Hüppa postitusele

Change

Pooldad geide soove?


Sellel teemal on 127 vastust

Hääletus: Pooldad geide soove? (363 liiget on hääli andnud)

Pooldad geide soove?

  1. Ei (305 häält [84.02%])

    Häälte protsent: 84.02%

  2. Jah (58 häält [15.98%])

    Häälte protsent: 15.98%

Hääleta Külalised ei saa hääletada

#101
R.

    isane

  • liige
  • Postitusi:1 190
  • Liitus:03 juuli 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
gei, hmmm, niikaua on normaalsed kuni nad üksi on ja niikaua ma pooldan nende soove aga muidu ei, ei saa aru endest, ega nendel mõistusega ikka kõik päris korras vist pole ja siis tulevad veel nõudma midagi :S
aga se ainult minuaruvamus niiet ärge nüüd turja hüpake kohe...

#102
Eliit

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 885
  • Liitus:09 dets 2005
  • Sugu:mees
Geid, ok las nad olla ja ajavad oma rida. Kuid MINUARVATES on see, et nad lapsi tahavad endale juba liig mis liig. Nagu wtf ? Võtku koer või mingi muu koduloom.

#103
R.

    isane

  • liige
  • Postitusi:1 190
  • Liitus:03 juuli 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Eliit, 22 veebr 2010, 22:50, kirjutas:

Geid, ok las nad olla ja ajavad oma rida. Kuid MINUARVATES on see, et nad lapsi tahavad endale juba liig mis liig. Nagu wtf ? Võtku koer või mingi muu koduloom.

Vaata postitust



ongi.
kas te kujutaks ette kui teil oleks kaks isa/ema? see poleks täisväärtuslik perekond...

#104
muhemees

    Vana Hea

  • liige
  • Postitusi:6 434
  • Liitus:07 juuli 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Nabubna

rando123, 22 veebr 2010, 21:52, kirjutas:

ongi.
kas te kujutaks ette kui teil oleks kaks isa/ema? see poleks täisväärtuslik perekond...

Vaata postitust



üksikvanem pole ka täisväärtuslik perekond, what's your point?

Muutis muhemees666, 22 veebruar 2010 - 21:53.

Ega's midagi, hea et sedagi.


#105
Bob Wobble

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 464
  • Liitus:01 aug 2008
  • Sugu:mees

muhemees666, 22 veebr 2010, 21:36, kirjutas:

:D
võiks pisut uurida enne kui igast sitta suust välja hakkate ajama. homoseksuaalsus pole mingisugune uskumus vms, mida saab õpetada lol, see on kindlalt ära määratud ajus

Vaata postitust



ära saa minust valesti aru, mul pole geide vastu vähimatki, aga kui võtta mingi imikueas laps ja see kahe gei poolt üles kasvatada, võib laps kõrvalt nähes nii paljutki matkida ning arvata, et see on õige ja nii nagu peab. aga nii kaua, kui geidest vanemad piisavalt normaalsed on ja lapsele ära seletavad, kuidas asjad käivad, tuleb see ikkagi lapsest endast, mis sugu ta nüüd noolima hakkab. kuid jah, ei saa vist ikkagi vastu vaielda sellele, et geide poolt üles kasvatatud lapsel on palju suurem soodumus geiks n.ö. "hakata"

#106
muhemees

    Vana Hea

  • liige
  • Postitusi:6 434
  • Liitus:07 juuli 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Nabubna

Bob Wobble, 22 veebr 2010, 22:01, kirjutas:

ära saa minust valesti aru, mul pole geide vastu vähimatki, aga kui võtta mingi imikueas laps ja see kahe gei poolt üles kasvatada, võib laps kõrvalt nähes nii paljutki matkida ning arvata, et see on õige ja nii nagu peab. aga nii kaua, kui geidest vanemad piisavalt normaalsed on ja lapsele ära seletavad, kuidas asjad käivad, tuleb see ikkagi lapsest endast, mis sugu ta nüüd noolima hakkab. kuid jah, ei saa vist ikkagi vastu vaielda sellele, et geide poolt üles kasvatatud lapsel on palju suurem soodumus geiks n.ö. "hakata"

Vaata postitust



kaevasin veits homo-teemas ja leidsin ühe artikli:
http://allpsych.com/...osexuality.html

Tsitaat

Swaab found in his post-mortem examination of homosexual males' brains that a portion of the hypothalamus of the brain was structurally different than a heterosexual brain.


see, kui väike laps kasvab üles homo perekonnas, ei mõjuta absoluutselt tema seksuaalset orientatsiooni. ma pakun, et ainuke vahe tavalise perekonnaga on see, et sellest lapsest ei saa kindlasti homofoobi

Ega's midagi, hea et sedagi.


#107
graanul

    Superman

  • liige
  • Postitusi:1 902
  • Liitus:01 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võru
mul suht suva nendest pededest aga see laste teema on jah suht ülepingutatud. kuidas laps ütleb kunagi kui kooli läheb, et minu isa nimi on mati ja minu isa nimi on jaanus. endalgi suht jama olek oleks ja mingi kindel narrimine kohe ju...

sitavikat, 29 juuli 2011, 02:09, kirjutas:

no milleks meile kohtuvõim, kui meil on neonet. siia on kogunenud eranditult pädevad, piiritu silmaringiga, haritud inimesed, kel leidub kõikvõimalikele probleemidele ainuõige vastus.
ülimalt terava meelega 15-aastased suudavad põlve peal, teemat lugemata, hetkega välja tulla, mis karistuse üks või teine kurjategija peaks saama.

Vaata postitust



#108
Bob Wobble

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 464
  • Liitus:01 aug 2008
  • Sugu:mees

graanul, 23 veebr 2010, 14:12, kirjutas:

mul suht suva nendest pededest aga see laste teema on jah suht ülepingutatud. kuidas laps ütleb kunagi kui kooli läheb, et minu isa nimi on mati ja minu isa nimi on jaanus. endalgi suht jama olek oleks ja mingi kindel narrimine kohe ju...

Vaata postitust



Siis peaks nende narriate vanematelt lapsesaamis õigus ära võtta.

#109
elk.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 793
  • Liitus:15 apr 2008
  • Sugu:mees

Bob Wobble, 23 veebr 2010, 14:21, kirjutas:

Siis peaks nende narriate vanematelt lapsesaamis õigus ära võtta.

Vaata postitust



miks peaks nende narrijate vanematelt lapsesaamis õiguse ära võtma? mingi peded ei tohiks kindlasti lapsi võtta.

#110
Kickapoo

    The world is mine so i piss on the sidewalk

  • liige
  • Postitusi:4 069
  • Liitus:10 apr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Lapsel on endal sitt ju olla, kui pole ema-isa.
Mõelge nüüd, kas te tahaksite rohkem, et teil oleks 2 ema/isa või siis 1 ema, 1 isa.
Materiaalselt poleks võibolla vigagi, võivad olla lahked ja muu bs. aga see ei asenda oma ema ja isa, nagu looduse poolt normaalne oleks.

//Narrimine narrimiseks, aga ilma narrimata tunneb laps juba ennast kehvasti, kui ema ja isa pole. Tahaks ju kah normaalset peret.

Muutis Kickapoo, 23 veebruar 2010 - 22:57.


#111
Mihkel.

    Kui kaelani sitaseees oled, ei tasu pead norgu lasta

  • liige
  • Postitusi:4 075
  • Liitus:03 dets 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
lapse tulevikule tuleb eelkõige mõelda.
homodele ja nende õiguste võitlejatele(muhemees666) soovitan võtta kodulooma, näiteks kilpkonn, kass, püüton.

#112
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

Mihkel^, 23 veebr 2010, 23:17, kirjutas:

lapse tulevikule tuleb eelkõige mõelda.
homodele ja nende õiguste võitlejatele(muhemees666) soovitan võtta kodulooma, näiteks kilpkonn, kass, püüton.

