Hüppa postitusele

Change

Lexus IS-F 2008, 5.0 V8, 311kw

lexus is-f

Sellel teemal on 118 vastust

#21
ksiiri

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:2 881
  • Liitus:02 mai 2011
  • Sugu:naine
  • Asukoht:Harjumaa
Thumbs up!
Väga stiilne masin

#22
suuraitähsullepeeter

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:46
  • Liitus:30 nov 2012
  • Sugu:mees
suht gay siiski

#23
fxmect

    mõistus tule koju

  • liige
  • Postitusi:288
  • Liitus:31 dets 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:tallinn

Vaata postitustsuuraitähsullepeeter, 10 veebruar 2013 - 13:47, kirjutas:

suht gay siiski

u jelly


Muidu väga cool masin, edu sellega!

#24
Rait^

    imported danish pipe tobacco

  • liige
  • Postitusi:1 832
  • Liitus:07 sept 2004
  • Sugu:mees
Kuidas senimaani masinaga rahul oled? Mis kõige enam antud auto juures meeldib?
Kas on plaan sellega veel liigelda pikka aega, või on eesmärgiks ka törts käredam pill kunagi sebida?
ಠ_ಠ

#25
Logit

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 863
  • Liitus:17 aug 2009
  • Sugu:mees

Vaata postitustRait^, 10 veebruar 2013 - 14:18, kirjutas:

Kuidas senimaani masinaga rahul oled? Mis kõige enam antud auto juures meeldib?
Kas on plaan sellega veel liigelda pikka aega, või on eesmärgiks ka törts käredam pill kunagi sebida?

Ma lihtsalt huvi pärast(mitte paha pärast), küsin,et mis on sinu jaoks törts käredam pill?

Muutis Logit, 10 veebruar 2013 - 15:44.


#26
Rait^

    imported danish pipe tobacco

  • liige
  • Postitusi:1 832
  • Liitus:07 sept 2004
  • Sugu:mees

Vaata postitustLogit, 10 veebruar 2013 - 15:44, kirjutas:

Vaata postitustRait^, 10 veebruar 2013 - 14:18, kirjutas:

Kuidas senimaani masinaga rahul oled? Mis kõige enam antud auto juures meeldib?
Kas on plaan sellega veel liigelda pikka aega, või on eesmärgiks ka törts käredam pill kunagi sebida?

Ma lihtsalt huvi pärast(mitte paha pärast), küsin,et mis on sinu jaoks törts käredam pill?


Eeldades seda, et antud autol on juba tehase poolt päris korralik võimsus ning ka omaniku kiirusehullustust, siis pakuksin välja, et mees tunneb tõsiselt huvi ka kiiresti sõitmisest. Seda kas siis rajal või lennuväljal ning vastavalt soovile on olemas ka erinevaid masinaid, mis pakuksid tema lexusest rohkem lõbu või paremat sõiduomadust valitud soovile.
Esimese asjana tuleksid meelde v10 5.0 BMW'd, mõni kobakam amg/ c63, soovitud Porsche ning kasvõi GT-R mis pidavat olema üsna unikaalne sõiduvahend ja pakuks tõsist emotsiooni. Samuti miks mitte mõni Viper või lausa custom rajapill?

Võimalusi on palju, kuid minu arvates on IS-F suhteliselt tagasihoidlik ja suunatud rohkem kõigele muule kui hardcore hot-lappimisele.
ಠ_ಠ

#27
Jorgen

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 223
  • Liitus:17 apr 2004
  • Sugu:mees
Need V10 M5'd, V8 M3'd, 6.2 C/E klassid jms on tegelt kiirenduselt ju samasse auku.

#28
Logit

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 863
  • Liitus:17 aug 2009
  • Sugu:mees

Vaata postitustRait^, 10 veebruar 2013 - 16:06, kirjutas:

Vaata postitustLogit, 10 veebruar 2013 - 15:44, kirjutas:

Vaata postitustRait^, 10 veebruar 2013 - 14:18, kirjutas:

Kuidas senimaani masinaga rahul oled? Mis kõige enam antud auto juures meeldib?
Kas on plaan sellega veel liigelda pikka aega, või on eesmärgiks ka törts käredam pill kunagi sebida?

Ma lihtsalt huvi pärast(mitte paha pärast), küsin,et mis on sinu jaoks törts käredam pill?


Eeldades seda, et antud autol on juba tehase poolt päris korralik võimsus ning ka omaniku kiirusehullustust, siis pakuksin välja, et mees tunneb tõsiselt huvi ka kiiresti sõitmisest. Seda kas siis rajal või lennuväljal ning vastavalt soovile on olemas ka erinevaid masinaid, mis pakuksid tema lexusest rohkem lõbu või paremat sõiduomadust valitud soovile.
Esimese asjana tuleksid meelde v10 5.0 BMW'd, mõni kobakam amg/ c63, soovitud Porsche ning kasvõi GT-R mis pidavat olema üsna unikaalne sõiduvahend ja pakuks tõsist emotsiooni. Samuti miks mitte mõni Viper või lausa custom rajapill?

Võimalusi on palju, kuid minu arvates on IS-F suhteliselt tagasihoidlik ja suunatud rohkem kõigele muule kui hardcore hot-lappimisele.


Porsche, GT-R jms on juba teise suunitlusega auto, kui antud 5uksega sedaan Lexus.
Aga see selleks.

Edu masinaga ja vaata, et ilusat masinat ära ei lõhu!

#29
Rait^

    imported danish pipe tobacco

  • liige
  • Postitusi:1 832
  • Liitus:07 sept 2004
  • Sugu:mees

Vaata postitustJorgen, 10 veebruar 2013 - 16:13, kirjutas:

Need V10 M5'd, V8 M3'd, 6.2 C/E klassid jms on tegelt kiirenduselt ju samasse auku.

Sedan' küll, aga minu esialgse postituse mõte oli see, et kas on plaanis liikuda rohkem ekstreemsematele(?) masinatele, või on plaan kimada nö. võimsa pereautoga :-)
ಠ_ಠ

#30
#Priit

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 312
  • Liitus:13 jaan 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Kena pill, aga kui ta talvel sul 30l/100 võtab, siis ta ikka sööb raha tõsiselt, rääkimata auto enda maksumusest.

#31
E-THUG

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 201
  • Liitus:04 juuli 2008
  • Sugu:mees
Üks ilusamaid sedaane kui paar MB'd välja jätta.. Näinud ka paar korda seda ja silmale ikka väga ilus vaadata

Audi, 7 dets 2009, 21:23, kirjutas:

Ma kasutan Sensodyne Whitening pastat. Teeb ilusti valgeks, pole vajadust mingi keemia jaoks.

Vaata postitust



#32
Jorgen

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 223
  • Liitus:17 apr 2004
  • Sugu:mees

Vaata postitust#Priit, 10 veebruar 2013 - 17:07, kirjutas:

Kena pill, aga kui ta talvel sul 30l/100 võtab, siis ta ikka sööb raha tõsiselt, rääkimata auto enda maksumusest.

Ega seda autot ostes ei loodagi, et kütust keskmiselt 8L/100km võtab ja hoolduskulud madalad on.

#33
Jack Herer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:14 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reaalnecity
lexus luxus. liising või kohe ostsid välja kohe? klassi on.
5bil year's ago our planet materialized from thin air.
Postitas pildi
Postitas pildi

#34
TheTT

    Kõigi parim sõber

  • auliige
  • Postitusi:4 346
  • Liitus:17 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pommiauk

Vaata postitustJack Herer, 10 veebruar 2013 - 18:00, kirjutas:

lexus luxus. liising või kohe ostsid välja kohe? klassi on.


Ikka liisingusse.

Vaata postitustRait^, 10 veebruar 2013 - 16:06, kirjutas:

Vaata postitustLogit, 10 veebruar 2013 - 15:44, kirjutas:

Vaata postitustRait^, 10 veebruar 2013 - 14:18, kirjutas:

Kuidas senimaani masinaga rahul oled? Mis kõige enam antud auto juures meeldib?
Kas on plaan sellega veel liigelda pikka aega, või on eesmärgiks ka törts käredam pill kunagi sebida?

Ma lihtsalt huvi pärast(mitte paha pärast), küsin,et mis on sinu jaoks törts käredam pill?


Eeldades seda, et antud autol on juba tehase poolt päris korralik võimsus ning ka omaniku kiirusehullustust, siis pakuksin välja, et mees tunneb tõsiselt huvi ka kiiresti sõitmisest. Seda kas siis rajal või lennuväljal ning vastavalt soovile on olemas ka erinevaid masinaid, mis pakuksid tema lexusest rohkem lõbu või paremat sõiduomadust valitud soovile.
Esimese asjana tuleksid meelde v10 5.0 BMW'd, mõni kobakam amg/ c63, soovitud Porsche ning kasvõi GT-R mis pidavat olema üsna unikaalne sõiduvahend ja pakuks tõsist emotsiooni. Samuti miks mitte mõni Viper või lausa custom rajapill?

Võimalusi on palju, kuid minu arvates on IS-F suhteliselt tagasihoidlik ja suunatud rohkem kõigele muule kui hardcore hot-lappimisele.


Kiiresti sõitmisest tunnen ikka huvi :). Aga konkreetselt sellist aega pole, et osta näiteks vana S ning hakata seda üles ehitama, kui ka seda silmas pidasid. Muidu antud hetkel müümise plaani pole, kena kasumi saaks küll muidu, kui müüa ning see on omaette ahvatlus.

M5, M3, C63 AMG jms on täpselt samasse auku jah. Seal on väike kiirenduse vahe mille pärast pole mõtet hakata autot müüma-ostma. Kui midagi tulevikus vaadata siis ilmselt suure tõenäosusega GT-R, kuid see on auto millega talvel eriti liigelda ei saa ja sellist finantsi pole, et osta mingi superauto suveks ja talveks "pere sedaan". IS-F on hea, sobib ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks ja samas ka väga võimas auto.

Viper, Corvette jne on täpselt sama probleemiga minu jaoks, nad pole lihtsalt praktilised ja hammas ei käi peale erinevaid autosid omada erinevate aastaaegade jaoks.

IS-F meeldib mulle ka juba stoori pärast. Lexus polnud tuntud, kui sportautode tootja ja üks hetk lihtsalt otsustati teha kannapööre. Oli vaid paar inseneri, töömeest jne, kes peale tööpäeva istusid koos ning mõtlesid välja/arendasid Lexuse sportautot. Kes viitsib vaadata siis selles videos ka natuke räägitakse sellest pikemalt (ei hakka ise kirjutama kogu juttu siia):



Hetkel on seis selline, et pigem hakata lisasid juurde panema, kui suunduda uue auto peale. Nagu ma ennist mainisin siis heitgaasisüsteem välja vahetada, mis annab veidi jõudu juurde. Samas olen ka mõelnud nitro installida ja küsinud väga paljudelt, kes selle oma IS-F -le juba pannud. Mingeid probleeme see ei tekita ning kui panna siis soovitati iseseisva sisselaske süsteemiga, et niiöelda tavasõidus kasutaks mootor ainult tavalist bensiini. Nitro kitid iseenesest väga kallid pole, heitgaasisüsteem maksab rohkem näiteks. Aga no see Nitro plaan on selline ulme ka, kuigi kõik räägivad, et hirmud sellega seoses on täiesti mõttetud ja ülepingutatud. Pole veel julgenud otsust ära teha.

@Priit: See 30L/100 on erakordne juhtum. Keskmine on ikka ~15L/100. Panin just eile paagi täis ja täna näitab 17L/100.
Postitas pildi

#35
#Priit

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 312
  • Liitus:13 jaan 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Siis üsna mõistlik isegi. Kiidan.

#36
Jack Herer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:14 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reaalnecity
mis uhkustad võõra varaga :D
5bil year's ago our planet materialized from thin air.
Postitas pildi
Postitas pildi

#37
TheTT

    Kõigi parim sõber

  • auliige
  • Postitusi:4 346
  • Liitus:17 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pommiauk

Vaata postitustJack Herer, 10 veebruar 2013 - 20:38, kirjutas:

mis uhkustad võõra varaga :D


Püüan rohkem mingit arutelu tekitada, mis juba ka mõnes postis välja löönud on ning kindlasti ka ideid ammutada teistelt, et mida teha, kuidas teha jne. Näiteks Rait, Logit ja Jorgeni postid.

Ma arvan, et enamikel Eesti inimestel on käes "võõras vara" nagu sa seda nimetad. Mina isiklikult ei näe mõtet välja osta autot, kui sul just tõesti ropult raha pole. Oletame, et tahad osta €20 000 maksva auto, sissemakse liisingusse peaksid tegema €2000, ostes jääks sul "kinni" €20 000. Usun, et enamik inimestest siin maailmas leiaksid parema otstarbe sellele rahale, kui et see auto alla seisma panna.
Postitas pildi

#38
Jorgen

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 223
  • Liitus:17 apr 2004
  • Sugu:mees
Kui autot ostsid, siis nt M3, S4, C63 ka kaalusid? Ja kuidas sellel vedrustus on igapäeva sõitudeks? Arvatavasti on erinevad seaded ka vedrustuse jaoks?

#39
TheTT

    Kõigi parim sõber

  • auliige
  • Postitusi:4 346
  • Liitus:17 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pommiauk

Vaata postitustJorgen, 10 veebruar 2013 - 22:14, kirjutas:

Kui autot ostsid, siis nt M3, S4, C63 ka kaalusid? Ja kuidas sellel vedrustus on igapäeva sõitudeks? Arvatavasti on erinevad seaded ka vedrustuse jaoks?


Kui ostsin polnud ühtki 2006+ M3 ega ka C63 müügil. M5 ja M6 käisin päris mitut vaatamas, aga kõigil sobiva hinnaga variantidel oli ka läbisõit kordades suurem. Lisaks on neid turul palju rohkem ja suure tõenäosusega ära hooratud. Eriti, kuna M-del on ju launch control, mida peab oskama kasutada, kuid enamik ei mõista seda.

Valik sai tehtud peamiselt seepärast, et hind oli väga soodne, läbisõit olematu sellise aasta auto kohta ja sa ei kao ka liikluse üldpilti ära.

Praegu vaatasin kiirelt ja sarnase läbisõiduga M5 maksab €39 000: http://www.auto24.ee/used/1001938

Vedrustus on F-l jäik ning settinguid pole. Minul pole midagi selle vastu, aga kui võrrelda S, M ja AMG-ga siis on neist jäigem, aga see eest püsib ta paremini käes, käitub kurvides väga hästi jne. Arvestades kõike muud ei oma see jäik vedrustus tähtsust :)
Postitas pildi

#40
Jack Herer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:14 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reaalnecity
mul hea meel näha, kuidas inimesed rikastuvad ja saavad elada elu, mida nad naudivad, kuid mis hinnaga - võlgu elades, toodes sellega endale kohustusi juurde ja mis kõige halvem, nendega mitte toime tulla. ärme sellele siiski mõtle ja senikaua anna lappi kuidas rahakott kannatab :P
5bil year's ago our planet materialized from thin air.
Postitas pildi
Postitas pildi





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat