Hüppa postitusele

Change

Pooldad geide soove?


Sellel teemal on 127 vastust

Hääletus: Pooldad geide soove? (363 liiget on hääli andnud)

Pooldad geide soove?

  1. Ei (305 häält [84.02%])

    Häälte protsent: 84.02%

  2. Jah (58 häält [15.98%])

    Häälte protsent: 15.98%

Hääleta Külalised ei saa hääletada

#121
muhemees

    Vana Hea

  • liige
  • Postitusi:6 434
  • Liitus:07 juuli 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Nabubna

Saatan, 25 veebr 2010, 21:25, kirjutas:

Te võite ju siin mänigida tolerantseid inimesi stiilis, "minu meelest küll on normaalne kahe mehega kasvada, kes igapäev taha panevad üksteisele", aga kui peaksite ise nii elama, ma arvan et pooled vähemalt, kes sellist varianti pooldaksid hüppaksid alt ära.

Vaata postitust



...
esiteks ega nad kusagil hommikusöögilauas või keset esikut ei 'pane üksteisele taha' ning teiseks, miks peaks mina või keegi teine siit lambist kuskile homoperesse sattuma? :) jutt käib siiski imikute või väikeste laste, kellel pole vanemaid, lapsendamisest. nad pole ju kunagi perekonnas olnud ja seega pole neil õrna aimugi, mis on 'normaalne'

Ega's midagi, hea et sedagi.


#122
Hypno

    Liige

  • liige
  • Postitusi:263
  • Liitus:04 juuni 2006
  • Asukoht:Kuressaare

Saatan, 25 veebr 2010, 21:25, kirjutas:

Te võite ju siin mänigida tolerantseid inimesi stiilis, "minu meelest küll on normaalne kahe mehega kasvada, kes igapäev taha panevad üksteisele", aga kui peaksite ise nii elama, ma arvan et pooled vähemalt, kes sellist varianti pooldaksid hüppaksid alt ära.

Vaata postitust


Ka sinu vanemad panevad üksteisele "iga päev taha". Või noh, pigem üks teisele. Ja see on täiesti normaalne elu osa. See kes täpselt mida kuhu auku topib ei mängi ju erilist rolli.

#123
Saatan

    legendary rebel

  • liige
  • Postitusi:2 097
  • Liitus:31 juuli 2008
  • Sugu:mees

Hypno, 26 veebr 2010, 17:25, kirjutas:

Ka sinu vanemad panevad üksteisele "iga päev taha". Või noh, pigem üks teisele. Ja see on täiesti normaalne elu osa. See kes täpselt mida kuhu auku topib ei mängi ju erilist rolli.

Vaata postitust



ära lahmi, sa paned mööda sõbrake.

#124
Jack Herer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:14 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reaalnecity
imo homoks olemine ei tähenda ju ilmtingimata tahapanekut :cry5: või mis arvate?

Normaalne on seljuhul, kui lapsel muud võimalust ei ole.Üldse, kust oskab imik teada, mida/keda nad panevad?

(imo) senikaua, kuni lapsel ise puudub igasugune huvi seksi jms vastu - ei häiri ka teda teadmine oma vanematest.Krt 10a laps ei teagi homo definitsiooni ja teie jutustate justkui selle scenario ette, mis koolis hakkab saama jms.
5bil year's ago our planet materialized from thin air.
Postitas pildi
Postitas pildi

#125
Rummu

    I was blind, but now I see.

  • liige
  • Postitusi:976
  • Liitus:01 nov 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võru
True Life: I Have Gay Parents
http://www.dailymoti...ave-gay-parents

Mitte just kõige parem kvaliteet, aga see siis MTV saade 3 inimesest kellel gei vanemad.

#126
-s2mmy-

    Suicide Bomber

  • liige
  • Postitusi:1 103
  • Liitus:22 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Saaremaa/Pärnu
52 Inimest on kas geid või teavad sõprusringkonnas mõnda.

Niisama ei saa neid ju fännata ja nende eest seista

Jack Herer, 27 veebr 2010, 20:55, kirjutas:

Krt 10a laps ei teagi homo definitsiooni ja teie jutustate justkui selle scenario ette, mis koolis hakkab saama jms.

Vaata postitust




See, et see 10 aastane ei tea mida homo tähendab, ei tähenda, et temast vanemad seda ei teaks.

// Minu elu on piisavalt huvitav ja elamist väärt. Ja see on edasi piisavalt huvitav ja elamisväärne kuni geid ei saa lapsendamislubasid ja asju. Kindlasti lapsendaks nad palju lapsi jne, aga samas tuleks nende laste nooruspõlv üpris raske.

Muutis -s2mmy-, 03 jaanuar 2011 - 21:08.


#127
Jack Herer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:14 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reaalnecity
Kindlasti ei pea see nii olema.
Piisab ainult sellest, et sinu enda elu on huvitav ja elamisväärne, mis ka paneb punkti teistesse inimestesse suhtumise.
5bil year's ago our planet materialized from thin air.
Postitas pildi
Postitas pildi

#128
Raulicious

    "Suck my dick" Ron Jeremy

  • liige
  • Postitusi:3 010
  • Liitus:07 jaan 2008
  • Sugu:mees
Ei tea täiesti pohhui mulle nad ei meeldi ja ***** ******** raisk

Muutis Raulicious, 03 jaanuar 2011 - 21:32.

Postitas pildi





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat