Hüppa postitusele

Change

Riigikogu valimised 2015

1. märts 2015

Sellel teemal on 386 vastust

Hääletus: Keda valid? (155 liiget on hääli andnud)

...

  1. Rahva Ühtsuse Erakond (0 häält [0.00%])

    Häälte protsent: 0.00%

  2. Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (32 häält [20.65%])

    Häälte protsent: 20.65%

  3. Eesti Reformierakond (44 häält [28.39%])

    Häälte protsent: 28.39%

  4. Erakond Isamaa ja Res Publica Liit (16 häält [10.32%])

    Häälte protsent: 10.32%

  5. Erakond Eestimaa Rohelised (7 häält [4.52%])

    Häälte protsent: 4.52%

  6. Eestimaa Ühendatud Vasakpartei (2 häält [1.29%])

    Häälte protsent: 1.29%

  7. Eesti Vabaerakond (17 häält [10.97%])

    Häälte protsent: 10.97%

  8. Eesti Keskerakond (7 häält [4.52%])

    Häälte protsent: 4.52%

  9. Sotsiaaldemokraatlik Erakond (25 häält [16.13%])

    Häälte protsent: 16.13%

  10. Eesti Iseseisvuspartei (2 häält [1.29%])

    Häälte protsent: 1.29%

  11. üksikkandidaat (3 häält [1.94%])

    Häälte protsent: 1.94%

Hääleta Külalised ei saa hääletada

#1
Kingman

    Dreams of me getting shaded under a money tree

  • liige
  • Postitusi:842
  • Liitus:25 mai 2013
  • Sugu:ei ütle
1. märtsil siis hakkame valima Riigikokku parteid. Keda, Teie isiklikult, valite noort Eesti Vabariiki valitsema ja arendama? Miks? Miks mitte?

LISA: Vältige argumenteerimisvigu!

Muutis klaabu, 26 veebruar 2015 - 23:24.


#2
Xterra

    Kuidas viljad, nõnda külvad.

  • liige
  • Postitusi:1 902
  • Liitus:08 juuni 2007
  • Sugu:mees
Savisaar on minu supermänn:))))

#3
N.Y

    Liige

  • liige
  • Postitusi:129
  • Liitus:22 sept 2014
  • Sugu:mees
Mitte kedagi pole valida. Vaatab seda asja, kui Kurjategijate Eesti Erakond enda nimekirja välja paneb leiab sealt mõne asjaliku inimese. Reformi vaated muutuvad vastavalt sellele, kust tuul puhub, IRL mingid munnid konservatiivid, sotsid ei saa majanduse toimimisest midagi aru, Keskerakonnast ei hakka rääkimagi - mitte selletõttu, et nad venelaste eest seisavad vms, see tore, aga seda Tallinnas toimuvat debiilsust raske kommenteerida.

#4
13 Reede

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 709
  • Liitus:22 sept 2010
  • Sugu:mees
ma üldse ei imestaks, kui kogu foorumi teadlikkus või arvamus valimistest piirdukski mingisuguse "savisaar keerab kõik perse" või taolise lausega.

täna mängid saksofoni, homme reedad kodumaa


#5
Lalahobo

    Liige

  • liige
  • Postitusi:193
  • Liitus:21 nov 2013
  • Sugu:mees

Vaata postitust13 Reede, 04 jaanuar 2015 - 21:10, kirjutas:

ma üldse ei imestaks, kui kogu foorumi teadlikkus või arvamus valimistest piirdukski mingisuguse "savisaar keerab kõik perse" või taolise lausega.

Aga ei keera siis v?

#6
milann

    Ye

  • liige
  • Postitusi:833
  • Liitus:10 nov 2013
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Vaata postitustN.Y, 04 jaanuar 2015 - 21:09, kirjutas:

Mitte kedagi pole valida. Vaatab seda asja, kui Kurjategijate Eesti Erakond enda nimekirja välja paneb leiab sealt mõne asjaliku inimese. Reformi vaated muutuvad vastavalt sellele, kust tuul puhub, IRL mingid munnid konservatiivid, sotsid ei saa majanduse toimimisest midagi aru, Keskerakonnast ei hakka rääkimagi - mitte selletõttu, et nad venelaste eest seisavad vms, see tore, aga seda Tallinnas toimuvat debiilsust raske kommenteerida.

kui sulle ükski erakond ei sobi oled sa ise loll

on-topic: ise alaealine veel, aga probs kas RE/IRL, kui saaks.

Ants Laaneots on väga hea kandidaat, Parts ka ok.

mõlema erakonna idee "maksureformist" on sitaks lahja imo tho, negative income tax or nuffin.

Muutis milann, 04 jaanuar 2015 - 21:18.

"Elu on liiga lühike, et teeselda, et sa ei nuta Lana Del Rey laulude peale."


#7
BasedGod

    Liige

  • liige
  • Postitusi:353
  • Liitus:18 juuni 2013
  • Sugu:mees
Reform = peatu, Keskerakond = liiga venemeelne, SotsDem. = viskab raha tuulde, EKRE = liiga radikaalne, IRL = täpselt paras, teiste kohta ei oska kommenteerida.

Your mother is so fat, the recursive function computing her mass causes a stack overflow.


#8
emaga räägid ka nii vä

    dindu nuffin

  • liige
  • Postitusi:3 783
  • Liitus:17 nov 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:@ Church

Vaata postitustLalahobo, 04 jaanuar 2015 - 21:11, kirjutas:

Vaata postitust13 Reede, 04 jaanuar 2015 - 21:10, kirjutas:

ma üldse ei imestaks, kui kogu foorumi teadlikkus või arvamus valimistest piirdukski mingisuguse "savisaar keerab kõik perse" või taolise lausega.

Aga ei keera siis v?

Ega sellel savikal nüüd piiramatu võim ei ole ning rahvas ju ise valinud(gl tallinlased). Tõsi, tüüp lihtsalt hämab istungitel lihtsalt sellist saasta kokku, et nt mina vaatangi puhtalt huumori pärast vahel seda jama.
tra sa oled veel lollim kui mina

#9
Kingman

    Dreams of me getting shaded under a money tree

  • liige
  • Postitusi:842
  • Liitus:25 mai 2013
  • Sugu:ei ütle
Ärge unustage, et Vabaerakond ja EKRE ka kandideerivad. Vabaerakond loodi alles septembril ja EKRE pole kordagi Riigikogus olnud. Vaadake nende ideid ja andke arvamusi. RE, IRL, SDE ja KE saavad liiga palju tähelepanu minu arvates.

#10
BasedGod

    Liige

  • liige
  • Postitusi:353
  • Liitus:18 juuni 2013
  • Sugu:mees

Vaata postitustKingman, 04 jaanuar 2015 - 21:23, kirjutas:

Ärge unustage, et Vabaerakond ja EKRE ka kandideerivad. Vabaerakond loodi alles septembril ja EKRE pole kordagi Riigikogus olnud. Vaadake nende ideid ja andke arvamusi. RE, IRL, SDE ja KE saavad liiga palju tähelepanu minu arvates.

Ennustus on see et Vabaerakond ei jõua kuhugi, nende ideed on põhimõtteliselt IRL'i omadest Ctrl+C -> Ctrl+V ja EKRE saab võib-olla paar kohta parlamendis, andsin juba oma arvamuse ees pool, nad on liiga konservatiivsed ning sellepärast neil on kindlasti mõnede inimeste suhtes teatud tõmme.

Muutis BasedGod, 04 jaanuar 2015 - 21:28.

Your mother is so fat, the recursive function computing her mass causes a stack overflow.


#11
siimtali112

    Napoleon constructed his battle plans in a sandbox.

  • liige
  • Postitusi:1 944
  • Liitus:28 jaan 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Vaata postitustBasedGod, 04 jaanuar 2015 - 21:20, kirjutas:

Reform = peatu, Keskerakond = liiga venemeelne, SotsDem. = viskab raha tuulde, EKRE = liiga radikaalne, IRL = täpselt paras, teiste kohta ei oska kommenteerida.

IRLi valimislubaduste kohta ütles Ilves väga kenasti. Mõelge, mis on nende valimislubaduste hind.
KE 1000€, IRL 500€ - nende jutu järgi peaks see raha justkui riigieelarves olemas olema. Sellise asja kohta tahaks küsida, et kus on mõistus?

#12
jürks

    04

  • liige
  • Postitusi:3 121
  • Liitus:02 dets 2004
  • Sugu:mees
üksikkandidaate pole?

tahan ka tark välja näha arutelus osalemas
Postitas pildi

#13
WhatAPervert

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 099
  • Liitus:06 sept 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Vaata postitustmilann, 04 jaanuar 2015 - 21:16, kirjutas:

Vaata postitustN.Y, 04 jaanuar 2015 - 21:09, kirjutas:

Mitte kedagi pole valida. Vaatab seda asja, kui Kurjategijate Eesti Erakond enda nimekirja välja paneb leiab sealt mõne asjaliku inimese. Reformi vaated muutuvad vastavalt sellele, kust tuul puhub, IRL mingid munnid konservatiivid, sotsid ei saa majanduse toimimisest midagi aru, Keskerakonnast ei hakka rääkimagi - mitte selletõttu, et nad venelaste eest seisavad vms, see tore, aga seda Tallinnas toimuvat debiilsust raske kommenteerida.

kui sulle ükski erakond ei sobi oled sa ise loll

on-topic: ise alaealine veel, aga probs kas RE/IRL, kui saaks.

Ants Laaneots on väga hea kandidaat, Parts ka ok.

mõlema erakonna idee "maksureformist" on sitaks lahja imo tho, negative income tax or nuffin.

lähtusin viimane kord efilli soovitusest ja lähtun ka seekord.

#14
the-21-man

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 621
  • Liitus:17 märts 2010
  • Sugu:mees
kindlalt Savisaar nagu ka mingi 4-5 eelmist valimist. sorry Sten

#15
Kingman

    Dreams of me getting shaded under a money tree

  • liige
  • Postitusi:842
  • Liitus:25 mai 2013
  • Sugu:ei ütle

Vaata postitustjürks, 04 jaanuar 2015 - 21:43, kirjutas:

üksikkandidaate pole?

tahan ka tark välja näha arutelus osalemas

Kahjuks puudub igasugune informatsioon üksikkandidaatide kohta. Muidugi, kui Teil on mingeid allikaid nende kohta, siis palun jagage ja kindlasti lisan ka põhipostitusele.

#16
emaga räägid ka nii vä

    dindu nuffin

  • liige
  • Postitusi:3 783
  • Liitus:17 nov 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:@ Church

Vaata postitustKingman, 04 jaanuar 2015 - 21:50, kirjutas:

Vaata postitustjürks, 04 jaanuar 2015 - 21:43, kirjutas:

üksikkandidaate pole?

tahan ka tark välja näha arutelus osalemas

Kahjuks puudub igasugune informatsioon üksikkandidaatide kohta. Muidugi, kui Teil on mingeid allikaid nende kohta, siis palun jagage ja kindlasti lisan ka põhipostitusele.

üksikkandidaat Reino Pihel nr 209.
tra sa oled veel lollim kui mina

#17
Misha

    Liige

  • liige
  • Postitusi:234
  • Liitus:13 nov 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Ilmselt valin ikka kellegi Reformierakonnast. Kuna olen ise liberaalse maailmavaate pooldaja, siis Reformierakonnale alternatiivi ei ole.

#18
jürks

    04

  • liige
  • Postitusi:3 121
  • Liitus:02 dets 2004
  • Sugu:mees

Vaata postitustKingman, 04 jaanuar 2015 - 21:50, kirjutas:

Vaata postitustjürks, 04 jaanuar 2015 - 21:43, kirjutas:

üksikkandidaate pole?

tahan ka tark välja näha arutelus osalemas

Kahjuks puudub igasugune informatsioon üksikkandidaatide kohta. Muidugi, kui Teil on mingeid allikaid nende kohta, siis palun jagage ja kindlasti lisan ka põhipostitusele.

küsisingi. küsin veel, miks siis pole? polegi võimalik või ei ole lihtsalt kedagi?
Postitas pildi

#19
Roman

    ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

  • liige
  • Postitusi:4 048
  • Liitus:27 sept 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:W S
Ei oskagi kohe ka enda häält kuskilepoole lennutada, EKRE-le ta vast läheb. Pole väga küll süvenenud veel, agaa tundub, et nad ainukesed, kes 4 aastaga teevad ka midagi muud, kui muudavad maksude % ja lubavad/keelavad avalikult juua

#20
N.Y

    Liige

  • liige
  • Postitusi:129
  • Liitus:22 sept 2014
  • Sugu:mees

Vaata postitustmilann, 04 jaanuar 2015 - 21:16, kirjutas:

Vaata postitustN.Y, 04 jaanuar 2015 - 21:09, kirjutas:

Mitte kedagi pole valida. Vaatab seda asja, kui Kurjategijate Eesti Erakond enda nimekirja välja paneb leiab sealt mõne asjaliku inimese. Reformi vaated muutuvad vastavalt sellele, kust tuul puhub, IRL mingid munnid konservatiivid, sotsid ei saa majanduse toimimisest midagi aru, Keskerakonnast ei hakka rääkimagi - mitte selletõttu, et nad venelaste eest seisavad vms, see tore, aga seda Tallinnas toimuvat debiilsust raske kommenteerida.

kui sulle ükski erakond ei sobi oled sa ise loll

on-topic: ise alaealine veel, aga probs kas RE/IRL, kui saaks.

Ants Laaneots on väga hea kandidaat, Parts ka ok.

mõlema erakonna idee "maksureformist" on sitaks lahja imo tho, negative income tax or nuffin.


Senikaua kuni ma ei näe liberaalset parteid Eestis, siis kahjuks tõesti pole kellegi poolt hääletada. Üritan lähtuda maailmavaatest. Kõrini populistlikest lubadustest ja mingidest toetuste tõstmisest jne. Tundes seda, kuidas kõik erakonnad tahavad ettevõtjate munasi pigistada ei teki erilist tõmmet ka kedagi valida. Kui Korobeinik kandideeriks minu piirkonnas valiks teda. Mul kahju, et Jüri Mõis poliitikast taandus, ta isik, kes tajub reaalselt nii töötaja kui tööandja vajadusi. Aga äkki valin Krossi, kes teab. Kui sa valid RE/IRL siis sa tüüpiline loll, kes ei tee vahet maailmavaatel, ma ei saa aru, kuidas saab mõelda, kas valin Refi või IRLi, täiesti teine maailm.

Aga noh kui Kender kavatseb kandideerida ja piirkond sobiv, siis minu hääl tema. Mulle sobib see teema, mida ta ajab ning tema tore otsekohesus ja julgus inimesi otse pimedasse auku saata.

Muutis N.Y, 04 jaanuar 2015 - 22:07.






1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat