Hüppa postitusele

Change

911 ehk 11. septembril 2001 sooritatud terroriakt


Sellel teemal on 1184 vastust

#1081
purshay

    Liige

  • liige
  • Postitusi:403
  • Liitus:19 dets 2003
  • Sugu:mees
Huvitav jah, et pass ei põlenud ära ja hoonet püsti hoidnud teras sulas.

#1082
ClasH

    Liige

  • liige
  • Postitusi:102
  • Liitus:22 mai 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Hiljuti leiti siin ka mingi kamakas lennukitelikust paar blocki eemal sündmuskohast. Ehk siis hüpotees - äkki lendas pass kokkupõrke hetkel läbi õnneliku juhuse tulega pikemalt kokku puutumata totaalselt nihhi nagu mingid lennukijupidki ? Samas jah, triobetis sellise asja tõenäosuskoef. eriti kõrge ei oleks.

http://www.nbcnewyor...-204901961.html

Btw liitun nüüdsest teie toreda aruteluga. Isiklikult ei ole ma ei ametliku ega ühegi conspiracy versiooni andunud toetaja, seega korjan ja loobin kive mõlemasse kapsaaeda.
"If the facts don't fit the theory, change the facts." - A.Einstein

#1083
Logic

    Listen here you little shit...

  • liige
  • Postitusi:459
  • Liitus:26 aug 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Tegelt ka siiamaani arutelu 9/11 kohta? Minuarust seal asju leiti oma suvasoovi järgi, kadunuks jäid need mustemad ja süngemad saladused. Kui leitigi, siis avalikkuse jaoks on need "endiselt kadunud" -.-

Professionaalne veebiprogrammeerija, kujundaja & disainer.

Sudnuruk, Rotnok & Bros.


#1084
Comeon

    Liige

  • liige
  • Postitusi:176
  • Liitus:14 juuni 2008
Tõendeid selle lavastamise kohta lükkatakse täpselt sama kiirelt ümber kui neid valmis treitakse. Hetkel kiire googeldamise järgi pole midagi, mida poleks ümber lükkatud.v.a muidugi täiesti mõttetud asjad nagu "miks ei jäänud alles piisavalt lennukirususid", "miks must kast hävis" jne jne. See pole tõestusmaterjal, see on statistiliselt kõik väga võimalik. Õige ja austusväärne tõestusmaterjal mida internetis ümber lükkatakse on umbes "teras ei sula lennukikütuse põlemise temperatuuri juures" (debunked) või "ehitis ei kuku nii kokku"(ka debunked). Kõige rohkem VÕIBOLLA eirati luureandmeid (kuid see on vaid minu arvamus ja mitte tõestatud)
Olgu selle lavastamisega nagu tahes, aga selles ei saa tõesti kahelda, et USA seda kurjalt ja pressivalt ära kasutas nafta järgi minemiseks. Kindlasti varjatakse rahva eest midagi, lihtsalt hetke tõendite järgi MITTE oma osalust 9/11's. Minu isiklik arvamus on, et pööblil polegi mõtet teada. Oma protestidele sõidavad nad täpselt sama odava kütusega, mis tänu sõjale saadi. Naftat oli vaja, siis mindi. Sitt lugu küll, aga hipiunelmad nagu "world peace" ja "elame rahus" on inimloomusele risti vastu ning ajalukku vaadates oleme me viimastel kümnenditel niigi utoopiliselt hästi üksteisega läbi saanud. Ei aksepteeri sellist imperialistlikku käitumist, sest tean, et nutaks ise ka kui keegi Eestit ahistaks kuid kurb reaalsus on kurb reaalsus.


//vaadates teema algusesse, siis tuleks vist ära mainida vanemate tsitaat kui telekasse vaatasin "poiss, nüüd on sõda lahti". Olin ise teises klassis siis. :D

Muutis Comeon, 08 juuni 2013 - 20:17.

"Life's" a BITCH
"Life" likes to screw with you.
Shouldn't you be happy?

#1085
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:704
  • Liitus:21 juuni 2013
  • Sugu:mees
1) Human sacrifice
2) War on terrori algatamiseks

Neil on kogu aeg mingit põhjust vaja, et oma tahtmist saada. Rajada kuskile baase, jälgida inimesi, luua mingi uus agenda (nagu Agenda 23 jms).
Rahvale ütlevad, et need kõik on inimeste kaitsmiseks ja aitamiseks. 9/11 oli nii suur sündmus kogu maailma jaoks, et see aitas neil niivõrd hästi uusi "kaitsmismeetodeid" vastu võtta. Suurte terrorirünnakute puhul tasub alati kahtlustada valitsust esimesena. Kui neil on midagi saavutada vaja, siis alati leiavad nad uurijad ja teadlased, kes on nende poolt kinni makstud ja kes peavad nendele sobivat varianti tõestama. Näiteks palgatakse omad teadlased, et tõestada GMO mittekahjulikkust, kuigi see on kahjulik tegelikult. Sama kehtib 9/11 kohta.

Vaata postitustKickapoo, 23 juuni 2013 - 12:45, kirjutas:

Lõpetasin üritamise sind tõsiselt võtta.

Jep, hullult nalja teen ja trollin tegelt. :D
Noob pime denier. ^^
Imelik, et ikka veel heh. Poleks arvanud.. Isegi need, kes tagamaadest midagi ei tea, saavad aru, et 9/11 oli sisetöö..

Muutis Hidden-Hand, 24 juuni 2013 - 13:39.


#1086
Comeon

    Liige

  • liige
  • Postitusi:176
  • Liitus:14 juuni 2008

Vaata postitustHidden-Hand, 21 juuni 2013 - 19:52, kirjutas:

1) Human sacrifice
2) War on terrori algatamiseks

Neil on kogu aeg mingit põhjust vaja, et oma tahtmist saada. Rajada kuskile baase, jälgida inimesi, luua mingi uus agenda (nagu Agenda 23 jms).
Rahvale ütlevad, et need kõik on inimeste kaitsmiseks ja aitamiseks. 9/11 oli nii suur sündmus kogu maailma jaoks, et see aitas neil niivõrd hästi uusi "kaitsmismeetodeid" vastu võtta. Suurte terrorirünnakute puhul tasub alati kahtlustada valitsust esimesena. Kui neil on midagi saavutada vaja, siis alati leiavad nad uurijad ja teadlased, kes on nende poolt kinni makstud ja kes peavad nendele sobivat varianti tõestama. Näiteks palgatakse omad teadlased, et tõestada GMO mittekahjulikkust, kuigi see on kahjulik tegelikult. Sama kehtib 9/11 kohta.

Vaata postitustKickapoo, 23 juuni 2013 - 12:45, kirjutas:

Lõpetasin üritamise sind tõsiselt võtta.

Jep, hullult nalja teen ja trollin tegelt. :D
Noob pime denier. ^^
Imelik, et ikka veel heh. Poleks arvanud.. Isegi need, kes tagamaadest midagi ei tea, saavad aru, et 9/11 oli sisetöö..


Eks sa natuke eriline ole. Loe mu eelmist postitust. GMO on nii kahjulik kui ka avalikult teada on - sortideristumised ja resistentsuse teke nii umbrohtudel kui kahjuritel, mis aga ei ole möödapääsmatu. Ega sul üle põhikoolihariduse pole, niiet sa geneetika/geenitehnoloogia alustalasid ei mõista aka. keegi ei saagi sind tõsiselt võtta. Kuna vandenõuteooriate väljatreimine on isegi psühhiaatriliste probleemide kirjas, siis las ma oletan veel paari sinu arvamuse kohta: Boston oli sisetöö, Kennedy oli sisetöö, meid jälgitakse puhtalt meie allutamise eesmärgil, ravimid on halvad, vaktsiinid tekitavad autismi, reptiiltulnukad valitsevad maailma, jumal on olemas, viiruseid päästetakse maailma lahti et raha teenida, Snowden/Manning on 100% kangelased, anarhia on lahendus. Kui sa nõustusid 80%ga komadega eraldatud väidetest, siis soovitan olla vähem lammas, muretseda vastavate teemade juures kasvõi mingigi asjatundlikus ja proovida mõelda.

Kui sa muidugi päriselt trollid, siis gl hf.

OT: Keegi uutes tornides on käinud?
"Life's" a BITCH
"Life" likes to screw with you.
Shouldn't you be happy?

#1087
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:704
  • Liitus:21 juuni 2013
  • Sugu:mees
See pilt on väga hea näide, kuidas peidetakse filmidesse/muusikatööstusse/multikatesse sõnumeid. Nad ei varja neid sümboleid ja asju, nkn kõik ei saa nendest aru, ja mõnes mõttes on see ka nende huvides, et natukene aru saadakse. Liiga palju ei saa keegi nkn teada. See saladuste loor on palju suurem, kui ette osatakse kujutada.

Selgelt on näha punased riided, masonic floor ja põhiline - tornide teema.
Spoiler

Kui sümbolid filmides ja muusikavideodes huvitavad, siis Kayne Westil ja Angelina Joliel on hästi palju. Muidugi ka paljudel teistel, aga need tulid esimesena pähe just nende rohkuse poolest.

Muutis Hidden-Hand, 10 juuli 2013 - 22:17.


#1088
L4hma

    Freelancer

  • liige
  • Postitusi:10 374
  • Liitus:14 märts 2004
  • Sugu:ei ütle
Billy boy on hullarist välja lastud?

#1089
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

Vaata postitustL4hma, 11 juuli 2013 - 11:09, kirjutas:

Billy boy on hullarist välja lastud?

Tundub nii

Vaata postitustHidden-Hand, 21 juuni 2013 - 19:52, kirjutas:

Noob pime denier. ^^

Postitas pildi


#1090
WantToBe

    Tige tikker

  • liige
  • Postitusi:1 571
  • Liitus:25 nov 2011
  • Sugu:mees

Vaata postitustHidden-Hand, 10 juuli 2013 - 22:13, kirjutas:

See pilt on väga hea näide, kuidas peidetakse filmidesse/muusikatööstusse/multikatesse sõnumeid. Nad ei varja neid sümboleid ja asju, nkn kõik ei saa nendest aru, ja mõnes mõttes on see ka nende huvides, et natukene aru saadakse. Liiga palju ei saa keegi nkn teada. See saladuste loor on palju suurem, kui ette osatakse kujutada.

Selgelt on näha punased riided, masonic floor ja põhiline - tornide teema.
Spoiler

Kui sümbolid filmides ja muusikavideodes huvitavad, siis Kayne Westil ja Angelina Joliel on hästi palju. Muidugi ka paljudel teistel, aga need tulid esimesena pähe just nende rohkuse poolest.


Teada fakt on ka see, et neid samuseid sõnumeid peitub ka Eesti artistide loomingus. Smilers, Koit Toome, Renate jne jne! Punasest värvist rääkides - naisterahva süütus ja selle kaotamine on seostatav punase värviga! Kuid ei saa mainimata ka jätta, et kalendri pühapäevased päevad ja pühad on märgitud tihti peale punasega. Minu seinal olev Eesti Ekspressi kalendri kaas on ka punane!

#1091
l1ts747

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:84
  • Liitus:14 juuni 2013
  • Sugu:mees
tra, sõin võileiba just, taldrik on punane, täitsa perses, viskasin nahuj taldriku ... krdi illuminati, tahavad mu võileiba ka ära rottida nkn

#1092
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:704
  • Liitus:21 juuni 2013
  • Sugu:mees
Isegi Jorgen on asjadest juba vaikselt aru saama hakanud, L4hma ja sokC jäävadki vist pimedaks elu lõpuni. Eks see ole igaühe enda valida, kuidas millist informatsiooni töödelda. Eitamine on kõige lihtsam.

@WantToBe: Jep, olen Smilersi puhul märganud. Eriti mingi uue muusikavideo puhul, kus oli püramiide täis terve video. Laulu nime või sõnu ei mäleta. Tean, et sa trollisid, kuid siiski. Getter Jaani laulab ka Rockerfelleritest ju, ja 1 + 2 + 7 + 3 = 13. 13 on illuminatide üks tähtis number. Eliidid pärinevad 13-nest põhilisest vereliinist. Number 13 võib leida vappidelt ja paljudest tähtsatest kohtadest.

Paar pilti ka for ze fun:

http://www.astrofrea...minati_teef.jpg
http://diegoguevara....eWest_Power.jpg
http://1.bp.blogspot...ruise+kanye.jpg

Tom & Jerry Illuminati and Satan Worship:


Muutis Hidden-Hand, 12 juuli 2013 - 19:20.


#1093
WantToBe

    Tige tikker

  • liige
  • Postitusi:1 571
  • Liitus:25 nov 2011
  • Sugu:mees

Vaata postitustHidden-Hand, 12 juuli 2013 - 18:37, kirjutas:

Isegi Jorgen on asjadest juba vaikselt aru saama hakanud, L4hma ja sokC jäävadki vist pimedaks elu lõpuni. Eks see ole igaühe enda valida, kuidas millist informatsiooni töödelda. Eitamine on kõige lihtsam.

@WantToBe: Jep, olen Smilersi puhul märganud. Eriti mingi uue muusikavideo puhul, kus oli püramiide täis terve video. Laulu nime või sõnu ei mäleta. Tean, et sa trollisid, kuid siiski. Getter Jaani laulab ka Rockerfelleritest ju, ja 1 + 2 + 7 + 3 = 13. 13 on illuminatide üks tähtis number. Eliidid pärinevad 13-nest põhilisest vereliinist. Number 13 võib leida vappidelt ja paljudest tähtsatest kohtadest.

Paar pilti ka for ze fun:

http://www.astrofrea...minati_teef.jpg
http://diegoguevara....eWest_Power.jpg
http://1.bp.blogspot...ruise+kanye.jpg

Tom & Jerry Illuminati and Satan Worship:




:D Ma ütlen ausalt, et mul tekib tahtmine sind lüüa :D

#1094
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:704
  • Liitus:21 juuni 2013
  • Sugu:mees
http://www.telegram....st#.Ue02JNK8BLE

Väga hull

#1095
chilloutrelax

    Hello be-a-u-tiful.

  • liige
  • Postitusi:3 657
  • Liitus:05 juuni 2007
  • Sugu:mees
Salajane inimeste grupp juhib maailma ja annab endast aimu sõnumitega filmides ja muusikavideotes? Ja mingi ammu teada faktid, et inside jobe on kõikjal. Mby ma liiga enesekeskne.... Ja pohyolo
Teil on ikka awesome1 life 3 real.

Omg 13..... Pdsis ma trilluminati

ba dum tsss


#1096
juggernaut

    1v1 me irl twitter

  • liige
  • Postitusi:934
  • Liitus:27 juuni 2011
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Varrock

Vaata postitustchilloutrelax, 23 juuli 2013 - 13:52, kirjutas:

Salajane inimeste grupp juhib maailma ja annab endast aimu sõnumitega filmides ja muusikavideotes? Ja mingi ammu teada faktid, et inside jobe on kõikjal. Mby ma liiga enesekeskne.... Ja pohyolo
Teil on ikka awesome1 life 3 real.

Omg 13..... Pdsis ma trilluminati

sa pole valgustatud sa ei saa aru

#1097
qjet

    Liige

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:2 467
  • Liitus:19 aug 2007
  • Sugu:mees

Vaata postitustchilloutrelax, 23 juuli 2013 - 13:52, kirjutas:

Salajane inimeste grupp juhib maailma ja annab endast aimu sõnumitega filmides ja muusikavideotes? Ja mingi ammu teada faktid, et inside jobe on kõikjal. Mby ma liiga enesekeskne.... Ja pohyolo
Teil on ikka awesome1 life 3 real.

Omg 13..... Pdsis ma trilluminati

Vaata oma signatuuri. see moodustab kolmnurga ehk kõikvõimast silma.
Sa oled illuminatide tööriist ja tulid siia alateemasse sellise lausega, et meid kõiki eksitada, aga me oleme targemad ja hammustame asjad kohe läbi.

#1098
Doktor G

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 952
  • Liitus:05 mai 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kiili vald
Vedas mul, kui ma 13-aastane olin, küll oli tore illuminaat olla :)

#1099
lumee

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:39
  • Liitus:18 juuli 2013
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Postitas pildi

Muutis lumee, 01 august 2013 - 15:56.


#1100
ohoooi

    Whoa !

  • liige
  • Postitusi:8 593
  • Liitus:08 aug 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tagadi.
http://www.telegram....ud#.UxoLvD-SyYF


telegramm ikka oskab
Dat is weird !





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat