Hüppa postitusele

Change

Pooldad geide soove?


Sellel teemal on 127 vastust

Hääletus: Pooldad geide soove? (363 liiget on hääli andnud)

Pooldad geide soove?

  1. Ei (305 häält [84.02%])

    Häälte protsent: 84.02%

  2. Jah (58 häält [15.98%])

    Häälte protsent: 15.98%

Hääleta Külalised ei saa hääletada

#1
registreeritud

    ¤

  • liige
  • Postitusi:2 762
  • Liitus:10 apr 2008
  • Sugu:ei ütle
Kas pooldate nende soove abielluda või lapsi saada adopteerimise teel.
Geid pange põlema ennast. Ise pooldan 18-25 hot lesbisid, rohkem mitte. :)
Postitas pildi

#2
akvaariumi ivari

    Uustulnuk

  • bannitud
  • Postitusi:33
  • Liitus:17 aug 2008
Mulle tundub, et sa oled päris loll.

Kuidas sa saad pooldada lesbisid kui sa vihkad geisid?

Muutis akvaariumi ivari, 23 august 2008 - 19:15.

mattiasmadis, 15 juuli 2008, 22:43, kirjutas:

Okei. Hiljuti oli selline unenägu, et kõndisin vetsu ning hakkasin pissima. Läbi une tundsin soojust ja märgust ning ärkasin ülesse ja lõpetasin pissimise. Õnneks hästi väike loiguke tuli :D

Vaata postitust



#3
Andree

    Liige

  • liige
  • Postitusi:6 662
  • Liitus:27 mai 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Haapsalu
.... :)
Sa said peksa või?
Või mis sind ajendas midagi sellist tegema?

#4
Monstercockmayhem

    Metslane

  • liige
  • Postitusi:5 682
  • Liitus:08 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn/Kuressaare
Sa oled nii naljakas ja lahe. Teema on tõsine ja oma " kommentaariga " suutsid sa korralikult failida.


// Ma arvan, et geid ja lesbid ei tohiks lapsi adopteerida, nende kasvatus arvatavasti kasvataks ühe gei juurde ( asi peaks olema isiklik otsus, mitte vanemate kasvatus ) .

#5
Andree

    Liige

  • liige
  • Postitusi:6 662
  • Liitus:27 mai 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Haapsalu

Monstercockmayhem, 23 aug 2008, 20:13, kirjutas:

Sa oled nii naljakas ja lahe. Teema on tõsine ja oma " kommentaariga " suutsid sa korralikult failida.
// Ma arvan, et geid ja lesbid ei tohiks lapsi adopteerida, nende kasvatus arvatavasti kasvataks ühe gei juurde ( asi peaks olema isiklik otsus, mitte vanemate kasvatus ) .

Vaata postitust



No on olemas juba homoseksuaalsuse teema .. teeme äkki veel 10 tükki siis on pilt selge .

#6
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart
Teema algataja jätab mulje nagu ta üritaks varjata oma tegelikku palet. Profiilis märgitud asukoht viitab ka sellele. Ja milliseid geide soove pead sa silmas? Pooldan traditsioonilist perekonda.

Muutis sokC, 23 august 2008 - 22:12.

Postitas pildi


#7
la koskla nostra

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 641
  • Liitus:24 jaan 2006
  • Sugu:ei ütle
Miks puudub "ei huvita" valik?

#8
Nunnu

    Liige

  • liige
  • Postitusi:958
  • Liitus:20 mai 2007
  • Sugu:naine
Et 18-25 hot lesbiansid lapsendagu palju tahavad ja ülejäänud geid ei vääri üldse mingeid õigusi ja pangu põlema üldse ennast? I don't get you...

Muutis Nunnu, 23 august 2008 - 21:24.

lugu on selline, et ma quitin siit foorumist täna (24.02.2009)! ilusat elu teile ja tehke palju lapsi!

#9
Kr1ss

    swag 5000

  • liige
  • Postitusi:4 327
  • Liitus:20 mai 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:TLN

registreeritud, 23 aug 2008, 20:07, kirjutas:

Kas pooldate nende soove abielluda või lapsi saada adopteerimise teel.
Geid pange põlema ennast. Ise pooldan 18-25 hot lesbisid, rohkem mitte. :)

Vaata postitust




sekundeerin . ise pole kunagi suhelnud homoseksuaalse inimesega , naised veel .. aga mehed , käsikäes, lihtsalt rõve vaadata . :D

See on haige kuidas sa võid täiega hoolida tüdrukust aga ta lõpetab ikka selle asshole'iga -.-


#10
sitavikat

    isane

  • liige
  • Postitusi:4 532
  • Liitus:16 dets 2003
  • Sugu:mees
palun upu ära oma failiga. sa ei suuda isegi küsitlust, rääkimata teemast, vormistada.
nii absurdne küsitlus, kus pole isegi korralikke varjante. ei vaevu vastamagi. oleks sul mingidki asjalikud argumendid välja toodud oma nulltolerantsi selgitamiseks, aga ei. jätad sellise tüüpilise väikse tiineka mulje, kes on veidi vanemate (eeldatavasti) primitiivsete inimeste juttu pealt kuulanud ja nüüd korrutad seda nagu katkine kramafon. vaevalt sa sel teemal üldse objektiivselt kunagi mõelnudki oled. ma ütleks, et oled lihtsalt üks õnnetu kapihomo.
upu ära oma failiga :)

su profiil läheb ka igatepidi kokku sinu jutust peegelduva isiksusega, unfunny *agget

Muutis sitavikatike, 23 august 2008 - 21:52.


#11
Visa Hing ehk Neoneti King

    Liige

  • liige
  • Postitusi:11 019
  • Liitus:15 märts 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võru
jeah teema algataja võiks natuke tasemini võtta.
Pmst mul savi, las nad on kui tahavad.. Nii geid kui lesbid siis aga see kui nad last adopteerima hakkavad.. Sealt läheb piir juba. Sest ükski kuradi laps ( ma arvan ) ei tahaks, et ta vanemad on kas siis 2 meest või 2 naist. Räigelt mõnitakse igalpool jne.. Et jah..

#12
cyo

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:154
  • Liitus:03 juuni 2008
Abielu vastu pole midagi, kuid lapsendamist ei poolda.
Altho kui ühe asja lubame siis on lihtsalt aja küsimus, mil lapsendamist ka tahetakse.
sig suur

#13
Martiinike

    Liige

  • liige
  • Postitusi:318
  • Liitus:22 veebr 2005
  • Sugu:mees
Teema pealkiri on suht mööda igatahes. Homoseksuaalsuse teema on ka eraldi olemas, võiks veidi ringi vaadata ja sinu postistust lugedes jääb mulje, et sa ei oskakski sellisel teemal tõsiselt vestelda. Igatahes, kui 25'e aastased lesbid lapsendavad kellegi, siis sinu kohaselt peaks nad aasta pärast lapsest loobuma? No tõsiselt, mine mõtle elu üle järgi kuskil. Teemasse süvenedes siis, ma püüan neid mõista, aga ei tule eriti välja see. Muidugi, kui nad üksteist armastavad ja tahavad ülejäänud elu koos veeta ja nad tahavad selle ametlikuks teha, võiks neil see võimalus olla. Adopteerimise vastu olen ma küll, ei usu, et sellel lapsel saaks olema rahulik elu või tavamõistes normaalne elu, kuna puudub kindel isa- või emaroll. Pluss siis veel see, et teised lapsed võivad geide lapsi mõnitama ja solvama hakata, sest selline see ühiskond ju on, et vähemusi ei sallita eriti. :)

Muutis Martiini Pk, 23 august 2008 - 22:42.

User posted image. Postitas pildi

#14
Wolli

    The All-Seeing Eye

  • auliige
  • Postitusi:12 510
  • Liitus:30 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu Viljandi Tallinn

registreeritud, 23 aug 2008, 21:07, kirjutas:

Kas pooldate nende soove abielluda või lapsi saada adopteerimise teel.
Geid pange põlema ennast. Ise pooldan 18-25 hot lesbisid, rohkem mitte. :)

Vaata postitust




Mina näen siin teemas juba praegu kahte erinevat polli, ma ei saa aru miks sa nad ühe alla tõid... Eks ma siis vastan siia: Jah, ma pooldan seda, et nad oma kooselu saaksid registreerida, kui nad teineteist armastavad ja koos elavad, ning nad tahavad seda registreerida.... Ei, ma hetkel ei poolda omasooihalejatele adopteerimisõiguse määramist (veel). Võtku kõigepealt üks asi arutamisele, siis teine...

#15
Kaido

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 642
  • Liitus:04 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Valgamaa/Tartumaa

sitavikatike, 23 aug 2008, 22:49, kirjutas:

palun upu ära oma failiga. sa ei suuda isegi küsitlust, rääkimata teemast, vormistada.
nii absurdne küsitlus, kus pole isegi korralikke varjante. ei vaevu vastamagi. oleks sul mingidki asjalikud argumendid välja toodud oma nulltolerantsi selgitamiseks, aga ei. jätad sellise tüüpilise väikse tiineka mulje, kes on veidi vanemate (eeldatavasti) primitiivsete inimeste juttu pealt kuulanud ja nüüd korrutad seda nagu katkine kramafon. vaevalt sa sel teemal üldse objektiivselt kunagi mõelnudki oled. ma ütleks, et oled lihtsalt üks õnnetu kapihomo.
upu ära oma failiga :)

su profiil läheb ka igatepidi kokku sinu jutust peegelduva isiksusega, unfunny *agget

Vaata postitust



Hmm kust otsas ta profiil reedab, et ta homo? Samahästi on su nimes sõna sitt, ma tõlgendan ka siis seda automaatselt, et oled homo, sita sees kündja. Sina võtsid aluseks tema profiili, no ma võtan su postitused, kaitsed homoteemas homosid jne, tõlgendan seda nii, et sa homo.

Muidu küsitlus on nadi jah, kuid kui lisada juurde vastuseid, muuta temaatikat, saaks hea arutlusteema, mille üle kakelda. Ise vastasin loogiliselt, et EI.

#16
UNKLE

    stay frosty

  • liige
  • Postitusi:3 422
  • Liitus:01 apr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Adopteerimise värki ma ei poolda , lastest hakkaks kahju lihtsalt, neid mõnitataks väga julmalt, kui teada saadaks. Abielluda võivad kui tahavad, aga lastest hoidke eemale for real. Endale muidu ei meeldi sellised tüübid. Olgem reaalsed
Postitas pildi

#17
Sann.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 397
  • Liitus:15 juuni 2007

registreeritud, 23 aug 2008, 20:07, kirjutas:

Kas pooldate nende soove abielluda või lapsi saada adopteerimise teel.
Geid pange põlema ennast. Ise pooldan 18-25 hot lesbisid, rohkem mitte. :D

Vaata postitust



Lesbid on samasugused jobud nagu p*ded,lihtsalt sulle meeldib seda rohkem vaadata.Aga muidu nad kuuluvad ühte unnikusse P*dedega..
Ei tohiks kumbki lapsi lapsendaja,aga minupärast abiellugu :)
Viruses, Intruders, Spyware, Trojans and Adware

#18
sitavikat

    isane

  • liige
  • Postitusi:4 532
  • Liitus:16 dets 2003
  • Sugu:mees

Ralli2ss, 24 aug 2008, 00:48, kirjutas:

Hmm kust otsas ta profiil reedab, et ta homo? Samahästi on su nimes sõna sitt, ma tõlgendan ka siis seda automaatselt, et oled homo, sita sees kündja. Sina võtsid aluseks tema profiili, no ma võtan su postitused, kaitsed homoteemas homosid jne, tõlgendan seda nii, et sa homo.

Muidu küsitlus on nadi jah, kuid kui lisada juurde vastuseid, muuta temaatikat, saaks hea arutlusteema, mille üle kakelda. Ise vastasin loogiliselt, et EI.

Vaata postitust



selle reaga ma ei viidanud tema kapihomondusele, vaid, et ta on lihtsalt üks tolgus oma ebanaljakate naljadega, mis viitavad selgelt katsele olla 'lahe'.

#19
Margunn

    Töötukassa maksab

  • liige
  • Postitusi:5 024
  • Liitus:02 juuli 2005
  • Sugu:mees

August, 24 aug 2008, 08:26, kirjutas:

Pooldan mõlemat, nii abiellumist kui adopteerimisõigust. Sama sugu vanemad ei mõju lapse arengule negatiivselt, ka ei suurene nende vanemate seas elades võimalus ise omasooihalejaks saada. Vastupidist väita on peaaegu, et võimatu, sest minu väited on ka faktidena tõestatud.

Vaata postitust




Mõjub ikka negatiiveselt. Laps kasvab suuremaks, läheb kooli ja seal satub naerualuseks.

Igatahes, tehku mis tahavad aga adoptreerimisõigust neile küll ei annaks.
Numa numa

#20
Wolli

    The All-Seeing Eye

  • auliige
  • Postitusi:12 510
  • Liitus:30 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu Viljandi Tallinn
Satub naerualuseks ainult homofoobses keskkonnas.

Võta või kasvõi abiellumine...Riikides kus see lubatud on, ei naera ju keegi äsja abiellunud omasooihalejate üle ja ei tee neid maha... Sealne rahvas on asja omaks võtnud, ning leppinud faktiga, et inimesi on erinevaid. Siin, Eestis, muidugi ei tohi teistest erineda, kohe oled tähelepanu keskpunktis ja väärid maha tegemist...

See on umbes nagu Kerli Kõivu räägitud nali: Põrgus on kaks katelt täis inimesi. Ühes katlas on juudid, teises eestlased. Mõlemast katlast proovib üks neist välja saada... Katlas kus olid juudid, aitavad teised seda ühte üle ääre. Eestlastega täidetud katlas tõmbavad kõik seda põgeneda proovijat enda sekka tagasi, et ta kuskile ei pääseks...





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat