Hüppa postitusele

Change

Tehing Internetis - Kellel On Õigus?


Sellel teemal on 71 vastust

#61
Marvolo

    I SEE YOU

  • liige
  • Postitusi:7 512
  • Liitus:30 sept 2010
  • Sugu:mees
Las tüüp müüb ise siis kasutajat edasi ja saab raha tagasi, äkki isegi kasumiga.

#62
Wolli

    The All-Seeing Eye

  • auliige
  • Postitusi:12 510
  • Liitus:30 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu Viljandi Tallinn

Scoop, 14 sept 2008, 21:16, kirjutas:

Sellel ei ole absoluutselt vahet. Olgem ausad, kes viitsiks jamada kasutajaga, mis iga paari nädala tagant locked mitu nädalat, kuna üks või teine tahab oma p2p koodiga tagasi reqida.  ;)

Vaata postitust




Mitu inimest teavad siis su acci agreement numbrit?

Ja sellel on küll vahe... Võin näited ka omast käest tuua...

Lihtsalt ise puhud asja suureks ja segaseks. Alguses tahad ajada illegaalset müügitehingut legaalseks. Siis ütled, et levelite arendamine tegi sulle kahju jms. Eriti veel kui su väidetav acc oli Eesti kasutajate topis - eeldan ma, et skill totaliga... Kuidas saab see kahju teha? Kahtlane värk...

#63
Kaido

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 642
  • Liitus:04 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Valgamaa/Tartumaa

Wolli, 14 sept 2008, 20:55, kirjutas:

Mitu inimest teavad siis su acci agreement numbrit?

Ja sellel on küll vahe... Võin näited ka omast käest tuua...

Lihtsalt ise puhud asja suureks ja segaseks. Alguses tahad ajada illegaalset müügitehingut legaalseks. Siis ütled, et levelite arendamine tegi sulle kahju jms. Eriti veel kui su väidetav acc oli Eesti kasutajate topis - eeldan ma, et skill totaliga... Kuidas saab see kahju teha? Kahtlane värk...

Vaata postitust



Saan aru, et Scoop on olnud natuke närvis ning segaduses kirjutanud mõnda asja, kuid sa võiks parem vaiksemalt olla oma jura ajamisel. Arvad, et mini väike naga annab lihtsalt tagasi ja paari kuu pärast seda tagasi virutama ei hakka? Maailm pole nii hea nagu sa arvad, on olemas minusuguseid madalalaubalisi ning lisaks ka väikseid pädasid kes tegelevad teiste isikute tillist tõmbamisega.
Lisaks tõin Scoobile näiteid juba omast käest, kuna väiksemana ma tegelesin aktiivselt selliste äridega...

#64
Scoop

    Liige

  • liige
  • Postitusi:180
  • Liitus:12 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Wolli, 14 sept 2008, 20:55, kirjutas:

Mitu inimest teavad siis su acci agreement numbrit?

Ja sellel on küll vahe... Võin näited ka omast käest tuua...

Lihtsalt ise puhud asja suureks ja segaseks. Alguses tahad ajada illegaalset müügitehingut legaalseks. Siis ütled, et levelite arendamine tegi sulle kahju jms. Eriti veel kui su väidetav acc oli Eesti kasutajate topis - eeldan ma, et skill totaliga... Kuidas saab see kahju teha? Kahtlane värk...

Vaata postitust




Agreement numbrit tean mina ja tema, see on enam kui küllalt, et iga kuu peaks oma kasutajat tagasi reqqima.

Tehing pole illegaalne. Kaup kauba vastu, kõik on aus ja hea. Levelite arendamisest niipalju, et keegi ei osta friikin 2nd hand usereid. Truvalisus ongi tähtsus number 1 kasutaja ostmisel ja minult ostes oli see enam kui garanteeritud. Nüüd aga ei saa ma midagi garanteerida ja kui uuesti müün ja esimene ostja rotti laseb, siis tuleb kogu sitt minu kaela. Mine ja seleta siis neile, et "Mina ei teainud, see oli see teine".

Muutis Scoop, 14 september 2008 - 20:03.

Üks Scoop jõuab rohkem küsida kui 10 398 registreerunud kasutajat vastata.

#65
Wolli

    The All-Seeing Eye

  • auliige
  • Postitusi:12 510
  • Liitus:30 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu Viljandi Tallinn
Miks peaks tema olema segaduses või närvis, kui ta oma mõistuse järgi tegi kõik õigesti. Pole mõtet muretseda ju?!?

Tehing oli illegaalne mängu enda reegleid järgides... Siin ei ole mõtet isegi mitte vaielda :D

Effective date: 27th February 2008

Game items must only be exchanged for other items/services within the game. Exchanging game items for items or other benefits in other online games, real-life money or other real-life benefits is not allowed.

Kui see reegel ei tähenda seda, et ostu/müügi tehingud on keelatud, siis MIDA see tähendab? :)

//Ja kui nüüd mõelda mis võiks olla üks põhjus miks selline reegel tehtud on... Siis iga loogiliselt mõtlev inimene leiab vastuse selle teema esimesest postitusest...

Kas macromine on ka kuidagi ostu/müügiga seotud? :D

#66
Scoop

    Liige

  • liige
  • Postitusi:180
  • Liitus:12 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Wolli, 14 sept 2008, 21:04, kirjutas:


Tehing oli illegaalne mängu enda reegleid järgides... Siin ei ole mõtet isegi mitte vaielda :)

Effective date: 27th February 2008

Game items must only be exchanged for other items/services within the game. Exchanging game items for items or other benefits in other online games, real-life money or other real-life benefits is not allowed.

Kui see reegel ei tähenda seda, et ostu/müügi tehingud on keelatud, siis MIDA see tähendab? :D

Vaata postitust




See ei ole antud hetkel näitaja. Mängusisesed- ja Eesti Vabariigi seadused ja reeglid on kaks täiesti erinevat asja. Kui Sa rikud neid reegleid, siis võetakse ette mängusisesed meetmed, mitte ei hakata vastavalt EV seadustele vastutusele võtma.
Macrod @ RuneScape ja jääd vahele, EV Poltisei saadab pokri?
Üks Scoop jõuab rohkem küsida kui 10 398 registreerunud kasutajat vastata.

#67
BRC

    Just go with the flow

  • liige
  • Postitusi:14 408
  • Liitus:10 veebr 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Scoop, 14 sept 2008, 21:11, kirjutas:

Macrod @ RuneScape ja jääd vahele, EV Poltisei saadab pokri?

Vaata postitust



Ei ,Varrocki guardid võtavad kinni
<fbcash> has anyone here flashed their xbox before?
<warbucks> no, but I once showed my dick to a nintendo DS

#68
Siim

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 257
  • Liitus:05 mai 2007
  • Sugu:mees
Usu mind, see on lihtsalt selle loll ähvardus, isa andis talle peksa, et ostis rjuunskeip mille ja nüüd teeb kõik, et oma raha tagasi saada... Ma vean kihla, ta ei julgeks politseisse minnagi :) :D
On mindud RSi pärast politseisse ja minnakse edasi, konks on selles, et politseid ei huvita mingi mängu kaudu saadud kahju... kui ka huvitaks, toimub siiski Eestis palju tõsisemaid probleeme, millega tegeleda.

Muutis Siim, 15 september 2008 - 04:40.


#69
Egert^^

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:54
  • Liitus:30 aug 2008
  • Sugu:mees
Isiklikult arvan, et ta ei julge politseile rääkima minna sest nii võib ta kasutajast ilma jääda ja ka rahast ilma jääda :D

#70
cmk

    Liige

  • liige
  • Postitusi:807
  • Liitus:09 apr 2006
  • Sugu:mees
Kõik vaidlevad siin isuga, omal oli sama asi (tüüp elas soomes) ostis mult konto , pani vanaisalt kaardi pätsa, vanaisa sai teada, andis asja menti.
Käisin mendis ära ,andsin oma ütlused ära ja öeldi seepeale , et enam me kohtuma ei pea, kuna süüd omas ikkagi see konto ostja , meil oli kõik ausalt läbi viidud , sammuti kinnitas ,et on kindel,et seda soovib jms.
Ja ma pole ainuke kel selline jama oli , sõbral oli sama tüübiga ,sama probleem , käis ka korra politseis ja vsjo , peale seda blokkis too tüüp mind msnis ära ja kõik.
/Liiga suur signatuur.

#71
ike

    loe seda

  • liige
  • Postitusi:1 409
  • Liitus:18 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Rakvere
Ära maksa talle sittagi raha tagasi, ütle et käigu ta õige perse ja ise ta ju teadis mis riskid selle asja sinult soetamisega võivad kaasneda.

#72
Scoop

    Liige

  • liige
  • Postitusi:180
  • Liitus:12 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Tundub, et see saaga on lõppenud. Peale seda, kui palusin vanemate kontakti ja ütlesin, et mul ei ole kohustust tagasi osta, saatis kirja, et müün millid maha ja näitan emale seda raha. Lubas enam mitte tagasi nõuda.

Hea näide, miks kasutajate müümine on bad thing. :)
Üks Scoop jõuab rohkem küsida kui 10 398 registreerunud kasutajat vastata.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat