47.

täna mängid saksofoni, homme reedad kodumaa


#11
--jee7--

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:6 371
  • Liitus:19 sept 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Mustamägi | Tartu kesklinn

Vaata postitustRaiki, 30 jaanuar 2013 - 17:30, kirjutas:

Minu nimel ära küll räägi, :D Kui tahad infot siis kasuta googlet lmao, vanasse runescape foorumisse mingit teadustööd tegema tulla ei ole väga mõtet. xd

Sama hästi vanasse Nõuka riiki ei ole küll mõtet mingit IT-värki hakata tegema... Siinne metsarahvas ei vaja mingit arvutit või nutitelefoni.

Iga keskkond areneb ja tahab areneda. See vana runescape foorum on see, kust paljud saavad abi enda koduste ülesannete (ka ülikooli omade) osas. Kogenenud inimesed soovitavad edasiõppimisvõimalusi konkreetsetel erialadel. Progremise alafoorumis mind hämmastas, kuidas noorele veebidisainerile jagasid soovitusi informaatika baka lõpetanud inimesed, räägiti W3C standarditest ja headest tavadest disaini alal.
See on see foorum, kus me mõtleme, mis probleem ikkagi nendel filosoofiakraadiga inimestel on, et nad tööd ei leia. Kas probleem on ühiskonnas või nendes endis. Sellised mõtisklused annavad lugejatele paremat arusaama maailmast ja võib-olla nad teevad ise tulevikus paremaid valikuid (näiteks otsustavad firma luua, kuhu filosoofe palgata).
Ajaloo foorumist pole mõtet rääkidagi, mine loe nätieks seda postitust:
https://www.neonet.e...ost__p__2202662
Sellist teksti kirjutavad teadlased populaarteaduslikesse ajakirjadesse nagu Horisont. Endel Lippmaa kirjutas paar aastat sinna tagasi täpselt sellesama mõtte CO2 ja muu kohta. Usun, et vähesed siin loevad Horisonti, ent sellised postitused on üldharivad ja seega kõigile on nendest kasu.

Ehk siis mina olen kahe käega selle poolt, et me võiksime mõelda natukene enda ninaesisest eemale ja postitusi tehes otsida enda peast (või netist), mida tarka veel lisada oleks võimalik.

Lühisõnumite jaoks peaks foorumil olema olemas IRCu tsätt, kus võib ju ennast väljendamas käia vmi. Foorumi postitustel võiks olla hiljem lugema tulnud inimesele ka rohkem sisu kui see, et keegi käis 12h tagasi sital.
24/7 või Insomnia teema kohta ma väga palju väita ei oska. Tõenäoliselt ei ole mõtet seal liiga palju filo ajada, sest postitus niikuinii mattub järgmiste alla. Kuid totaalne spämm on seal ka mõttetu... See oleks päris põnev, kui igaüks paneks oma postituse juurde seal pildi ka mainitud tegevusest vm.

#12
chilloutrelax

    Hello be-a-u-tiful.

  • liige
  • Postitusi:3 657
  • Liitus:05 juuni 2007
  • Sugu:mees
Tubli töö kukkkana, hea muudatus. Muidu ei saagi teada, kuidas mõned vennad pidid 2 km koju kõndima öösel või mis asjaoludel keegi pelmeene keetis.

ba dum tsss


#13
Sherlock

    Liige

  • liige
  • Postitusi:117
  • Liitus:05 okt 2011
  • Sugu:mees
See foorum toitub peamiselt sellistest postitustest. Vaadake, et välja ei sure.

#14
Palm.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 304
  • Liitus:02 juuni 2012
  • Sugu:mees
Ah mine potilaadale oma diktaatori jutuga... Minu nimel sa kohe kindlasti ei kõnele. Usun, et ka paljude teiste nimel mitte.
Kas see on nüüd ettepanek, või sa lihtsalt otsustasid nüüdsest alates niimoodi tegutseda?

Muutis Falloimitaator, 30 jaanuar 2013 - 18:51.


#15
G.B.

    hold my calls, trippin balls

  • liige
  • Postitusi:8 724
  • Liitus:24 sept 2004
  • Sugu:mees
Tegelikult ma natuke lootsin, et see teema on kanakuke pensionile minekust ja mingi noore täku positsioonile asumisest.

A'la nagu Õnne 13 kauaaegne stsenarist Teet Kallas asendati Urmas Lennukiga, teate küll.
I've dated girls uglier than you for breakfast.

#16
Hokins

    Hoki

  • liige
  • Postitusi:879
  • Liitus:29 juuni 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Rapla
Ei tea, mind need postitused ei sega.. palju hullem oleks see, kui keegi üldse midagi ei postita ja pealegi vahepeal sobivad need 'short & bullshit' postitused just mingi diskussiooni alustuseks.
wadap,

#17
Ralvo

    Mister Raivo

  • liige
  • Postitusi:5 765
  • Liitus:05 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:su naise tuss
Eks meil kõigil on raskeid päevi

Posted Image


View PostRobi., on 24 oktoober 2018 - 12:10, said:


SKateing is for daun syndrom kids like bmx


Posted Image Like Raivo


#18
Franky Four Fingers

    Oderint Dum Metuant

  • auliige
  • Postitusi:7 232
  • Liitus:20 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:up from the 36 chamberz
Uzi, ma proovisin juba mitu aastat tagasi tähelepanu juhtida sellele, et see sisu mis siin toodetakse on täielik sitt, ainuke asi mis ma olen märganud paremuse poole minevat on see, et mingis spammi teemas piirati rõõmu kolme postituseni päevas.

#19
Mihkel.

    Kui kaelani sitaseees oled, ei tasu pead norgu lasta

  • liige
  • Postitusi:4 075
  • Liitus:03 dets 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
aga kustutame selle spammi teema ära, siis postcount langeb kohe mühinal :D ja teeme teatud aja tagant uue teema, et inimesed lampi iba ei aja.

#20
Wolli

    The All-Seeing Eye

  • auliige
  • Postitusi:12 510
  • Liitus:30 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu Viljandi Tallinn
Postitusi muutma? :D Edu ja vastupidavust teile..
Kas ei ole kergem igasugune jama lihtsalt kustutada?? Ühtlasi oleks see karistus postcounteritele..

Kes hakkab sul muudetud postitusi uuesti vaatama, et sellest siis õppida.. parem teeb kohe uue mõttetu posti.. :D





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat