Hüppa postitusele

Change

Pakun investeerimisvõimalust


Sellel teemal on 75 vastust

#21
InvesteerimisGuru

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:12
  • Liitus:23 apr 2014
  • Sugu:mees

Vaata postitustxrip55, 23 aprill 2014 - 19:50, kirjutas:

Mis sinna sellest minu raha investeerimisest saad? Lambist lihtsalt mõtlesid, et pohh, hakkaks lambikate raha investeerima?


Mis kasu saab pood asjade müügist? Lambist mõtlevad, et pohh, hakkaks lambikatele tooteid müüma?

#22
LaCertosus

    LaCertosus

  • liige
  • Postitusi:510
  • Liitus:01 jaan 2006
  • Sugu:mees
Sellist nalja pole ammu näinud. Miks peaks keegi tundmatule foorumi kasutajale raha saatama? Kes ei ole välja toonud enda nime, juriidilist keha? Olen aru saanud, et inimene suudab alati enda intelligentsuse taseme juures vale/skeemi välja mõelda, kuna see kõlab temale usutavalt. Naerma ajab lausa, 14 oled?

#23
Andrus

    Andrus

  • liige
  • Postitusi:2 011
  • Liitus:11 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
küsis minult millise panga teenuseid kasutad....ma küsisin, et äkki tahad ise investeerida, annan konto nr.

Investeerides on alati risk: oleks öelnud, et sorry, persse läks üritus. ei teeninud midagi ja kaotasin raha ka ära. seems legit.

-OINK-, 5 mai 2011, 18:07, kirjutas:

Sellest on tõmmatud maksimaalselt üks kõss , ehk siis pmst pool mahvi .

Vaata postitust



Ehk siis 1 kõss=0,5 mahvi... tänapäeva mõõtühikud...

#24
G.B.

    hold my calls, trippin balls

  • liige
  • Postitusi:8 724
  • Liitus:24 sept 2004
  • Sugu:mees

Vaata postitustInvesteerimisGuru, 23 aprill 2014 - 18:56, kirjutas:

Miks ma enda nime alt peaks scamiga tegelema? Lihtsalt kuna aitasin tuttaval ravi eest tasuda ja tal pole kohe võimalust tagasi maksta ei oma ka ise hetkel sellist summat. Nagu ma juba andsin mõista, kui peaks raha kaotama, siis enda rahast maksan selle vahe kinni ja investeeritud summa saab tagasi.

mis kuradi enda nime alt? usu või ära usu, aga sinu bränd või kuradi unes Muhammadi käest saadud nimi (mis peaks olema... InvesteerimisGuru, srsly?), ei ütle kellelegi mitte sittagi.

ei ole vaja nüüd päris elus hakata kunagist "~~~~trimming rune armor for cheap l0l~~~~" aretama pls.
I've dated girls uglier than you for breakfast.

#25
Oivar.

    Anonüümer

  • liige
  • Postitusi:2 730
  • Liitus:02 nov 2006
  • Sugu:ei ütle
  • Asukoht:Täiskohaga emme
Teema kaldub spämmile juba aga esitan ka siiski ühe küsimuse;
Kas ma saan õigesti aru - Sa soovid kaasfoorumlaste raha millega omakorda aktsiaid osta?
Posted Image

#26
maik pls

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 051
  • Liitus:02 jaan 2014
  • Sugu:mees
Lmao, mingi vend tuleb noortefoorumisse ja nurub 10k kamba peale, et kõiki rikkaks teha. Seems legit. Kui sul endal nii hästi läheks, siis sa ei käiks foorumites selliseid teemasid tegemas, aga jääb just mulje, et sul on suht sitt seis, et endal pole enam midagi "investeerida" (kui seda backstoryt üldse uskuda).

#27
xonix

    Nolakunn

  • liige
  • Postitusi:1 777
  • Liitus:26 aug 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
HDTanel, kas sina?

#28
SoldieR

    Reino

  • liige
  • Postitusi:14 947
  • Liitus:11 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn,Kristiine rajoonis
lol,ma kunagi mõtlesin,et hakkaks bettimis tipidega samamoodi äri tegema,aga see liiga riskante kui panustada siis ainult enda rahadega
kuidas on kõige valutum teha enekat ?

#29
InvesteerimisGuru

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:12
  • Liitus:23 apr 2014
  • Sugu:mees

Vaata postitustSoldieR, 24 aprill 2014 - 05:55, kirjutas:

lol,ma kunagi mõtlesin,et hakkaks bettimis tipidega samamoodi äri tegema,aga see liiga riskante kui panustada siis ainult enda rahadega


Mida fakki? Sina sitavares võid enda 20 EURiga edasi panustada.

Üldiselt pakun tootlust 5-10% 3 kuuks.

Vaata postitustOivar., 23 aprill 2014 - 20:45, kirjutas:

Teema kaldub spämmile juba aga esitan ka siiski ühe küsimuse;
Kas ma saan õigesti aru - Sa soovid kaasfoorumlaste raha millega omakorda aktsiaid osta?


Jah.

#30
siimtali112

    Napoleon constructed his battle plans in a sandbox.

  • liige
  • Postitusi:1 944
  • Liitus:28 jaan 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Vaata postitustInvesteerimisGuru, 24 aprill 2014 - 07:13, kirjutas:

Vaata postitustSoldieR, 24 aprill 2014 - 05:55, kirjutas:

lol,ma kunagi mõtlesin,et hakkaks bettimis tipidega samamoodi äri tegema,aga see liiga riskante kui panustada siis ainult enda rahadega


Mida fakki? Sina sitavares võid enda 20 EURiga edasi panustada.

Üldiselt pakun tootlust 5-10% 3 kuuks.

Vaata postitustOivar., 23 aprill 2014 - 20:45, kirjutas:

Teema kaldub spämmile juba aga esitan ka siiski ühe küsimuse;
Kas ma saan õigesti aru - Sa soovid kaasfoorumlaste raha millega omakorda aktsiaid osta?


Jah.

Praegusel momendil tundub isegi kindlam Soldierile 50€ panustamiseks investeerida, kui sinu kätte oma raha investeertida.

On sul mingisugused lepingud, tagatised jne? Mitte mingisuguseid nimesid, varasemaid tulemusi, kuskil on mingi "kuum turg" - siin mitte ei näe mingit teenimisvõimalust, vaid 99.99% oled oma rahast ka veel ilma.

#31
Logit

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 863
  • Liitus:17 aug 2009
  • Sugu:mees
Davai, rääkisid mulle augu pähe. Viska oma andmed ja väike story sellest turust ( täpne firma, tema ajalugu, miks tema aktsiaid osta jne) ja näita esialgset lepingut ja siis vaatame edasi :)

#32
Visa Hing ehk Neoneti King

    Liige

  • liige
  • Postitusi:11 019
  • Liitus:15 märts 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võru
InvesteerimisGuru avalda siis enda pärisnimi ja räägi lähemalt. Kes sa siuke oled, kus sa tuled jne. ''100% money-back kui miinusesse jääb investeering.'' Ehk siis miks sa üldse pakud sellist teenust, kui miinuse korral sa maksad 100% kõik tagasi. Sama hästi gamble enda rahakotiga. ( mida sul ilmselt pole, sest muidu sa poleks siin ja ei tegeleks pettustega )

Üks on muidugi kindel. Siit foorumist ei saa sa ka hea tahtmise korral ühtegi kandidaati.

Vaata postitustInvesteerimisGuru, 23 aprill 2014 - 18:56, kirjutas:

Vaata postitustG.B., 23 aprill 2014 - 18:29, kirjutas:

ragnar näeb ka oma skämmidega rohkem vaeva.
shame on you

Vaata postitustRaiki, 23 aprill 2014 - 18:28, kirjutas:

Tundub nagu scam hoopis, otsid mingist noortefoorumist idioote? Mis see 31% näitab, sa isegi ei maininud investeeringu pikkust ega suurust. Ma võin tädi maali 50 euri mõnele külajoodikule 100% intressiga nädalaks ka laenata, kui tal alkoraha vaja. Vaata mis tootlus see aastas oleks.


Miks ma enda nime alt peaks scamiga tegelema? Lihtsalt kuna aitasin tuttaval ravi eest tasuda ja tal pole kohe võimalust tagasi maksta ei oma ka ise hetkel sellist summat. Nagu ma juba andsin mõista, kui peaks raha kaotama, siis enda rahast maksan selle vahe kinni ja investeeritud summa saab tagasi.


Kust sa selle raha võtad kui sul seda pole?

Kannan sulle 2 euri kui jalga lased siit oma scammiga.

Muutis Visa Hing ehk Neoneti King, 24 aprill 2014 - 08:47.


#33
Hov

    Liige

  • liige
  • Postitusi:825
  • Liitus:02 aug 2006
  • Sugu:mees
Sry, sellised vennad kes tegelevad aktsiatega ja investeerimistega ei käi HDTaneli kujul foorumis raha küsimas

#34
LaCertosus

    LaCertosus

  • liige
  • Postitusi:510
  • Liitus:01 jaan 2006
  • Sugu:mees
Bannige see ilmselge troll/pettur ära?

#35
Sann.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 397
  • Liitus:15 juuni 2007
"Mida fakki? Sina sitavares võid enda 20 EURiga edasi panustada" ------> Elementaarne viisakus on kõige aluseks ja sellest saab usaldus alguse.

Ja Sul peavad ikka väga head tehingud olema, lubad 3 kuu peale 10% tootlust. Kui Sa investeerid 500€, kulub Sul juba ostu ja müügi teenustasudeks ligi 50€, siia hulka võib juba lugeda ka 3 kuu väärtpaberi konto hooldustasugi. Minu kehv matemaatika ütleb, et 500€ pealt 10% tootlust ongi 50€, kus on kasu?


A suht kindel, et see guru on kellegi selle foorumi kasutaja naljakonto ja proovib siin kino korraldada.

Muutis Sann., 24 aprill 2014 - 12:23.

Viruses, Intruders, Spyware, Trojans and Adware

#36
InvesteerimisGuru

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:12
  • Liitus:23 apr 2014
  • Sugu:mees

Vaata postitustsiimtali112, 24 aprill 2014 - 07:33, kirjutas:

Vaata postitustInvesteerimisGuru, 24 aprill 2014 - 07:13, kirjutas:

Vaata postitustSoldieR, 24 aprill 2014 - 05:55, kirjutas:

lol,ma kunagi mõtlesin,et hakkaks bettimis tipidega samamoodi äri tegema,aga see liiga riskante kui panustada siis ainult enda rahadega


Mida fakki? Sina sitavares võid enda 20 EURiga edasi panustada.

Üldiselt pakun tootlust 5-10% 3 kuuks.

Vaata postitustOivar., 23 aprill 2014 - 20:45, kirjutas:

Teema kaldub spämmile juba aga esitan ka siiski ühe küsimuse;
Kas ma saan õigesti aru - Sa soovid kaasfoorumlaste raha millega omakorda aktsiaid osta?


Jah.

Praegusel momendil tundub isegi kindlam Soldierile 50€ panustamiseks investeerida, kui sinu kätte oma raha investeertida.

On sul mingisugused lepingud, tagatised jne? Mitte mingisuguseid nimesid, varasemaid tulemusi, kuskil on mingi "kuum turg" - siin mitte ei näe mingit teenimisvõimalust, vaid 99.99% oled oma rahast ka veel ilma.


very cool man noh talipoiss viid teele tantsima?

#37
Tanel.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 132
  • Liitus:20 apr 2011
  • Sugu:mees
Haha, see vend vist Tsoots vms? Kunagi üritas SAMPis ka mingeid vendi scammida.

#38
sigalaleib

    võidab see, kel on surres suurem pohmakas

  • liige
  • Postitusi:2 615
  • Liitus:29 nov 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
arvan, et räägin terve neoneti eest kui ma ütlen sulle et tõmba nahhui siit foorumist ja ära tagasi tule.
mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda

#39
yomastoz

    Liige

  • liige
  • Postitusi:179
  • Liitus:21 dets 2008
  • Sugu:mees
Investeerimisguru, inimesed investeerivad inimestesse, kes teevad neile pika presentatsiooni, kuhu ja kuidas raha paigutatakse.
Sinu käitumine on naeruväärne - kirjutad, et tahan raha ja äkki saate midagi tagasi ka. Sul pole siin ühtegi postitust, et pidada sind usaldusväärseks ja ka Guru-liide sind ei aita.
Samuti ei ole sa tõsiselt võetav oma keelekasutuse ja hoiakuga teiste suhtes.
Seega minu sõbralik soovitus on see, et tõesta inimestele, kui sul on tõsi taga ja ehk keegi (ka mina) ka investeerib.

Teine võimalus on see, et hoia oma mokk maas ja ära pea inimesi lihtsameelseteks debiilikuteks, raiskad teiste ja ka iseenda aega. :)

#40
siimtali112

    Napoleon constructed his battle plans in a sandbox.

  • liige
  • Postitusi:1 944
  • Liitus:28 jaan 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Spoiler

On sul siis mingisugused tagatised ja lepingud? Või lihtsalt kannan raha sulle ja sa lähed ostad omale limonaadi poest?
Sul on ikka midagi väga valesti läinud selle arenemisega, selline tunne, et peatunud kümnenda eluaasta peal.

//Ei saa märkimata jätta ka su vaimukuse võimekust, lausa imetlusväärne.
Skeem tundub üsna idiootne ja lihtlabane, kas äkki on sinupuhul tegemist Võru Cash Money Crew liikmega?
Oleksid kindlasti mõni kindral seal, Revo piirdus ~100-200€ pettustega. Sa proovid ~500€ juba oma tasku pista, aplaus. :facepalm:

Muutis siimtali112, 24 aprill 2014 - 13:28.






1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat