Hüppa postitusele

Change

Ülikool & tulevik


Sellel teemal on 4706 vastust

#121
Sander

    Mighty as...

  • auliige
  • Postitusi:3 044
  • Liitus:13 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnumaa/Tallinn

the beast, 24 juuni 2010, 14:59, kirjutas:

Mida on vaja, et piloodiks õppida?:)

Mis eksameid oleks vaja teha, mis hinded peaksid olema head/väga head?

Vaata postitust



Mate on kindlasti, aga sul tehakse seal ka psühholoogiline test, mis on lausa 50% osakaaluga.Peale selle peab silmanägemine korras olema.Mul sellel aastal üks vana koolivend proovis.Konkurents oli väga suur, ta sai sisse, aga lennujuhiks, öeldi, et silmad pole piisavalt head piloodi jaoks.
Bend if you must, but never brake!

#122
opz

    Scout

  • liige
  • Postitusi:1 376
  • Liitus:10 aug 2008
  • Sugu:mees
ehk oskab öelda, millal hakkavad tartus lennuakadeemias katsed jms?
http://www.eava.ee/s...tuvotu-ajakava/
sain juba kätte :)

Muutis opz, 25 juuni 2010 - 22:41.

Postitas pildi

#123
Streamer2

    Kaaskodanik

  • auliige
  • Postitusi:5 450
  • Liitus:18 dets 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:UnKnown??!!
Mind hakkas huvitama see lennuakadeemia psühholoogiline test..
Mis seal küsitakse ja värki?
Keegi teab?
Postitas pildi

#124
Alfonzo

    dawg

  • liige
  • Postitusi:2 741
  • Liitus:05 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Tra küll, kui läheks kohe sügisel sõjaväkke, siis saaks ülikoolis järgmine aasta ühe laksuga kõike õppima ilusti hakata.Samas kui mitte minna see sügis ja arsti baka 6 aastat ära õppida ja siis minna sõjaväkke, siis on selline tunne, et äkki ma hakkan asju unustama nagu selle aja sees seal.Umbes et õpin 6 aastat ära ja siis lähen sõjaväkke ja hakkan paratamatult tähtsaid asju unustama.Mis te soovitate?Oleks aind kuidagi võimalus selle õppimisega eemale saada sõjaväest krt.
Postitas pildi

#125
muhemees

    Vana Hea

  • liige
  • Postitusi:6 434
  • Liitus:07 juuli 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Nabubna

HallPea Al, 26 juuni 2010, 13:22, kirjutas:

Tra küll, kui läheks kohe sügisel sõjaväkke, siis saaks ülikoolis järgmine aasta ühe laksuga kõike õppima ilusti hakata.Samas kui mitte minna see sügis ja arsti baka 6 aastat ära õppida ja siis minna sõjaväkke, siis on selline tunne, et äkki ma hakkan asju unustama nagu selle aja sees seal.Umbes et õpin 6 aastat ära ja siis lähen sõjaväkke ja hakkan paratamatult tähtsaid asju unustama.Mis te soovitate?Oleks aind kuidagi võimalus selle õppimisega eemale saada sõjaväest krt.

Vaata postitust



no 6 aastaga võib paljugi muutuda...äkki siis ei ole enam ajateenistust (inb4 raux ja kompanii) või midagi + sul on seal sitaks palju vaba aega nagunii, et kirjandust lugeda ja asju meelde tuletada

Muutis muhemees, 26 juuni 2010 - 12:40.

Ega's midagi, hea et sedagi.


#126
Huu?

    ufo

  • liige
  • Postitusi:943
  • Liitus:22 juuli 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Taebla
kui sa viimase variandiga nii ebakindel oled, tundub, et kasulikum oleks ju sinu esitatud esimene variant ehk käia algul sõjaväes ära.

#127
Raha

    Liige

  • liige
  • Postitusi:186
  • Liitus:25 aug 2006
  • Sugu:mees

Kevin, 7 jaan 2009, 08:30, kirjutas:

mis on vahet informaatikal ja infotehnoloogial?
kumba tasuvam õppida oleks?

Vaata postitust




+1

#128
real*

    LELE

  • liige
  • Postitusi:2 305
  • Liitus:27 apr 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinna lähedal
Mida keegi teabTallinna tehnikakõrgkoolist, erialaks hoonete ehitus?

Ja siis ehta kõrgkool. Toitlustusteenuste korralduse eriala. Seal tuleb sellised testid teha:
Kandideerimisel arvestatakse järgmisi tulemusi:

- Üldteadmiste test

- Inglise keele tasemetest

- Vestlus

Mida küsitakse vms? :)
Inka test suuline või mjõuke ?

Muutis real*, 26 juuni 2010 - 16:03.

Postitas pildi

#129
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

HallPea Al, 26 juuni 2010, 13:22, kirjutas:

Tra küll, kui läheks kohe sügisel sõjaväkke, siis saaks ülikoolis järgmine aasta ühe laksuga kõike õppima ilusti hakata.Samas kui mitte minna see sügis ja arsti baka 6 aastat ära õppida ja siis minna sõjaväkke, siis on selline tunne, et äkki ma hakkan asju unustama nagu selle aja sees seal.Umbes et õpin 6 aastat ära ja siis lähen sõjaväkke ja hakkan paratamatult tähtsaid asju unustama.Mis te soovitate?Oleks aind kuidagi võimalus selle õppimisega eemale saada sõjaväest krt.

Vaata postitust



Kõik meessoost arsti-õppurid keda mina tean, on enne bakat ära käinud sõjaväes. Terveks bakaks sa nii kui nii pikendust ei saa minu teada, 3 aastat peaks olema maksimum mis pikendatakse õppimise pärast.
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#130
G.B.

    hold my calls, trippin balls

  • liige
  • Postitusi:8 724
  • Liitus:24 sept 2004
  • Sugu:mees
Kas TÜ's on ka mingi kindel arv RE kohti või kui oled lävendi ületanud, oled kindlalt RE kohal?
I've dated girls uglier than you for breakfast.

#131
K

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 762
  • Liitus:12 jaan 2005
  • Sugu:mees

G.B., 26 juuni 2010, 23:11, kirjutas:

Kas TÜ's on ka mingi kindel arv RE kohti või kui oled lävendi ületanud, oled kindlalt RE kohal?

Vaata postitust



Jep, oled sees kindlalt. Pingerea värk on ainult arstis, aga seal pole lävendit...

Muutis K, 26 juuni 2010 - 22:16.


#132
Mq

    Liige

  • liige
  • Postitusi:450
  • Liitus:06 juuli 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Eesti

XchopperX, 26 juuni 2010, 22:14, kirjutas:

Kõik meessoost arsti-õppurid keda mina tean, on enne bakat ära käinud sõjaväes. Terveks bakaks sa nii kui nii pikendust ei saa minu teada, 3 aastat peaks olema maksimum mis pikendatakse õppimise pärast.

Vaata postitust



Jah, kui tahad üle 3 aasta pikendust, siis pead hakkama endal vigu diagnoosima.
"Mitte midagi pole olemas, ja kui olekski, poleks see tunnetatav; ja kui see olekski tunnetatav, poleks tunnetatu väljendatav" - Gorgias

#133
Arxs

    Been there, done that

  • liige
  • Postitusi:5 899
  • Liitus:23 sept 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kodus Kodumaal
Mina soovitaks lükata sõjaväge niikaua edasi kui võimalik, sest nagunii ma proovin igal võimalikul moel seda vältida. Sorry, sõjavägi minust meest ei tee ja oma aastat ma sinna raiskama ei lähe.


Tulevikus tahaks Tallinna Ülikooli või muusse samalaadsesse, aga humanitaarklass seab piiranguid.
Postitas pildi
01:25:13 +Palm: munnid olete we
01:25:15 Arxs: Pikemat aega juba :D

#134
martse

    Liige

  • liige
  • Postitusi:334
  • Liitus:16 dets 2003
  • Sugu:mees

Raha, 26 juuni 2010, 16:55, kirjutas:

Kevin, 7 jaan  2009, 08:30, kirjutas:

mis on vahet informaatikal ja infotehnoloogial?
kumba tasuvam õppida oleks?

Vaata postitust



+1

Vaata postitust



Infotehnoloogia peaks olema praktilisema suunitlusega. Ilmselt soovitatav kui sind huvitab tarkvara arendamine, võrkude ja süsteemide administreerimine jne. Ühesõnaga tehnoloogia rakendamine reaalses elus.

Informaatika keskendub rohkem arvutiteaduse teoreetilisele osale. Saad õppida algoritmide ja graafide rakendamist, matemaatilist loogikat, tehisintellekti, programmeerimiskeelte aluseid jms. Matemaatikat on samuti rohkem ja see on raskem.

Minu meelest on siin väga hästi nende vahet selgitatud:
Informaatika
Infotehnoloogia

#135
Alfonzo

    dawg

  • liige
  • Postitusi:2 741
  • Liitus:05 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
No, elab üle.Mul paari klassivennaga sai kokku räägitud, et ma siiski sellest sügisest lähen TÜsse õppima ja võtame korteri 4peale.Kui see sõjavägi mind nii väga tahab, siis eks ma käin seal ära ja saab hakkama küll.Igatahes arsti jaoks tuli mul lävend kokku 87,2 ja ma loodan, et see on piisav tasuta sisse saamiseks.
Postitas pildi

#136
NoVa*

    Vähem kunsti, rohkem sisu.

  • liige
  • Postitusi:3 258
  • Liitus:30 nov 2004
  • Sugu:mees
Lihtsalt huvi pärast tahaks teada mis kriteeriumid tuleb täita, et töötada mõnes välismaal asuvas Eesti saatkonnas(konkreetse riigikeele oskus va) ning mis positsioonid seal üldse on ? Endal sihtmärgiks TLÜ.

Muutis NoVa*, 27 juuni 2010 - 22:45.

Postitas pildi

#137
-Cell-

    Emptiness is Loneliness

  • liige
  • Postitusi:1 551
  • Liitus:16 nov 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnuˇˇ/Tartu^^

NoVa*, 27 juuni 2010, 01:44, kirjutas:

Lihtsalt huvi pärast tahaks teada mis kriteeriumid tuleb täita, et töötada mõnes välismaal asuvas Eesti saatkonnas(konkreetse riigikeele oskus va), ning mis positsioonid seal üldse on ?  Endal sihtmärgiks TÜ.

Vaata postitust



Täpselt sama küsimus ja tulevikus ka sama plaan.

#138
G.B.

    hold my calls, trippin balls

  • liige
  • Postitusi:8 724
  • Liitus:24 sept 2004
  • Sugu:mees
Keegi SAIS'iga juba proovinud möllata on?
Riigieksamite tulemusi ei taha mul leida kuskilt. Trrrr, see e-riik käib pinda juba.
I've dated girls uglier than you for breakfast.

#139
K

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 762
  • Liitus:12 jaan 2005
  • Sugu:mees

G.B., 28 juuni 2010, 14:44, kirjutas:

Keegi SAIS'iga juba proovinud möllata on?
Riigieksamite tulemusi ei taha mul leida kuskilt. Trrrr, see e-riik käib pinda juba.

Vaata postitust

Tartu ja Tallinna Ülikoolidesse regamine SAISi kaudu pole avatud veel minu meelest. Ja ole mureta, nad teavad täpselt, mis su eksamitulemused olid.

#140
G.B.

    hold my calls, trippin balls

  • liige
  • Postitusi:8 724
  • Liitus:24 sept 2004
  • Sugu:mees

K, 28 juuni 2010, 14:55, kirjutas:

Tartu ja Tallinna Ülikoolidesse regamine SAISi kaudu pole avatud veel minu meelest. Ja ole mureta, nad teavad täpselt, mis su eksamitulemused olid.

Vaata postitust



28. juuni pidavat algama sinna, kus sisseastumiseksameid ei toimu. Aga kui SAIS'i avaldus minu eksamitulemusi ei taha näidata, kust nad siis välja tulevad?
Seal oli küll näha juba, et mõned pingeread hakkavad hoogu võtma...
Võib-olla süsteem lihtsalt natuke ülekoormatud jälle vms. Päringu sooritamine ka ei töötand. Lõputunnistuse hinded olid olemas, aga eksamitulemusi ütleb, et ei leia.
I've dated girls uglier than you for breakfast.





3 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 3 külalist, 0 anonüümset kasutajat