Jump to content

Change

Sildistamine


  • You cannot reply to this topic
179 replies to this topic

#41
Nunnu

    Liige

  • liige
  • Posts:958
  • Joined:20 May 2007
  • Sugu:naine

CursedSpirit, 9 nov 2007, 19:26, kirjutas:

Mm...Kõik nüüd panevad tarka emo teemal?
Ma ei kirjutand: "Mis te arvate emost?"


Noo äkki selle pärast, et sul on üldse selle emo teemaga mingi värk, keegi kuskil sõna 'emo' mainib lähed sina alati seletama et ooiii ei ole üldse sellist inimest nagu emo olemas. Ja ilmselt tegid sa selle lahterdamise teema ka sellepärast, et sind paigutatakse gruppi 'emo', aga OMG SEE ON JU MUUSIKASTIIL!!!!1111
lugu on selline, et ma quitin siit foorumist täna (24.02.2009)! ilusat elu teile ja tehke palju lapsi!

#42
la koskla nostra

    Liige

  • liige
  • Posts:2,641
  • Joined:24 Jan 2006
  • Sugu:ei ütle
Mis asi see "pleikar" muidu on? Esimest korda kuulen.

#43
CursedSpirit

    Liige

  • valideerimisel
  • Posts:1,194
  • Joined:25 Jul 2007
  • Sugu:ei ütle

Nunnu, 9 nov 2007, 21:30, kirjutas:

Noo äkki selle pärast, et sul on üldse selle emo teemaga mingi värk, keegi kuskil sõna 'emo' mainib lähed sina alati seletama et ooiii ei ole üldse sellist inimest nagu emo olemas. Ja ilmselt tegid sa selle lahterdamise teema ka sellepärast, et sind paigutatakse gruppi 'emo', aga OMG SEE ON JU MUUSIKASTIIL!!!!1111

Vaata postitust



Oh damn, Where's your brain?
Rämedalt tegin. Fer sure. Lihtsalt, ma olen nii sildistamisvastane ja ma tahtsin näha, kuidas teistele inimestele sildistamine peale läheb.

#44
Valdo

    a

  • liige
  • Posts:2,086
  • Joined:24 Mar 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Otepää/Tartu

NOT, 9 nov 2007, 21:32, kirjutas:

Mis asi see "pleikar" muidu on? Esimest korda kuulen.

Vaata postitust




Playboy, noh mingi roosa särk jms, tukk püsti.
Postitas pildi

#45
Rait^

    imported danish pipe tobacco

  • liige
  • Posts:1,832
  • Joined:07 Sep 2004
  • Sugu:mees

CursedSpirit, 9 nov 2007, 22:26, kirjutas:

Oh damn, Where's your brain?
Rämedalt tegin. Fer sure. Lihtsalt, ma olen nii sildistamisvastane ja ma tahtsin näha, kuidas teistele inimestele sildistamine peale läheb.

Vaata postitust



miks sa pead muutma teiste inimeste arvamust, sa oleksid nagu maailmaparandaja nr 1.
ma ei usu, et sa üldse kedagi mõjutad siit, et ta ei ''sildistaks'' inimesi.
sõnagi ei või öelda, alati on sul midagi vastu öelda.
nagu ka l4hma enne ütles, sa võtad asja aint negatiivsest poolest, vaata asju ka teise pilguga.
ಠ_ಠ

#46
Meelis

    ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤

  • liige
  • Posts:7,459
  • Joined:07 Dec 2005
  • Sugu:mees
Ühesõnaga mul oli õigus, et suurem osa neist on mingid jubedad pessimistid ja virisejad. Näide elust enesest meil siin olemas.

#47
Mafia.

    Liige

  • bannitud
  • Posts:1,833
  • Joined:25 Feb 2007
  • Asukoht:Tartu

Valdo_, 9 nov 2007, 20:43, kirjutas:

Jah, pidevalt öeldakse kellelegi emo/tukapede/pleikar/tränaoss vms, aga enamasti siiski naljaga pooleks. Üldiselt on mul suht pohhui kah, eks kõik inimesed ole erinevad. A no sellised wannabed käivad küll pinda, olgu sellised nagu nad on, mitte üritagu ennast muuta mingit teist värvi riideid ja teist muusikat kuulama hakates. Sildistamine on ja jääb, sinna pole midagi teha, lihtsalt enamus > vähemus.

Vaata postitust




Jah , sul on õigus , enamasti on see ikka naljaga pooleks näiteks ma kutsun paljusi lõnguseid metal-ossiks või mõnda emonärakaks...metal-ossiks ma kutsun lõnguseid ja mul nii pohh mis toimub.

Edited by Mafia., 09 November 2007 - 23:53.


#48
CursedSpirit

    Liige

  • valideerimisel
  • Posts:1,194
  • Joined:25 Jul 2007
  • Sugu:ei ütle

Rait^, 9 nov 2007, 23:47, kirjutas:

miks sa pead muutma teiste inimeste arvamust, sa oleksid nagu maailmaparandaja nr 1.
ma ei usu, et sa üldse kedagi mõjutad siit, et ta ei ''sildistaks'' inimesi.
sõnagi ei või öelda, alati on sul midagi vastu öelda.
nagu ka l4hma enne ütles, sa võtad asja aint negatiivsest poolest, vaata asju ka teise pilguga.

Vaata postitust



Kas ma olen üritand kellegilt siit nüüd arvamust ära võtta või muuta? mm...Kahtlen.
Mul on oma arvamus ja ma ütlen selle välja alati. Ei meeldi midagi?

#49
Meelepete

    Tsikibäu

  • liige
  • Posts:4,419
  • Joined:29 Dec 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Haapsalu
Sildistan punkareid ning metaliste,

#50
Sadist

    Neoneti kasvataja

  • liige
  • Posts:1,580
  • Joined:04 Jun 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Viljandi
Kui saaks uuesti hääle anda, siis annaksin kindlasti sulle.. :) Natuke vana teema oli..

Muidu mõttetu teema küll, üks neonetlane näeb musta peaga inimest, karjub talle: "EMO!" ja terve foorum järgi. Kinda pointless..

Ma sildistan inimesi jobudeks jms... :)

//Typo.
//EMO tuuakse kohe ette selle pärast, et see on üks levinuimatest "siltidest". :D

Edited by Sadist, 24 December 2008 - 12:13.

YoungMoney, 17 sept 2008, 16:21, kirjutas:

mõelge kui sigineks superrass mingi valge ja neegri segu.
siis oleks kõik mingid ilged sportlased .

Vaata postitust


KALA

#51
Kratos

    Legend☭

  • liige
  • Posts:3,559
  • Joined:17 Sep 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Backjard
ma ei saa aru ,et miks EMO kohe ette tuuakse , kui sildistamist mainitakse.
see on juba midagi isiklikku siis.
selline teema nagu EMO on mõttetu,
mul on pikad juuksed ja kitsad püksid ning mulle on ka emo öeldud.
weird on see ,et ma ei näe ültse "emo" välja .

punkarid ja metallistid on keegi , keda eristatakse suht.
alles hiljuti nägin üht firmatiimi, kus 3 töölist olid punkarid :)
päris huvitav võrreldes sellega et mõni kannab ülikonda 24/7.
Postitas pildi

When I was alive, I might have been a little naughty...
but after they killed me,
I became something much, much worse...
the stuff nightmares are made of.


Jagan Lockerzi kutseid.

#52
Andree

    Liige

  • liige
  • Posts:6,662
  • Joined:27 May 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Haapsalu
Emo on lihtsalt nii n.ö. "avalik" teema, et iga teine kellel on must tukk on emo. Nii ta on.

(Ei see pole nii, see on mu arvamus)

Edited by Andreee>, 24 December 2008 - 11:19.


#53
Sanderpoiss

    [WARNBANNED]

  • bannitud
  • Posts:1,127
  • Joined:14 May 2008
  • Sugu:mees
Just, nagu kasutaja Nunnu ütles, et emo sõna tähendus on ajaga muutunud, kunagi võis see tõesti olla muusikastiil või mis iganes, aga praeguseks on sellest kujunenud rohkem omadussõna või sõimusõna.
Ma ei salli ise emosid üldse, minuarvates on nad stiilivaesed oma riietuse poolest.

Piic.

#54
Raivo

    Liige

  • liige
  • Posts:493
  • Joined:19 Aug 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Estonia

CursedSpirit, 8 nov 2007, 22:31, kirjutas:

On teil tulnud ette midagi sellist, et mingi riideeseme või lihtsalt välimuse pärast on teid leibeldama hakatud?
Olete te ise kedagi sildistanud? Kuidas?
(Lihtsalt, tahaks näha, palju siin neid kitsarinnalisi inimesi on:))

Real People Don't Need Labels!!!

Vaata postitust




No offence aga igasugune gooti stiil jne mida lambist noored endaga teevad, ilma, et neil oleks varem sellega mingisugust kokkupuutumist, on nõme. Ärge arvake, et ma seda välimuse puhul võtan. Tegu pole kitsrinnalisusega, mida CursedSpirit väidab. Asi on selles, et ma pigem mõtlen, mida inimene kes endaga sellist jama teeb ise mõtleb. Kõik ei saa lihtsalt korras olla kui ühel ilusal hommikul lambist hakatakse silmaaluseid tumedaks värvima ja end augustama. Sellised inimesed on pigem lihtsameelsed.

Edited by Raivo, 24 December 2008 - 13:23.

Q.

#55
Sten

    Шерлок

  • liige
  • Posts:2,136
  • Joined:16 Dec 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Barcelona
Homosi sildistan, vahel emosi ka.
Muu suht suva.

Edited by Sten, 24 December 2008 - 13:28.


#56
RED

    Liige

  • auliige
  • Posts:10,402
  • Joined:15 Dec 2002
  • Sugu:ei ütle
Kui sulle öeldakse, et keegi on emo... siis sa tead kohe mida ta mõtleb. Selline soeng jne. Vaevalt siin midagi halvustavat on aga lihtsalt sellele sõnale on kujunenud stiilinäide.
Kedagi ei huvita mis see emo varem tähendada võis aga tähendused muutuvad.

Mind üldse ei huvita kui keegi ütleb oss või skinn... nagu täiesti savi. Sildistamine käib elu juurde... tahes tahtmata teie sildistate ja teid sildistatakse.
<span style='font-size:8pt;line-height:100%'>Who's that riding into the sun.<br /><br /><br /><br />
Who's the man with the itchy gun.<br /><br /><br /><br />
Who's the man who kills for fun!<br /><br /><br /><br />
Psy-cho Dad. Psycho Dad. Psycho Dad!<br /><br /><br /><br />
He sleeps with a gun, but he loves his son.<br /><br /><br /><br />
Killed his wife 'cause she weighed a ton... Psycho Dad!</span>

#57
BEAR

    haters gonna hate

  • liige
  • Posts:1,533
  • Joined:20 Jan 2004
  • Sugu:mees
Sildid aitavad iseloomustada inimesi, need ei pea halvustavad olema. :)
Just remember ALL CAPS when you spell the man's name.

#58
jaguline

    Suhteliselt vana liige

  • liige
  • Posts:1,229
  • Joined:02 Aug 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Itta-Virrumaa
Kunagi olid mul suht pikad juuksed. Mitte nii pikad kui tüdrukutel, nägi poisisoengu moodi välja, aga tukk oli hästi pikk. Kuskil ninani kui juukseid sirgeks sirutada. Ja nagu ikka, sõimati emoks kohe. Seetõttu läksin isegi juuksurisse naabripoisi juurde, kes juuksed masinaga maha ajas. Siis olid juuksed mingi 1,5cm pikkused. Suht harjumatu oli olla nii lühikeste juustega, igatsesin oma pikki juukseid taga...

#59
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Posts:7,126
  • Joined:01 May 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
See on kahe otsaga asi. On olemas subkultuurid, kes on eneseteadlikud ja nimetavad ka ise ennast nii (punkarid, skinheadid, hip-hopparid) ja on uhked oma kuuluvuse üle, kuid samas on sellised fiktiivsed ühiskonna grupid, kes on loodud ühiskonna teiste liikmete poolt, nagu emod, hipsterid, ossid jms. kes tegelikult mingit reaalset gruppi kui sellist ei moodusta.

See on suhteliselt paratamatu ja loogiline osa ühiskonnast, et inimesi jaotatakse gruppidesse, sest nii on lihtsam asju hõlmata, iseaasi, kas seda peaks nii kaugele viima, et mõnedest nimetustest, nagu emo või oss, lausa sõimusõnad saaksid...


Raivo - selle nimi on puberteet, loomulik, et inimene otsib sel ajal oma kohta päikese all ja võib väga spontaanselt välimust muuta, et kuskile gruppi sobituda. Ise-asi on juba see, kuidas ta need tavad ja süsteemid omandab ja kaua see periood kestab.. mõnest kuust poole eluni, kui juhtub et konkreetne mõtteviis ongi täpselt see, mida inimene otsis.
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#60
Novriil

    Liige

  • liige
  • Posts:4,302
  • Joined:14 Feb 2008
  • Sugu:mees

Eminem2525, 8 nov 2007, 22:33, kirjutas:

Skinheade on eestis vist 2 ainult, subkultuuri nagu emo pole üldse olemas ja sildistamine on nõme, me kõik oleme jumala loodud ja saame ükskord üheks!

Vaata postitust



ainuke asi mis häirib selles tekstis on boldiga :grrr:

aga kas mingi kalkulaatoriks, tuupuriks ja tarkpeaks kutsumine on ka sildistamine? siis sildistatakse mind tihti... mul suht savi kui keegi mind nii hüüab. aga emod on ju emod.. :grrr: kui mingi noritaks ja halvasti hüütaks siis see mulle ei meeldiks, aga kui "sildistatakse" heade siltidega vms. siis on ju tore. Kui inimesele ei meeldi see või see label on halb siis olen selle vastu :D
Hard work beats talent, when talent doesn't work hard.





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users