Hüppa postitusele

Change

Ülikool & tulevik


Sellel teemal on 4705 vastust

#141
Valdo

    a

  • liige
  • Postitusi:2 086
  • Liitus:24 märts 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Otepää/Tartu

G.B., 28 juuni 2010, 15:51, kirjutas:

28. juuni pidavat algama sinna, kus sisseastumiseksameid ei toimu. Aga kui SAIS'i avaldus minu eksamitulemusi ei taha näidata, kust nad siis välja tulevad?
Seal oli küll näha juba, et mõned pingeread hakkavad hoogu võtma...
Võib-olla süsteem lihtsalt natuke ülekoormatud jälle vms. Päringu sooritamine ka ei töötand. Lõputunnistuse hinded olid olemas, aga eksamitulemusi ütleb, et ei leia.

Vaata postitust



Mul sama probleem. Eks proovin hiljem uuesti.
Postitas pildi

#142
K

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 762
  • Liitus:12 jaan 2005
  • Sugu:mees

G.B., 28 juuni 2010, 15:51, kirjutas:

28. juuni pidavat algama sinna, kus sisseastumiseksameid ei toimu. Aga kui SAIS'i avaldus minu eksamitulemusi ei taha näidata, kust nad siis välja tulevad?
Seal oli küll näha juba, et mõned pingeread hakkavad hoogu võtma...
Võib-olla süsteem lihtsalt natuke ülekoormatud jälle vms. Päringu sooritamine ka ei töötand. Lõputunnistuse hinded olid olemas, aga eksamitulemusi ütleb, et ei leia.

Vaata postitust

Kahtlane. Aga mingitest pingeridadest ei saa juttu olla, kõik saavad sisse, kellel lävend käes.

#143
G.B.

    hold my calls, trippin balls

  • liige
  • Postitusi:8 724
  • Liitus:24 sept 2004
  • Sugu:mees

K, 28 juuni 2010, 17:03, kirjutas:

Kahtlane. Aga mingitest pingeridadest ei saa juttu olla, kõik saavad sisse, kellel lävend käes.

Vaata postitust



Või noh minu poolik inka filli avaldus näitab, et mingi ~85 keskmisega on ka ritta võtnud. Kui jääb kohti üle, siis nendest saavad pingerea järgi paremad ka RE äkki vist või ma ei teagi.

Aga jah, veidike nigel tundub see süsteem olevat praegu.

Mul viskab nüüd näiteks sellise teate ette, kui "Küsin andmeid registritest":

Tsitaat

Lõputunnistuse hinded on edukalt ülekantud
Lõpetatud põhikoolid on edukalt ülekantud
Põhikooli klassid on edukalt ülekantud
Põhikooli lõputunnistuse hinded on edukalt ülekantud
Lõpetatud koolid on edukalt ülekantud
Kõrgkooli õpinguid ei leitud
Riigieksamite salvestamisel esines tõrkeid
Isiku põhiandmeid ei leitud
Isiku sünnikoha andmeid ei leitud


Ja selle pingerea kohta siis (kaks tabelit SAIS'i keskkonnast siis, kuidas asi minu jaoks välja näeb):
Spoiler

I've dated girls uglier than you for breakfast.

#144
K

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 762
  • Liitus:12 jaan 2005
  • Sugu:mees
Sesmõttes küll, et kui kohti peaks üle jääma, siis saavad nad sisse, aga kohti jääb harva üle..

Eesti.ee's näed oma eksameid? Kui nad seal olemas on, siis peaks need ka SAISis kajastuma. Võid ka loomulikult mingi SAISi infotelefoni vms välja kaevata ja muret kurta.

#145
G.B.

    hold my calls, trippin balls

  • liige
  • Postitusi:8 724
  • Liitus:24 sept 2004
  • Sugu:mees

K, 28 juuni 2010, 17:18, kirjutas:

Sesmõttes küll, et kui kohti peaks üle jääma, siis saavad nad sisse, aga kohti jääb harva üle..

Eesti.ee's näed oma eksameid? Kui nad seal olemas on, siis peaks need ka SAISis kajastuma. Võid ka loomulikult mingi SAISi infotelefoni vms välja kaevata ja muret kurta.

Vaata postitust



Eesti.ee's on olemas eksamid jep. Aega on praegu, äkki suudetakse korda teha :(
I've dated girls uglier than you for breakfast.

#146
Kevin

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 445
  • Liitus:02 juuni 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Mul ja sõbral ka sama jama, ehk lihtsalt ülekoormatud.

#147
Timka

    Liige

  • liige
  • Postitusi:546
  • Liitus:22 jaan 2008
  • Asukoht:;)
keskharidust tõendav dokument koos hinnetelehega (originaal ja koopia)
isikutunnistus või pass (originaal ja isikukoodiga lehekülje koopia)

Kas see tähendab,et pean kohapeale minema viima dokumente?

Samuti pole avalduse juures ka eksamite tulemusi,kas neid pole siis nõutud?Eesti.ee on muidu olemas kõik.

Muutis Timka, 28 juuni 2010 - 18:35.

Postitas pildi


You probably think that I am not a nice person... And you are right.
Get big or die trying.

#148
ska

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:81
  • Liitus:28 dets 2007
  • Sugu:ei ütle
Absoluutselt mitte midagi ette heitvalt, aga miks selline tormamine avalduste esitamisega juba esimesel päeval? Aega ju juuli keskpaigani.

#149
Sander

    Mighty as...

  • auliige
  • Postitusi:3 044
  • Liitus:13 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnumaa/Tallinn
Mis te psühholoogia õppimisest TÜ`s arvate?
Bend if you must, but never brake!

#150
jaguline

    Suhteliselt vana liige

  • liige
  • Postitusi:1 229
  • Liitus:02 aug 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Itta-Virrumaa

NoVa*, 27 juuni 2010, 01:44, kirjutas:

Lihtsalt huvi pärast tahaks teada mis kriteeriumid tuleb täita, et töötada mõnes välismaal asuvas Eesti saatkonnas(konkreetse riigikeele oskus va) ning mis positsioonid seal üldse on ?  Endal sihtmärgiks TLÜ.

Vaata postitust





Ega nendesse kohtadesse nüüd lambist tööle ka saa. Minu teada on diplomaatide jaoks Eestis lausa eraldi kool Tallinnas.

Ise igatahes homme akadeemilist testi tegema. Et riigiteaduste RE lävendit kokku saada pean ma vähemalt 58 punkti saama. Täna käisin konsultatsioonil ning sain teada, et üldteadmiste osa jääb välja :) , natuke jama. Samas usun, et 58 punkti jaoks ei pea just hakkama jänest kübarast välja võluma :(

#151
Krahh

    Liige

  • liige
  • Postitusi:577
  • Liitus:15 juuni 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnu
See pidi mingi registri viga olema, et SAIS-is mõningaid andmeid ei näe. Juu tehakse millalgi korda, aga täna pandi tulemused nn''jõuga'' sisse, et avaldust teha saaks

#152
ska

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:81
  • Liitus:28 dets 2007
  • Sugu:ei ütle
Aga kas keegi selle kohta oskab öelda, et kui akadeemilisele testile sai registreeritud, aga nüüd pole võimalik kohale minna, et on siis tarvilik kuhugi teatada või midagi ette võtta? Või on selle 1200 inimese peale neil suhteliselt ükskõik?

Ja kas on üldse mõtet minna proovima, kui ainuke eesmärk põhimõtteliselt 80p.?

Muutis ska, 28 juuni 2010 - 20:32.


#153
G.B.

    hold my calls, trippin balls

  • liige
  • Postitusi:8 724
  • Liitus:24 sept 2004
  • Sugu:mees

Ris7o, 28 juuni 2010, 21:19, kirjutas:

See pidi mingi registri viga olema, et SAIS-is mõningaid andmeid ei näe. Juu tehakse millalgi korda, aga täna pandi tulemused nn''jõuga'' sisse, et avaldust teha saaks

Vaata postitust



Kuidas jõuga sisse saab neid panna :(

Timka, 28 juuni 2010, 19:34, kirjutas:

keskharidust tõendav dokument koos hinnetelehega (originaal ja koopia)
isikutunnistus või pass (originaal ja isikukoodiga lehekülje koopia)

Kas see tähendab,et pean kohapeale minema viima dokumente?

Samuti pole avalduse juures ka eksamite tulemusi,kas neid pole siis nõutud?Eesti.ee on muidu olemas kõik.

Vaata postitust



Eksamitulemused on nüüd ainult e-riigis olemas minu teada, seega neid vaadatakse sealt vast.
Koopiaid alles siis viima ei pea, kui ülejäänd paberid sisse viid?
I've dated girls uglier than you for breakfast.

#154
K

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 762
  • Liitus:12 jaan 2005
  • Sugu:mees
//G.B, sa ei pea üldse mingeid pabereid viima ju. SAIS korda tehakse saad kogu protsessi rõõmsalt netis ära teha.

Sander, 28 juuni 2010, 20:35, kirjutas:

Mis te psühholoogia õppimisest TÜ`s arvate?

Vaata postitust

Tule tule, õpime koos. Lävend on ulme küll, aga kui ~70 punkti kätte saan akadeemilisel, siis on lootust tasuta sisse saada.

ska, 28 juuni 2010, 21:20, kirjutas:

Aga kas keegi selle kohta oskab öelda, et kui akadeemilisele testile sai registreeritud, aga nüüd pole võimalik kohale minna, et on siis tarvilik kuhugi teatada või midagi ette võtta? Või on selle 1200 inimese peale neil suhteliselt ükskõik?
Ja kas on üldse mõtet minna proovima, kui ainuke eesmärk põhimõtteliselt 80p.?

Vaata postitust

Mida nad teeksid, kui sa tulemata jätaks? Veits pohhui ju, kas teatad või mitte. Aga proovida võid ikka.

Muutis K, 28 juuni 2010 - 21:29.


#155
-Taavi-

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 113
  • Liitus:08 apr 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Valga/Tartu

Sander, 28 juuni 2010, 20:35, kirjutas:

Mis te psühholoogia õppimisest TÜ`s arvate?

Vaata postitust



Sugulane on lõpetanud seal.. praegu töötab ja teeb ka doktorit vist. Ütleme nii et kui tahtmist on siis saad igati korraliku hariduse ja töökoha nii välismaal kui Eestis. Tase on täiesti olemas

-andres-, 23 jaan 2007, 17:02, kirjutas:

Enne vettehüpet sai Xeon õpetajalt, nii 60 aastaselt mehelt ühe ilusa ja tugeva perse laksu. Pärast terve päeva säras.

Vaata postitust



#156
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

K, 28 juuni 2010, 22:27, kirjutas:

//G.B, sa ei pea üldse mingeid pabereid viima ju. SAIS korda tehakse saad kogu protsessi rõõmsalt netis ära teha.

Vaata postitust



Vot ei tea. Eelmine aasta mõtlesin pulli pärast läbi SAISI kandideerida TLÜ-sse (kuigi olin oma praeguses ülikoolis juba sees) ning seal oli öeldud, et minu eksamitulemusi netist ei leitud ning et pean oma paberitega ise kohale minema.

Muutis sokC, 29 juuni 2010 - 01:07.

Postitas pildi


#157
Alfonzo

    dawg

  • liige
  • Postitusi:2 741
  • Liitus:05 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Keegi saaks veits abistada ja öelda, kus karuper*es asub SAIS'is seline nupp nagu Küsi andmeid registritest?Kui ma esimest korda SAISi läksin, siis oli see olemas, aga nüüd järgnevatel kordadel enam pole, ent nii TÜ kui SAIS ise soovitavad peale eilseid tõrkeid edukaks andmete edastuseks seda uuesti vajutada.Kus see kuradima nupp on ja miks ma seda ei näe?

//Nvm, my bad.Ma valisin veits vale asja seal.Sain korda, nüüd on avaldused arstis ja geenitehnoloogias olemas.Ootame! :(

Muutis Alfonzo, 29 juuni 2010 - 12:13.

Postitas pildi

#158
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Oodake kuni te ÕISi näete, kes te UTsse sisse saate... kui te arvate et SAIS on idiootne asi, siis õppeinfo süsteem, mida teil väga palju vaja kasutada on, on sellest vallas veel täiesti omaette klass =)
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#159
G.B.

    hold my calls, trippin balls

  • liige
  • Postitusi:8 724
  • Liitus:24 sept 2004
  • Sugu:mees
Jee, täna sai avaldus esitatud. SAIS ütles, et RE kohaks vajalik punktisumma täidetud. Woop woop!
I've dated girls uglier than you for breakfast.

#160
jaguline

    Suhteliselt vana liige

  • liige
  • Postitusi:1 229
  • Liitus:02 aug 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Itta-Virrumaa
Nonii, jõudsin just Õigusteaduskonnast tagasi, kus akadeemiline test mul toimus. Kahjuks viimase inka tekstini ei jõudnud ning mõned üksikud tühjad kohad jäivad veel sisse. Tulemused peaksid selguma 1. juulil. Praegu hoian mõlema käe pöidlaid, et 58 ikka kokku tuleks :)





18 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 18 külalist, 0 anonüümset kasutajat