Vaata postitust



Sa oled ikka jõhker geenius. Lastekodus on lapsel parem tulevik kui majanduslikult kindlustatud peres?

Milleks Muhemehele kodulooma vaja? Kuidas see teemaga seotud on?

Muutis sokC, 23 veebruar 2010 - 23:19.

Postitas pildi


#113
elk.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 793
  • Liitus:15 apr 2008
  • Sugu:mees

sokC, 23 veebr 2010, 23:19, kirjutas:

Sa oled ikka jõhker geenius. Lastekodus on lapsel parem tulevik kui majanduslikult kindlustatud peres?

Milleks Muhemehele kodulooma vaja? Kuidas see teemaga seotud on?

Vaata postitust



parem kasvada lastekodus kui pedede keskel.

#114
0zz

    Hit Fine Models

  • liige
  • Postitusi:3 524
  • Liitus:10 dets 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu - Kesklinn
irw, kui laps sünnib ühiskonda kus valitseb homo-suhete ees rahulikus ja ükskõiksus siis ta näebki et see on normaalne osa elust. Sellesmõttes et elu on selline milliseks me kambavaimus selle loome.

Life pole alati bitch until you die vaid vahetevahel on ta küll kahevahel a siiski prink sink. :)

Ärge saage valesti aru, mul meeldivad naised hullupööra aga kõik mu kallid homosõbrad ärge kartke sest mul on teie voodielust sügavalt pohhui. :) samas seda on ka heterote suhetest niisiis mainäe põhjust vinguda et diskrimineerin!

Muutis 0zz, 23 veebruar 2010 - 23:48.

Postitas pildi<-POMM

#115
SueBeShe

    Liige

  • liige
  • Postitusi:985
  • Liitus:20 okt 2009
  • Sugu:naine

kummipea1, 23 veebr 2010, 23:27, kirjutas:

parem kasvada lastekodus kui pedede keskel.

Vaata postitust




Nonoh, sina oled lastekodus nii palju elanud ja kõike näinud, et tuled siia puhtsüdamlikult ütlema, et lastekodus on parem kasvada kui kahe vanemaga? Kahe vanemaga, kes suudaksid kindlustada lapsele tuleviku ja oleviku.

Mul pole selle vastu midagi, et geid lapsi tahavad, kui nad suudavad lapse eest hoolitseda ja ei ole mingid vihased paraadilased ja gei õiguste eest võitlejad. Noh, et elu põhimõtteks ei peaks olema enda homoseksuaalsuse rõhutamine.

Narrimisega on lood nii, et kunagi kauges ja kaunis tulevikus ei tohiks seda narrimist nii väga olla, kui praegu selle poole samme astutaks. Praeguses ühiskonnas on äärmiselt harv nähtus, et lapsel on kaks samast soost vanemat, seega arvatakse, et see on ebanormaalne. Sealt tuleb ka laste poolne narrimine. (Nagu siit samast foorumistki näha ei ole ka veidi vanemad inimesed piisavalt targad, et asja objektiivselt vaadelda ja pillutakse hulle ärapanemisfraase.) Ühesõnaga, kui lähitulevikus saaksid geid lapsendada ja/või abielluda, siis kunagi veel hiljem on see juba normaalne.

#116
R.

    isane

  • liige
  • Postitusi:1 190
  • Liitus:03 juuli 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
lastekodu on ka nüüd tõesti halb variant jah, aga, see ei oleks ka normaalne siiski, et sul on 2 ema/isa. ütleme, et koolis/lasteaias või ükskõik kus tuleb mingi üritus või asi ja seal on öeldid, et laps peab osalemiseks kaasa võtma ema ja isa ja sa võtad selle peale 2 isa/ema ütled, et jou mul on geidest vanemad?
ja ka see üksikvanema asi on õige mis muhemees ütles, et täisväärtuslikku perekonda ei saa pakkuda ei üksikvanem ega ka gei vanemad.
tehku mis tahavad aga no ma ei tea, last ma neile arvatavasti ei annaks kui asi oleks minu otsustada aga samas oleneb täiesti sellest gei paarist kes tahab lapsendada...

#117
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

rando123, 23 veebr 2010, 23:52, kirjutas:

lastekodu on ka nüüd tõesti halb variant jah, aga, see ei oleks ka normaalne siiski, et sul on 2 ema/isa. ütleme, et koolis/lasteaias või ükskõik kus tuleb mingi üritus või asi ja seal on öeldid, et laps peab osalemiseks kaasa võtma ema ja isa ja sa võtad selle peale 2 isa/ema ütled, et jou mul on geidest vanemad?
ja ka see üksikvanema asi on õige mis muhemees ütles, et täisväärtuslikku perekonda ei saa pakkuda ei üksikvanem ega ka gei vanemad.
tehku mis tahavad aga no ma ei tea, last ma neile arvatavasti ei annaks kui asi oleks minu otsustada aga samas oleneb täiesti sellest gei paarist kes tahab lapsendada...

Vaata postitust



Ehk siis elu ilma igasuguste vanemateta on etem kui elu kahe samast soost vanemaga?

Postitas pildi


#118
Jack Herer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:14 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reaalnecity
Oleneb soovist.

Abiellumine - miks ka mitte?
Las elavad oma elu ja olgu nad õnnelikud.Mina ees ei seisa.

Lapsendamine - võib ka.

Mina ei näe probleemi, narrimine on kujunenud elementaarseks koolielu osaks mõneti.Alati leidub inimesi, kes kommenteerivad su eluviisi vms.
(imo) on see lapsele alguses tõesti negatiivne, kuid pikemas perspektiivis on see positiivne - elukool.Ta õpib hakkama saama probleemidega juba noorest peast, millega mõni homofoob ei suuda oma järgnevad 10a hakkama saada.

Ja sellist asja " ajou, mul on 2 isa" ei eksisteeri.Mina ntx kll ei näinud põhikoolis 75% klassivendade/õdede vanemaid, miks peaks just konkreetsel juhtumil vastupidi olema.
Kui laps ise on huvitav ja tema isiku vastu tuntakse huvi, ei koti kedagi mitu isa sul on või mitme jalgne koer sul kodus on.

Miks korraldavad nad paraade jms crappi?
Et elada täisväärtuslikku elu, aga tänapäeva ühiskonnas ei ole see võimalik.

Ja ma olen suht kindel, et need Mihklid ja Kummipead pole elusees ühegi homoga kokkupuutunudki ja kui on, siis keskkond või olukord polnud õige.
5bil year's ago our planet materialized from thin air.
Postitas pildi
Postitas pildi

#119
muhemees

    Vana Hea

  • liige
  • Postitusi:6 434
  • Liitus:07 juuli 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Nabubna

Mihkel^, 23 veebr 2010, 23:17, kirjutas:

lapse tulevikule tuleb eelkõige mõelda.
homodele ja nende õiguste võitlejatele(muhemees666) soovitan võtta kodulooma, näiteks kilpkonn, kass, püüton.

Vaata postitust



mul on koer kui sind väga huvitab...

ja no narritakse nagunii kõiki ju lol...vahet pole, kas sul on imelik nimi, imelikud vanemad või oled täiesti tavaline. mingi hüüdnime vms saad 100% külge omale koolis

Ega's midagi, hea et sedagi.


#120
Saatan

    legendary rebel

  • liige
  • Postitusi:2 097
  • Liitus:31 juuli 2008
  • Sugu:mees
Te võite ju siin mänigida tolerantseid inimesi stiilis, "minu meelest küll on normaalne kahe mehega kasvada, kes igapäev taha panevad üksteisele", aga kui peaksite ise nii elama, ma arvan et pooled vähemalt, kes sellist varianti pooldaksid hüppaksid alt ära.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat