Hüppa postitusele

Change

Kaitseväest minema saamine

kaitsevägi küsimus

Sellel teemal on 82 vastust

#21
Kevva.

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:10 097
  • Liitus:18 juuni 2007
  • Sugu:mees

Vaata postitustOlaR, 07 juuli 2017 - 10:00, kirjutas:

leidsid ka foorumi,kust seda küsida

Just pigem õige koht kust küsida :D

Aga migreen on teine võimalus, googelda ja tee researchi selle kohta ning hakka nn enda peal praktiseerima neid sümptomeid. Ja migreeniga on see, et seda ei saa siiani tõestada kas sul see on või ei ole.

#22
keibl

    Dont be silly, wrap your willy

  • liige
  • Postitusi:2 189
  • Liitus:06 mai 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnu
Söö ennast mordibly obeseks. küll siis tulevad igast tervisehäired mis teevad su kõlbmatuks, vb ka ülejäänud eluks, aga ju see sõjaväest pääsemine on seda väärt.
watching myself die in slow motion
Postitas pildi

#23
SoldieR

    Reino

  • liige
  • Postitusi:14 943
  • Liitus:11 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn,Kristiine rajoonis
kuidas uneapnoega lood on ?
kuidas on kõige valutum teha enekat ?

#24
scrimitle

    Liige

  • liige
  • Postitusi:596
  • Liitus:22 juuli 2011
  • Sugu:mees

Vaata postitustKevva., 07 juuli 2017 - 19:12, kirjutas:

Vaata postitustOlaR, 07 juuli 2017 - 10:00, kirjutas:

leidsid ka foorumi,kust seda küsida

Just pigem õige koht kust küsida :D

Aga migreen on teine võimalus, googelda ja tee researchi selle kohta ning hakka nn enda peal praktiseerima neid sümptomeid. Ja migreeniga on see, et seda ei saa siiani tõestada kas sul see on või ei ole.


Meil üks vend praktiseeris 11 kuud oma pingepeavalusid :)
Posted Image

#25
OlaR

    lenka

  • liige
  • Postitusi:1 157
  • Liitus:04 sept 2006
  • Sugu:mees

Vaata postitustscrimitle, 07 juuli 2017 - 21:12, kirjutas:

Vaata postitustKevva., 07 juuli 2017 - 19:12, kirjutas:

Vaata postitustOlaR, 07 juuli 2017 - 10:00, kirjutas:

leidsid ka foorumi,kust seda küsida

Just pigem õige koht kust küsida :D

Aga migreen on teine võimalus, googelda ja tee researchi selle kohta ning hakka nn enda peal praktiseerima neid sümptomeid. Ja migreeniga on see, et seda ei saa siiani tõestada kas sul see on või ei ole.


Meil üks vend praktiseeris 11 kuud oma pingepeavalusid :)

ja lõpuks see vend saab kapraliks ja hakkab ise propageerima
-!

#26
Werner

    Liige

  • liige
  • Postitusi:678
  • Liitus:07 juuni 2006

Vaata postitustscrimitle, 07 juuli 2017 - 21:12, kirjutas:

Vaata postitustKevva., 07 juuli 2017 - 19:12, kirjutas:

Vaata postitustOlaR, 07 juuli 2017 - 10:00, kirjutas:

leidsid ka foorumi,kust seda küsida

Just pigem õige koht kust küsida :D

Aga migreen on teine võimalus, googelda ja tee researchi selle kohta ning hakka nn enda peal praktiseerima neid sümptomeid. Ja migreeniga on see, et seda ei saa siiani tõestada kas sul see on või ei ole.


Meil üks vend praktiseeris 11 kuud oma pingepeavalusid :)

Meil üks vend praktiseeris 5 kuud ;)
Aga fakt on see, et kui tahad niimoodi ära saada siis ole valmis korralikuks slangimiseks, kasarmureziimid jne, ei tee mitte sittagi, aeg venib, kõik muutub suht mõttetuks ja ei ole ikka kindel lõpuks ,et ära saad.
Ise slangisin terve autojuhikursus, aga allüksuse ajal ei viitsinud enam ja tegin kõik asjad põllul, metsas kaasa, endal ka huvitavam ( kuigi rivivabastus ja vabastus hommikusest võimlemisest oli ikka üli timm :D )
Ise tahtsin mao pärast ära saada, aga hakkasin liiga hilja asju ajama ja lõpuks oleksin alles ära saanud märtsi lõpus ( KAK-is oli asjad juba ära räägitud ) , aga siis otsustasin et käin lõpuni kui nii vähe veel minna..Oleks jõuludeks koju saanud oleks teine lugu olnud

Muutis Werner, 08 juuli 2017 - 09:26.


#27
OlaR

    lenka

  • liige
  • Postitusi:1 157
  • Liitus:04 sept 2006
  • Sugu:mees

Vaata postitustWerner, 08 juuli 2017 - 09:21, kirjutas:

Vaata postitustscrimitle, 07 juuli 2017 - 21:12, kirjutas:

Vaata postitustKevva., 07 juuli 2017 - 19:12, kirjutas:

Vaata postitustOlaR, 07 juuli 2017 - 10:00, kirjutas:

leidsid ka foorumi,kust seda küsida

Just pigem õige koht kust küsida :D

Aga migreen on teine võimalus, googelda ja tee researchi selle kohta ning hakka nn enda peal praktiseerima neid sümptomeid. Ja migreeniga on see, et seda ei saa siiani tõestada kas sul see on või ei ole.


Meil üks vend praktiseeris 11 kuud oma pingepeavalusid :)

Meil üks vend praktiseeris 5 kuud ;)
Aga fakt on see, et kui tahad niimoodi ära saada siis ole valmis korralikuks slangimiseks, kasarmureziimid jne, ei tee mitte sittagi, aeg venib, kõik muutub suht mõttetuks ja ei ole ikka kindel lõpuks ,et ära saad.
Ise slangisin terve autojuhikursus, aga allüksuse ajal ei viitsinud enam ja tegin kõik asjad põllul, metsas kaasa, endal ka huvitavam ( kuigi rivivabastus ja vabastus hommikusest võimlemisest oli ikka üli timm :D )
Ise tahtsin mao pärast ära saada, aga hakkasin liiga hilja asju ajama ja lõpuks oleksin alles ära saanud märtsi lõpus ( KAK-is oli asjad juba ära räägitud ) , aga siis otsustasin et käin lõpuni kui nii vähe veel minna..Oleks jõuludeks koju saanud oleks teine lugu olnud

rivivabastus nagu parim asi kv ajal
-!

#28
Le Fu!

    Võru Cashmoney Cru

  • liige
  • Postitusi:1 446
  • Liitus:22 aug 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Peksa hommiku rivistusel pihku, ja hümni ajal.
SKaeting is for daun syndrom kids like bmx

#29
Hokins

    Hoki

  • liige
  • Postitusi:879
  • Liitus:29 juuni 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Rapla
sama nuss ootab ees -.- kohtutäiturid/trahvid niigi poovad juba.. Poeg läheb mul juba lasteaeda a ma pean sinna ajupeenestusse(ajateenistusse) minema riigi eest, kes "hoiab ja kaitseb" oma kodanikke kõrgete maksude ja muude geniaalsustega. Loodan, et seal selle suure depreka vastu pean või kukun kõmmutama seal ptsi ei viitsi mingit simulanti küll mängida.. Ainsate plussidena näen füüsilise vormi parandamist ja C-kat. juhilubade tegemise võimalust. Uusi tutvusi ei otsi kuna üldiselt vihkan kõiki inimesi sama palju ja te võite ise pankurite huvide eest sõtta minna.. Reaalselt mingi konflikt tuleb siis rahvas postitab facebooki pilte, videosi, kuidas nad juba kuskile kaugele nahhui tõmbavad.. good game all
wadap,

#30
SoldieR

    Reino

  • liige
  • Postitusi:14 943
  • Liitus:11 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn,Kristiine rajoonis
mul läks laps esimesse klassi kui ma aega teenima läksin,ei ole hullu see eesti " kaitsevägi " lebo kui isegi mina sain hakkama siis saad sina ka ära põe :D ära ainult minu vigu tee ja mundris maximasse rummi ostma mine :D ja see buss mis tallinnast sind väeossa viib ma saan aru,et tee on pikk.aga ära sisusta seda sõitu õlle juues ja joomaseiklustest rääkides :D
kohale jõudes kõik puhuvad ja mulle ei antud nädal aega relva kätte kuigi ma selgitasin,et minule on see täiesti normaalne,et ma alustan oma vabapäeva õllejoomise sisutamisega ja minu tervisele ei tee see midagi ja hommikuks olen kaine :D
kuidas on kõige valutum teha enekat ?

#31
SoldieR

    Reino

  • liige
  • Postitusi:14 943
  • Liitus:11 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn,Kristiine rajoonis
https://sport.ohtule...sest-putku-pani
kuidas on kõige valutum teha enekat ?

#32
BRC

    Just go with the flow

  • liige
  • Postitusi:14 408
  • Liitus:10 veebr 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Ma kuulsin et sa olid ise sellega ära saanud et lasid alla
<fbcash> has anyone here flashed their xbox before?
<warbucks> no, but I once showed my dick to a nintendo DS

#33
Hakintasshi

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 626
  • Liitus:08 juuni 2014
  • Sugu:mees
Ei saa aru, miks soldier räägib nagu see olukord oleks päriselt juhtunud. Last sa nkn ei kasvata nii et kuidas see midagi häiris ja kaitseväest said ka enneaegselt minema :D

#34
hkaar

    Liige

  • liige
  • Postitusi:389
  • Liitus:08 mai 2012
  • Sugu:mees
Kui krim. korras oled karistatud siis saab ka ära jah, krim. korras karistatud ei võeta lihtsalt kaitseväkke eestis.

#35
SoldieR

    Reino

  • liige
  • Postitusi:14 943
  • Liitus:11 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn,Kristiine rajoonis
https://www.ohtuleht...s=og.recommends
kuidas on kõige valutum teha enekat ?

#36
VAHVA SELL

    Liige

  • liige
  • Postitusi:654
  • Liitus:27 dets 2014
  • Sugu:ei ütle

Vaata postitustHokins, 16 august 2018 - 00:30, kirjutas:

sama nuss ootab ees -.- kohtutäiturid/trahvid niigi poovad juba.. Poeg läheb mul juba lasteaeda a ma pean sinna ajupeenestusse(ajateenistusse) minema riigi eest, kes "hoiab ja kaitseb" oma kodanikke kõrgete maksude ja muude geniaalsustega. Loodan, et seal selle suure depreka vastu pean või kukun kõmmutama seal ptsi ei viitsi mingit simulanti küll mängida.. Ainsate plussidena näen füüsilise vormi parandamist ja C-kat. juhilubade tegemise võimalust. Uusi tutvusi ei otsi kuna üldiselt vihkan kõiki inimesi sama palju ja te võite ise pankurite huvide eest sõtta minna.. Reaalselt mingi konflikt tuleb siis rahvas postitab facebooki pilte, videosi, kuidas nad juba kuskile kaugele nahhui tõmbavad.. good game all


krdi eesti riik eks?! mix sina peaksid kaitsma seda riiki? las need jüri sittaratas ja taavi rahvarõivas ise kaitsevad

#37
judaz

    juggernaut

  • auliige
  • Postitusi:12 120
  • Liitus:19 aug 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Eesti
aastal 2020 hakkab rohkem raha ka saama

#38
hkaar

    Liige

  • liige
  • Postitusi:389
  • Liitus:08 mai 2012
  • Sugu:mees
Eesti sõjavägi ehk kaitsevägi küll lebo ei ole, hommikul 6:00 on äratus ja hommikune jooks on mingi 6:30 umbes + toimkondades (päevnik, söökla, jt) peab ka osalema. Autojuhid rääkisid sõjaväes et pidi suht lebo olema neil toimkond.
+ tuleb veel käia rännakutel
need kes rännakule ei lähe ja toimkonnas on samal ajal neil ainult veab

#39
Bitterness

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 364
  • Liitus:27 okt 2014
  • Sugu:ei ütle
6:00 äratus nagu igal teisel tööinimesel või? jäite ellu ikka? karm........

#40
emaga räägid ka nii vä

    dindu nuffin

  • liige
  • Postitusi:3 783
  • Liitus:17 nov 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:@ Church

Vaata postitustBitterness, 02 detsember 2018 - 22:44, kirjutas:

6:00 äratus nagu igal teisel tööinimesel või? jäite ellu ikka? karm........

tits or gtfo
tra sa oled veel lollim kui mina





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat