Hüppa postitusele

Change

Probleem kooliga


  • Sa ei saa siia teemasse postitada
Sellel teemal on 27 vastust

#1
MaqDaRooster

    Kriibus

  • liige
  • Postitusi:4 836
  • Liitus:28 okt 2010
  • Sugu:mees
-

Muutis MaqDaRooster, 22 august 2016 - 17:26.


#2
HOWDOESITFEEL

    <4

  • liige
  • Postitusi:2 558
  • Liitus:11 apr 2012
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Märjamaa
võta õpetajalt pastakas ära

#3
Erlend

    Liige

  • liige
  • Postitusi:704
  • Liitus:18 nov 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Lol @ HOWDOESITFEEL post :D


Aga endal on sama mure ning õpetaja ei suvatsegi neid 1tesi ära võtta..
Tegu oli siis kunsti tunniga ning ei jõudnud sinna vast 5-6 korda ja kui perioodi lõpp oli ja siseveebi lahti tegin oli üllatus suur... Iga tunni eest oli pannud 1'e...
Küsisin siis kursa kaaslaste käest mis jama on, et te olete iga tund tööd teinud ? Siis nad vastasid, et ei kindlasti mitte, et vbl 2 tööd on olnud.....
Mees ilma kõhuta on sama mis korter ilma rõduta.

#4
MaqDaRooster

    Kriibus

  • liige
  • Postitusi:4 836
  • Liitus:28 okt 2010
  • Sugu:mees

Vaata postitustHOWDOESITFEEL, 31 jaanuar 2013 - 15:09, kirjutas:

võta õpetajalt pastakas ära

:(

#5
Portlane

    Liige

  • liige
  • Postitusi:365
  • Liitus:07 apr 2011
  • Sugu:mees
Vii talle šokolaadi karp ja kolm roosi

#6
allo

    Liige

  • liige
  • Postitusi:468
  • Liitus:10 juuni 2009
  • Sugu:mees
õppealajuhataja peaks tegelema selliste asjadega

#7
Kickapoo

    The world is mine so i piss on the sidewalk

  • liige
  • Postitusi:4 069
  • Liitus:10 apr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Vaata postitustMaqDaRooster, 31 jaanuar 2013 - 15:08, kirjutas:

Siuke probleem, et täna suutsin hommikul sisse magada ja Vene keele tundi ei jõudnud. Hiljem kooli peal õpetaja tuli vastu ja ütles, et kuna sa oled nii mitu tundi põhjuseta puudunud, siis panen ühe sisse ja parandada ei saa. Õpetaja muidu on varem öelnud, et kui veel põhjuseta puudun, siis hakkabki ühtesi sisse panema. Nüüd oleks teie abi vaja, et kas siuke asi on reaalselt võimalik ja lubatud, sest nüüd on üks sees ja see mõjutab tugevasti mu keskmist hinnet perioodi suhtes. Ise pole kunagi varem siukesest asjast kuulnud ja õpetaja ongi siuke imelik, et talle kehtivad omad reeglid ainult. Küsingi nõu neoneti käest, et kas keegi oskab aidata mida teha siukeses olukorras?

Käi tiir õppealajuhataja või õppekorraldaja või kellegi juures ära ja las õpetaja tõmbab koomale veits. Ei ole eriti meeldiv nii käia, aga kui õpetaja niimoodi huiab, peaks sellest rääkimas käimisest piisama. Been there done that.

#8
MaqDaRooster

    Kriibus

  • liige
  • Postitusi:4 836
  • Liitus:28 okt 2010
  • Sugu:mees

Vaata postitustKickapoo, 31 jaanuar 2013 - 16:25, kirjutas:

Vaata postitustMaqDaRooster, 31 jaanuar 2013 - 15:08, kirjutas:

Siuke probleem, et täna suutsin hommikul sisse magada ja Vene keele tundi ei jõudnud. Hiljem kooli peal õpetaja tuli vastu ja ütles, et kuna sa oled nii mitu tundi põhjuseta puudunud, siis panen ühe sisse ja parandada ei saa. Õpetaja muidu on varem öelnud, et kui veel põhjuseta puudun, siis hakkabki ühtesi sisse panema. Nüüd oleks teie abi vaja, et kas siuke asi on reaalselt võimalik ja lubatud, sest nüüd on üks sees ja see mõjutab tugevasti mu keskmist hinnet perioodi suhtes. Ise pole kunagi varem siukesest asjast kuulnud ja õpetaja ongi siuke imelik, et talle kehtivad omad reeglid ainult. Küsingi nõu neoneti käest, et kas keegi oskab aidata mida teha siukeses olukorras?

Käi tiir õppealajuhataja või õppekorraldaja või kellegi juures ära ja las õpetaja tõmbab koomale veits. Ei ole eriti meeldiv nii käia, aga kui õpetaja niimoodi huiab, peaks sellest rääkimas käimisest piisama. Been there done that.

No aga õppealajuhataja hakkab nussima, et miks ma pidevalt vene keele tunnist puudun, ma ei taha mingeid uusi probleeme ka tekitada ja uusi küsimusi, millele ma vastama pean.

#9
Kickapoo

    The world is mine so i piss on the sidewalk

  • liige
  • Postitusi:4 069
  • Liitus:10 apr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Ma ei tea kahjuks, mis seis sul tegelikult kooliga on. Kui sa tunde üle lased ja põhjuseta puudud, on jah natuke nõme minna seletama ja oma õigust nõudma. Fakt on aga see, et kui sul on põhjendatud puudumine, ei saa ühe puudutud tunni töö eest sulle keegi hinnet kohe panna.
Sa ei ole täpsustanud, mille eest ta sulle ühe paneb. Kui varem tehtud töö eest, mille parandamist sa avoidid selle puudmisega, siis on see õigustatud. Tunnist puudumise eest ta sulle aga lambist hinnet panna ei saa. Kui puudutud tunnil tehti mingi hindeline töö, peab ta sulle panema hindeks X'i ja sul on 10 päeva aega seda järgi teha.

#10
BullzEye

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:79
  • Liitus:28 dets 2009
  • Sugu:mees
Väga lihtne ju, tee suu lahti. Räägi klassijuhatajaga, ütle talle kõik ausalt ära, et magasid sisse ja said puudumise eest ühe. Puudumiste eest ei tohiks määrata hindeid, selleks peab mingi muu alternatiiv leiduma. Siinkohal peadki suu puhtaks rääkima, mitte jääma lootma, et hinded ise ära kustuvad

#11
MaqDaRooster

    Kriibus

  • liige
  • Postitusi:4 836
  • Liitus:28 okt 2010
  • Sugu:mees

Vaata postitustKickapoo, 31 jaanuar 2013 - 16:39, kirjutas:

Ma ei tea kahjuks, mis seis sul tegelikult kooliga on. Kui sa tunde üle lased ja põhjuseta puudud, on jah natuke nõme minna seletama ja oma õigust nõudma. Fakt on aga see, et kui sul on põhjendatud puudumine, ei saa ühe puudutud tunni töö eest sulle keegi hinnet kohe panna.
Sa ei ole täpsustanud, mille eest ta sulle ühe paneb. Kui varem tehtud töö eest, mille parandamist sa avoidid selle puudmisega, siis on see õigustatud. Tunnist puudumise eest ta sulle aga lambist hinnet panna ei saa. Kui puudutud tunnil tehti mingi hindeline töö, peab ta sulle panema hindeks X'i ja sul on 10 päeva aega seda järgi teha.

Ei selle puudumise kohal ei olnud ühtegi tööd, lihtsalt sellepärast pani, et põhjuseta puudusin ja olen seda juba mitu tundi järjest teinud aga noh, eks ma üritan homme siis õppealajuhatajaga rääkida, vaatab mis saab.
Klassijuhataja muidu on vene keele õpetajaga samal joonel, juba käisin tema juures. Ta arvab samuti, et ma väärin seda ühte, kuna puudun mingi 5-6 korda juba põhjuseta tunnist.

#12
Stewart

    short-term high-risk investment analyst

  • liige
  • Postitusi:1 976
  • Liitus:26 okt 2011
  • Sugu:mees
Lihtne vastus oleks, et ära puudu tundidest. Näha on, et see on selle probleemi aluseks. Juhul, kui probleemi vältida ei saa st pead tundidest puuduma, siis ela nende ühtedega. Mul endal ühes õppeaines sama case, aga õnneks laseb parandada. :D
“Read Machiavelli, and you understand the Bush administration. Read Darwin, and you see how utterly wrong the creationists are. Read Plutarch and you understand that political intrigue is nothing new. Read Rousseau, Locke and Voltaire and you see why our founding fathers rejected the notion of America as a Christian theocracy. Read the sweep of human thought from Plato and Homer to Emerson and Mill, and you will ultimately end up with a better understanding of what is going around us and see how little new there is under the sun.”

#13
MaqDaRooster

    Kriibus

  • liige
  • Postitusi:4 836
  • Liitus:28 okt 2010
  • Sugu:mees

Vaata postitustStewie Murderer, 31 jaanuar 2013 - 17:46, kirjutas:

Lihtne vastus oleks, et ära puudu tundidest. Näha on, et see on selle probleemi aluseks. Juhul, kui probleemi vältida ei saa st pead tundidest puuduma, siis ela nende ühtedega. Mul endal ühes õppeaines sama case, aga õnneks laseb parandada. :D

Ja kuidas sa parandad siukeseid ühtesi? See ei ole ju reaalselt mingi töö? Pead tunni materjali järgi võtma siis või mis?

#14
Stewart

    short-term high-risk investment analyst

  • liige
  • Postitusi:1 976
  • Liitus:26 okt 2011
  • Sugu:mees

Vaata postitustMaqDaRooster, 31 jaanuar 2013 - 17:56, kirjutas:

Vaata postitustStewie Murderer, 31 jaanuar 2013 - 17:46, kirjutas:

Lihtne vastus oleks, et ära puudu tundidest. Näha on, et see on selle probleemi aluseks. Juhul, kui probleemi vältida ei saa st pead tundidest puuduma, siis ela nende ühtedega. Mul endal ühes õppeaines sama case, aga õnneks laseb parandada. :D

Ja kuidas sa parandad siukeseid ühtesi? See ei ole ju reaalselt mingi töö? Pead tunni materjali järgi võtma siis või mis?

Mul selline teema, et kui põhjuseta puudun ja õpetaja 1 paneb eKooli, siis kas võtan tunni materjali järgi konsultatsioonis/kodus ja ta kustutab hinde ära või juhul, kui on töö, siis lihtsalt teen töö ära ja parandab vastavale hindele. Kõigil see nii erinev, oleneb õpetajast, kui temast aru saad, siis oskad adjustida, mida tegema pead sellistes olukordades, et endale parim lahendus leida.
“Read Machiavelli, and you understand the Bush administration. Read Darwin, and you see how utterly wrong the creationists are. Read Plutarch and you understand that political intrigue is nothing new. Read Rousseau, Locke and Voltaire and you see why our founding fathers rejected the notion of America as a Christian theocracy. Read the sweep of human thought from Plato and Homer to Emerson and Mill, and you will ultimately end up with a better understanding of what is going around us and see how little new there is under the sun.”

#15
Kr1ss

    swag 5000

  • liige
  • Postitusi:4 327
  • Liitus:20 mai 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:TLN
räägidki krdima õppalajuhatajale et puudumise eest said ühe on sul balls või pole kui niisama ära ei võeta siis luba mingi tunnitöö järgi teha või mida iganes

See on haige kuidas sa võid täiega hoolida tüdrukust aga ta lõpetab ikka selle asshole'iga -.-


#16
Stewart

    short-term high-risk investment analyst

  • liige
  • Postitusi:1 976
  • Liitus:26 okt 2011
  • Sugu:mees
Oleneb õppealajuhatajast. :D Habemega vabandus, aga mu õppealajuhataja on nii lohakas/lollakas, et ma räägiks kindlasti enne õpetaja endaga näost näkku, kui selle tegelase jutule läheks.

typo edit.

Muutis Stewie Murderer, 31 jaanuar 2013 - 18:16.

“Read Machiavelli, and you understand the Bush administration. Read Darwin, and you see how utterly wrong the creationists are. Read Plutarch and you understand that political intrigue is nothing new. Read Rousseau, Locke and Voltaire and you see why our founding fathers rejected the notion of America as a Christian theocracy. Read the sweep of human thought from Plato and Homer to Emerson and Mill, and you will ultimately end up with a better understanding of what is going around us and see how little new there is under the sun.”

#17
JavaScript

    M

  • liige
  • Postitusi:693
  • Liitus:31 okt 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võru/Tartu
Sebi vanemate käest tõend, valetage midagi. Sis pole tal õigust panna seda 1te, kuna sul on põhjus olemas
// Mõjuv põhjus peab ka olema ikka :)

Muutis JavaScript, 31 jaanuar 2013 - 19:03.

Sometimes lose but always win :)

#18
#Priit

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 312
  • Liitus:13 jaan 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
All in all võib õpetaja iga kell öelda et "1" oli tunnitöö eest ja katsu sa siis midagi kobiseda.

#19
MaqDaRooster

    Kriibus

  • liige
  • Postitusi:4 836
  • Liitus:28 okt 2010
  • Sugu:mees

Vaata postitust#Priit, 31 jaanuar 2013 - 19:35, kirjutas:

All in all võib õpetaja iga kell öelda et "1" oli tunnitöö eest ja katsu sa siis midagi kobiseda.

Jup sellepärast ma praegu proovingi teisi variante läbi mõelda, ennem kui õppealajuhataja juurde torman, sest see õps ma arvan räägib ennast nii kui nii sitast välja ja siis jään ikka lõpuks mina süüdi.
Lasin emal põhjusega puudujaks panna ennast, homme lähen kõigepealt räägin õpetaja endaga ja siis kui see ei toimi siis peab ikka minema vist õppealajuhataja juurde.

#20
Kickapoo

    The world is mine so i piss on the sidewalk

  • liige
  • Postitusi:4 069
  • Liitus:10 apr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Vaata postitust#Priit, 31 jaanuar 2013 - 19:35, kirjutas:

All in all võib õpetaja iga kell öelda et "1" oli tunnitöö eest ja katsu sa siis midagi kobiseda.

Ei või ikka küll.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat