Hüppa postitusele

Change

Lexus IS-F 2008, 5.0 V8, 311kw

lexus is-f

Sellel teemal on 118 vastust

#41
TheTT

    Kõigi parim sõber

  • auliige
  • Postitusi:4 346
  • Liitus:17 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pommiauk

Vaata postitustJack Herer, 10 veebruar 2013 - 22:54, kirjutas:

mul hea meel näha, kuidas inimesed rikastuvad ja saavad elada elu, mida nad naudivad, kuid mis hinnaga - võlgu elades, toodes sellega endale kohustusi juurde ja mis kõige halvem, nendega mitte toime tulla. ärme sellele siiski mõtle ja senikaua anna lappi kuidas rahakott kannatab :P


Ma ei tea, kas ma saan su jutust valesti aru, aga sinul siis, kas on auto, kodu ja kõik muu välja ostetud või sa ei kavatse enne endale asju/kinnisvara soetada, kui oled võimeline need kohe välja ostma?
Postitas pildi

#42
Raekv0n.^

    asdf O.o

  • liige
  • Postitusi:3 043
  • Liitus:15 sept 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:pärnu.

Vaata postitustTheTT, 10 veebruar 2013 - 22:46, kirjutas:

Vaata postitustJorgen, 10 veebruar 2013 - 22:14, kirjutas:

Kui autot ostsid, siis nt M3, S4, C63 ka kaalusid? Ja kuidas sellel vedrustus on igapäeva sõitudeks? Arvatavasti on erinevad seaded ka vedrustuse jaoks?


Valik sai tehtud peamiselt seepärast, et hind oli väga soodne, läbisõit olematu sellise aasta auto kohta ja sa ei kao ka liikluse üldpilti ära.



No M ka ei kao ikka liikluse üldpilti ära, kui ei näe siis kuuled :D Samamoodi mersudegea ja teiste võrreldavate autodega :)

BRC, 7 dets 2007, 01:23, kirjutas:

Grupikas ei ole naisi üldse vaja
Segavad 'n shit

Vaata postitust



#43
TheTT

    Kõigi parim sõber

  • auliige
  • Postitusi:4 346
  • Liitus:17 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pommiauk

Vaata postitustRaekv0n.^, 10 veebruar 2013 - 23:00, kirjutas:

Vaata postitustTheTT, 10 veebruar 2013 - 22:46, kirjutas:

Vaata postitustJorgen, 10 veebruar 2013 - 22:14, kirjutas:

Kui autot ostsid, siis nt M3, S4, C63 ka kaalusid? Ja kuidas sellel vedrustus on igapäeva sõitudeks? Arvatavasti on erinevad seaded ka vedrustuse jaoks?


Valik sai tehtud peamiselt seepärast, et hind oli väga soodne, läbisõit olematu sellise aasta auto kohta ja sa ei kao ka liikluse üldpilti ära.



No M ka ei kao ikka liikluse üldpilti ära, kui ei näe siis kuuled :D Samamoodi mersudegea ja teiste võrreldavate autodega :)


Jah, ei vaidle vastu, aga tollel hetkel oli selline mõtlemine - iseasi, kas see oli õige või mitte. Kui järgi mõelda, siis üldse taoline mõtlemine pole väga mõistlik.
Postitas pildi

#44
Kevin E.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:987
  • Liitus:15 nov 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Vaata postitustJack Herer, 10 veebruar 2013 - 22:54, kirjutas:

mul hea meel näha, kuidas inimesed rikastuvad ja saavad elada elu, mida nad naudivad, kuid mis hinnaga - võlgu elades, toodes sellega endale kohustusi juurde ja mis kõige halvem, nendega mitte toime tulla. ärme sellele siiski mõtle ja senikaua anna lappi kuidas rahakott kannatab :P

Mõtle natuke, mida sa suust välja ajad. Auto liisingusse võtmine on väga mõistlik tegu kui on kindel sissetulek. Sinu jutu järgi, et inimene saaks endale maja osta, peab ta maja raha kokku koguma ja alles siis selle ostma ning kogumise ajal üürikorteris elama ning kogumise ajal veel üüri maksma? Ehk siis keskklassi inimene saaks alles elu lõpus endale maja soetada, kuid rõõmu saaks ta sellest palju vähem tunda.

#45
iMad

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 709
  • Liitus:27 jaan 2008
  • Sugu:mees
Jack Herer, sul pole vist õrna aimugi millega TheTT üldse irl/internetis tegeleb. Talle pole see probleem.

Kena võrr. Like.

#46
chilloutrelax

    Hello be-a-u-tiful.

  • liige
  • Postitusi:3 657
  • Liitus:05 juuni 2007
  • Sugu:mees
Rebib naisi nagu muda. Ei, mulle meeldib.

10 big bonesi

ba dum tsss


#47
Jack Herer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:14 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reaalnecity

Vaata postitustKevin E., 11 veebruar 2013 - 11:39, kirjutas:

Vaata postitustJack Herer, 10 veebruar 2013 - 22:54, kirjutas:

mul hea meel näha, kuidas inimesed rikastuvad ja saavad elada elu, mida nad naudivad, kuid mis hinnaga - võlgu elades, toodes sellega endale kohustusi juurde ja mis kõige halvem, nendega mitte toime tulla. ärme sellele siiski mõtle ja senikaua anna lappi kuidas rahakott kannatab :P

Mõtle natuke, mida sa suust välja ajad. Auto liisingusse võtmine on väga mõistlik tegu kui on kindel sissetulek. Sinu jutu järgi, et inimene saaks endale maja osta, peab ta maja raha kokku koguma ja alles siis selle ostma ning kogumise ajal üürikorteris elama ning kogumise ajal veel üüri maksma? Ehk siis keskklassi inimene saaks alles elu lõpus endale maja soetada, kuid rõõmu saaks ta sellest palju vähem tunda.


pigem siin on küsimus, kuidas inimene kavatseb hoolt kanda selle kohustuse eest, millise tee ta valib. kavatseb ta maksta seda enda taskust või kellegi teise taskust ning mina eelistan viimast varianti.
5bil year's ago our planet materialized from thin air.
Postitas pildi
Postitas pildi

#48
TheTT

    Kõigi parim sõber

  • auliige
  • Postitusi:4 346
  • Liitus:17 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pommiauk

Vaata postitustJorgen, 09 veebruar 2013 - 23:33, kirjutas:

Vaata postitustTheTT, 09 veebruar 2013 - 23:18, kirjutas:

Vaata postitustragnar399, 09 veebruar 2013 - 23:12, kirjutas:

palju kütet rüüpab ka?


Kui olid miinuskraadid stabiilselt, väga töine nädal ja sõitsin põhimõtteliselt ainult kodu-kontor-pood-kodu siis näitas koguaeg maksimumi milleks on 30L/100, sellest suuremat numbrit ei näita seega täpselt öelda ei oska. Aga see on ka tõesti haruharva, kui auto ei jõua isegi soojaks minna normaalselt.

Keskmiseks näitab 14L/100 (kogu ajaloo peale). Kui normaalselt sõita ning pikemaid otsi (ala kesklinnast viimsi poole) pole 10L/100 mingi probleem ja hetke paagi keskmine oli vist 17L/100, kui ei eksi.

Vaata postitustJorgen, 09 veebruar 2013 - 23:00, kirjutas:

Kodukandi auto, elad minust ~100m. Igaljuhul vinge auto ja talveveljed sobivad ka väga hästi!


Ei tea, kas tead ka seda kutti, kelle S8 ja S4 (alles ostis S4) seisavad ka siin maja ees - igastahes see S4 läheb 0-100km/h 3.9s - 4.0s.

Talveveljed on replikad muidugi. Eesti talve jaoks pole mõtet osta kallimat velge, mitte ainult rohke lume ja külmakraadide pärast vaid seetõttu, et teed puistatakse pidevalt täis kemikaale ning rikub kiiresti veljed ära.

Jaa ikka, see Fahelmanni sirge on selle kandi üks parimaid võlusid. Väga tihti, eriti just suvel, lasevad enamus seal peeneks. See S4 on see hõbedane? Minu arust see alguses tegi tavalist S4 häält ja siis mingist hetkest alates hakkas tegema ulmelisi hääli ja olen alati mõelnud, et mis tal selle mootoriga tehtud. Kaalusin isegi paberi jätmist kojamehe vahele, et mis elukas see on. Mingit teemat pole selle kohta?


Ma ei näinud, et sa vastasid selle S4 kohta alguses.

See hõbedane on S8 ja kui ma ei eksi siis ta on müügis. S4 on must universaal, seda on kõvasti moditud ja too teeb ikka jah suht ulme häält. Seal on straight pipe vist all.

Seda ei tea, kas kuskil teema on. Ei usu eriti, alles ostetud auto - kui siis vana omaniku poolt ehk kuskil.
Postitas pildi

#49
Deud

    Impossible doesn't exist!

  • liige
  • Postitusi:2 393
  • Liitus:16 nov 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:PÄRNU!

Vaata postitustJack Herer, 12 veebruar 2013 - 18:42, kirjutas:

Vaata postitustKevin E., 11 veebruar 2013 - 11:39, kirjutas:

Vaata postitustJack Herer, 10 veebruar 2013 - 22:54, kirjutas:

mul hea meel näha, kuidas inimesed rikastuvad ja saavad elada elu, mida nad naudivad, kuid mis hinnaga - võlgu elades, toodes sellega endale kohustusi juurde ja mis kõige halvem, nendega mitte toime tulla. ärme sellele siiski mõtle ja senikaua anna lappi kuidas rahakott kannatab :P

Mõtle natuke, mida sa suust välja ajad. Auto liisingusse võtmine on väga mõistlik tegu kui on kindel sissetulek. Sinu jutu järgi, et inimene saaks endale maja osta, peab ta maja raha kokku koguma ja alles siis selle ostma ning kogumise ajal üürikorteris elama ning kogumise ajal veel üüri maksma? Ehk siis keskklassi inimene saaks alles elu lõpus endale maja soetada, kuid rõõmu saaks ta sellest palju vähem tunda.


pigem siin on küsimus, kuidas inimene kavatseb hoolt kanda selle kohustuse eest, millise tee ta valib. kavatseb ta maksta seda enda taskust või kellegi teise taskust ning mina eelistan viimast varianti.


Milleks teid üldse huvitab kuidas keegi endale raha teenib ja kuidas ta saab hakkama liisingu maksmisega? Ja ega selles pole midagi halba, kui elad mingi aeg võlgu... Päris keeruline on üldse siis endale ilusat autod osta, kui sa liisingusse seda ei võta :mellow:
Postitas pildi

#50
TheTT

    Kõigi parim sõber

  • auliige
  • Postitusi:4 346
  • Liitus:17 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pommiauk

Vaata postitustDeud, 14 veebruar 2013 - 11:51, kirjutas:

Vaata postitustJack Herer, 12 veebruar 2013 - 18:42, kirjutas:

Vaata postitustKevin E., 11 veebruar 2013 - 11:39, kirjutas:

Vaata postitustJack Herer, 10 veebruar 2013 - 22:54, kirjutas:

mul hea meel näha, kuidas inimesed rikastuvad ja saavad elada elu, mida nad naudivad, kuid mis hinnaga - võlgu elades, toodes sellega endale kohustusi juurde ja mis kõige halvem, nendega mitte toime tulla. ärme sellele siiski mõtle ja senikaua anna lappi kuidas rahakott kannatab :P

Mõtle natuke, mida sa suust välja ajad. Auto liisingusse võtmine on väga mõistlik tegu kui on kindel sissetulek. Sinu jutu järgi, et inimene saaks endale maja osta, peab ta maja raha kokku koguma ja alles siis selle ostma ning kogumise ajal üürikorteris elama ning kogumise ajal veel üüri maksma? Ehk siis keskklassi inimene saaks alles elu lõpus endale maja soetada, kuid rõõmu saaks ta sellest palju vähem tunda.


pigem siin on küsimus, kuidas inimene kavatseb hoolt kanda selle kohustuse eest, millise tee ta valib. kavatseb ta maksta seda enda taskust või kellegi teise taskust ning mina eelistan viimast varianti.


Milleks teid üldse huvitab kuidas keegi endale raha teenib ja kuidas ta saab hakkama liisingu maksmisega? Ja ega selles pole midagi halba, kui elad mingi aeg võlgu... Päris keeruline on üldse siis endale ilusat autod osta, kui sa liisingusse seda ei võta :mellow:


Ma toetan täielikult seda ideed, et ise raha kokku ajada ja kohe välja osta. Ideaalides ja unistustes võib elada, aga kui praktikas see ei õnnestu siis pole midagi teha. Mina pakuks, et miski 99,9% inimestest seda ei suuda saavutada ja hetkel pole ma ka mingi erand.

Kui "Jack Herer" sellega hakkama saab, siis on mul selle üle vaid hea meel. Soovin sulle edu ja anna kindlasti meile teada, kui oled oma esimese euro miljoni kokku ajanud.
Postitas pildi

#51
Jack Herer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:14 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reaalnecity
on küll uhke Lexus, aga kurjam, lugeda ei mõista -_-
ok, ütlen lihtsalt. sellise auto liisingut maksaks mina passiivse tuluga.
5bil year's ago our planet materialized from thin air.
Postitas pildi
Postitas pildi

#52
doker

    Muidu asjatundja.

  • liige
  • Postitusi:1 558
  • Liitus:01 märts 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Kui nägin teema pealkirja tegin ma ausalt suured silmad!
Juba ammu-ammu on see auto üks mu suurtest unistustest.
Kurb on ainult see, et ta automaat on :(

Kui plaanid mingit teist autot ja sellele uut omanikku vaja, võid minuga ühendust võtta. :)
Cheap ain't badass, badass ain't cheap.

#53
Jokkker

    Liige

  • liige
  • Postitusi:600
  • Liitus:23 aug 2010
  • Sugu:ei ütle
  • Asukoht:siin

Vaata postitustdoker, 26 veebruar 2013 - 01:25, kirjutas:

Kurb on ainult see, et ta automaat on :(

Hmm, kas kurvastab sind see, et moodsal 400+ hj autol pole arhailist H-tüüpi käiguvahetust ja sidurit? Järjestlülitusega käigukast toimib väga kenasti, rooli taga on labad ja kang keskkonsoolis.

Kena auto, endale on ka see alati meeldinud. V8 hääl on mõnus. Kahju, et see nii palju kaalu, seega ringrajal oli sellega üsna piin sõita, alajuhitavus oli põhiline märksõna.

#54
TheTT

    Kõigi parim sõber

  • auliige
  • Postitusi:4 346
  • Liitus:17 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pommiauk
Täna siis juhtus nii, et tagurdasin "jäävalli" ja üks sumpa otstest tuli ära. Kinnituskohas metall väändus ja otsik kukkus ära. Kes esimeses postis tagantvaates pilti checkib saab loodetavasti aru, mida mõtlen otsiku all.

Mis seal siis ikka - hooldusesse :)

Aga viimase 24 tunni ilm on olnud hämmastavalt hea autoga sõitmise jaoks - kahju, et GoPro kaamerat veel soetanud pole. Oleks mõned head kaadrid saanud.
Postitas pildi

#55
TheTT

    Kõigi parim sõber

  • auliige
  • Postitusi:4 346
  • Liitus:17 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pommiauk
Midagi siis bensukulu huvilistele. Pilt tehtud pärast seda tormi, mis nädal kaks tagasi tuli. Kui torm hakkas läks paak täis ja kui torm läbi tegin pildi paagi keskmisest, isegi natuke alla poole paagi oli veel alles:

Postitas pildi

Siin siis ka jäävalli sõitmis tagajärg:

Postitas pildi

Postitas pildi

Järgmine nädal saan ka GoPro kaamera kätte seega püüan mingeid lahedaid videoid kompileerida :). Loodetavasti on siis natuke jääd ja lund veel alles.
Postitas pildi

#56
Oivar.

    Anonüümer

  • liige
  • Postitusi:2 728
  • Liitus:02 nov 2006
  • Sugu:ei ütle
  • Asukoht:Täiskohaga emme
Väga kena isend on, kiidan omanikku! Ise hakkan kah aprillist ~2k palka saama ning plaanis on ka Lexus liisingusse võtta, muidugi 3x lahjema mootoriga kuna praegune 184kW käib isegi üle jõu. Muidu poleks hullu aga töö on selline kus pean palju ringi liiklema, vahest harva ainult kontoris. Pean sõidupäevikut kuna auto hetkel firma arvel ning küsisin raamatupidajalt just km ja bensiinitšekkide "aruannet", suur osa sissetulekust läheb auto hooldusele ja bensiinile :D
Aga jõudu ja jaksu edaspidiseks ;) Iroonilisel kombel sõitsin ka 2 kuud tagasi valli ning sumpa ots on natukene krussis.
Posted Image

#57
Visa Hing ehk Neoneti King

    Liige

  • liige
  • Postitusi:11 019
  • Liitus:15 märts 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võru
Väga julm :D 27.1l/100km. Auto24 müüakse, siis on standard kirjutada 12l/100km keskmine jne.
See ju 0.37 EUR/KM = Peaaegu 6 krooni/km :D

#58
TheTT

    Kõigi parim sõber

  • auliige
  • Postitusi:4 346
  • Liitus:17 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pommiauk
Täna siis sai suverehvid ja suveveljed lõpuks uuesti alla - olin juba ära unustanud, mida tähendab korralik pidamine! Naeltega asfaldi peal kiirendades ei anna võrreldagi.

Tehti ka korraline hooldus ning vaadati lisaks sillad üle. Rool oli kõver seepärast lasin üle vaadata, aga rehvivahetusega sai selgeks, et sillad on korras ning viga võis olla erinevas rehvirõhus.

Vahetati õlifilter, õli ise, tulekustutit kontrolliti ja kampaania korras pandi mingi uue tehnoloogiaga mutrid kojamehe vartele, mis lubaduse kohaselt talvel aitavad paremini kojamehi hoida, kui nad on jääs või tõmbad kogemata üle jäise klaasi.

Õhtul püüan ka pildid panna.

Mõned videod ka tehtud juba GoPro-ga, aga ainult kaamera testimise eesmärgil. Ei näinud mõtet üles panna, aga kui huvi on, siis miks mitte.
Postitas pildi

#59
MrStriky

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:27
  • Liitus:09 aug 2012
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Dayumn.. silm kohe puhkab kui IS-Fi vaadata. Tõsiselt kena masin.

#60
TheTT

    Kõigi parim sõber

  • auliige
  • Postitusi:4 346
  • Liitus:17 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pommiauk
Suve veljed siis.

Postitas pildi
Postitas pildi





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat