Hüppa postitusele

Change

Sildistamine


Sellel teemal on 179 vastust

#121
Kolonel

    nagu päris.

  • liige
  • Postitusi:2 878
  • Liitus:13 märts 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:vaata selja taha...

BRC, 9 jaan 2009, 17:59, kirjutas:

Kui lõigub on emo
Inimene, kes ei lõigu aga kannab ruudulist pusa, omab musta tukka ja neete on suvaline skeidipubekas. Tallinnas on skeitpargid selliseid supilontruseid paksult täis

Vaata postitust



that says it all. :ermm:

#122
olenmatu

    Ta on... Matu

  • liige
  • Postitusi:4 075
  • Liitus:28 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnu/Tartu

Ragnar, 10 jaan 2009, 02:44, kirjutas:

emocore ei ole nüüd KINDLASTI sama mis emokid
emocore on nüüd kindel muusika zanr.

Vaata postitust



kas ma väitsin seda?
vakatsaka

#123
CursedSpirit

    Liige

  • valideerimisel
  • Postitusi:1 194
  • Liitus:25 juuli 2007
  • Sugu:ei ütle
Oh see vana teema on tagasi. :ermm:
Emo ei ole kohe kindlasti ainuke sildistus siin ja sellel teemal jääkski rääkima, mis asi see tegelikult on. Kui inimene on ikka puuga pähe saanud ja pole ise vaevunud uurima, mida tähendavad need sildistused, mida ta kasutab, siis talle ei saagi sellgeks teha, et mida need tähendavad, sest ta leiab, et lihtsam on loll olla.
Kergem on end mitte vaevata, las teine olla siis loll, kui ta nii väga tahab. Rumala või lihtsalt laisa inimese jaoks jäävad need "homolikud" tüübid ikka "emodeks".

Muutis CursedSpirit, 10 jaanuar 2009 - 15:04.


#124
:)

    Liige

  • liige
  • Postitusi:6 874
  • Liitus:27 okt 2005
  • Sugu:ei ütle
kui keegi on homolik siis ta pole emo ju.. :ermm: või arvad sa seda?

sest aru mai saa kust sa seda praegu võtsid et homolik = emo, ok ma saan aru et vastupidi oleks loogilisem aga nii :ermm:

/next post, olx

Muutis OSS, 10 jaanuar 2009 - 15:09.


#125
CursedSpirit

    Liige

  • valideerimisel
  • Postitusi:1 194
  • Liitus:25 juuli 2007
  • Sugu:ei ütle
Ma ei mõelnud seda välja, see oli vaid kerge näide:

ohoooi, 10 jaan 2009, 01:48, kirjutas:

Need kes ütlevad,et emo on muusikastiil siis see on ainult loll vabandus nende homolikule välimusele

Vaata postitust




#126
Stennn

    "Kui mind pole trennis - tähendab, olen surnud!"

  • liige
  • Postitusi:2 533
  • Liitus:30 jaan 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnu
No need imeliku riietusega tukapeded ei näe siis homolikud välja?

#127
CursedSpirit

    Liige

  • valideerimisel
  • Postitusi:1 194
  • Liitus:25 juuli 2007
  • Sugu:ei ütle
Kui sa kapis elanud oled, siis tõesti arvad nii. Kui natuke ringi vaadata, siis saad ikka aru, et inimesi on nii erinevad. Need niiöelda karvased võivad jälle kiilakates homosid näha?! See kes sinu silmis homo on, on täiesti sinu enda asi. Pisut tolerantsem inimene saab aru, et kõik ei saagi ühtemoodi olla ja rõve olekski, kui kõik ühtemoodi oleks. Igav ju?!
Üldse see väljend "homo" tundub veider ja nohh, iga inimene mõistab seda omamoodi.

#128
Nunnu

    Liige

  • liige
  • Postitusi:958
  • Liitus:20 mai 2007
  • Sugu:naine
Ei taha küll solvata kedagi aga minuarust näevad need armani teksades bemmivennad palju homomad välja kui mingid musta tukaga vennikesed.


/kas ma saan õigesti aru..
Spoiler

kui tema ennast lõigub siis ta on emo?

Muutis Nunnu, 10 jaanuar 2009 - 17:19.

lugu on selline, et ma quitin siit foorumist täna (24.02.2009)! ilusat elu teile ja tehke palju lapsi!

#129
Meelis

    ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤

  • liige
  • Postitusi:7 459
  • Liitus:07 dets 2005
  • Sugu:mees

BRC, 9 jaan 2009, 17:59, kirjutas:

Kui lõigub on emo
Inimene, kes ei lõigu aga kannab ruudulist pusa, omab musta tukka ja neete on suvaline skeidipubekas. Tallinnas on skeitpargid selliseid supilontruseid paksult täis

Vaata postitust



Täpselt nii see ongi tänapäeval välja kujunenud. BRC said everything.

#130
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

CursedSpirit, 10 jaan 2009, 15:03, kirjutas:

Oh see vana teema on tagasi. :ermm:
Emo ei ole kohe kindlasti ainuke sildistus siin ja sellel teemal jääkski rääkima, mis asi see tegelikult on. Kui inimene on ikka puuga pähe saanud ja pole ise vaevunud uurima, mida tähendavad need sildistused, mida ta kasutab, siis talle ei saagi sellgeks teha, et mida need tähendavad, sest ta leiab, et lihtsam on loll olla.
Kergem on end mitte vaevata, las teine olla siis loll, kui ta nii väga tahab. Rumala või lihtsalt laisa inimese jaoks jäävad need "homolikud" tüübid ikka "emodeks".

Vaata postitust



Valgusta mind palun. Emo = emocore (vms) kuulav inimene?

Postitas pildi


#131
Stennn

    "Kui mind pole trennis - tähendab, olen surnud!"

  • liige
  • Postitusi:2 533
  • Liitus:30 jaan 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnu
To Nunnu: Kui sa nii arvad, igaühel on õigus oma arvamusele.
Tüüpiline emo-boy.
"Armani teksades bemarivennad"


Tõin lihtsalt näiteks paar pilti.

Muutis ztex, 10 jaanuar 2009 - 17:51.


#132
CursedSpirit

    Liige

  • valideerimisel
  • Postitusi:1 194
  • Liitus:25 juuli 2007
  • Sugu:ei ütle

sokC, 10 jaan 2009, 17:17, kirjutas:

Valgusta mind palun. Emo = emocore (vms) kuulav inimene?

Vaata postitust



Kõigepealt vaatame muidugi kuupäeva, millal ma seda teemat alustasin. 2007.
Sel aastal ma enamjaolt kuulasingi emocoret, post-hardcoret ja muud sellist. Nüüd ma kuulan harva mõnda sellist lugu. Enam lihtsalt ei paku nii palju pinget see emocore ja muu värk. Emocore all ma mõtlen ikka seda õiget, mitte pop-rock bände.
Ja kuna ma emost enam nii väga ei huvitu, siis ei vaevu ka uuesti kirjutama mis see on, sest teema alguses on link.
Spoiler

Muutis CursedSpirit, 10 jaanuar 2009 - 17:56.


#133
:)

    Liige

  • liige
  • Postitusi:6 874
  • Liitus:27 okt 2005
  • Sugu:ei ütle

Nunnu, 10 jaan 2009, 17:00, kirjutas:

Ei taha küll solvata kedagi aga minuarust näevad need armani teksades bemmivennad palju homomad välja kui mingid musta tukaga vennikesed.
/kas ma saan õigesti aru..
Spoiler

kui tema ennast lõigub siis ta on emo?

Vaata postitust



mina isiklikult ütleksin et ta on imelik/probleemidega inimene, sellist on raske emoks kutsuda. välimus/riietus peab vastav olema

aga selliseid skeidipubekaid kutsuksin ma emodeks, lihtsalt mugavuse tõttu, et endal oleks lihtsam öelda, ja see iseloomustab neid hästi

selliseid kes lõiguvad ja paistavad välja nagu need skeidipubekad (midagi sinnakanti, mitte täpselt nende moodi), neid kutsuksin ma ka emodeks

#134
Maasu

    ᶘ ᵒᴥᵒᶅ

  • liige
  • Postitusi:1 008
  • Liitus:20 veebr 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Jurjev

Nunnu, 10 jaan 2009, 17:00, kirjutas:

kui tema ennast lõigub siis ta on emo?

Vaata postitust




kui ta ennast lõigub, on ta lihtsalt imelik.

emocore võib olla muusikastiil, aga emodeks siiski kutsutakse inimesi, kes kuulavad sellist muusikat, haletsevad ning lõigvad ennast. :D

//parandasin ennast natuke

Muutis Maasu, 10 jaanuar 2009 - 18:27.

„This is your life, and it's ending one minute at a time.“

#135
CursedSpirit

    Liige

  • valideerimisel
  • Postitusi:1 194
  • Liitus:25 juuli 2007
  • Sugu:ei ütle

OSS, 10 jaan 2009, 18:02, kirjutas:

aga selliseid skeidipubekaid kutsuksin ma emodeks, lihtsalt mugavuse tõttu, et endal oleks lihtsam öelda, ja see iseloomustab neid hästi

selliseid kes lõiguvad ja paistavad välja nagu need skeidipubekad (midagi sinnakanti, mitte täpselt nende moodi), neid kutsuksin ma ka emodeks

Vaata postitust



See inimene peab seljuhul su ees oma lõikumisarmide kekslema, et teaksid, kas ta lõigub. Ma ei usu, et neid kekslejaid just palju on, enamasti ju pakutakse tuka või riiete järgi seda, et ta end lõigub. Ja kui leidub selliseid kes keksivad, võivad nad ju ka samahästi olla lihtsalt tähelepanupuuduste käes vaevlevad noored."Emoks" see ju neid ei tee? Ja neid keda mõjutanud fashioncore, kutsutakse enamasti (mõnitavalt) "scenesterideks" vms...
"Scenester" on ju sama lihtne sõna kui "emo", ometi eelistatakse end näidata lollimana ja kasutatakse sõna "emo". Ja kui palju on noori, kes selliseid sildistusi mõnitamiseks ei kasuta?
Ja mõtle, kas oled ikka parem "pubekas" kui need "skeidipubekad". Ja miks sa neid mugavuse tõttu emodeks kutsud? Ja kust sa võtad, et see sildistus kedagi iseloomustab? Mõtle, mida tähendab sõna "iseloom". Välimuse järgi on üsna lapsik oletada, milline on inimese iseloom. Oma vanusele vastavalt on küll mugav käituda aga pisut tolerantsem olemine ei teeks ka paha. Tuleb kasuks.


Ja lugupeetud maasu, kes sa kõiki inimesi nii hästi tead, räägi palun enda eest.

#136
ERXOR

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 689
  • Liitus:14 jaan 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
aga ei peagi ju iseloomu järgi sildistama, võibki ju välimuse järgi sildistada..
Postitas pildi

#137
Maasu

    ᶘ ᵒᴥᵒᶅ

  • liige
  • Postitusi:1 008
  • Liitus:20 veebr 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Jurjev
ei saa öelda, et emo inimesi ei ole olemas, kui ikkagi neid emodeks hüütakse ja nad seda tunnistavad :D
„This is your life, and it's ending one minute at a time.“

#138
CursedSpirit

    Liige

  • valideerimisel
  • Postitusi:1 194
  • Liitus:25 juuli 2007
  • Sugu:ei ütle

Maasu, 10 jaan 2009, 18:32, kirjutas:

ei saa öelda, et emo inimesi ei ole olemas, kui ikkagi neid emodeks hüütakse ja nad seda tunnistavad  :D

Vaata postitust



Kas matemaatika valemid muutuvad, kui keegi sinuvanune räägib sulle, et see käib teistmoodi, mitte nii nagu õpikus? Sa võid teha nii nagu ta sulle ütleb, aga siiski sõltub su hinne sellest, kas kasutad seda õiget valemit, mitte seda, mida sinu eakaaslane sulle pläras. See kui keegi end emoks peab või kui kedagi emoks hüütakse, ei muuda sõna tegelikku tähendust.
Lihtsa näitena ma võin kapsa kohta porgand öelda, aga kas kapsas on siis porgand? Ei. See kuidas sina seda sõna kasutad ja sinu eakaaslased, see muudab vaid teie arvates sõna tähendust. Tegelikult ju ei muutu maailmas midagi. Emocore ei muutu mingiks musta tukaga tüübiks.

#139
Maasu

    ᶘ ᵒᴥᵒᶅ

  • liige
  • Postitusi:1 008
  • Liitus:20 veebr 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Jurjev
tegelt see keda ma mõtlesin on 18a :D
„This is your life, and it's ending one minute at a time.“

#140
Nunnu

    Liige

  • liige
  • Postitusi:958
  • Liitus:20 mai 2007
  • Sugu:naine
cursed spirit:saaa oled suht slängivastane mutt siis. ma vist ütlesin midagi sarnast varem ka siin teemas aga no sõna lõng eksole. tegelikkuses me kõik teame mis see on ja me kõik teame mis see on slängis ja kasutame neid mõlemat pidi. keegi ei probleemitse.

Muutis Nunnu, 10 jaanuar 2009 - 18:46.

lugu on selline, et ma quitin siit foorumist täna (24.02.2009)! ilusat elu teile ja tehke palju lapsi!





2 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 2 külalist, 0 anonüümset kasutajat