Hüppa postitusele

Change

Ülikool & tulevik


Sellel teemal on 4706 vastust

#21
Vaido Neigaus

    Baywatch

  • liige
  • Postitusi:1 056
  • Liitus:20 nov 2007
  • Sugu:mees

Erno, 5 jaan 2009, 20:40, kirjutas:

IT alal mitte :). Kohe saame teisele kursusele ka infotehnoloogia erialal.

Vaata postitust



Ei saa vastu vaielda kui mõtlesid et headest arvutimeestest on puudus.

Muutis Aadu, 05 jaanuar 2009 - 22:10.

HOLEY MOLEY INDIANS

#22
madis250

    Liige

  • liige
  • Postitusi:358
  • Liitus:03 okt 2008
  • Sugu:mees
Endal on soovi minna õppima Transpersonaalset psühholoogiat.
Loodan seal saada enda küsimustele vastuseid ja rohkemgi veel :)

#23
SanderR

    Liige

  • liige
  • Postitusi:501
  • Liitus:25 okt 2006
  • Sugu:mees
11. klass käsil humanitaar kallakuga klassis... polegi veel ise jõudnud konkreetselt mõtteid paika panna. Kindel on see, et matemaatika, keemia ning füsa eksamid on minu puhul välistatud! Tahaks teada mis valdkondi on võimalik üldse normaalsetes ülikoolides ilma nende eksamiteta õppida?

Kunagi pakkus huvi psüholoogia, aga see nõuab mata eksamit..

Miski ajakirjandus, meedia, vb mingi suhtekorraldus? Ma tahaks, et tulevikus töö sisaldaks inimestega suhtlemist ja ei oleks kindlalt piiritletud(nagu mingi õpetaja ntks, või muu miski selline konkreetne ei lähe mulle peale)

Oskab keegi veel midagi soovitada-pakkuda?(Inglise keel, kirjandus, ühiskond, ajalugu jne on ained, mis pakuksid huvi)

#24
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Sass|Hardy, 6 jaan 2009, 16:27, kirjutas:

11. klass käsil humanitaar kallakuga klassis... polegi veel ise jõudnud konkreetselt mõtteid paika panna. Kindel on see, et matemaatika, keemia ning füsa eksamid on minu puhul välistatud! Tahaks teada mis valdkondi on võimalik üldse normaalsetes ülikoolides ilma nende eksamiteta õppida?

Kunagi pakkus huvi psüholoogia, aga see nõuab mata eksamit..

Miski ajakirjandus, meedia, vb mingi suhtekorraldus? Ma tahaks, et tulevikus töö sisaldaks inimestega suhtlemist ja ei oleks kindlalt piiritletud(nagu mingi õpetaja ntks, või muu miski selline konkreetne ei lähe mulle peale)

Oskab keegi veel midagi soovitada-pakkuda?(Inglise keel, kirjandus, ühiskond, ajalugu jne on ained, mis pakuksid huvi)

Vaata postitust



Terve TÜ sotsiaalteaduskond näiteks:
Psühholoogia: http://www.ut.ee/21700
Ajakirjandus ja PR: http://www.ut.ee/44274
Riigiteadused: http://www.ut.ee/44276
Sotsioloogia: http://www.ut.ee/44280

Või siis vaata ise lähemalt ka muid aineid: http://www.ut.ee/sis...ureus/oppekavad

Tallinna Ülikoolist äkki:
antropoloogia: http://tinyurl.com/6vav5t
kultuuriteadus: http://tinyurl.com/8sehnm
reklaam & imagoloogia: http://tinyurl.com/8kqsty

või vaata ise lähemalt: http://www.tlu.ee/?LangID=1&CatID=2019
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#25
SanderR

    Liige

  • liige
  • Postitusi:501
  • Liitus:25 okt 2006
  • Sugu:mees
Okei, aitäh, hakkan kohe uurima :)

#26
L4hma

    Freelancer

  • liige
  • Postitusi:10 374
  • Liitus:14 märts 2004
  • Sugu:ei ütle
Ülikoolis on ikka mitmeid kordi lahedam ja vabam, kui gümnis, mis ei tähenda, et kergem.
Ise TTÜ-s ehitusteaduskonnas ning väga rahul.

#27
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Ta ilmselgelt mõtles Tallinna Ülikooli psühholoogiat... seal on vaja matemaatikat.
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#28
Ainar

    Kunn

  • bannitud
  • Postitusi:5 117
  • Liitus:15 apr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn, Veskimöldre
hetkel plaanid TTÜ-sse majandus ja õigus teaduskonda, aga 2 aastat on veel aega otsustada.

#29
NoVa*

    Vähem kunsti, rohkem sisu.

  • liige
  • Postitusi:3 258
  • Liitus:30 nov 2004
  • Sugu:mees

L4hma, 6 jaan 2009, 17:26, kirjutas:

Ülikoolis on ikka mitmeid kordi lahedam ja vabam, kui gümnis, mis ei tähenda, et kergem.
Ise TTÜ-s ehitusteaduskonnas ning väga rahul.

Vaata postitust



Ei viitsinud väga sirvida, viitsid muidu lähemalt rääkida, kuidas sinna said ? Mis eksamid jne.
Postitas pildi

#30
Stennn

    "Kui mind pole trennis - tähendab, olen surnud!"

  • liige
  • Postitusi:2 533
  • Liitus:30 jaan 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnu
Juhul KUI keskkooli normaalselt ära lõpetan, tahaks juurat või midagi majandusega seotud õppida.
Aga kui eksamid halvasti lähevad, tahaks näiteks elektrikuks õppima minna.

#31
real*

    LELE

  • liige
  • Postitusi:2 305
  • Liitus:27 apr 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinna lähedal
Kas mingi võõrkeela eksam on vaja igaljuhul ära teha, olenemata sellest kuhu sa lähed? (ülikooli)
Endal väga inglise keele suuline osa ei istu :) , arvan et grammatika teeks ikka 3-4 peale ära.
Postitas pildi

#32
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Võõrkeel on minu teada vähemasti Tartu ülikoolis ja Tallinna ülikoolis küll igal alal, ma usun et ka TTÜ's...
Tänapäeval lihtsalt ei saa läbi ilma võõrkeeleta.

ztex - Tartu Ülikooli on võimalik saada ka siis kui kõik eksamid aia taha lähevad, selleks on SAT test. 70% tähendab automaatselt omal valikul ükskõik millisele erialale tasulist kohta ja 80% omal valikul riigieearvelist kohta.
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#33
:)

    Liige

  • liige
  • Postitusi:6 874
  • Liitus:27 okt 2005
  • Sugu:ei ütle
nii, kuna inglise keelega palju ära ei tee, vaatasin teisi alasid mida õppida saab, psühholoogia.

inglismaal psühholoog olemine, sitaks pappi! aga pikk tee - tartus bakalaureus, magister (võib-olla), ja doktorikraad kuid viimase kohta ei oska preagu midagi öelda .. :) siis liitun british psychological society, õpin seal, saan mõne litsentsi (kui kõik hästi läheb) ja otsin töö

keskmiselt aastapalgad mis ma näinud olen, 30-70k naela, on ka väiksemaid otsi küll jah

#34
Georgi

    Liige

  • liige
  • Postitusi:106
  • Liitus:07 märts 2006
Õpin Tallina Tehnikakõrgkoolis tehnomaterjalide ja turunduse erialal, teine aasta. Väga laiahaardeline ja huvitav eriala, mis hõlmab eelkõige erinevaid tootmises kasutatavaid materjale, tootmis /töötlemisvõtteid ja ka erinevaid majandus /turundus alaseid süsteeme. Lisaks teoreetilistele teadmistele harjutatakse kätt ka praktikas.
Peale selle kooli lõpetamist kavatsen mingi ettevõttesse kogemusi hankima minna, ideaalne oleks arvjuhtimisega (CNC) tegelev firma. Välistatud ei ole ka magistri õpingud TTÜ´s või mõnes väljamaa ülikoolis (kaugõppe vormis). Tulevikus kavatsen oma ettevõtte luua :)

#35
keibl

    Dont be silly, wrap your willy

  • liige
  • Postitusi:2 189
  • Liitus:06 mai 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnu
Atm 11s klass, aga plaane pole veel tehtud, sest aega on, aga siiski tahaks kas kuskile meedia alale võis siis kuhugile, mis oleks seotud inglise keelega. Keegi oskab soovitada?
watching myself die in slow motion
Postitas pildi

#36
L4hma

    Freelancer

  • liige
  • Postitusi:10 374
  • Liitus:14 märts 2004
  • Sugu:ei ütle

NoVa*, 6 jaan 2009, 22:22, kirjutas:

Ei viitsinud väga sirvida, viitsid muidu lähemalt rääkida, kuidas sinna said ? Mis eksamid jne.

Vaata postitust



Ma täpselt ei mäletagi mis eksamid sinna läksid.. Mata oli raudselt üks ja siis oli vist geograafia ja inka? Vist olid sellised, ausalt pole kindel. Geograafiat sai ka millegagi asenda mu meelest.

Ma ei mäleta täpselt :)

#37
NoVa*

    Vähem kunsti, rohkem sisu.

  • liige
  • Postitusi:3 258
  • Liitus:30 nov 2004
  • Sugu:mees
Tundub huvitav, aga mata, hmmm, ma olen humanitaaris hetkel nii, et ma ei tea mida arvata :).
Postitas pildi

#38
Kevin

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 445
  • Liitus:02 juuni 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
mis on vahet informaatikal ja infotehnoloogial?
kumba tasuvam õppida oleks?
Peale infromaatikat/IT-d olen planeerinud õppima minna kindlustusmatemaatikat vms...
ei tea veel... alles 11 klass. Eks 12. klassi alguseks saab valik selgemaks...

#39
Elf

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 003
  • Liitus:16 mai 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinski
krt kari nohikuid siin

igastahes hetkel tehnika kõrgkkool 1 kursus masinaehitus
tuleviku mõttes on mul sellest erialast jumala pohhui, õpin aint selleks et kõrgharidust saada ning mujale ei saand sisse.. eelnevalt õppisin kutsekoolis 4 aastat elektrikuks ning olen sellega rahul

#40
:)

    Liige

  • liige
  • Postitusi:6 874
  • Liitus:27 okt 2005
  • Sugu:ei ütle

Elf, 7 jaan 2009, 08:45, kirjutas:

krt kari nohikuid siin

igastahes hetkel tehnika kõrgkkool 1 kursus  masinaehitus
tuleviku mõttes on mul sellest erialast jumala pohhui, õpin aint selleks et kõrgharidust saada ning mujale ei saand sisse.. eelnevalt õppisin kutsekoolis 4 aastat  elektrikuks ning olen sellega rahul

Vaata postitust



mõtled õppimist vist.. vähemalt õpin ja saan tulevikus sitaks m0ny





14 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 14 külalist, 0 anonüümset kasutajat