Hüppa postitusele

Change

Kaitseväest minema saamine

kaitsevägi küsimus

Sellel teemal on 82 vastust

#1
k2nnu2mblik

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:1
  • Liitus:03 juuli 2017
  • Sugu:ei ütle
Tere. Olen siin foorumis uus ja loodan, et postitus tuleb õigesse kohta. Igatahes esitan teile ilmselt sellise iganenud küsimuse, mida ikka aeg-ajalt ette tuleb, aga äkki leidub neid kasutajaid, kes viitsivad aidata, nõu anda, vastata, mis iganes :). Nimelt, kas on mingeid lugusid rääkida või soovitusi anda seoses sellega, et kui oled juba omadega saanud kaitseväkke sisse, siis kas on võimalust ning kuidas sealt juba sees olles minema saaks?

Tänan ette!

#2
SoldieR

    Reino

  • liige
  • Postitusi:14 939
  • Liitus:11 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn,Kristiine rajoonis
hakka bussis mis sind kogunemis kohast väkke viib,bussis kohe 2L Walterit balooni jooma,pead arvestama,et relva sulle,siis nädal aega kätte ei anta :D kui oled kaineks saanud ja vormi kätte saanud,siis mine jaluta esimesse poodi vormiga ja osta sealt uut alkoholi,laskmistel mängi lolli ja relv kontrolliks ette näit jäta salv alla,siis mine selle venna jutu juurde ma ta ameti nimetust ei mäleta mingi jumala vend vms,pihimees sellele kurda,et sa oled alkohoolik,sul on magamis probleemid ja kohanemis raskused,Rühmajuhile pihi ka,et sa olid tsiviilis ilge mõllu ja naistemees ja igatsed seda,kui joppab,siis ta teeb suured silmad ja peab sind " hulluks " ja saadab paldiskimaantele 2 nädalasele puhkusele,seal lastakse päevas 2 tunniks jalutama,siis lase kellegil pappi kanda ja osta selkust 2L diisel ja mine lase poe taga 2 tunni jooksul nii palju sisse kui suudad,siis kui suitsumees oled siis hullumajas lastakse suitsule iga 3 tunni tagant mulle sellest ei piisanud ja hakkasin peale öörahu toas akna peal tegema :D selle peale viskas arstidel üle ja saatsid väkke tagasi,väes tunnistati kõlbamatuks ja tegelt polnud mul midagi viga :D ei tegelt, ma soovitan sul läbi teha see metsalaager,saad palju uusi tutttavaid ja tegelt olid need 6 kuud päris mõnus kogemus mulle,õppisin voodit tegema ja kiiremini jooksma :D kahtsen,et lõpuni ei olnud :D
kuidas on kõige valutum teha enekat ?

#3
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 954
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101

Vaata postitustSoldieR, 03 juuli 2017 - 20:05, kirjutas:

hakka bussis mis sind kogunemis kohast väkke viib,bussis kohe 2L Walterit balooni jooma,pead arvestama,et relva sulle,siis nädal aega kätte ei anta :D kui oled kaineks saanud ja vormi kätte saanud,siis mine jaluta esimesse poodi vormiga ja osta sealt uut alkoholi,laskmistel mängi lolli ja relv kontrolliks ette näit jäta salv alla,siis mine selle venna jutu juurde ma ta ameti nimetust ei mäleta mingi jumala vend vms,pihimees sellele kurda,et sa oled alkohoolik,sul on magamis probleemid ja kohanemis raskused,Rühmajuhile pihi ka,et sa olid tsiviilis ilge mõllu ja naistemees ja igatsed seda,kui joppab,siis ta teeb suured silmad ja peab sind " hulluks " ja saadab paldiskimaantele 2 nädalasele puhkusele,seal lastakse päevas 2 tunniks jalutama,siis lase kellegil pappi kanda ja osta selkust 2L diisel ja mine lase poe taga 2 tunni jooksul nii palju sisse kui suudad,siis kui suitsumees oled siis hullumajas lastakse suitsule iga 3 tunni tagant mulle sellest ei piisanud ja hakkasin peale öörahu toas akna peal tegema :D selle peale viskas arstidel üle ja saatsid väkke tagasi,väes tunnistati kõlbamatuks ja tegelt polnud mul midagi viga :D ei tegelt, ma soovitan sul läbi teha see metsalaager,saad palju uusi tutttavaid ja tegelt olid need 6 kuud päris mõnus kogemus mulle,õppisin voodit tegema ja kiiremini jooksma :D kahtsen,et lõpuni ei olnud :D
ise sõdur, aga selline riigivastane jutt?

muidu tahtsin veel seda küsida, et kas jumala v tema venna juurde minemiseks peab balloon all olema?
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#4
SoldieR

    Reino

  • liige
  • Postitusi:14 939
  • Liitus:11 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn,Kristiine rajoonis
vaata,klaabu ma olen selline vend,kellele meeldib tööd teha niimodi,et teen natuke tööd,võtan 6 packi selle kõrvale vms,ja kui iga õhtu koju lastaks ja hommiku tagasi nagu tööl käimine võin ma seal kasvõi 5aastat olla :D aga kui keegi tuleb mulle ette dikteermina millal ma tohin suitsu teha,mis kell mul söök on,mis kell magama,mis kell ärkama,siis selline asi viskab mul kiirelt üle,ma olen vaba mees ja viskan pläru ette millal tahan,see,et mingil võllil on vormil pagun ees mind vapsee ei koti,ma olen pohhuist,ise võll oleks,laseks küll poistelmõne õlle lõuna pausi ajal lasta,ma olen väga helde inimene ja mõistan igat inimest,mulle ei meeldi mööda nõõri käia,ma kõnnin sellest nõõrist kiirelt maha ja nii on ka 5a hiljem peale väge,ainuke asi mis on muutnud,on see,et ma ise enam alkot ei tarbi,aga mind ei häiri küll kui teised minu ümber tarbivad ja kaitseväes võiks olla ka paar õlut nv lubatud sauna päeval.no hate !
kuidas on kõige valutum teha enekat ?

#5
Külaline_Raunts._*

  • külalised
  • Liitus:--
Kindel Pihel, et sul F diagnoosi pole ?

#6
SoldieR

    Reino

  • liige
  • Postitusi:14 939
  • Liitus:11 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn,Kristiine rajoonis
no ei ole :D tehti igast teste,uuriti ja puuriti :D
ainus diagnoos mis sain/pandi oli raske krooniline alkoholism :D

nagu ma veel kord ütlen,ma kahetsen,et ma lõpuni teenistuse ei saanud läbida,see oleks mulle palju kasuks tulnud,saaks uuesti minna läheks,aga mitte scoutsi ma ei saaks seal hakkama,füüsist mul on,aga mul oli sellel hetkel lihtsalt nii pohui kõigest ja ainuke asi mis mind huvitas oli kuidas peale tööpäeva ( ma ei oska paremini kokkuvõtta ühte päeva kaitseväes ) avada õlle juua see ära ja minna rahus magama,see on/oli mulle nagu unerohi kui kaine siis kuri/pahur ja unetu,alkost olen lahti saanud,aga unerohu tablette kahjuks küll käsimüügi omi ( kuradi lahja pask ) võtan siiamaani,sest ma lihtsalt ei jää magama ilma nendeta,pshüühika pekkis,uusi mulle ei anta enam,kuna mul ei pidavat neid enam vaja minema,ei tea,elan,aga mis elu see on :D
kuidas on kõige valutum teha enekat ?

#7
12"

    Liige

  • liige
  • Postitusi:297
  • Liitus:05 jaan 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustSoldieR, 03 juuli 2017 - 20:05, kirjutas:

selle peale viskas arstidel üle ja saatsid väkke tagasi,väes tunnistati kõlbamatuks ja tegelt polnud mul midagi viga :D


Sinu puhul ilmselt valiti huupi üks su kahekümnest hälbest, mida sinna paberile panna, et sust lahti saada.

Aga teemaalgatajale veel protip: Meil üks vend kusi kolm korda täis ennast unepealt, ühel korral ka enda all voodis magava venna. Kahe kuuga oli ta tagasi kodus oma plastiklinade manu.

#8
Külaline_Raunts._*

  • külalised
  • Liitus:--

Vaata postitust12", 03 juuli 2017 - 21:25, kirjutas:

Vaata postitustSoldieR, 03 juuli 2017 - 20:05, kirjutas:

selle peale viskas arstidel üle ja saatsid väkke tagasi,väes tunnistati kõlbamatuks ja tegelt polnud mul midagi viga :D


Sinu puhul ilmselt valiti huupi üks su kahekümnest hälbest, mida sinna paberile panna, et sust lahti saada.

Aga teemaalgatajale veel protip: Meil üks vend kusi kolm korda täis ennast unepealt, ühel korral ka enda all voodis magava venna. Kahe kuuga oli ta tagasi kodus oma plastiklinade manu.


See ilmselt linnalegend aga meile sama asja kohta räägitud, et kuskil keegi proovis samuti nii ja anti meditsiinis unerohtu mitu õhtut jutti ja alla tegemine jäi hetkega ära ja naasis oma kaaskannatajate juurde kasarmusse.

Muutis Raunts., 03 juuli 2017 - 21:36.


#9
OlaR

    lenka

  • liige
  • Postitusi:1 157
  • Liitus:04 sept 2006
  • Sugu:mees
Ütle,et kardad relvi
mängi hullu
teeskle valu vms

tavalised asjad,milllega viimane kutse ära sai
tean,mida tunned,need olid ka minul mõttetud 8 kuud
-!

#10
k.

    Endine issi asutuses täiskohaga emme

  • liige
  • Postitusi:6 114
  • Liitus:05 nov 2006
  • Sugu:mees

Vaata postitustk2nnu2mblik, 03 juuli 2017 - 19:55, kirjutas:

Tere. Olen siin foorumis uus ja loodan, et postitus tuleb õigesse kohta. Igatahes esitan teile ilmselt sellise iganenud küsimuse, mida ikka aeg-ajalt ette tuleb, aga äkki leidub neid kasutajaid, kes viitsivad aidata, nõu anda, vastata, mis iganes :). Nimelt, kas on mingeid lugusid rääkida või soovitusi anda seoses sellega, et kui oled juba omadega saanud kaitseväkke sisse, siis kas on võimalust ning kuidas sealt juba sees olles minema saaks?

Tänan ette!

Räägi neile kuidas sul kohanemisega probleeme või põed insomniat/depressioon, mida iganes. Joppab saad ära ehk. Edu

#11
Kevva.

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:10 097
  • Liitus:18 juuni 2007
  • Sugu:mees
Vii ennast vähe migreeniga kurssi ja hakka seda nn enda peal praktiseerima, ala kurda hommikuti peavalu jne.

#12
VIKTORIA PÜSSIGA

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 665
  • Liitus:05 veebr 2013
  • Sugu:ei ütle
  • Asukoht:BRC TAGUMENDIS
Lähed 1. päeval kohale. Lähete busist maha, mõni veebel või keegi tuleb isiklikke asju üle vaatama. Seal kohe ütle, et tahaksid laatsa aega. Laatsas räägid, et sul on kõikvõimalikud probleemid. Edasi oleneb juba sinu isikuomadustest ja nutikusest, et mis haiguse endale külge poogid ja kui hästi seda esitled.

#13
SoldieR

    Reino

  • liige
  • Postitusi:14 939
  • Liitus:11 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn,Kristiine rajoonis
mul nii hästi ei läinud,,,,mind pandi kohe puhuma :D mul oli nii pohui ka ma hakkasin bussis õlle laskma,ma harjunud,et keskmisest pikemad bussi tripid õllega veedan
kuidas on kõige valutum teha enekat ?

#14
JustKill133

    Pagulane

  • liige
  • Postitusi:292
  • Liitus:12 apr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Austria
Mine põgene Süüriasse ära kui linnaloa saad.

#15
526

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 221
  • Liitus:01 nov 2007
  • Sugu:mees
kui pappi jagub maksa lihtsalt see ära ja jokk

#16
Palm.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 304
  • Liitus:02 juuni 2012
  • Sugu:mees
Hüppa kolmandalt korruselt asfaltile pommi, sellega pidi 100% ära saama!

Muutis Palm., 06 juuli 2017 - 22:35.


#17
emaga räägid ka nii vä

    dindu nuffin

  • liige
  • Postitusi:3 783
  • Liitus:17 nov 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:@ Church

Vaata postitustPalm., 06 juuli 2017 - 22:33, kirjutas:

Hüppa kolmandalt korruselt asfaltile pommi, sellega pidi 100% ära saama!

Kahju vaadata sind Palm, huumorit vist kaitseväes väga ei tehta? Peaksid Einar Kuuse juurde huumorit ja lameda maa teooriaid õppima minema.
tra sa oled veel lollim kui mina

#18
mkmk

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 207
  • Liitus:07 nov 2010
  • Sugu:mees
Mis sind üldse takistab aega teenima minna ?

Muutis mkmk, 06 juuli 2017 - 23:16.


#19
VIKTORIA PÜSSIGA

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 665
  • Liitus:05 veebr 2013
  • Sugu:ei ütle
  • Asukoht:BRC TAGUMENDIS

Vaata postitustPalm., 06 juuli 2017 - 22:33, kirjutas:

Hüppa kolmandalt korruselt asfaltile pommi, sellega pidi 100% ära saama!

Isiklikult kardan, et kui kolmandalt hüpata siis vb saad ainult aasta ajapikendust :/

Ehk prooviks ikka minimaalselt 9ndalt

#20
OlaR

    lenka

  • liige
  • Postitusi:1 157
  • Liitus:04 sept 2006
  • Sugu:mees
leidsid ka foorumi,kust seda küsida
-!





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat