Hüppa postitusele

Change

Pronkssõdur ehk Aljooša


Sellel teemal on 158 vastust

#141
Smaili

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:17
  • Liitus:27 märts 2008
Oleks see pronkssõdur seal rahulikult olnud poleks mul selle vastu midagi. Mina suutsin närvi minna siis kui eestlased ja venelased läksid seal plõksima üksteisega ja mingi vene jüri ütles seal, et me (eestlased) peaksime olema õnnelikud, et nad(venelased) meid kõiki ära ei tapnud ja meil ikka elada lasevad. Peale seda olin ma pommiidee poolt. Ma niisama mainiks ära miks ma arvan, et neil jüridel laamendada lasti: nüüd saab kõik need kodakondsuseta süüdimõistetud maalt välja saata! Kui nad oleksid seda teinud sellel eesmärgil oleks päris kaval olnud, ma loodan, et nad(valitsus) ka nii tegi.

#142
BRC

    Just go with the flow

  • liige
  • Postitusi:14 408
  • Liitus:10 veebr 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

adaliin, 30 märts 2008, 10:45, kirjutas:

Ei, ma pole Keskerakonna pooldaja ja ma ei kujuta ette, mis sind sellisele arvamusele viis või mis sind irvitama paneb. :P

Vaata postitust



Sõna marurahvuslus. Ei pea vist olema eriline ravuslane ,veel vähem marus rahvuslane ,et olukord kus riigilipu lehvitamise eest tekib skandaal ning võib peksa saada ,vihale ajab
Või on see sinu meelest aksepteeritav?
<fbcash> has anyone here flashed their xbox before?
<warbucks> no, but I once showed my dick to a nintendo DS

#143
adaliin

    Liige

  • liige
  • Postitusi:134
  • Liitus:29 märts 2008
  • Sugu:naine
  • Asukoht:Tartu

BRC, 30 märts 2008, 15:50, kirjutas:

Sõna marurahvuslus. Ei pea vist olema eriline ravuslane ,veel vähem marus rahvuslane ,et olukord kus riigilipu lehvitamise eest tekib skandaal ning võib peksa saada ,vihale ajab
Või on see sinu meelest aksepteeritav?

Vaata postitust


Ei, see ei ole aktsepteeritav ja ma arvasin, et see mu tekstist väljaloetav oli. Ma lihtsalt kirjeldasin.
Ehk on sul õigus ja rahvas poleks seekord leppinud. Aga alati peab keegi eestvedaja olema ja nendeks olid marurahvuslased.

#144
Inspektor Kukeke

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 220
  • Liitus:30 juuni 2006
  • Sugu:ei ütle
Ja need kes teisel pool mässama hakkasid olid siis marukommunistid?

#145
adaliin

    Liige

  • liige
  • Postitusi:134
  • Liitus:29 märts 2008
  • Sugu:naine
  • Asukoht:Tartu

Inspektor Kukeke, 30 märts 2008, 20:31, kirjutas:

Ja need kes teisel pool mässama hakkasid olid siis marukommunistid?

Vaata postitust


Ei tea, kas nad just kommunistid on. :snoob: Kommunism kui utoopia on vist maha maetud. Idee on ju ilus, aga mitte teostatav.
Arvan, et nad on impeeriumimeelsed. Nende arvates või vähemalt nende juhtide (Klenski, Reva jt.) arvates on Eesti alad iidse Venemaa alad ja meie poolt oli muidugi ülin ülbus iseseisvuda.

#146
BRC

    Just go with the flow

  • liige
  • Postitusi:14 408
  • Liitus:10 veebr 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

adaliin, 30 märts 2008, 16:33, kirjutas:

Ehk on sul õigus ja rahvas poleks seekord leppinud. Aga alati peab keegi eestvedaja olema ja nendeks olid marurahvuslased.

Vaata postitust



Ei tea ,äkki tõesti. Mulle ei pannud keegi sellist mõtet pähe
Äkki ma olengi üks neist marus rahvuslastest?
<fbcash> has anyone here flashed their xbox before?
<warbucks> no, but I once showed my dick to a nintendo DS

#147
Huligaan

    [WARNBANNED]

  • bannitud
  • Postitusi:1 456
  • Liitus:26 juuni 2006
  • Sugu:mees

adaliin, 31 märts 2008, 18:42, kirjutas:

Ei tea, kas nad just kommunistid on. :) Kommunism kui utoopia on vist maha maetud. Idee on ju ilus, aga mitte teostatav.
Arvan, et nad on impeeriumimeelsed. Nende arvates või vähemalt nende juhtide (Klenski, Reva jt.) arvates on Eesti alad iidse Venemaa alad ja meie poolt oli muidugi ülin ülbus iseseisvuda.

Vaata postitust



Naši kui selle mässu algatajad on siiski kommunistlike vaadetega ja kuidas saab olla kommunismi idee üldse ilus? Mis on selles normaalset, kui liht-rahval pole suurt midagi ja mõni Putin kütab rubladega ahju.



#148
L4hma

    Freelancer

  • liige
  • Postitusi:10 374
  • Liitus:14 märts 2004
  • Sugu:ei ütle

Martin88, 10 apr 2008, 03:57, kirjutas:

Naši kui selle mässu algatajad on siiski kommunistlike vaadetega ja kuidas saab olla kommunismi idee üldse ilus? Mis on selles normaalset, kui liht-rahval pole suurt midagi ja mõni Putin kütab rubladega ahju.


Vaata postitust



Tegelt sa ei ole ju nii rumal? Ega?
proletariaadi diktatuurist oled midagi kuulnud?

#149
Inspektor Kukeke

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 220
  • Liitus:30 juuni 2006
  • Sugu:ei ütle

Martin88, 10 apr 2008, 03:57, kirjutas:

kommunismi idee üldse ilus?v=vpNc6G69xUM[/url]

Vaata postitust



Idee on küll ilus aga siiani pole veel see kell kuidagi ilusana välja kukkunud.

#150
siimo

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:44
  • Liitus:25 märts 2008
Kommunismi idee iseenesest oli vägagi ilus aga algsena ei suudeta seda arvatavasti kunagi käima saada kuna inimese loomuse poolest ei saaks seda läbi viia..

#151
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 957
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101
Edward Lucas: ajaloorindel ei ole Venemaa võitmas

http://www.postimees.ee/250408/esileht/sis...venemaa-voitmas

// ~6 tundi jäänud pronksöö aastapäevani..
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#152
krabi

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 049
  • Liitus:02 märts 2005
vend on politsei, ja elab ca 100km kaugusel tallinnast, ja ta läks nüüd õhtul tööle, tal lasti asjad valmis panna et kui midagi peaks toimuma seal siis kohe linna minek :wacko:

#153
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 957
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101
http://www.postimees.ee/260408/esileht/sis...ised/326498.php

Juba aprilli alguses, samal ajal kui praeguse valitsuse võimulepe allkirjad sai, oli olemas plaan, kuidas pronkssõdur Tõnismäelt ära viia. Kaitseministeerium pidas läbirääkimisi kolme-nelja firmaga, kuid võitjaks osutus ja töö võttis vastu AS Lindrem, kes on varemgi riigivõimu jaoks olulistel objektidel tööd teinud.

Lindremi meestest ei teadnud keegi ette, millal teisaldamine täpselt algab. Kuigi peaminister kinnitas veel 25. aprillil, et nii 8. kui ka 9. mail seisab pronksmees vanas kohas, nägi esialgne plaan ette, et aia ehitamise ja telgi püstitamisega samal ajal viiakse kiiresti ka sõdur ära.

"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#154
Crappy.

    Simpsoni trussikud :o

  • liige
  • Postitusi:514
  • Liitus:04 juuni 2006
Sieg Heil juba ette ! Proovigu nad raisk ühte akent ka sisse virutada - saavad raisk Paikuse kadettidelt niimoodi et raisk , oma Georgi lipud võtavad nad vabatahtlikult ära !

PTÜI !
Dam, I want 1337 usertitle t00 !!111!! :/

#155
Eddy

    Madis

  • liige
  • Postitusi:3 914
  • Liitus:09 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tuudi/Tallinn
Mina oleks juba peale taasiseseisvuse saavutamist nõukogude mälestusmärgid ära korjanud.Vabastajad või mitte.
Postitas pildi

#156
jaguline

    Suhteliselt vana liige

  • liige
  • Postitusi:1 229
  • Liitus:02 aug 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Itta-Virrumaa
Minu arust on Venemaa poolt häbematu meid süüdistada. Ise korjavad salaja oma kodumaal punasõdurite mälestusmärke kokku. Lisaks ei ole venelastel täielikku nimekirja oma mälestusmärkidest, mida nad aga meilt nõuavad.

#157
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 957
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101
o.O Aljooša film.

http://en.wikipedia....ad_of_a_Soldier

Ballad of a Soldier, (Russian: Баллада о солдате, Ballada o soldate) is a 1959 Soviet film. The film is set during World War II and shows how the Russian soldier Alyosha tries to make it home during a leave, meeting several civilians on his way and falling in love in love with Shura.

// nii, siis hüppas järgmine aljooša välja:

http://www.arcticwar...alyosha_jpg.htm

"The huge WWII monument "To the defenders of the Polar region", or as it is usually called,"Alyosha" (little Alexey) is the natural centre of the 9th of May Victory Day celebration in Murmansk.
Photo: Ann-Sofie Gyllenhaal"

Postitas pildi

http://en.wikipedia....lyosha_Popovich


== @TÕNISMÄE MIITINGUD@==

09.05.2006 Tallinn, Tõnismägi


Jüri Böhm koos sini-must-valgega viidi minema, kui 9. mai tähistajad lehvitasid rõõmsalt sirbi ja vasaraga lippu.

Tõnismäel 27.05.2006

Vanatädi räägib, mis tal südamel on..


27.05.2006 pikemalt..


27/04/2007
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#158
Merowing

    Rise from the Ashes

  • liige
  • Postitusi:2 139
  • Liitus:11 märts 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Sorry, et vana teema üles koogin, aga soovitaksin vaadata ära ühe filmi (link on all), mind pani igatahes mõtlema.

http://www.prison.pl.../pronksioo.html
Being open minded does not mean believing in everything, it means being open to all possibilities.
Tõde, mis muudab inimesed vabaks, on enamasti just see osa tõest, mida inimesed eelistavad mitte kuulda.

#159
deathangel.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 796
  • Liitus:08 veebr 2006
  • Sugu:mees

Lord Halenro, 16 märts 2010, 04:45, kirjutas:

Sorry, et vana teema üles koogin, aga soovitaksin vaadata ära ühe filmi (link on all), mind pani igatahes mõtlema.

http://www.prison.pl.../pronksioo.html

Vaata postitust



Mind pani ka mõtlema, et oleks võinud ise selle äriidee peale tulla, sest nagu näha läheb Alex Jonesil ikka imeliselt hästi :D

Pronksõdur on uhke ja äge.
Postitas pildi
You don't need the truth. You need Propaganda.
ER foorumi liige alates 7-detsember 04.
God made Adam and Eve, not Adam and Steve
Ha-Adam She-ba-Tank Yenatze'ah (The Man In The Tank [is the one who] Shall Win)





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat