Hüppa postitusele

Change

Sildistamine


Sellel teemal on 179 vastust

#61
WhatAPervert

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 099
  • Liitus:06 sept 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Cursed Spirit, sa ise tekitad endale probleemi.
Sildistamine on VAJALIK. Täpselt nagu nunnu ja l4hma on siin öelnud.
Inimestel on loomuses sümboliseerimisvõime ja kõiki erinevaid omadusi on vaja öelda kuidagi lihtsamalt ja lühemalt, sest muidu ei oleks võimalik niivõrd suures koguses infot piisava kiirusega üle anda. Nii on ka mõeldud terminitele 'emo' jne tähendused. Vahet pole, mida see sõna teoorias tähendab. Tähtis on see, kuidas inimesed seda sõna mõistavad ja milline ettekujutus neile tekib.
Ning kui sõnumisaatja ja vastuvõtja sellest ühtemoodi aru saavad, milles siis probleem on?

Okei. Ma saan aru, et sulle ei meeldi see, et osad inimesed ütlevad halvustavalt emode kohta. Üldiselt on värk selles, et kõik see must jne seostub negatiivsusega ning kõik taoline ei ole absoluutselt kellelegi kasulik. (Psühholoogilises mõttes korvab must pigem masendust ja tusatuju, kui miskit muud).
Ning ka see on loomulik, et inimesed üritavad upitada end teiste arvelt. Ka sina teed seda, väites, et nad on jobud, kuna nad sildistavad vm.
Sa ise ei erine absoluutselt (inimestel on vaja tõestada, et just nende viis on parim, see on EVOLUTSIOONITEOORIA, vastasel juhul me ei areneks) (kõvem jääb peale).

Miks sa ise üldse sellist stiili üritad välja mängida, kui sulle ei meeldi teiste arvamused? Lihtsalt trotsist, et näidata ,et sa oled teiste arvamustest üle kuigi tegelikult see kõik läheb siiski sulle korda (Kuna ka sina oled inimene ning see on loomulik). Sa võitled tuuleveskitega, kasutul eesmärgil.
Ühiskond ei saaks nii toimida nagu sina nö tahaksid ette kujutada.

Ma võin kihla vedada, et kui 'emoks' olemine ei oleks praegu popp siis sa ei riietaks ennast ise ka lambist selle stiili järgi.
Aga nagu Kassu üks post eespool ütles, siis te loote endale ise sellise subkultuuri ja juhul kui teid on piisavalt palju, siis on ka mõtekas selline üldistav termin välja mõelda, et ei peaks 10x sama pikka teksti üle seletama. Ning sellele lõigule pole vaja vastata, et 'ei,ei, ma ei ole emo!'. Antud kontekstis ma üldistasin seda stiili, mida sina välja mängid.

Aga noh, muidugi, inimene ei ole kunagi nõus tunnistama, et tema milleski süüdi on.
See on normaalne. Ka enne elektritooli istumist võib sarimõrvar mõelda, et ta ei ole midagi valesti teinud ja inimesed ei saa temast lihtsalt aru. Nagu nt Al Capone, kes arvas, et ta on maailmale vaid head teinud.

Siin teemas on hetkel väga palju mõistlike postitusi, palun loe kasvõi need läbi, mitte ära hala kuidas kõik postitavad siia 'emod on rõvedad' vm.
Praegu sa lihtsalt tekitad probleemi, lugedes välja ainult negatiivsed postitused ning sa isegi ei proovi mõista teiste inimeste postitusi olles ise KITSARINNALINE. Ning igakord kui keegi sulle vastu vaidleb tekib sul temast mingi ebanormaalse (nagu sa ise ütlesid) mulje ning ka see on teatud mõttes sildistamine ja üldistamine..

Muutis enzzz, 24 detsember 2008 - 21:19.


#62
Kevva.

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:10 097
  • Liitus:18 juuni 2007
  • Sugu:mees
Ei salli emosid,koguaeg käivad mustas,korralikult nägu ei näegi ja räägivad omaette.Pmselt emod nagu ei olegi teisi värve näinud kui ainult musta.

Aga muidu nagu eespool mainiti siis sildistamine on just positiivne,kui öeldakse emo,siis on kohe välimus sul silme ees.

Muutis Defexer, 24 detsember 2008 - 21:14.


#63
BRC

    Just go with the flow

  • liige
  • Postitusi:14 411
  • Liitus:10 veebr 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Ma sildistan ka väheke ja ütlen ,et Cursed Spirit on pandav raam

Häid Jõule!
<fbcash> has anyone here flashed their xbox before?
<warbucks> no, but I once showed my dick to a nintendo DS

#64
Eddy

    Madis

  • liige
  • Postitusi:3 914
  • Liitus:09 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tuudi/Tallinn
Jah, on sildistatud, aga naljaga üldjuhul.
Miks see halb on ? Me kõik oleme erinevad. Kui sind sildistatakse kui "emo" ja sellega ei mõisteta sind hukka ,siis why not ?

Muidugi võib see paljusid haavata, eelnev on lihtsalt minu seisukoht.
Postitas pildi

#65
muhemees

    Vana Hea

  • liige
  • Postitusi:6 434
  • Liitus:07 juuli 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Nabubna

enzzz, 24 dets 2008, 20:52, kirjutas:

Nii on ka mõeldud terminitele 'emo' jne tähendused. Vahet pole, mida see sõna teoorias tähendab. Tähtis on see, kuidas inimesed seda sõna mõistavad ja milline ettekujutus neile tekib.

Vaata postitust



palun mõtle enne kui sa midagi kirjutad väike pois. teooria ongi see, kuidas inimesed mingit asja mõistavad ning kui sinu ettekujutus ja arusaam pole see, mis teooria, siis on sul vale arusaam...

minu arvamus asjast on, et sildistamine on ebavajalik ja see toob kaasa ainult probleeme (nagu näiteks see teema siin on üks suur pasahäda). samas mõned on uhked kui neid liigitatakse pedede või kelle iganes hulka...las nad siis olla, pole vaja sitta näppida

Ega's midagi, hea et sedagi.


#66
jaguline

    Suhteliselt vana liige

  • liige
  • Postitusi:1 229
  • Liitus:02 aug 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Itta-Virrumaa
Meil koolis on 8. klass emoklassiks ristitud :D

BTW, BRC pani haledalt ära :grrr:

#67
WhatAPervert

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 099
  • Liitus:06 sept 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

muhemees666, 24 dets 2008, 22:29, kirjutas:

palun mõtle enne kui sa midagi kirjutad väike pois. teooria ongi see, kuidas inimesed mingit asja mõistavad ning kui sinu ettekujutus ja arusaam pole see, mis teooria, siis on sul vale arusaam...

Vaata postitust



Et sa teaksid.. Teooria ei võrdu praktikaga.
Ütleme, et sa muudad kuskil sõnaraamatutes mingi sõna tähenduse hoopis vastupidiseks.
Kas sa arvad, et sellisel juhul inimesed hakkavad seda sõna hetkega õiges tähenduses kasutama?

Ning kogu keeleareng oleks olnud võimatu, kui me ei võiks muuta sõnade tähendusi jne.

Kogu ajaloo vältel on sõnade tähendused muutunud. Muutused kõigepealt toimuvad kõnekeeles ning hiljem kui leitakse, et enamus kasutavad sõna hoopis teises tähenduses, muudetakse see ka sõnastikus ümber.

Kas sa eesti keele tunnis üldse tähele ei pane?

Muutis enzzz, 24 detsember 2008 - 22:54.


#68
Laheee

    Vanemliige

  • bannitud
  • Postitusi:1 990
  • Liitus:26 mai 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Põltsamaa
mina kasutan emo ikka nii nagu ma arvan :D
+ need geelipeded tõsiselt ka nõmedad :grrr:
Postitas pildi.

#69
olenmatu

    Ta on... Matu

  • liige
  • Postitusi:4 075
  • Liitus:28 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnu/Tartu
tra brc haige vend :grrr::D
jou triin mind mäletad eks :grrr:
No sildistamine on tegelt viimasel ajal natuke leebemaks muutund, kui see "emo" teema tuli siis oli päris jube..
Kui üritasin selgitada mis emo tegelt on siis sildistati kohe mind emoks jeeee.
Sildistan ise ka tavaliselt osse x(
igatahes ma pole vist ühegi inimese kohta emo öelnud :D

Muutis olenmatu, 25 detsember 2008 - 02:14.

vakatsaka

#70
Kolonel

    nagu päris.

  • liige
  • Postitusi:2 878
  • Liitus:13 märts 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:vaata selja taha...

XchopperX, 24 dets 2008, 14:14, kirjutas:

See on kahe otsaga asi. On olemas subkultuurid, kes on eneseteadlikud ja nimetavad ka ise ennast nii (punkarid, skinheadid, hip-hopparid) ja on uhked oma kuuluvuse üle, kuid samas on sellised fiktiivsed ühiskonna grupid, kes on loodud ühiskonna teiste liikmete poolt, nagu emod, hipsterid, ossid jms. kes tegelikult mingit reaalset gruppi kui sellist ei moodusta.
See on suhteliselt paratamatu ja loogiline osa ühiskonnast, et inimesi jaotatakse gruppidesse, sest nii on lihtsam asju hõlmata, iseaasi, kas seda peaks nii kaugele viima, et mõnedest nimetustest, nagu emo või oss, lausa sõimusõnad saaksid...
Raivo - selle nimi on puberteet, loomulik, et inimene otsib sel ajal oma kohta päikese all ja võib väga spontaanselt välimust muuta, et kuskile gruppi sobituda. Ise-asi on juba see, kuidas ta need tavad ja süsteemid omandab ja kaua see periood kestab.. mõnest kuust poole eluni, kui juhtub et konkreetne mõtteviis ongi täpselt see, mida inimene otsis.

Vaata postitust




RED, 24 dets 2008, 13:29, kirjutas:

Kui sulle öeldakse, et keegi on emo... siis sa tead kohe mida ta mõtleb. Selline soeng jne. Vaevalt siin midagi halvustavat on aga lihtsalt sellele sõnale on kujunenud stiilinäide.
Kedagi ei huvita mis see emo varem tähendada võis aga tähendused muutuvad.
Mind üldse ei huvita kui keegi ütleb oss või skinn... nagu täiesti savi. Sildistamine käib elu juurde... tahes tahtmata teie sildistate ja teid sildistatakse.

Vaata postitust




2 kõige normaalsemat teksti siin teemas. :D
ise väga ei sildista.

#71
Risto

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 062
  • Liitus:19 nov 2006
  • Sugu:ei ütle
Mina sildistan, sõbrad sildistavad aga kõike naljaga. Keegi ei solvu.

#72
Kethmar

    eiC

  • liige
  • Postitusi:6 527
  • Liitus:08 juuni 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn/Haapsalu

BRC, 24 dets 2008, 21:59, kirjutas:

Ma sildistan ka väheke ja ütlen ,et Cursed Spirit on pandav raam

Häid Jõule!

Vaata postitust



That's the spirit (y) .


Ei tea, sildistamine on selline teema, kus on õige see üks ja teine ;) .

Posted Image
Veebilahendused ja graafiline disain- salumets.kethmar.ee


#73
Sha

    ♠♦

  • liige
  • Postitusi:987
  • Liitus:13 veebr 2006
  • Sugu:mees
Eriti ei "sildista" või siis ei ütle oma arvamust lihtsalt kõva häälega ;). Aga noo kui inimene tuleb vastu ja ütleb mulle väga irooniliselt: you you räppar ja kui ma talle vastan iou oss ja kui ma peale seda löögi näkku sain siis mida küll sellest arvata :D? Muidu jah, emosi ei salli aga ka ei hõõru seda neile nina alla.

#74
la koskla nostra

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 641
  • Liitus:24 jaan 2006
  • Sugu:ei ütle
mulle küll meeldib sildistada teisi.

#75
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

CursedSpirit, 8 nov 2007, 22:31, kirjutas:

On teil tulnud ette midagi sellist, et mingi riideeseme või lihtsalt välimuse pärast on teid leibeldama hakatud?

Vaata postitust



Ega sildistamine ei pea ju alati halb olema. Kui, keegi tõesti käib riides näiteks nagu punkar, siis ju ta kuulab vastavat muusikat ja tahab kuuluda teiste sama stiili austajatega nö. "ühte rühma" . Sellised inimesed tavaliselt tahavadki olla teistest erinevad. Miks siis neid mitte sildistada? Mind ennast on mitmeid kordi ossiks sildistatud, kuigi ma ei ole mitte kuskilt otsast ossi moodi. Ma ei näe põhjust sattuda seepärast kohe paanikasse ja hakkata anti-sildistamise sloganeid loopima.

Postitas pildi


#76
Kr1ss

    swag 5000

  • liige
  • Postitusi:4 327
  • Liitus:20 mai 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:TLN
meie klassis keegi lõikab sõrme(tõpas ntx) - emo
mingi kriimustus on randmel(peal või all) - emo
tukk on silmades - emo

jumala pinda käib selline asi, tahaks kohe paika panna aga ei viitsi eriti (ja kedagi ei huvitaks ka) rääkida mis EMO tegelikult on .

// ja kui keegi käib noh sellistes hip-hop rõivastes nende kohta õeldakse mingid ghettod või getod vms , gängstaräpparid jms.

ghetto on vaene linnaosa god damnit.

Muutis YoungMoney, 27 detsember 2008 - 03:21.

See on haige kuidas sa võid täiega hoolida tüdrukust aga ta lõpetab ikka selle asshole'iga -.-


#77
Rinx

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 709
  • Liitus:09 jaan 2004
  • Sugu:mees
Skinnid ja punkarid, see selleks. Aga neid needistatud mustapäised värdjaid kellel tukk varjab ühte silma ma vihkan. Tänaval vastu tuleb mõni siis saab alati öelda midagi. Ma ei ole loomult ülbe ja tülinorija inimene ja ma pole ka kunagi ühelegi emole füüsiliselt kallale läinud kui ma vihkan selliseid värdjaid.


Ja kui neid värdjaid see nii väga häirib kui neile emo öelda siis käigu **********. Skinnide vastu pole mul absull midagi, punkareid on naljakas vaadata lihtsalt tihtipeale on neil väga huvitavad soengud.

BTW: Emosid halvustatakse eelkõige sellepärast ,et need värdjad lõiguvad ennast. Kui nad vahiks niisama oma tuka tagant välja ja kannaks riideid nii nagu on siis oleks kõigil pohhui. Punkaritel on veel silmatorkavam soeng ja samuti riided, ei ole veel näinud ,et neid umbes noritakse kuidagi (ise pole peale sattunud kuskil veel, ei päris elus ega internetis). SEST NAD EI LÕIGU ENNAST!


EMOd on värdjad, jutul lõpp. Nende silt on armid nende käepeal.

Muutis Pizike, 09 jaanuar 2009 - 14:20.


#78
Рагнар

    play hard

  • liige
  • Postitusi:7 478
  • Liitus:03 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Pizike, 9 jaan 2009, 14:10, kirjutas:

Skinnid ja punkarid, see selleks. Aga neid needistatud mustapäised värdjaid kellel tukk varjab ühte silma ma vihkan. Tänaval vastu tuleb mõni siis saab alati öelda midagi. Ma ei ole loomult ülbe ja tülinorija inimene ja ma pole ka kunagi ühelegi emole füüsiliselt kallale läinud kui ma vihkan selliseid värdjaid.
Ja kui neid värdjaid see nii väga häirib kui neile emo öelda siis käigu **********. Skinnide vastu pole mul absull midagi, punkareid on naljakas vaadata lihtsalt tihtipeale on neil väga huvitavad soengud.

BTW: Emosid halvustatakse eelkõige sellepärast ,et need värdjad lõiguvad ennast. Kui nad vahiks niisama oma tuka tagant välja ja kannaks riideid nii nagu on siis oleks kõigil pohhui. Punkaritel on veel silmatorkavam soeng ja samuti riided, ei ole veel näinud ,et neid umbes noritakse kuidagi (ise pole peale sattunud kuskil veel, ei päris elus ega internetis). SEST NAD EI LÕIGU ENNAST!
EMOd on värdjad, jutul lõpp. Nende silt on armid nende käepeal.

Vaata postitust




Idioot.. täiesti üimedas kohas...
sa tegid mu päeva... sa oled 18 ja sa ajad sellist teksti gosh.. haha
EMOD LÕIGUVAD like wth ? su teksti järgi on KÕIK "Emod" ( mis on emo ? Emo (tuntud ka kui emotional hardcore või emocore) on hardcore pungi alamstiil. ; Emo (pronounced /ˈiːmoʊ/) is a genre of music that originated from hardcore punk ) ehk siis muusika zanr. Lõigub / Lõiguvad ennast.. sa oled 18 issand jumal :ermm: ja kõik emod kannavad Musta ?

Jõhker tüüp oled küll :ermm: haha so made my day !

Muutis Ragnar, 09 jaanuar 2009 - 14:26.

⇑⇑⇑⇑

I'm a nerd.


#79
Uldreg

    Liige

  • liige
  • Postitusi:457
  • Liitus:11 sept 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Ragnar, 9 jaan 2009, 15:25, kirjutas:

Idioot.. täiesti üimedas kohas...
sa tegid mu päeva... sa oled 18 ja sa ajad sellist teksti gosh.. haha
EMOD LÕIGUVAD like wth ? su teksti järgi on KÕIK "Emod" ( mis on emo ? Emo (tuntud ka kui emotional hardcore või emocore) on hardcore pungi alamstiil. ; Emo (pronounced /ˈiːmoʊ/) is a genre of music that originated from hardcore punk ) ehk siis muusika zanr. Lõigub / Lõiguvad ennast.. sa oled 18 issand jumal :ermm: ja kõik emod kannavad Musta ?

Jõhker tüüp oled küll :ermm: haha so made my day !

Vaata postitust



ega ta pole öelnud, et kõik emod lõiguvad end.
õ

#80
Rinx

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 709
  • Liitus:09 jaan 2004
  • Sugu:mees

Ragnar, 9 jaan 2009, 14:25, kirjutas:

Idioot.. täiesti üimedas kohas...
sa tegid mu päeva... sa oled 18 ja sa ajad sellist teksti gosh.. haha
EMOD LÕIGUVAD like wth ? su teksti järgi on KÕIK "Emod" ( mis on emo ? Emo (tuntud ka kui emotional hardcore või emocore) on hardcore pungi alamstiil. ; Emo (pronounced /ˈiːmoʊ/) is a genre of music that originated from hardcore punk ) ehk siis muusika zanr. Lõigub / Lõiguvad ennast.. sa oled 18 issand jumal :ermm: ja kõik emod kannavad Musta ?

Jõhker tüüp oled küll :ermm: haha so made my day !

Vaata postitust






Kaitsed neid? Sa oled ka emo.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat