Jump to content

Change

Sildistamine


179 replies to this topic

#81
Russinik24

    Uustulnuk

  • bannitud
  • Posts:17
  • Joined:09 Jan 2009
  • Sugu:mees
No privet neoneti mina ei meeldi longad ja peded nendele mina drugidega molli kutma ja kui siin foorumis moni long on siis tule kohta-jarve ma annan sulle tapa!!!
ei soovita kellegile neonet kuna teis rahvused inimesi siin ei salita! huid

#82
Rolleh

    bad

  • liige
  • Posts:4,041
  • Joined:24 Feb 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Pizike, 9 jaan 2009, 15:10, kirjutas:

Kaitsed neid? Sa oled ka emo.

Vaata postitust



Tead sa päris elus ühtegi "emo" kes end lõigub?

#83
Rinx

    Liige

  • liige
  • Posts:1,709
  • Joined:09 Jan 2004
  • Sugu:mees

Rolleh, 9 jaan 2009, 15:12, kirjutas:

Tead sa päris elus ühtegi "emo" kes end lõigub?

Vaata postitust





Jah, olen näinud. Suvel järveääres olid mingid värdjad armid käepeal... Kui küsiti kas sa lõigud ennast. Siis emo küsis ,et kas sa kirikuid põletad? :ermm: Suht hea naer tuli sellepeale ei leidnud seost muidugi aga emod on värdjad :ermm:

#84
Dragonzo

    Deshi basara

  • liige
  • Posts:1,273
  • Joined:09 Aug 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Vahepeal oli sitaks moes see emoteema , kõik mingid ollatahtja poosetajad , arvasid et on lahedad kui omada slippe ja käia virus istumas . Kui emo sellisele öelda siis pani kohe : "emo on muusikastiil , ära tule seletama kui ei tea mis emo on " . Reidis ka pidi liituma mingi 100 emo-klubiga . Need ajasid sitaks närvi . Ragnar on muidu niisama mõtetu vend .
I have decided to live forever or die in the attempt.

#85
Stennn

    "Kui mind pole trennis - tähendab, olen surnud!"

  • liige
  • Posts:2,533
  • Joined:30 Jan 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnu
Emod ei meeldi, mul pohhui kas nad lõiguvad ennast või mitte, aga see välimus. Mõnele tüdrukule veel sobiks, normaalsuse piires, aga emo-poisid näevad küll peded välja.
Ennast on mõned korrad ossiks kutsutud, ei tee välja tavaliselt.

#86
Russinik24

    Uustulnuk

  • bannitud
  • Posts:17
  • Joined:09 Jan 2009
  • Sugu:mees
ise kannan bumeri tagi ja palju kortdi huudud mulle oss voi midagi sellsit aga mina votan rusikat taskust ja lahen murran paar luud siis nad vait kohe ja pole pregu enam oeldud midagi

ukskord kui mul pikad juusked olid siis uks poiss huudis mule tsikk mina laksin narvi ja laksin tombasin talle 3 korda rusikaga vastu pead peale seda ta pole enam oelnud
ei soovita kellegile neonet kuna teis rahvused inimesi siin ei salita! huid

#87
Rinx

    Liige

  • liige
  • Posts:1,709
  • Joined:09 Jan 2004
  • Sugu:mees

Russinik24, 9 jaan 2009, 15:35, kirjutas:

ise kannan bumeri tagi ja palju kortdi huudud mulle oss voi midagi sellsit aga mina votan rusikat taskust ja lahen murran paar luud siis nad vait kohe ja pole pregu enam oeldud midagi

ukskord kui mul pikad juusked olid siis uks poiss huudis mule tsikk mina laksin narvi ja laksin tombasin talle 3 korda rusikaga vastu pead peale seda ta pole enam oelnud

Vaata postitust





Valetama pole ka mõtet tulla, ja kedagi ei koti kas sa peksad kedagi või mitte. Ütle parem kas sulle emod meeldivad või ei.

#88
Russinik24

    Uustulnuk

  • bannitud
  • Posts:17
  • Joined:09 Jan 2009
  • Sugu:mees
kas emod on need posidi kes kaivad naisteriietega ja ajavad mind koguaeg narvi ja ma pean neile tapa andma aga nendele vist valu meeldib kuna loin uskord uhel hambad sisse ta ainult naerama ja utles tule nari mind ka kae pealt ma jooksina ara sellise jurest
ei soovita kellegile neonet kuna teis rahvused inimesi siin ei salita! huid

#89
Rolleh

    bad

  • liige
  • Posts:4,041
  • Joined:24 Feb 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Pizike, 9 jaan 2009, 15:14, kirjutas:

Jah, olen näinud. Suvel järveääres olid mingid värdjad armid käepeal... Kui küsiti kas sa lõigud ennast. Siis emo küsis ,et kas sa kirikuid põletad? :ermm: Suht hea naer tuli sellepeale ei leidnud seost muidugi aga emod on värdjad :ermm:

Vaata postitust



See oli ainult 1 kord. Kui nüüd ausalt mõtled, siis need lõikujad moodustavad üliväikese protsendi ainult..

Endale ei istu üldse sellised, kes KUULUTAVAD, et nad on emod. Tõesti, go die in a fire. Ja sellised ka kes pingutavad täiega, et mingi megabr00tal ja ägwe olla. Pmst dragonzoga nõustun :D

#90
ohoooi

    Whoa !

  • liige
  • Posts:8,593
  • Joined:08 Aug 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tagadi.

Russinik24, 9 jaan 2009, 15:40, kirjutas:

kas emod on need posidi kes kaivad naisteriietega ja ajavad mind koguaeg narvi ja ma pean neile tapa andma aga nendele vist valu meeldib kuna loin uskord uhel hambad sisse ta ainult naerama ja utles tule nari mind ka kae pealt ma jooksina ara sellise jurest

Vaata postitust




:ermm: LOL,mingi wannabee on platsis jälle?

teemase,siis ise sildistan kah,see juba nii kinni,et kui tuleb tukaga,tumedaks meigutud poiss,siis mõtled kohe,emo...
Dat is weird !

#91
:)

    Liige

  • liige
  • Posts:6,874
  • Joined:27 Oct 2005
  • Sugu:ei ütle
kui keegi ütleb et emo on muusikastiil siis OK aga nüüdseks on välja kujunenud ka isiksus kui emo, nagu punkar või keegi teine

#92
Icetigermw

    [WARNBANNED] Grillkukk

  • bannitud
  • Posts:952
  • Joined:10 Mar 2006
  • Sugu:mees
Emo on nüüdseks midagi sellist :
Spoiler

Tänapäeva ühiskond peab emo-t mustast veeninüsijast tukaloopijaks, sa ei saa sellega võidelda, kuna kõik on juba emo sellisena "omaks võtnud".
Postitas pildi
P O R T U G A L

#93
Kickapoo

    The world is mine so i piss on the sidewalk

  • liige
  • Posts:4,069
  • Joined:10 Apr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Emo võis algeliselt tähendada mingit muusikastiili, aga praegu saavad kõik aru, kui mainida sõna "emo". Silme ette tuleb mustade juustega, silme eest läbi jooksva tukaga, silmaümbrused mustaks värvitud poiss/tüdruk.
Tänapäeva ühiskonnas tähendab emo just seda ja ärge ajage oma muusikajuttu.

#94
Sanderpoiss

    [WARNBANNED]

  • bannitud
  • Posts:1,127
  • Joined:14 May 2008
  • Sugu:mees

Kickapoo, 9 jaan 2009, 17:05, kirjutas:

Emo võis algeliselt tähendada mingit muusikastiili, aga praegu saavad kõik aru, kui mainida sõna "emo". Silme ette tuleb mustade juustega, silme eest läbi jooksva tukaga, silmaümbrused mustaks värvitud poiss/tüdruk.
Tänapäeva ühiskonnas tähendab emo just seda ja ärge ajage oma muusikajuttu.

Vaata postitust




Just, ma olen sinuga ühel nõul. Kunagi võis see tõesti olla mingi muusikastiili teema, kuid nüüd, kui umbes aasta tagasi oli nn emohullus, et kõik pidid emod olema lihtsalt sellepärast, et neile meeldis see stiil vms. Ja vot sellepärast seostubki sõnaga emo kohe mingi lõikuv idioot, kes kannab musta, nutab ja lõigub. Ja ei tasu arvata, et ma ei tea kedagi, kes lõigub. Ma olen näinud neid üpris palju. srsly ei tasu hakata vaidlema sellel emo teemal, et see on mingi muusika stiil või emotsionaalne inimene või mis tahes muu asi. See emo nimi on juba tehtud selliseks ja isegi mitte see teema ei pane mind, ega kedagi muud ma usun arvama, et emo on muusikastiil (kui nad on enne arvanud, et emod on lõikurid).

#95
Рагнар

    play hard

  • liige
  • Posts:7,478
  • Joined:03 Jun 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Pizike, 9 jaan 2009, 15:10, kirjutas:

Kaitsed neid? Sa oled ka emo.

Vaata postitust




Failblog, ma ei käi mustas, mul pole Musta pead ja musta tukka etc.
mmm..
ma ei tea :ermm: kuidas ma nüüd zanri kaitsma hakkan aga normal biit.
18 aastase kohta oled üpriski rumal :ermm:
PS MA EI NUTA MA NOLIFEN.


EMO EI OLE LÜHEND SÕNALE “EMOTIONAL” (eesti k. emotsionaalne).
EMO TÄHENDAB AINULT MUUSIKAT, "EMO" INIMEST POLE OLEMAS.

Tänapäeval on aga levinud arvamus, et "emo" on keegi üliemotsionaalne inimene, kes kannab kitsaid riideid, omab üht silma varjavat tukka ja on väga masendava ja kinnise mõttemaailmaga. See pole aga tõsi, sellised inimesed on tegelikult emo'st väga kaugel. Nende kohta ei saaks isegi emo-kid öelda, sest põhimõtteliselt mitte keegi neist ei tea tegelikku emo tähendust (ehk mitte keegi neist ei kuula emo muusikat). Selliste inimeste kohta võib mõnitava alatooniga öelda "scenester" või "scene kid". "Scene kid" ehk inimene kes teeb absoluutselt kõik, et mahtuda mingisse teatud malli. (scene'i)

http://www.hot.ee/emoscreamo/

Edited by Ragnar, 09 January 2009 - 16:27.

⇑⇑⇑⇑

I'm a nerd.


#96
Andree

    Liige

  • liige
  • Posts:6,662
  • Joined:27 May 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Haapsalu
Inimesed kes ajavad teemat, et "emo on muusika", on kas ise emod, või neil mingi räme sümpaatia emode suhtes. Nagu kaks eelkõnelejat (v.a. Ragnar) mainisid, siis tänapäeva ühiskonnas on justnimelt emo see, mis inimesed temast teinud on. Mustade juustega, ennast lõikuv poiss/tüdruk, kes (mitte ilmtingimata) kuulab tokio hoteli.


Ragnar, sa oled emo siis?

Edited by Andreee>, 09 January 2009 - 16:27.


#97
olenmatu

    Ta on... Matu

  • liige
  • Posts:4,075
  • Joined:28 Feb 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnu/Tartu
ma ka aru ei saa kui hakatakse tarka panema teemal millest vapsee ei taju te teete lolliks ennast ..
ma ei saa aru päris paljud noored metalcore vms lauljad on teie emostiilis ma vaatan..
vakatsaka

#98
Рагнар

    play hard

  • liige
  • Posts:7,478
  • Joined:03 Jun 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

olenmatu, 9 jaan 2009, 16:28, kirjutas:

ma ka aru ei saa kui hakatakse tarka panema teemal millest vapsee ei taju te teete lolliks ennast ..
ma ei saa aru päris paljud noored metalcore vms lauljad on teie emostiilis ma vaatan..

Vaata postitust




Stiil on ammu möödas..
eelmine aasta oli see nii nimetatutd "emo" mood
ega jah need 18 aastased kes ütlevad et emod nutavad ja lõiguvad teevad ainult ennast lolliks

⇑⇑⇑⇑

I'm a nerd.


#99
Johko.

    Shit's Ill

  • liige
  • Posts:3,981
  • Joined:18 Nov 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Emo olen ;) . Musta värvi juuksed ja scene natuke aega tagasi.Siis viskas üle et iga tänaval vastutulev noor karjus EMO mulle kõrva ja siis lõikasin tuka maha ja panin geeliga üles.
I miss the life that I had with you,
I close my eyes hope to see you soon

#100
Rinx

    Liige

  • liige
  • Posts:1,709
  • Joined:09 Jan 2004
  • Sugu:mees

Ragnar, 9 jaan 2009, 16:24, kirjutas:

BLabla pikk pask tekst emo poolt.





Sulle kopeeriks siia ühe hea lause :ermm:

ei Ragnar, sa oled reaalne toomas ju. kostivere põikkooli vilistlane nahhui.

sulle topiks hea meelega naaritsa prakku, ausalt sa ajad mul põie üle seedekulgla oma tekstiga

(Lause teine sõna on muudetud ainult)


Pmst, mind üldse ei koti mida sina asjast arvad. Ma kahtlustan ,et su boyfriend on emo ,et sa neid niimoodi kaitsed. Emo on ja emo jääb pika tukaga lõikuvaks värdjaks. See tuleb igal inimesel esimese asjana silme ette ju. See kui mingi samasugune värdjas kuskile kirjutab netti sellist paska ei tähenda ,et see on kohe tõde. See on pigem eneseõigustamine. 18 olen jah ja mis siis? Sa võid 40 ka olla aga kui sa emosid kaitsed siis oled munn. Ma loodan ,et su lapsed ja lapselapsed on emod. Parem õpi õmblemine selgeks.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users