Hüppa postitusele

Change

Pooldad geide soove?


Sellel teemal on 127 vastust

Hääletus: Pooldad geide soove? (363 liiget on hääli andnud)

Pooldad geide soove?

  1. Ei (305 häält [84.02%])

    Häälte protsent: 84.02%

  2. Jah (58 häält [15.98%])

    Häälte protsent: 15.98%

Hääleta Külalised ei saa hääletada

#21
Meelis

    ¤ ¤ ¤ ¤ ¤ ¤

  • liige
  • Postitusi:7 459
  • Liitus:07 dets 2005
  • Sugu:mees

registreeritud, 23 aug 2008, 20:07, kirjutas:

Kas pooldate nende soove abielluda või lapsi saada adopteerimise teel.
Geid pange põlema ennast. Ise pooldan 18-25 hot lesbisid, rohkem mitte. :ninja:

Vaata postitust




Sulle teadmiseks, et gei on omasooihar. Lesbid on ka geid.

#22
metsavaras

    Teravaim kriit pliiatsis

  • REPTIIL
  • Postitusi:22 022
  • Liitus:20 veebr 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Abielu on siiski selleks, et mees ja naine koos oleks ning lapsed tuleks loomulik moel, mitte kaks ühesoolist, kes lastekodust lapsi võtaks.

-soovid oma reklaami siia?-


#23
Geomees

    Valmis kui teie olete, seersant Pempri.

  • liige
  • Postitusi:964
  • Liitus:05 nov 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

August, 24 aug 2008, 21:30, kirjutas:

Aga see pole enam vanemate süü.

Vaata postitust



On küll! Nende pärast mõnitataksegi ju.

#24
L4hma

    Freelancer

  • liige
  • Postitusi:10 374
  • Liitus:14 märts 2004
  • Sugu:ei ütle

Geomees, 24 aug 2008, 21:36, kirjutas:

On küll! Nende pärast mõnitataksegi ju.

Vaata postitust




Mõnitatakse selle pärast, et ülejäänud kamp ( täpsemalt need, kes norivad) on madalalaubalised.

#25
normik

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 414
  • Liitus:07 nov 2004
  • Sugu:mees

Wolli, 24 aug 2008, 10:51, kirjutas:

See on umbes nagu Kerli Kõivu räägitud nali: Põrgus on kaks katelt täis inimesi. Ühes katlas on juudid, teises eestlased. Mõlemast katlast proovib üks neist välja saada... Katlas kus olid juudid, aitavad teised seda ühte üle ääre. Eestlastega täidetud katlas tõmbavad kõik seda põgeneda proovijat enda sekka tagasi, et ta kuskile ei pääseks...

Vaata postitust



See on päris loll nali ja sellel ei ole mingit alust, igas rahvas on omad mustad lambad
Ma ei tea mis inimestega sina suhtled aga mina selliseid ei tea.

OT: Ei poolda, kui asi oleks minu teha ei saaks nad luba avalikus kohas käest kinni hoidmisekski
Olgu ratsu hea või halb, kannustad, siis nelja ajad.
Olgu naine hea või halb, ikka vemmalt vajab.

#26
Sann.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 397
  • Liitus:15 juuni 2007

August, 24 aug 2008, 08:26, kirjutas:

Pooldan mõlemat, nii abiellumist kui adopteerimisõigust. Sama sugu vanemad ei mõju lapse arengule negatiivselt, ka ei suurene nende vanemate seas elades võimalus ise omasooihalejaks saada. Vastupidist väita on peaaegu, et võimatu, sest minu väited on ka faktidena tõestatud.

Vaata postitust



Sul oleks tore olla kui sul isa nimi on Margus ja ema nimi Meelis
Käid koolis.Õpetja küsib Isa töökohta,siis sa küsid vastu millist sa mõtled?
Mina ei tahaks kui mu vanemad oleksid mees ja mees..
Kui sulle meeldib,siis ma sind normaalseks ei peaks..
Viruses, Intruders, Spyware, Trojans and Adware

#27
akvaariumi ivari

    Uustulnuk

  • bannitud
  • Postitusi:33
  • Liitus:17 aug 2008
Kuulsin huvitavat kõlakat, et Max on ennast avastanud.. ja tulnud kapist välja. Aga see ei muuda midagi, sa oled ikka mu sõber edasi. Koos Mardiga soovivad nad ka lapsendada endale ühe kena poisslapse. Õnne noortele!

Muutis akvaariumi ivari, 24 august 2008 - 23:37.

mattiasmadis, 15 juuli 2008, 22:43, kirjutas:

Okei. Hiljuti oli selline unenägu, et kõndisin vetsu ning hakkasin pissima. Läbi une tundsin soojust ja märgust ning ärkasin ülesse ja lõpetasin pissimise. Õnneks hästi väike loiguke tuli :D

Vaata postitust



#28
L4hma

    Freelancer

  • liige
  • Postitusi:10 374
  • Liitus:14 märts 2004
  • Sugu:ei ütle

Sann., 25 aug 2008, 00:27, kirjutas:

Sul oleks tore olla kui sul isa nimi on Margus ja ema nimi Meelis
Käid koolis.Õpetja küsib Isa töökohta,siis sa küsid vastu millist sa mõtled?
Mina ei tahaks kui mu vanemad oleksid mees ja mees..
Kui sulle meeldib,siis ma sind normaalseks ei peaks..

Vaata postitust



Ega ema nimi siis ju Meelis pole?
Kusjuures see, et õpetaja töökohti küsib on ka haige.
Mis siis kui su isa on sitaviskaja kuskil talus või näiteks hauakaevaja? Sa vastaks hea meelega?

- ma muidugi eeldasin, et sa oled selline kitsarinnaline tüüp.. No postidest järeldades.

Muutis L4hma, 24 august 2008 - 23:39.


#29
registreeritud

    ¤

  • liige
  • Postitusi:2 762
  • Liitus:10 apr 2008
  • Sugu:ei ütle

L4hma, 25 aug 2008, 00:38, kirjutas:

Ega ema nimi siis ju Meelis pole?
Kusjuures see, et õpetaja töökohti küsib on ka haige.
Mis siis kui su isa on sitaviskaja kuskil talus või näiteks  hauakaevaja? Sa vastaks hea meelega?

- ma muidugi eeldasin, et sa oled selline kitsarinnaline tüüp.. No postidest järeldades.

Vaata postitust



veel hullem on kui ta küsib, palju su vanemad palka saavad, ja koosta oma pere eelarve.(algklassides on hea väikseid ära kasutada).
Postitas pildi

#30
Scoop

    Liige

  • liige
  • Postitusi:180
  • Liitus:12 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Ma leian, et las abielluvad, kui nad seda soovivad. Mis lastesse puutub, siis kindel ei. Õpetaja käseb isa kooli kutsuda ja mida laps peaks tegema? Küsima "Kumb neist?"





Offtopic: Pole aru saanud veel, miks mehed lesbisid eelistavad geidele. Minu arvates võiks kõik mehed peale minu geid olla. See tähendaks umbes 3,3 miljardit vaba naist, valikuvõimalus on suur.
Üks Scoop jõuab rohkem küsida kui 10 398 registreerunud kasutajat vastata.

#31
nOpSu

    c(:

  • liige
  • Postitusi:634
  • Liitus:01 juuli 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Issand.
"Pooldan lesbisi" :D
Ju saan warni nüüd, aga teema algataja on tõsise puudega, täielik tropp.
Vastasin "jah"
Why not? Mis vahet seal on? Las teevad mis tahavad. Kitsarinnalised ego maniakid ajavad südame lihtsalt pahaks.
Ja selle palga teema pealt nii palju, gei paarid saavad keskmiselt ROHKEM palka :D
Nii, et tõsiselt. Fuck off :D

Edit
Miks satuvad gei paaride lapsed naerualuseks? Sellepärast, et teema algataja sugused IDIOODID naeravad. Muud ei midagi. Väga haige lugeda milline suhtumine siin mõnel vennal on.

Muutis nOpSu, 29 november 2008 - 15:28.

A computer once beat me at chess, but the computer was not so good at kick-boxing.

#32
DEAD BANG!

    granaat

  • liige
  • Postitusi:6 929
  • Liitus:27 veebr 2008
  • Sugu:mees
Ei poolda, sest ma vihkan geisi ja minuarust peaksid kõik geid elektritoolile vms minema. kamp idioote

Posted Image


#33
Saatan

    legendary rebel

  • liige
  • Postitusi:2 097
  • Liitus:31 juuli 2008
  • Sugu:mees

nOpSu, 29 nov 2008, 15:26, kirjutas:

Issand.
"Pooldan lesbisi"  :D
Ju saan warni nüüd, aga teema algataja on tõsise puudega, täielik tropp.
Vastasin "jah"
Why not? Mis vahet seal on? Las teevad mis tahavad. Kitsarinnalised ego maniakid ajavad südame lihtsalt pahaks.
Ja selle palga teema pealt nii palju, gei paarid saavad keskmiselt ROHKEM palka  :D
Nii, et tõsiselt. Fuck off :D

Edit
Miks satuvad gei paaride lapsed naerualuseks? Sellepärast, et teema algataja sugused IDIOODID naeravad. Muud ei midagi. Väga haige lugeda milline suhtumine siin mõnel vennal on.

Vaata postitust



Sa oled küll mingi alaarenenud. Kui nüüd see tänapäeva möla välja jätta, äkki hakkad laiemalt mõtlema? Kuidas siis lapsed sünnivad ning kas on õige astuda vastu loodusseadustele. Mees ja naine on loodud olema täiesti erinevad ning koos nad moodustavad terviku looduse poolest. Kuid pole ju õige, kui mehed meestega ja naised naistega on. Ning nad tahavad veel lapsi saada! Issand, mul on lastest kahju. Pole vaja hakata siin sellepärast nende õigusi kaitsma, et moes on osade arust kui samasoolised isikud koos on. Geiks olemine on nagu mingi defekt ja see on psüühiline. See ei ole normaalne.Päris elektritooli nad ei vaja, aga neil on vaja ravi või psühholoogi. See on nagu sündroom. Ega sa ka ju ei maga oma emaga. Kui aga geide vaateaspektist vaadata, siis võiks ju varsti isad tütardega sugu teha ja emad poegadega. Kas see on normaalne ? Ei ole ju! Kui aga geid on normaalsed, siis selle pühimõtte järgi peaks ju Oidipuse sündroom ka täiesti normaalne olema.

Muutis Saatan, 29 november 2008 - 15:44.


#34
E-THUG

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 201
  • Liitus:04 juuli 2008
  • Sugu:mees
ei, samuti on registreeritu loogika väga mööda kuna kui ütled, et geid pange põlema ennast ütled seda samuti " 18-25 aastastele lesbidele ". üldjuhul ei poolda kuna abielu on püha mitte mingi 2e omasooihardaja soov end siduda, samuti lastele on see samuti väga tihti kahjulik kuna inimesed on nii võrd kitsarinnalised, et naeravad pigem selliste laste üle.

Audi, 7 dets 2009, 21:23, kirjutas:

Ma kasutan Sensodyne Whitening pastat. Teeb ilusti valgeks, pole vajadust mingi keemia jaoks.

Vaata postitust



#35
Valdo

    a

  • liige
  • Postitusi:2 086
  • Liitus:24 märts 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Otepää/Tartu
Geide vastu pole mul midagi. Vihkan hoopis neid ignorantseid idioote, kes ei suuda mõista, et olemas on ka neist veidi teistsuguseid inimesi. :D
Postitas pildi

#36
Vahur

    Liige

  • liige
  • Postitusi:229
  • Liitus:29 dets 2007
  • Sugu:mees
Hakkab pihta. Jube hakkab kohe siin suure osa postitajate teksti lugedes.
https://www.neonet.e...ic=50195&st=700 Kõik, kes soovivad nüüd oma homoseksualismi vastaseid postitusi siia teha, võiks ennem selle teema läbi lugeda, analüüsida oma seisukohti ja alles peale seda tulla siia oma argumente esitama. Need "peded ahju ning lesbid ruulivad" mõttemaailmaga inimesed võiksid üldse postitamata jätta.
Ise pooldan nende soove. Miks nad ei peaks saama siis võrdsete õigustega elada teistega?

Muutis Vahur, 29 november 2008 - 15:56.


#37
Laheee

    Vanemliige

  • bannitud
  • Postitusi:1 990
  • Liitus:26 mai 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Põltsamaa
lesbid ok :D
kui mehed kabistavad ei :D
igaljuhul vastasin EI
mees peaks ikka naist trukkima!
Postitas pildi.

#38
E-THUG

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 201
  • Liitus:04 juuli 2008
  • Sugu:mees

S@X, 29 nov 2008, 15:52, kirjutas:

lesbid ok :D
kui mehed kabistavad ei :D
igaljuhul vastasin EI
mees peaks ikka naist trukkima!

Vaata postitust



Lesbid on samuti geid ehk homoseksuaalid ehk omasooihardajad, sinusuguste argumendid on täiesti tühjad ja kokkuvõttes mõttetud, sellised postid nagu eeltoodud võiks tõesti ära hoida.

Audi, 7 dets 2009, 21:23, kirjutas:

Ma kasutan Sensodyne Whitening pastat. Teeb ilusti valgeks, pole vajadust mingi keemia jaoks.

Vaata postitust



#39
Erno

    IT

  • liige
  • Postitusi:1 943
  • Liitus:15 juuli 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Haapsalu
Lesbid ei ole okei. Nad ei taha siis mehi ehk meid. Mis ajast see OKEI on? Võibolla S@xile on okei, kuna saab piiskopi peksta nende peale.
Postitas pildi

#40
Saatan

    legendary rebel

  • liige
  • Postitusi:2 097
  • Liitus:31 juuli 2008
  • Sugu:mees
Nojah, kui Geid on normaalsed, siis on oma tütardega ja poegadega ka keppimine normaalne. Ning need kes ütlevad, et naised on normaalsed geid, mehed mitte on liiga palju filme vaadanud. Tõesti oleks loll arvata, et lesbid on seksikad naised, kes omavahel hõõruvad. Lesbid on tavalised paksud ja koledad naised. Minu meelest üpriski rõvedad.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat