Hüppa postitusele

Change

6 kuu nõue pangalaenu võtmisel


Sellel teemal on 6 vastust

#1
OlaR

    lenka

  • liige
  • Postitusi:1 157
  • Liitus:04 sept 2006
  • Sugu:mees
nonii tarkade klubi
kui ma olen käinud 2016 aastal 5 kuud tööl, neto tasu üle tuhande euro.. ja siis oktoobris tuli kaitsevägi vahele (8 kuud) ja nüüd käin samas kohas samasuguse palgaga tööl edasi
kas pean ikka 6 kuud näitama sissetulekuid pangale ennem,kui üldse minna laenu küsima
-!

#2
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 957
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101

Vaata postitustOlaR, 18 juuli 2017 - 10:52, kirjutas:

nonii tarkade klubi
kui ma olen käinud 2016 aastal 5 kuud tööl, neto tasu üle tuhande euro.. ja siis oktoobris tuli kaitsevägi vahele (8 kuud) ja nüüd käin samas kohas samasuguse palgaga tööl edasi
kas pean ikka 6 kuud näitama sissetulekuid pangale ennem,kui üldse minna laenu küsima
Tarkade klubi on suvepuhkusel, aga perfokaartidega mutike arvab, et ehk tasuks enne teemasse postitamist teema sisuga tutvuda.

See teema https://www.neonet.ee...mine-tallinnas/ haakub küsimusega küll vist üksnes mingis paralleelmaailmas, mistõttu tõstsin pöördumise eraldi teemaks.

6 kuu nõue on mälu järgi Finantsinspektsiooni üllitis. Ega pärast ju nkn keegi kontrolli, kas ja kust sa raha laenumakseks saad.

Kõige kindlam on pangale küsimus saata ja küllap nad kliendisuhte loomise huvides sulle ikka vastavad ka.
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#3
Иван

    NEOTIBLA 4 LIFE

  • REPTIIL
  • Postitusi:8 229
  • Liitus:10 juuni 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Auckland, NZ
Mõnes pangas 6 kuud, mõnes 9 kuud. Hetkel olen läbimas ka seda suurepärast kadalippu. Kuna mu standardid on pankade arust liiga kõrged, siis olin sunnitud tõstma oma ametliku sissetuleku lähiriigis paari kordseks võrreldes Eestiga ja nüüd pean reaalselt siin istuma kuni kevadeni või isegi järgmise suve lõpuni, et saada seda mida ma tahan lol. A noh poh. Saangi oma aega kasutada asjade jaoks, mis viimasel paaril aastal unarusse on jäänud... Iga päev uued skeemid...

#pagulaste_elukombed
#rohkemhüvitisi
#kodanikupalka_jahtimas
#laenudkaela_jatöötuks!

Ja kõikidest võimalikest tekkivatest probleemidest, osutus minu jaoks suurimaks oma igakuise välismaa palga Eesti kontole saamine :D

Muutis Иван, 18 juuli 2017 - 18:49.

NeoNetis aastast mine munni (2002) - endine oggyslayer aka Pirat aka IVAN 30cm+

Postitas pildi


#4
Le Fu!

    Võru Cashmoney Cru

  • liige
  • Postitusi:1 446
  • Liitus:22 aug 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Küsi Reinolt wõlksi
SKaeting is for daun syndrom kids like bmx

#5
emaga räägid ka nii vä

    dindu nuffin

  • liige
  • Postitusi:3 783
  • Liitus:17 nov 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:@ Church
tegin ülekande ära, võib teema kinni panna
tra sa oled veel lollim kui mina

#6
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

Vaata postitustklaabu, 18 juuli 2017 - 15:24, kirjutas:

Kõige kindlam on pangale küsimus saata ja küllap nad kliendisuhte loomise huvides sulle ikka vastavad ka.

Ei, see on liiga loogiline lahendus. Parem küsin kuskil kuradi noortefoorumis.

Postitas pildi


#7
OlaR

    lenka

  • liige
  • Postitusi:1 157
  • Liitus:04 sept 2006
  • Sugu:mees

Vaata postitustsokC, 20 juuli 2017 - 12:20, kirjutas:

Vaata postitustklaabu, 18 juuli 2017 - 15:24, kirjutas:

Kõige kindlam on pangale küsimus saata ja küllap nad kliendisuhte loomise huvides sulle ikka vastavad ka.

Ei, see on liiga loogiline lahendus. Parem küsin kuskil kuradi noortefoorumis.

mõtlesin,et euroliidu keskpangalt vast see kõige loogilisem lahendus küsida
-!





3 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 3 külalist, 0 anonüümset kasutajat