Hüppa postitusele

Change

Sildistamine


  • Sa ei saa siia teemasse postitada
Sellel teemal on 179 vastust

#161
CursedSpirit

    Liige

  • valideerimisel
  • Postitusi:1 194
  • Liitus:25 juuli 2007
  • Sugu:ei ütle

raux111, 11 jaan 2009, 19:05, kirjutas:

Miks "osside" kohta öeldakse,et nad oma subkultuuris niikinni on?
mina väidaksin seda hoopis wannabe emode ja "gootide" kohta.

Vaata postitust




Räägid olla-tahtjatest? Kust siis jookseb see piir, et on nn "emo" ja "wannabe emo"?

ztex, 11 jaan 2009, 18:42, kirjutas:

Õige, muusika ei puutu üldse asjasse.
Need imelikult riietatud ning nüsijad on lihtsalt tähelepanuvajadusega emod.
Emo on nagu üldine nimetus, ärge tulge rääkima et sellist sõna pole olemas.

Vaata postitust



Pole väidetud, et emo kui sõna pole olemas. Ja nüsijatest ma juba rääkisin. Et kui inimene ikka oma armide ja lõikumisega keksleb, siis tal on tõesti tähelepanuvajadus.
Muusika ei puutu asjasse? Asi sai alguse muusikast tegelikult, aga nüüd nooremad ja lollimad inimesed on seda sõna veidi endale sobilikumaks muutunud.

#162
ohoooi

    Whoa !

  • liige
  • Postitusi:8 593
  • Liitus:08 aug 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tagadi.
cursed,kõik juba teavad,et see on muusikastiil,mitte kedagi ei koti see enam.

Ütle mulle,kuidas nimetada siis niimodi riietuvaid ja mingi halavat muusikat kuulavat isikut? aka, sa kutsud bemmivendi ossiks ja muu:D

Muutis ohoooi, 11 jaanuar 2009 - 19:19.

Dat is weird !

#163
madis250

    Liige

  • liige
  • Postitusi:358
  • Liitus:03 okt 2008
  • Sugu:mees
Ise ei ole suuremasi sildistaja. Aga tegelikult on sildistamine täiesti inimlik asi, millel ei pruugigi mingit kindlat eesmärki olla.

#164
Tankist

    Linn põleb.

  • liige
  • Postitusi:6 597
  • Liitus:09 jaan 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Pizike, 11 jaan 2009, 20:59, kirjutas:

Oeh, sain ka postitamisloa tagasi... See CursedSpirit on mingi ületõmmand koletis raudselt... Ta kaitseb neid emosid täpselt nii kaua kui ta endalt zileti käepealt ära võtab ruudulise särgi nurka viskab ja soengu ära kammib...

EMOd on värdjad ja tondid. Ma ei viitsi lihtsalt vaielda vastupidist väitvate maunidega...

Vaata postitust



Seep see väitluse põhimõte ongi, vaielda vastaspoolega tuues argumenteeritud väiteid, mitte niisama lahmida, et nad on värdjad, tondid,lõiguvad end ja nutavad nurgas.
"It is so quiet here, It is the quietest place in the world."
Here since 2003
Endine m@tr1x

#165
CursedSpirit

    Liige

  • valideerimisel
  • Postitusi:1 194
  • Liitus:25 juuli 2007
  • Sugu:ei ütle

Tankist, 11 jaan 2009, 21:39, kirjutas:

Seep see väitluse põhimõte ongi, vaielda vastaspoolega tuues argumenteeritud väiteid, mitte niisama lahmida, et nad on värdjad, tondid,lõiguvad end ja nutavad nurgas.

Vaata postitust



Üks targemaid lauseid siin kellegi poolt.
Väga mõttetu väidelda, kui keegi on võtnud seisukoha, et "emod on m****".
See pole enam väitlemine üldse.

Ja pizike, mis minu välimus siia puutub? Pane oma suu kinni või räägi teemast, mitte ära lahmi idiootsusi.

#166
ksenoon

    [WARNBANNED] Soliidne härra

  • bannitud
  • Postitusi:5 435
  • Liitus:11 nov 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Minujaoks on kõik kes vähegi on emo välimusega emod (kitsad mustad teksad, mingi must kammitud päss, siniseks taotud silmad ja üldse rõve lõust ees) mul pohh kuulaku ta kasvõi rootsi träänsi aga emo on ta ikkagi ja minu arvamust ei muuda miski. over and out

Krt ma ei saa üldse aru miks peab keegi tüdruk emoks hakkama, rikub lihtsalt enda välimuse ära mis kunagi ehk oli kaunis. Ei saa aru mis see küll talle annab, aga oh mis teha inimesed on erinevad. Võibolla kellegi jaoks on emod ka ilusad (NOT)

Muutis ksenoon, 11 jaanuar 2009 - 23:55.

Postitas pildi
vorsprung durch technik

#167
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

ksenoon, 11 jaan 2009, 23:55, kirjutas:

Minujaoks on kõik kes vähegi on emo välimusega emod (kitsad mustad teksad, mingi must kammitud päss, siniseks taotud silmad ja üldse rõve lõust ees) mul pohh kuulaku ta kasvõi rootsi träänsi aga emo on ta ikkagi ja minu arvamust ei muuda miski. over and out

Krt ma ei saa üldse aru miks peab keegi tüdruk emoks hakkama, rikub lihtsalt enda välimuse ära mis kunagi ehk oli kaunis. Ei saa aru mis see küll talle annab, aga oh mis teha inimesed on erinevad. Võibolla kellegi jaoks on emod ka ilusad (NOT)

Vaata postitust



Neil on kihk riietuda vastavalt muusikale, mida nad kuulavad. Ja siis pärast veel halavad, et neid sildistatakse.

Postitas pildi


#168
ultraGo

    Liige

  • liige
  • Postitusi:224
  • Liitus:02 veebr 2007
Pole midagi igasuguste tränaosside ja skinheadide vastu aga igasugune praak tuleks ühiskonnas maha niita. Praagi all muidugi silmaspidades neid, kes lõiguvad ja nõeluvad. Üleüldse emotüdrukud (ära võta südamesse, kui puudutab sind) näevad koledad välja. Natural Beauty @ WIN :o

Muutis ultraGo, 12 jaanuar 2009 - 08:34.


#169
WhatAPervert

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 099
  • Liitus:06 sept 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Aga CursedSpirit, mis sa minu postiga tegid? Lihtsalt ei lugenud ja ignoreerisid? Või lugesid aga ei osanud midagi öelda? :S

https://www.neonet.ee/index.php?showtopic=4...dpost&p=1373756

Igatahes släng jne on vajalik, kuna ühiskond koguaeg areneb ja seetõttu on vaja ka uusi termineid jne.

#170
Рагнар

    play hard

  • liige
  • Postitusi:7 478
  • Liitus:03 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Pizike, 11 jaan 2009, 20:59, kirjutas:

Oeh, sain ka postitamisloa tagasi... See CursedSpirit on mingi ületõmmand koletis raudselt... Ta kaitseb neid emosid täpselt nii kaua kui ta endalt zileti käepealt ära võtab ruudulise särgi nurka viskab ja soengu ära kammib...

EMOd on värdjad ja tondid. Ma ei viitsi lihtsalt vaielda vastupidist väitvate maunidega...

Vaata postitust




Näita mulle emosi kes on värdjad ja tondid sõna otses mõttes või siis mu**id vms.
show me?
sult võiks see postitamis luba kohe kauemaks ära võtta, su arenguskaala on ikka väga madal :D .
sinu vanuses peaks seda arengut juba rohkem olema :o

⇑⇑⇑⇑

I'm a nerd.


#171
Mv.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 295
  • Liitus:06 apr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
mul pohh mida teine inimene kuulab, aga kui ta mingi veene lõigub ja juuksed mustaks värvib, emo tuka teeb, kannab mingeid eriti emolikke riideid ja paska ajab vms. siis mul küll ausalt öeldes viskab selline vend üle ja lihtsalt saadan perse ja ignoreerin teda.

#172
CursedSpirit

    Liige

  • valideerimisel
  • Postitusi:1 194
  • Liitus:25 juuli 2007
  • Sugu:ei ütle

ultraGo, 12 jaan 2009, 08:34, kirjutas:

Natural Beauty @ WIN  :o

Vaata postitust



Seda loomulikku ilu ei näe sa eriti tihti. Kui teatud seltskond kasutab tumedat silmapliiatsit, siis kuskil on seltskond, kes kasutab puudrit, et peita vead ja värki. Seega, ainult need tumedad tüübid pole need, kes end meigivad.

enzzz, 12 jaan 2009, 09:19, kirjutas:

Aga CursedSpirit, mis sa minu postiga tegid? Lihtsalt ei lugenud ja ignoreerisid? Või lugesid aga ei osanud midagi öelda? :S

Vaata postitust



Ma pole kõiki viitsind lugeda, kuna see teema suht ammu alustatud ja enam see minusse nii väga ei puutu.

enzzz, 24 dets 2008, 20:52, kirjutas:

Ma võin kihla vedada, et kui 'emoks' olemine ei oleks praegu popp siis sa ei riietaks ennast ise ka lambist selle stiili järgi.

Vaata postitust



Ma üritan sellele kuidagi pihta saada aga mitte kuidagi ei saa aru, kuidas mina ja emo seotud on? Võib-olla solvasin sind ja ehk oledki see tark, kes oskab mind kuhugi alla liigitada.


enzzz, 24 dets 2008, 20:52, kirjutas:

Cursed Spirit, sa ise tekitad endale probleemi.
Sildistamine on VAJALIK. Täpselt nagu nunnu ja l4hma on siin öelnud.
Inimestel on loomuses sümboliseerimisvõime ja kõiki erinevaid omadusi on vaja öelda kuidagi lihtsamalt ja lühemalt, sest muidu ei oleks võimalik niivõrd suures koguses infot piisava kiirusega üle anda. Nii on ka mõeldud terminitele 'emo' jne tähendused. Vahet pole, mida see sõna teoorias tähendab. Tähtis on see, kuidas inimesed seda sõna mõistavad ja milline ettekujutus neile tekib.
Ning kui sõnumisaatja ja vastuvõtja sellest ühtemoodi aru saavad, milles siis probleem on?

Vaata postitust



Aga praegu pole nii, et sõnumisaatja ja vastuvõtja sellest ühtemoodi aru saavad. Võib-olla peaksin ka nüüd teema sinnapaika jätma ja ütlema, et emo tähendab lõikurit? Nii on kergem. "Inimene on nii vähegi laisk, kui olla saab." See lause on täiesti õige. Praegu on silma hakkav selline värk, et kui sõber sulle midagi ütleb, usud sa seda, sest ta ju siiski su sõber ja sa räägid seda juttu omakorda oma sõbrale. Nii levibki valeinfo ja kuna see valeinfo levib ülikiiresti ja igaüks paneb omaltpoolt midagi juurde, tuleb välja mingi sogane möla, mida siis hakatakse tõeks pidama. Märk sellest, et aina vähem kasutatakse oma ajurakke ja aega ei osata mõistlikult kasutada.
Natuke usutavam tundub see, et emo peetakse juba riietumisstiiliks, aga et seda lõikumise, enesetappude ja muu juraga seostama hakatakse on nüüd küll pisut hale. Muidugi on ajakirjandus rääkind tüdrukust, kes tappis end, et ühineda My Chemical Romance nn musta paraadiga, pidades MCRi emoks ja ennast. Ajakirjandus taas sogas mingit möla ja liigitas MCRi emo alla, ilma midagi uurimata. Nii see info levib.

enzzz, 24 dets 2008, 20:52, kirjutas:

Okei. Ma saan aru, et sulle ei meeldi see, et osad inimesed ütlevad halvustavalt emode kohta.

Vaata postitust



Mulle ei meeldi see, et mingid täiesti kapist välja tulnud inimesed hakkavad jaurama sellest, millest nad midagi ei tea ja neid isegi ei huvita see, et millest nad tegelikult jahuvad. Nüüd on muusikažan,r mis pole kunagi eriti populaarne olnud, saanud halva maigu külge ja iga teine kasutab nüüd "emo" kui sõna, mis peaks tähendama nende meelest mingi masendunud lõikurit.
Võtaks kasvõi grunge bändi Nirvana, millest enamus midagi kuulnud on. Mõni enda arust Nirvana fänn suudab kuulata vaid laulu "Smells like teen spirit" ja rohkem ei midagi. Jahub Nirvanast, aga tegelikult sellest midagi ei teagi. On vaid populaarsemat laulu kuulanud.
Nii on selle emovägendusega. Enamus on kuulnud seda sõna ja nüüd arvavad, et teavad sellest kõike aga vähesed huvituvad sellest, millest nad räägivad.

Kutsuge neid "emostiilis" riietuvaid inimesi emodeks, aga ma ei saa aru, miks vaja nn "lõikureid" sama sildi alla panna? Mõjub meedia nii hullusti või ma ei tea...

#173
olenmatu

    Ta on... Matu

  • liige
  • Postitusi:4 075
  • Liitus:28 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnu/Tartu
ma olen küll leppind, sellega et keegi emoks kutsutakse, mul poh mina seda ei kasuta, aga emod lõiguvad teema on ka natuke imelik, räigelt palju on selliseid keda kutsutakse emoks aga neist lõigub võibolla 1/25 kohta. ei tea mina küll kedagi kes ennast lõiguks, need kes ennast lõiguvad on ka pigem sellised et tahavad jube "emod" olla ja siis ajab noa külge endale.
aga kui mingi tüüp on sellise soenguga ja sellise stiiliga, ei tähenda et ta on kurvameelne lõikur, vaid talle lihtsalt meeldib nii ja kõik.
kutsuge emoks kui tahate, aga ärge seostage emot lõikumise ja kurvameelsusega. Ja ärge sildistage kõike millel vähegi teistsugune stiil emoks vms. Ärge üldse rääkige neist kui te ei tunnegi neid.
Vahid et viltune tukk peas, et kohe on mingi loh? vaevalt..
vakatsaka

#174
CursedSpirit

    Liige

  • valideerimisel
  • Postitusi:1 194
  • Liitus:25 juuli 2007
  • Sugu:ei ütle

olenmatu, 12 jaan 2009, 17:37, kirjutas:

ma olen küll leppind, sellega et keegi emoks kutsutakse, mul poh mina seda ei kasuta, aga emod lõiguvad teema on ka natuke imelik, räigelt palju on selliseid keda kutsutakse emoks aga neist lõigub võibolla 1/25 kohta. ei tea mina küll kedagi kes ennast lõiguks, need kes ennast lõiguvad on ka pigem sellised et tahavad jube "emod" olla ja siis ajab noa külge endale.
aga kui mingi tüüp on sellise soenguga ja sellise stiiliga, ei tähenda et ta on kurvameelne lõikur, vaid talle lihtsalt meeldib nii ja kõik.
kutsuge emoks kui tahate, aga ärge seostage emot lõikumise ja kurvameelsusega. Ja ärge sildistage kõike millel vähegi teistsugune stiil emoks vms. Ärge üldse rääkige neist kui te ei tunnegi neid.
Vahid et viltune tukk peas, et kohe on mingi loh? vaevalt..

Vaata postitust



Tabasid veits pointi. Kui stiili emoks peetakse, on veel natuke normaalsem aga kui lõikumist emoga seostama hakatakse, on see veits jabur.
Kui nüüd silte nimetada, siis paljud lükkavad emo alla teise subkultuuri austajaid. Kasvõi teistsuguse muusika austajaid. Mõni kuulab gothic rocki ja muud sellist ja seetõttu riietub nii, nagu lemmik artist või keegi mu. Või lihtsalt erinev maitse ja talle meeldibki tume riietus.
Kui nüüd "scenesteri" ja "gooti" omavahel sassi aetakse, on küll natuke naljakas.
Sellise loogika järgi oli Kurt Cobain ka "emo".

#175
CursedSpirit

    Liige

  • valideerimisel
  • Postitusi:1 194
  • Liitus:25 juuli 2007
  • Sugu:ei ütle

Kassu, 12 jaan 2009, 18:31, kirjutas:

Me ei seosta lõikumist emodega, vaid sõna emo lõikumisega. Kas sa saad aru sellest? Meie jaoks ongi emo see sõna mida selliste vendade puhul kasutada. Me ei nimeta sind lõikujaks kui sa emomuusikat kuulad, me nimetame lõikujaid emodeks, sest muud sõna nende jaoks pole.

Vaata postitust



Lõikujad on lõikujad, ei pea mingit sõnakest "emo" kasutama. Iga lõikuja pole ju tukaga. Ma olen puutund kokku inimesega, kes end lõigub, aga välimus üldse teistsugune. Üsna tavaline inimene. Sellise kohta sa ju emo ei ütle? Või ütled?

#176
Meelis

    ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤

  • liige
  • Postitusi:7 459
  • Liitus:07 dets 2005
  • Sugu:mees
Sa üldse loed ka w? Lõikuja = EMO.

#177
olenmatu

    Ta on... Matu

  • liige
  • Postitusi:4 075
  • Liitus:28 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnu/Tartu

Meelis, 12 jaan 2009, 21:09, kirjutas:

Sa üldse loed ka w? Lõikuja = EMO.

Vaata postitust



aga siiski on emosi millegi pärast 10x rohkem kui lõikujaid, või mis
edit// väike viga ;D

Muutis olenmatu, 13 jaanuar 2009 - 17:10.

vakatsaka

#178
-varas-

    chill

  • liige
  • Postitusi:570
  • Liitus:02 nov 2006
  • Sugu:mees

icAbot, 12 jaan 2009, 13:46, kirjutas:

mul pohh mida teine inimene kuulab, aga kui ta mingi veene lõigub ja juuksed mustaks värvib, emo tuka teeb, kannab mingeid eriti emolikke riideid ja paska ajab vms. siis mul küll ausalt öeldes viskab selline vend üle ja lihtsalt saadan perse ja ignoreerin teda.

Vaata postitust




ja kui palju on sinu kirjeldatud inimesi sinuga rääkima tulnud, et sa peaks teda persse saatma?

ma arvan et sildistamine on normaalne ja üks ühiskonna alus. See kuidas erinevaid sõnu mõistetakse on juba eraldi teemat väärt.

#179
registreeritud

    ¤

  • liige
  • Postitusi:2 762
  • Liitus:10 apr 2008
  • Sugu:ei ütle
ma nimetaks emoks ka inimesi, kes on väga kõhnad, pikad tumedad juuksed, ei räägi on kinnised ja kõnnivad loivavalt. põhikoolis oli selline :D
Postitas pildi

#180
madis250

    Liige

  • liige
  • Postitusi:358
  • Liitus:03 okt 2008
  • Sugu:mees
ma nimetaks emoks ka inimesi, kes on väga kõhnad, pikad tumedad juuksed, ei räägi on kinnised ja kõnnivad loivavalt. põhikoolis oli selline :D

Seda ma nimetamegi rohkem emoks. Mitte lõikujaid. Lõikujad on omaette klass.
Mu koolis käib "Karm emo".
Ta käib ka mustalt riides ja tukaga. Karm on ta perekonna nimi teglet.
Minujaoks võrdub emo täpselt üleva kirjeltatuna, kuid tuleb tõdeda, et osad emotüdrukud on päris pandavad :D muidugi mitte need kes endasse tõmbunud on ja loivalt kõnnivad aga jah. Mõned pooleldi emod on toredad :blink:

Muutis madis250, 17 jaanuar 2009 - 23:45.






1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat