Hüppa postitusele

Change

Pakun investeerimisvõimalust


Sellel teemal on 75 vastust

#1
InvesteerimisGuru

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:12
  • Liitus:23 apr 2014
  • Sugu:mees
Tervist lugupeetud foorumlased!

Olen investeerimisega tegelenud umbes 3 aastat, on läinud halvemini ja paremini. Nüüd olen otsustanud proovida uusi turge ja samas ka investeeringuid vahemikus 50€- 500€ hakata vahendama, sest turg on uus ja riskid mõnevõrra suuremad, ning seda, et kellelgi toidulaud ebaõnnestunud investeeringu tõttu tühjaks jääb enda südamele ei soovi. Esialgne tootlus õnnestunud investeeringu korral jääb 5-10% vahele, nii et 500 EURi investeerimisel mõne aja pärast miinimum 25€ saada polegi paha.

Kui soovite ise turgudel mängida, siis 10€ eest annan 10 investeerimissoovitust.

Kui olete asjast huvitatud palun kirjutada siia foorumi postkasti.

Lugupidamisega,
InvesteerimisGuru.

#2
Kr1ss

    swag 5000

  • liige
  • Postitusi:4 327
  • Liitus:20 mai 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:TLN
Postitas pildi

See on haige kuidas sa võid täiega hoolida tüdrukust aga ta lõpetab ikka selle asshole'iga -.-


#3
emaga räägid ka nii vä

    dindu nuffin

  • liige
  • Postitusi:3 783
  • Liitus:17 nov 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:@ Church
Ma ei saa aru, tahad meie raha, et ise gamblida? Või mis tootlust sa garanteerid v wtf?
tra sa oled veel lollim kui mina

#4
Marvolo

    I SEE YOU

  • liige
  • Postitusi:7 512
  • Liitus:30 sept 2010
  • Sugu:mees
tänan lugupidamise eest. nüüd kui perse on lakutud võiksid pigem rääkida oma teadmistest ja nende päritolust ning kus sa täpselt sellega investeerid ja miks peaksime valima just sinu.

#5
InvesteerimisGuru

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:12
  • Liitus:23 apr 2014
  • Sugu:mees

Vaata postitustMarvolo, 23 aprill 2014 - 18:08, kirjutas:

tänan lugupidamise eest. nüüd kui perse on lakutud võiksid pigem rääkida oma teadmistest ja nende päritolust ning kus sa täpselt sellega investeerid ja miks peaksime valima just sinu.


Teadmised olen omandanud enamasti suht praktiliselt. Olen käinud ka mingisugustel Äripäeva koolitustel kalli raha eest, aga ütlen, et ei näe neil mõtet, lugenud häid inglise keelseid investeerimisõpikuid. Suurim tulu, mille ühelt investeeringult olen saanud on 31%, loomulikult nagu varem ka mainitud olen kaotanud samuti, ilma selleta ei saa. Samas suudan igakuisest investeeringute rahast toetada enda peret, elada ise ja investeerida veel. Teiste raha paigutan suhteliselt kindlatesse kohtadesse, mille ebaõnnestumise korral suudan ka minu kätte raha usaldanud inimesele vahe tasa teha, sellest ka vahemik 50-500€. Täpset aktsiaturgu, kuhu raha paigutan loomulikult avaldada ei taha, kuid lihtsalt ütlen, et see asub Hiinas ja isiklikult näen selles potensiaali, olen konsulteerinud ka mõne tuttava investeerimiskonsultandiga, kes hindavad selle riske madalalt. Hetkel küll pakun investeerimisvõimalust eraisikuna, kuid pikemas perspektiivis, kõige varem septembris, hiljemalt 2015 aprill, loodan avada paari partneriga vastava ettevõtte Londonis, kuid hetkel on firma loomine konsultatsioonide faasis.

#6
emaga räägid ka nii vä

    dindu nuffin

  • liige
  • Postitusi:3 783
  • Liitus:17 nov 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:@ Church
Tundub nagu scam hoopis, otsid mingist noortefoorumist idioote? Mis see 31% näitab, sa isegi ei maininud investeeringu pikkust ega suurust. Ma võin tädi maali 50 euri mõnele külajoodikule 100% intressiga nädalaks ka laenata, kui tal alkoraha vaja. Vaata mis tootlus see aastas oleks.
tra sa oled veel lollim kui mina

#7
G.B.

    hold my calls, trippin balls

  • liige
  • Postitusi:8 724
  • Liitus:24 sept 2004
  • Sugu:mees
ragnar näeb ka oma skämmidega rohkem vaeva.
shame on you
I've dated girls uglier than you for breakfast.

#8
InvesteerimisGuru

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:12
  • Liitus:23 apr 2014
  • Sugu:mees

Vaata postitustG.B., 23 aprill 2014 - 18:29, kirjutas:

ragnar näeb ka oma skämmidega rohkem vaeva.
shame on you

Vaata postitustRaiki, 23 aprill 2014 - 18:28, kirjutas:

Tundub nagu scam hoopis, otsid mingist noortefoorumist idioote? Mis see 31% näitab, sa isegi ei maininud investeeringu pikkust ega suurust. Ma võin tädi maali 50 euri mõnele külajoodikule 100% intressiga nädalaks ka laenata, kui tal alkoraha vaja. Vaata mis tootlus see aastas oleks.


Miks ma enda nime alt peaks scamiga tegelema? Lihtsalt kuna aitasin tuttaval ravi eest tasuda ja tal pole kohe võimalust tagasi maksta ei oma ka ise hetkel sellist summat. Nagu ma juba andsin mõista, kui peaks raha kaotama, siis enda rahast maksan selle vahe kinni ja investeeritud summa saab tagasi.

Muutis InvesteerimisGuru, 23 aprill 2014 - 18:57.


#9
Logit

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 863
  • Liitus:17 aug 2009
  • Sugu:mees

Vaata postitustInvesteerimisGuru, 23 aprill 2014 - 16:24, kirjutas:

Tervist lugupeetud foorumlased!

Olen investeerimisega tegelenud umbes 3 aastat, on läinud halvemini ja paremini. Nüüd olen otsustanud proovida uusi turge ja samas ka investeeringuid vahemikus 50€- 500€ hakata vahendama, sest turg on uus ja riskid mõnevõrra suuremad, ning seda, et kellelgi toidulaud ebaõnnestunud investeeringu tõttu tühjaks jääb enda südamele ei soovi.


Vaata postitustInvesteerimisGuru, 23 aprill 2014 - 18:21, kirjutas:


Teadmised olen omandanud enamasti suht praktiliselt. Olen käinud ka mingisugustel Äripäeva koolitustel kalli raha eest, aga ütlen, et ei näe neil mõtet, lugenud häid inglise keelseid investeerimisõpikuid. Suurim tulu, mille ühelt investeeringult olen saanud on 31%, loomulikult nagu varem ka mainitud olen kaotanud samuti, ilma selleta ei saa. Samas suudan igakuisest investeeringute rahast toetada enda peret, elada ise ja investeerida veel. Teiste raha paigutan suhteliselt kindlatesse kohtadesse, mille ebaõnnestumise korral suudan ka minu kätte raha usaldanud inimesele vahe tasa teha, sellest ka vahemik 50-500€. Täpset aktsiaturgu, kuhu raha paigutan loomulikult avaldada ei taha, kuid lihtsalt ütlen, et see asub Hiinas ja isiklikult näen selles potensiaali, olen konsulteerinud ka mõne tuttava investeerimiskonsultandiga, kes hindavad selle riske madalalt. Hetkel küll pakun investeerimisvõimalust eraisikuna, kuid pikemas perspektiivis, kõige varem septembris, hiljemalt 2015 aprill, loodan avada paari partneriga vastava ettevõtte Londonis, kuid hetkel on firma loomine konsultatsioonide faasis.




Well played!

Muutis Logit, 23 aprill 2014 - 19:02.


#10
InvesteerimisGuru

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:12
  • Liitus:23 apr 2014
  • Sugu:mees

Vaata postitustLogit, 23 aprill 2014 - 19:00, kirjutas:

Vaata postitustInvesteerimisGuru, 23 aprill 2014 - 16:24, kirjutas:

Tervist lugupeetud foorumlased!

Olen investeerimisega tegelenud umbes 3 aastat, on läinud halvemini ja paremini. Nüüd olen otsustanud proovida uusi turge ja samas ka investeeringuid vahemikus 50€- 500€ hakata vahendama, sest turg on uus ja riskid mõnevõrra suuremad, ning seda, et kellelgi toidulaud ebaõnnestunud investeeringu tõttu tühjaks jääb enda südamele ei soovi.


Vaata postitustInvesteerimisGuru, 23 aprill 2014 - 18:21, kirjutas:


Teadmised olen omandanud enamasti suht praktiliselt. Olen käinud ka mingisugustel Äripäeva koolitustel kalli raha eest, aga ütlen, et ei näe neil mõtet, lugenud häid inglise keelseid investeerimisõpikuid. Suurim tulu, mille ühelt investeeringult olen saanud on 31%, loomulikult nagu varem ka mainitud olen kaotanud samuti, ilma selleta ei saa. Samas suudan igakuisest investeeringute rahast toetada enda peret, elada ise ja investeerida veel. Teiste raha paigutan suhteliselt kindlatesse kohtadesse, mille ebaõnnestumise korral suudan ka minu kätte raha usaldanud inimesele vahe tasa teha, sellest ka vahemik 50-500€. Täpset aktsiaturgu, kuhu raha paigutan loomulikult avaldada ei taha, kuid lihtsalt ütlen, et see asub Hiinas ja isiklikult näen selles potensiaali, olen konsulteerinud ka mõne tuttava investeerimiskonsultandiga, kes hindavad selle riske madalalt. Hetkel küll pakun investeerimisvõimalust eraisikuna, kuid pikemas perspektiivis, kõige varem septembris, hiljemalt 2015 aprill, loodan avada paari partneriga vastava ettevõtte Londonis, kuid hetkel on firma loomine konsultatsioonide faasis.




Well played!


Jah, ka kindlatesse kohtadesse investeerides on omad riskid. Risk on mõnevõrra suurem, sest pole ise sinna investeerinud, samas tuttavad konsultandid on hinnanud riske madalalt. Mainin ka ära, et alla 10 000 EURi ei ole mõtet tegutsema hakata.

#11
Andrus

    Andrus

  • liige
  • Postitusi:2 011
  • Liitus:11 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Põhjalikud laused!

Nominent teemasse: NEONETI PIKIMAD LAUSED 2014.


///aaaaaa.... nüüd tahad juba 10000 euri?

Muutis Andrus, 23 aprill 2014 - 19:07.

-OINK-, 5 mai 2011, 18:07, kirjutas:

Sellest on tõmmatud maksimaalselt üks kõss , ehk siis pmst pool mahvi .

Vaata postitust



Ehk siis 1 kõss=0,5 mahvi... tänapäeva mõõtühikud...

#12
Logit

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 863
  • Liitus:17 aug 2009
  • Sugu:mees

Vaata postitustInvesteerimisGuru, 23 aprill 2014 - 19:05, kirjutas:


Jah, ka kindlatesse kohtadesse investeerides on omad riskid. Risk on mõnevõrra suurem, sest pole ise sinna investeerinud, samas tuttavad konsultandid on hinnanud riske madalalt. Mainin ka ära, et alla 10 000 EURi ei ole mõtet tegutsema hakata.

Mida sa siit siis otsid oma 50- 500 eurise jutuga ? :D

#13
InvesteerimisGuru

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:12
  • Liitus:23 apr 2014
  • Sugu:mees

Vaata postitustAndrus, 23 aprill 2014 - 19:06, kirjutas:

Põhjalikud laused!

Nominent teemasse: NEONETI PIKIMAD LAUSED 2014.


///aaaaaa.... nüüd tahad juba 10000 euri?


Jah, panen ka kindlasti enda raha, kuid selleks, et üldse turul midagi teenida on enamasti miinimum 10 000€, mille loodan kokku koguda.

#14
Joss.

    .ssoJ

  • liige
  • Postitusi:772
  • Liitus:20 veebr 2006
  • Sugu:mees
Või siis investeerige oma raha isepankur.ee lehe kaudu, saate suurema tootluse, väiksemad riskid ja scamm jääb ka ära.
....

#15
Andrus

    Andrus

  • liige
  • Postitusi:2 011
  • Liitus:11 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
99,99% kindel, et siit foorumist sa ei leia kedagi.
Esiteks ei teki sellise "umbluu" peale isegi mitte mingit huvi. Pole mingit tõestust, et sa üleüldse mingisugune "investeerimisguru" oled.

-OINK-, 5 mai 2011, 18:07, kirjutas:

Sellest on tõmmatud maksimaalselt üks kõss , ehk siis pmst pool mahvi .

Vaata postitust



Ehk siis 1 kõss=0,5 mahvi... tänapäeva mõõtühikud...

#16
emaga räägid ka nii vä

    dindu nuffin

  • liige
  • Postitusi:3 783
  • Liitus:17 nov 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:@ Church

Vaata postitustAndrus, 23 aprill 2014 - 19:18, kirjutas:

99,99% kindel, et siit foorumist sa ei leia kedagi.
Esiteks ei teki sellise "umbluu" peale isegi mitte mingit huvi. Pole mingit tõestust, et sa üleüldse mingisugune "investeerimisguru" oled.


Ma ka ei saa aru mis oma nime all ta esineb, kas ta nimi ongi Investeerimis Guru? :D
tra sa oled veel lollim kui mina

#17
InvesteerimisGuru

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:12
  • Liitus:23 apr 2014
  • Sugu:mees

Vaata postitustJoss., 23 aprill 2014 - 19:13, kirjutas:

Või siis investeerige oma raha isepankur.ee lehe kaudu, saate suurema tootluse, väiksemad riskid ja scamm jääb ka ära.


Oled Bondorases investeerinud? Mina olen ja keegi ei garanteeri midagi. Ei saa ise võlglasega kontakti ja palju muid probleeme.

#18
Andrus

    Andrus

  • liige
  • Postitusi:2 011
  • Liitus:11 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Vaata postitustInvesteerimisGuru, 23 aprill 2014 - 19:21, kirjutas:

Vaata postitustJoss., 23 aprill 2014 - 19:13, kirjutas:

Või siis investeerige oma raha isepankur.ee lehe kaudu, saate suurema tootluse, väiksemad riskid ja scamm jääb ka ära.


Oled Bondorases investeerinud? Mina olen ja keegi ei garanteeri midagi. Ei saa ise võlglasega kontakti ja palju muid probleeme.

Anna oma konto nr: ma kannan sulle raha: usun et peale seda ei saa sinuga ka kontakti.

-OINK-, 5 mai 2011, 18:07, kirjutas:

Sellest on tõmmatud maksimaalselt üks kõss , ehk siis pmst pool mahvi .

Vaata postitust



Ehk siis 1 kõss=0,5 mahvi... tänapäeva mõõtühikud...

#19
haribo

    Keep going!

  • liige
  • Postitusi:1 893
  • Liitus:06 jaan 2008
  • Sugu:mees
vaevalt, et mõni 14 aastane siit sulle 50 euri annab, et 3 aasta pärast 10% kasu saada ehk 5 euri.

kui mängus on 10k pluss, siis pigem otsi sponsoreid, rikkureid jms.

#20
xrip55

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 944
  • Liitus:14 juuli 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Viljandi
Mis sinna sellest minu raha investeerimisest saad? Lambist lihtsalt mõtlesid, et pohh, hakkaks lambikate raha investeerima?
FUCK GERMANY!

"A Real Madrid fan in...
August: 'We're gonna win the treble!'
December: 'We're gonna win the double!'
March: 'We're gonna win the League!'
June: 'We've got 10 CL."

España y nadie más.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat