Hüppa postitusele

Change

kanakukel on kopp ees


Sellel teemal on 28 vastust

#21
katkine5

    I´m not bossy, I just have better ideas.

  • liige
  • Postitusi:3 092
  • Liitus:22 apr 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Keegi "tark" ütles, et kui ei meeldi, ära loe. Äkki võiks see nüüd isegi kehtida...

Midagi muuta pole mõtet, aga kui keegi silma jääb sellise tegevusega, võiks teda küll pisut karistada
Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells.
For every male action, there is a female overreaction.
Time you enjoy wasting is not wasted time.

#22
G.B.

    hold my calls, trippin balls

  • liige
  • Postitusi:8 724
  • Liitus:24 sept 2004
  • Sugu:mees

Vaata postitustFranky Four Fingers, 31 jaanuar 2013 - 00:04, kirjutas:

Uzi, ma proovisin juba mitu aastat tagasi tähelepanu juhtida sellele, et see sisu mis siin toodetakse on täielik sitt, ainuke asi mis ma olen märganud paremuse poole minevat on see, et mingis spammi teemas piirati rõõmu kolme postituseni päevas.

Tegelt mul pole sinu vastu midagi Yksix, aga kas sa arvad, et see on foorumile sisu loomine, kui sa kord kvartalis tuled siia vinguma? Ausalt öeldes ma viimaste aastate jooksul ei mäleta muid poste sinu poolt kui need sellises stiilis.

Vinguda on tore, aga kust peaks see sisukus tulema? Iseenesest? Sama debiilne kui vinguda, et miks mu külmkapp tühi on. Ise tuleb täita see, siis äkki juhtub ka midagi.

Muutis G.B., 31 jaanuar 2013 - 00:28.

I've dated girls uglier than you for breakfast.

#23
Franky Four Fingers

    Oderint Dum Metuant

  • auliige
  • Postitusi:7 232
  • Liitus:20 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:up from the 36 chamberz
"Ise tuleb täita see, siis äkki juhtub ka midagi."

Kõlab nagu, et minu ja teiste moderaatorite õlul lasub kohustus näidata eeskuju kuidas oleks normaalne teiste inimestega suhelda. Meie tehku ja siis kasutajaskond vaatab kas see väärib vähegi järgimist või pohh yolo vanaviisi oli lahedam? Mind huvitab, et kas teile endile ei tundu, et sellised avaldused on hädine viis vabandamaks teie enda tahtmatust või oskamatust?

Mind ei häiri tükk aega juba see foorum, koerad suhtlevad ikka haukudes, varesed kraaksudes jne. Mina olen lihtsalt mingist teisest liigist.

#24
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

Vaata postitustFranky Four Fingers, 31 jaanuar 2013 - 09:52, kirjutas:

"Ise tuleb täita see, siis äkki juhtub ka midagi."

Kõlab nagu, et minu ja teiste moderaatorite õlul lasub kohustus näidata eeskuju kuidas oleks normaalne teiste inimestega suhelda.

Kus sa geenius seda välja lugesid? Tema postituse mõte on see, et pole mõtet vinguda foorumi sisu üle, kui sinu enda panus on null. See on foorum. Siin on sitakanti inimesi ja igaüks toodab just seda sisu, mis talle endale meelepärane on ning just see sisu kujundabki foorumist selle mis ta on. Olles aga juhtkonna liige, on sul privileeg mingil määral määrata, mida foorumisse postitatakse suunates inimesi tegema vastavaid postitusi. Aga noh:

Tsitaat

paremuse poole minevat on see, et mingis spammi teemas piirati rõõmu kolme postituseni päevas.

... supermoderaatorina pole sul mitte vähimatki aimu mis foorumis toimub. Mine nüüd tagasi oma koopasse - sinu postilimiit sai täis. Näeme uuesti poole aasta pärast.

Muutis sokC, 31 jaanuar 2013 - 10:12.

Postitas pildi


#25
G.B.

    hold my calls, trippin balls

  • liige
  • Postitusi:8 724
  • Liitus:24 sept 2004
  • Sugu:mees

Vaata postitustFranky Four Fingers, 31 jaanuar 2013 - 09:52, kirjutas:

"Ise tuleb täita see, siis äkki juhtub ka midagi."

Kõlab nagu, et minu ja teiste moderaatorite õlul lasub kohustus näidata eeskuju kuidas oleks normaalne teiste inimestega suhelda. Meie tehku ja siis kasutajaskond vaatab kas see väärib vähegi järgimist või pohh yolo vanaviisi oli lahedam? Mind huvitab, et kas teile endile ei tundu, et sellised avaldused on hädine viis vabandamaks teie enda tahtmatust või oskamatust?

Mind ei häiri tükk aega juba see foorum, koerad suhtlevad ikka haukudes, varesed kraaksudes jne. Mina olen lihtsalt mingist teisest liigist.

Tra küll sul on jõhker taak kanda ikka supermoderaatorina.
Las ma võtan maailma väikseima viiuli ja mängin seda sinu kannatuste saateks.
Postitas pildi


Sinu postist võib välja lugeda praegu, et kui on "juhatuse liige" (väga uhke tiitel, gratz, oled elus kaugele jõudnud), siis polegi nagu foorumi kasutaja, vaid mingi teist liiki loom. Tema töö pole siin foorumis postitada ja suhelda, vaid hoopis hoida korda.
Samas tore, et banaaniistanduse omanik suvatses neegritega üldse rääkima tulla. Väga üllas sinust, me lähme nüüd edasi banaane noppima.
I've dated girls uglier than you for breakfast.

#26
ska

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:81
  • Liitus:28 dets 2007
  • Sugu:ei ütle
Mis siin käib mingi Tõstamaa vol. 2 vä? Inb4 eripedagoogid foorumitesse, sest moderaatoreid narritakse.

#27
Franky Four Fingers

    Oderint Dum Metuant

  • auliige
  • Postitusi:7 232
  • Liitus:20 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:up from the 36 chamberz
Kui nüüd võtta ja lugeda minu esimest posti selles teemas, siis milles ma nüüd ikkagi eksinud olen? :P

#28
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 957
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101

Vaata postituststarte, 30 jaanuar 2013 - 17:27, kirjutas:

Kas ma ise ka kuidagi teada saan, et mu postitust muudetud on? Notification või midagi tuleb?
Hea tähelepanek. Kahjuks foorumi tarkvara vähemalt hetkel mingit teadet ei saada. Seda peab mode kahjuks käsitsi tegema :(

Vaata postitustRaiki, 30 jaanuar 2013 - 17:30, kirjutas:

Minu nimel ära küll räägi, :D Kui tahad infot siis kasuta googlet lmao, vanasse runescape foorumisse mingit teadustööd tegema tulla ei ole väga mõtet. xd

Anyway, liiga karmiks on need reeglid aetud, minupärast vääna postitamiskeeld kui tahad.
Minu üleskutsest ei tohiks seda küll välja lugeda, nagu peaks teadusega hakkama tegelema, et neonetis sõna võtta. Probleem on selles, et inimesed postitavad teateid, mis tegelikult ei ütle mitte midagi. No mis mul sellest, et kanakukk läheb homme kl 15 ARK-i eksamit tegema? Mida selle teadmisega peale hakata? Ma saan aru, et minu elukaaslane tahab teada, kas ma olen homme hõivatud või saame koos midagi teha, aga miks peaks NN-i kasutajatele see korda minema? Või teid tõesti huvitab, et kanakukk kirjutab homme matemaatika eksamit? Või et kanakukk käis eelmine nv lällamas? Või logis üleeile RS-i sisse? Põnev, eks?

Kui kanakukk kirjutab, et mingi rõve kiilaspäine vanamehenäss kukutas ta absurdselt läbi, kusjuures tol vanamehel olid lõhnad ka juures, siis on kirjutatul mingi sisu olemas. Teate vähemalt, millisele õppejõule kohe kindlasti ei tasuks ainet deklareerida (eeldusel, et kool on probleemist teadlik, aga ainult laiutab käsi, selmet mingi lahenduseni jõuda).

Vaata postitustG.B., 30 jaanuar 2013 - 17:26, kirjutas:

Kas see kehtib kõikide teemade kohta?
Ostude teema fännidele kurb uudis vist siis.
Minu üleskutse käis kõigi nende teemade kohta, mis oma olemuselt ei ole "foorumimängud". Foorumimängude all pean silmas igasugused "ostsin 10 euri eest uued alukad ja jooksin 5 km ning nüüd on foorumi peale kätekõverdusi 28 947". Põhimõtteliselt võib ju muidugi arutada ka nende teemade üle, kuigi olgu rõhutatult öeldud, et mind ennast nad suuremjaolt ei häiri, sel väga lihtsalt põhjusel, et ma neid ei külasta.

Suuremjaolt ei häiri, aga...?

Näiteks ülikoolide teemas ma eeldan, et seal on ikkagi mingi sisu, keegi tahab mulle midagi teada anda või küsib millegi kohta. Aga näiteks "jookseme ära 100000km". Mis ma sealt teada saan? Oleks siis teema vähemalt kuidagi nii korraldatud, et inimestel on kiip tossude küljes ja toimub mingi võistlus, on mingi edetabel. Praegu võib igaüks lihtsalt kirjutada, et ta jooksis 10 km ja nüüd on meil 329832km kokku. Ma ei saa aru vajadusest seal teemas käia, aga kui te tunnete, et süda jätab lööke vahele, kui see teema nüüd ära kaotatakse, siis olgu pealegi. Mina foorumi eest arveid ei maksa, minu poolest läbustage seal isekeskis.

Vaata postitustWolli, 31 jaanuar 2013 - 00:13, kirjutas:

Postitusi muutma? :D Edu ja vastupidavust teile..
Kas ei ole kergem igasugune jama lihtsalt kustutada?? Ühtlasi oleks see karistus postcounteritele..

Kes hakkab sul muudetud postitusi uuesti vaatama, et sellest siis õppida.. parem teeb kohe uue mõttetu posti.. :D
Viimaste aegade kohta ei oska kommenteerida, aga varemalt on küll korduvalt küsitud, kas moded ikka vaatavad raporteid ja kas inimesi karistatakse. Kui on suurelt ja punaselt mingis teemas kirjas, et see post on läbu ja selle teinu võiks järele mõtlema minna, siis julgeksin küll arvata, et teistele on piisavalt selgelt märku antud, et mõttetute postitustega tasuks koomale hoida. Selge see, et võib praktiseerida ka seda, et kustutad postitused ja annad teada, et rämps sai likvideeritud ning edaspidi ootaks natukene täiskasvanulikumat käitumist. Eks moderaator ise teab, millised meetmed tema alamfoorumis kõige paremini toimivad.

Vaata postitustG.B., 30 jaanuar 2013 - 19:58, kirjutas:

Tegelikult ma natuke lootsin, et see teema on kanakuke pensionile minekust ja mingi noore täku positsioonile asumisest.
Kuuldused minu surmast on liialdatud. Aga siiski – viimaks tuli ka Mark Twaini kord.
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#29
sitavikat

    isane

  • liige
  • Postitusi:4 532
  • Liitus:16 dets 2003
  • Sugu:mees
olen nõus, aga samas... seda rakendades peaks sunniviisiliselt kõntsa tagasi kompostihunnikusse suruma. "vaba turumajandus" toimub vast kõige paremini võttes arvesse Foorumi (loe: Neo) huve. kui tõuseb keskmine arukus, hakkavad ka inimesed rohkem lärmi tegema ja kurtma õitseva sita üle.

mina võtan oma postituse kokku järgnevalt. kõik me tahame teinekord midagi sekka öelda, aga no mis sa teed, kui kõigile pole seda "midagi" antud. bännid ära we? sotsiaalsed loomad nagu me oleme, vajame ja otsime suhtlust. ka neil ja ka siis, kui hommikurituaalina on kombeks saada labidaga serviti pähe, jätkub piisavalt mõttetööd (kuigi ei tohiks), et anda märku, mitu paari allareid leidsid endale uue omaniku.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat