Hüppa postitusele

Change

Pronkssõdur ehk Aljooša


Sellel teemal on 158 vastust

#121
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 957
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101

twich, 5 märts 2008, 07:19, kirjutas:

Muide mitu % seal rahvast venelased on?

Vaata postitust



2007 Ida-Viru maakond
Eestlased 33 978
Venelased 121 990
Ukrainlased 4 580
Valgevenelased 4 739
Soomlased 2 375
Tatarlased 619
Lätlased 310
Poolakad 481
Juudid 165
Leedulased 311
Sakslased 500
Muud rahvused 1 700

121 990 = 100%
33 978 = x%
x = 33978*100/121990 + veel mingid muud rahvused ka = ~ 33%
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#122
L4hma

    Freelancer

  • liige
  • Postitusi:10 374
  • Liitus:14 märts 2004
  • Sugu:ei ütle

Eddy, 29 veebr 2008, 18:14, kirjutas:

Mis ta valesti tegi siis äraviimisel ?

Vaata postitust



Ma ei õigusta laamendajaid, süütajaid ja rüüstajaid. Nad on kahtlemata kurjategijad. Kuid nende kuritegevuse vallandumisel on oma kindel põhjus. Nende kurjategijate ’ämmaemandaks’ oli Eesti Vabariigi valitsus eesotsas peaminister Andrus Ansipiga.

Üldiselt ma arvan, et kuiui ühiskond leiab end kriisist, hakatakse otsima süüdlast, või vähemalt püütaksesee välja mõelda. Kahtlemata kõige selgemalt ilmneb see revolutsioonilises loosungis „Kommarid ahju!” ja pronkssõduri lammutamissoovis. Kui puudub kindel tulevikunägemus, või kui probleemid paistavad lahendamatud, on lihtsam tegeleda konkreetsete objektidega nagu „endised kommunistid”, „venelased” või pronkssõdur ning seejuures siiralt uskuda, et need ongi tegelikud probleemid, mille likvideerimine taastab ühiskonna normaalse seisundi.

Umbes selline stsenaarium oli ju eelmine aasta kevadel?

Muutis L4hma, 10 märts 2008 - 22:33.


#123
Rait^

    imported danish pipe tobacco

  • liige
  • Postitusi:1 832
  • Liitus:07 sept 2004
  • Sugu:mees

kanakukk jr, 10 märts 2008, 21:03, kirjutas:

2007    Ida-Viru maakond
Eestlased  33 978
Venelased  121 990
Ukrainlased  4 580
Valgevenelased  4 739
Soomlased 2 375
Tatarlased  619
Lätlased  310
Poolakad  481
Juudid 165
Leedulased  311
Sakslased  500
Muud rahvused 1 700

121 990 = 100%
33 978 = x%
x = 33978*100/121990 + veel mingid muud rahvused ka = ~ 33%

Vaata postitust




Minu teada küsis ta mitu protsenti elas narvas.
geograafia tunnist meelde jäänud, et ainult 3 % on eestlasi Narvas.
ಠ_ಠ

#124
Inspektor Kukeke

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 220
  • Liitus:30 juuni 2006
  • Sugu:ei ütle

L4hma, 10 märts 2008, 22:32, kirjutas:

Ma ei õigusta laamendajaid, süütajaid ja rüüstajaid. Nad on kahtlemata kurjategijad. Kuid nende kuritegevuse vallandumisel on oma kindel põhjus. Nende kurjategijate ’ämmaemandaks’ oli Eesti Vabariigi valitsus eesotsas peaminister Andrus Ansipiga.

Üldiselt ma arvan, et kuiui ühiskond leiab end kriisist, hakatakse otsima süüdlast, või vähemalt püütaksesee välja mõelda. Kahtlemata kõige selgemalt ilmneb see revolutsioonilises loosungis „Kommarid ahju!” ja pronkssõduri lammutamissoovis. Kui puudub kindel tulevikunägemus, või kui probleemid paistavad lahendamatud, on lihtsam tegeleda konkreetsete objektidega nagu „endised kommunistid”, „venelased” või pronkssõdur ning seejuures siiralt uskuda, et need ongi tegelikud probleemid, mille likvideerimine taastab ühiskonna normaalse seisundi.

Umbes selline stsenaarium oli ju eelmine aasta kevadel?

Vaata postitust



Ma usun, et kui pronkssõdur ikka seal oleks, siis olukord hetkel põrmurgi parem poleks.

#125
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 957
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101

Rait^, 10 märts 2008, 22:41, kirjutas:

Minu teada küsis ta mitu protsenti elas narvas.
geograafia tunnist meelde jäänud, et ainult 3 % on eestlasi Narvas.

Vaata postitust



RAHVASTIK, 31. märts 2000 --- Elukoht, Rahvus ning Sugu
Mehed ja naised
..Narva linn
Eestlased 3 331
Venelased 58 702
Ukrainlased 1 774
Valgevenelased 1 529
Soomlased 682
Tatarlased 376
Lätlased 147
Poolakad 127
Juudid 89
Leedulased 141
Sakslased 218
Muud rahvused 820
Rahvus teadmata 74

58 702 = 100%
3331 = x%

3331*100/58702 = 5.82% eestlasi => ~95% venelasi.
// samas 2000. aasta loendus.
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#126
Eddy

    Madis

  • liige
  • Postitusi:3 914
  • Liitus:09 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tuudi/Tallinn
@L4hma

No on erinevaid arvamusi , ma ei ütle et kumbki meist valesti arvaks.

Ma siiski ei usu ,et oli lihtsalt vaja süüdistada pronkssõdurit või venelasi meie hädades.Tegelikult olen ma vb liiga positiivne ,aga kas meil oli siis nii suuri hädasid enne neid rahutusi?
Üldiselt eestlased pooldasid seda ja kui valitsus tahab demokraatlikuna paista ,siis tehakse seda mida rahvast pooldab , Reformikatel on väga suures osas eestlaste toetus ja aprillisündmused tõstsid seda veelgi , samas langesid nad muulaste silmis.Populaarsuse säilitamiseks pidid nad ühe poole valima , muulaste pool oli juba valdavalt läinud , seda oleks väga otstarbetu valida olnud.
Ma arvan ,et varem või hiljem oleks see teema nii kui nii teemakorda tulnud , igavesti poleks see kuju seal seisnud.
Postitas pildi

#127
Elf

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 003
  • Liitus:16 mai 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinski

kanakukk jr, 10 märts 2008, 22:44, kirjutas:

RAHVASTIK, 31. märts 2000 --- Elukoht, Rahvus ning Sugu
  Mehed ja naised
..Narva linn 
Eestlased  3 331
Venelased  58 702
Ukrainlased  1 774
Valgevenelased  1 529
Soomlased  682
Tatarlased  376
Lätlased  147
Poolakad  127
Juudid  89
Leedulased  141
Sakslased  218
Muud rahvused  820
Rahvus teadmata  74

58 702 = 100%
3331 = x%

3331*100/58702 = 5.82% eestlasi => ~95% venelasi.
// samas 2000. aasta loendus.

Vaata postitust



mis koolis siukest matemaatikat õpetatakse?
mingi teist korda juba arvutad ja ikka valesti, venelaste arv ei ole mitte 100%, 100% saad siis kui liidad ikka kõik kokku .. sinu loogika järgi oleks kõik venelased ning osa nendest venelastest eestlased ning veel mingi osa muust rahvusest venelased.

#128
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 957
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101

Elf, 10 märts 2008, 23:04, kirjutas:

mis koolis siukest matemaatikat õpetatakse?
mingi teist korda juba arvutad ja ikka valesti, venelaste arv ei ole mitte 100%, 100% saad siis kui liidad ikka kõik kokku .. sinu loogika järgi oleks kõik venelased ning osa nendest venelastest eestlased ning veel mingi osa muust rahvusest venelased.

Vaata postitust



Minu loogika ütleb seda, et neid muid rahvuseid on täpslt niipalju, et neid peaaegu ei olegi.
Aga kui sind tõepoolest väga huvitab siis sa võid kõik need ukrainlased ja poolakad kokku liita, ilmselt siis jääks venelaste protsent sinna 85-90 peale..
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#129
Elf

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 003
  • Liitus:16 mai 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinski

kanakukk jr, 11 märts 2008, 06:25, kirjutas:

Minu loogika ütleb seda, et neid muid rahvuseid on täpslt niipalju, et neid peaaegu ei olegi.
Aga kui sind tõepoolest väga huvitab siis sa võid kõik need ukrainlased ja poolakad kokku liita, ilmselt siis jääks venelaste protsent sinna 85-90 peale..

Vaata postitust



sinu loogika järgi ei ole siis eestlasi kah sest neid on täpselt niipalju, et neid peaaegu ei olegi ja neid venelasi on seal 100%? pole mõtet mingeid täpseid arvutusi teha ja vastuse mingi 3 tüvenumbriga jätta kui see vale on

millest siin teemas muidu räägitakse? aljooša viidi ammu minema ja kedagi see enam ei koti ju

#130
Sadist

    Neoneti kasvataja

  • liige
  • Postitusi:1 580
  • Liitus:04 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Viljandi

Elf, 11 märts 2008, 19:53, kirjutas:

millest siin teemas muidu räägitakse?

Vaata postitust



Peaks nagu pronkssõdurist rääkima, aga siin käib juttu Narvast ja Narva kodanikest..

YoungMoney, 17 sept 2008, 16:21, kirjutas:

mõelge kui sigineks superrass mingi valge ja neegri segu.
siis oleks kõik mingid ilged sportlased .

Vaata postitust


KALA

#131
Illimulli

    härrasmees

  • bannitud
  • Postitusi:2 546
  • Liitus:25 okt 2007
  • Sugu:mees
Mingi suvi käisin Narvas, siis olid küll venelased täiesti normaalsed, ei tulnud plõksima.

#132
Rainer*

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 242
  • Liitus:09 nov 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kohtla - Järve
ega tglt aljooša toodi lihtsalt põhjuseks et mässata jne... nad lihtsalt tahtsid röövida jne

aga hetkeline koht on kõige õigem koht kus seda hoida kuna autod jne segavad ju nende surnute rahu

Muutis m6rvar, 14 märts 2008 - 15:44.


#133
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 957
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101
Saaga läheb edasi:

http://www.postimees.ee/280308/esileht/sis...ised/320134.php

Aprillimässu aastapäevani on jäänud ~28 päeva.
"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#134
adaliin

    Liige

  • liige
  • Postitusi:134
  • Liitus:29 märts 2008
  • Sugu:naine
  • Asukoht:Tartu

Eddy, 10 märts 2008, 23:00, kirjutas:

Ma siiski ei usu ,et oli lihtsalt vaja süüdistada pronkssõdurit või venelasi meie hädades.
Minu arvates ei süüdistanud keegi venelasi milleski. Eestlane süüdistab kedagi või?! Eestlane lepib lolli lambana kõigega. Me olime ammu leppinud sellega, et too puuslik seal seisab. Vaatasime kõrvalt, kuidas venkud seal viina jõid ja tantsu lõid ja kehitasime õlgu. Aga nad kohe pidid pilli lõhki ajama, kui tõid oma NSVL lipud välja ja ajasid sini-must-valge minema. Ehk me oleks sellegagi leppinud, aga marurahvuslased läksid marru ja keerasid rahva üles. Nüüd astus mängu isake Ansip, kes endise kommarina oskas haista, kust ja kuidas kasu lõigata.
Noh, oli mis oli, aga halb on see, et see läbi pole. See Öise Vahtkonna aastapäevaüritus ajab mu väga vihaseks.

#135
Mar+Tin

    Elu on sugulisel teel leviv haigus, mis lõpeb tingimata surmaga.

  • liige
  • Postitusi:5 500
  • Liitus:24 aug 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Laagri, Kesklinn

Ainar, 25 veebr 2008, 22:28, kirjutas:

suht närvi ajab, et mingid vene lipuvärvides paelad on seotud selle Aljooša külge ja migni vene lipud.
türa me oleme eestimaal siiski, mingu need venelased siis venamaale, kui venemaa niivõrd hea on, nahhui nad seda eestis näitama peavad?

Vaata postitust



Minu arust kah...

Venelased tulevad eestisse ja siis hakkavad mölisema et eesti on nende jaoks nii halb jne...

Krt kadugu ära oma heale venemaale siis.

2:Osad venelased on tegelikult väga normaalsed ja sõbralikud inimesed.
Postitas pildi

#136
kala

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:224
  • Liitus:31 juuli 2007
tra teil vantidel vajadusi on siin eestis ???
kaduge venemaale tagasi kui midagi ei meeldi
90% venelastest on vandid e. m2ssajad ja pederastid

//suht n2rvi ajavad sellised lohhid siin

Muutis kala, 29 märts 2008 - 16:44.

Postitas pildi

Vilpsuu, 4 mai 2008, 16:43, kirjutas:

Lähed w2 Varrock. Dancing For money, Raha Tuleb.

Vaata postitust



#137
BRC

    Just go with the flow

  • liige
  • Postitusi:14 408
  • Liitus:10 veebr 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

adaliin, 29 märts 2008, 16:29, kirjutas:

Minu arvates ei süüdistanud keegi venelasi milleski. Eestlane süüdistab kedagi või?! Eestlane lepib lolli lambana kõigega. Me olime ammu leppinud sellega, et too puuslik seal seisab. Vaatasime kõrvalt, kuidas venkud seal viina jõid ja tantsu lõid ja kehitasime õlgu. Aga nad kohe pidid pilli lõhki ajama, kui tõid oma NSVL lipud välja ja ajasid sini-must-valge minema. Ehk me oleks sellegagi leppinud, aga marurahvuslased läksid marru ja keerasid rahva üles. Nüüd astus mängu isake Ansip, kes endise kommarina oskas haista, kust ja kuidas kasu lõigata.
Noh, oli mis oli, aga halb on see, et see läbi pole. See Öise Vahtkonna aastapäevaüritus ajab mu väga vihaseks.

Vaata postitust



irw :eyebrows:

Ma lihtsalt pean seda küsima - kas sa oled Keskerakonna pooldaja?
<fbcash> has anyone here flashed their xbox before?
<warbucks> no, but I once showed my dick to a nintendo DS

#138
virus353

    Liige

  • liige
  • Postitusi:604
  • Liitus:12 dets 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Karksi-Nuia
See mäss mis toimus ei olnud sellepärast, et sõdur minema veeti vaid noored lihtsalt jõid täis ja kukkusid laamendama..nende seas ei olnud ainult venelased vaid ka päris suur hulk eestlasi. Enamus kindasti ei saanud asjast arugi mis toimus.
Gaming Isnt Just About Winning Or Loseing...Its About Passion...This Is Our reality !

#139
Erno

    IT

  • liige
  • Postitusi:1 943
  • Liitus:15 juuli 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Haapsalu
Vaatasin uudistest kuidas Venemaa koolilapsed käisid Eestis ekskursioonil . Nad rääkisid ka ,et Eesti - Vene suhted võiksid paraneda :eyebrows:. Armas minuarust.
Postitas pildi

#140
adaliin

    Liige

  • liige
  • Postitusi:134
  • Liitus:29 märts 2008
  • Sugu:naine
  • Asukoht:Tartu

BRC, 29 märts 2008, 23:03, kirjutas:

irw :eyebrows:

Ma lihtsalt pean seda küsima - kas sa oled Keskerakonna pooldaja?

Vaata postitust


Ei, ma pole Keskerakonna pooldaja ja ma ei kujuta ette, mis sind sellisele arvamusele viis või mis sind irvitama paneb. :o





4 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 4 külalist, 0 anonüümset kasutajat