Hüppa postitusele

Change

Kuidas tekkis maailm?


Sellel teemal on 107 vastust

#41
fazz

    Tudeng

  • liige
  • Postitusi:888
  • Liitus:25 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võru

Saatan, 1 apr 2009, 21:04, kirjutas:

lapsed tulevad paugust, et siis maailm kaa. Enne suurt pauku pidi ka midagi olema. Päris seda ei usu, et Jumal lõi, aga mingi kõrgem võim on olemas.

Vaata postitust



Enne suurt pauku oli teoreetiliselt midagi sellist nagu praegu, universum sellisel kujul nagu me näeme on igavesti eksisteerinud, sellel pole lõppu ega algust, see toimib lihtsalt perioodiliselt, pole ju raske ette kujutada. See mida sina kõrgemaks võimuks nimetad pole midagi enamat kui sinu teadvus ja selle vili. Võidava need, kes suudavad seda tunnistada endas, samas kaotavad religioonsed persoonid. Ise olen silmakirjalik, tean kuidas asjad on, kuid et asi oleks mulle kergem, usun seda mingil määral endast mitte olenevana.

#42
Jarno

    Liige

  • liige
  • Postitusi:908
  • Liitus:02 jaan 2004
  • Sugu:mees
ärge ajage siin sassi kogu universumi teket, meie päikesesüsteemi teket, maa teket ja inimkonna teket. selline tunne tõesti, et üks räägib aiast ja teine aia august. Einsteini teooriates on mainitud nö"White hole'i", mis käitub Black hole'ile täpselt vastupidiselt. See on muidugi puhas teooria,aga miks mitte. Sammuti me ei tea, kas meie nö universum on ainuke.
Meie päikesesüsteemi teke peaks olema suht tõestatud juba et algul oli suurem täht, mis plahvatas, ja tekkis pisut väiksem koos teiste planeetidega. nt Maa.
Kuidas see täht plahvatas? Ma ei tea, mingi kokkupõrge vms? aga selles on loogika, nt oletame et sellel tähel oli suur gravitatsiooni jõud, plahvatades see nö hajus lailai, hakates tõmbama enda ümber igasugu jama kosmosest.
Tegelt arvatakse et see et planeedil Maa elu tekkis on suht haruldane juhus, kuna meie tiirleme ümber päikese ringi ratast, st meie raadius päikese suhtes jääb samaks. On aga uuritud teiste tähtede ümber tiirlevaid planeete ja nende orbiit on hoopis teistsugune, ntks ühel hetkel on nad päikesele nii lähedal kui meil veenus, ja teisel hetkel sama kaugel ja jupiter. See oleneb tähe(päikese) ja planeedi masside suhtest.Nii on vähemalt arvatud.
See läks teemast juba välja, ma loodan et ma sain oma mõtted arusaadavalt kirja panna. :)

#43
Arxs

    Been there, done that

  • liige
  • Postitusi:5 899
  • Liitus:23 sept 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kodus Kodumaal

Jarno, 5 apr 2009, 01:34, kirjutas:

ärge ajage siin sassi kogu universumi teket, meie päikesesüsteemi teket, maa teket ja inimkonna teket. selline tunne tõesti, et üks räägib aiast ja teine aia august. Einsteini teooriates on mainitud nö"White hole'i", mis käitub Black hole'ile täpselt vastupidiselt. See on muidugi puhas teooria,aga miks mitte. Sammuti me ei tea, kas meie nö universum on ainuke.
Meie päikesesüsteemi teke peaks olema suht tõestatud juba et algul oli suurem täht, mis plahvatas, ja tekkis pisut väiksem koos teiste planeetidega. nt Maa.
Kuidas see täht plahvatas? Ma ei tea, mingi kokkupõrge vms? aga selles on loogika, nt oletame et sellel tähel oli suur gravitatsiooni jõud, plahvatades see nö hajus lailai, hakates tõmbama enda ümber igasugu jama kosmosest.
Tegelt arvatakse et see et planeedil Maa elu tekkis on suht haruldane juhus, kuna meie tiirleme ümber päikese ringi ratast, st meie raadius päikese suhtes jääb samaks. On aga uuritud teiste tähtede ümber tiirlevaid planeete ja nende orbiit on hoopis teistsugune, ntks ühel hetkel on nad päikesele nii lähedal kui meil veenus, ja teisel hetkel sama kaugel ja jupiter. See oleneb tähe(päikese) ja planeedi masside suhtest.Nii on vähemalt arvatud.
See läks teemast juba välja, ma loodan et ma sain oma mõtted arusaadavalt kirja panna. :D

Vaata postitust



Aga miks USA elanikud usuvad, et Maa ei ole vanem, kui 10 000 aastat? Kristlus ju väidab, et jumal lõi Universumi 7 päeva jooksul. See ei oma tähtsust, mis järjekorras see oli, aga seal on juba vastuolu. Täpselt ei mäleta, aga igatahes on kirjas, et midagi sellist, et 2x loodi sama asja erineval päeval.
Ja on 10 000 see vanus sellepärast, et jumalale on 1 päev 1000 aastat. Seega on alla 5000 aasta eksisteerinud elu maal.
Kust on tulnud kivistised ja arheoloogilised leiud?
Jumal lõi nad just sellisel kujul.

Tundub ju täielik BULLSHIT ratsionalisti jaoks? Aga kas me saame väita, et seal pole tõde? Isegi Stephen Hawking(üks maailma kõrgeima IQ-ga inimestest, neid on 2) jõudis ju 2010 avaldatud raamatus järelduseni, et kogu Universum ei saanud tekkida "suurest paugust" ega molekulide ühinemisest planeediks.
Mina, kui paadunud agnostik, mitte ateist, ei usu jumalat, aga ma ka ei saa väita, et mingit kõrgemat jõudu pole/olnud. Täpselt sama moodi ei saa me välistada maavälist elu. Ehk on kusagil kõrgemad olendid? Kuidas nemad tekkisid? Küsimusi on palju ja vähemalt meie eluaja jooksul nendele vastust ei leita, seega proovin mina oma pead mitte vaevata sellise absurdsusega.
Postitas pildi
01:25:13 +Palm: munnid olete we
01:25:15 Arxs: Pikemat aega juba :D

#44
Marvolo

    I SEE YOU

  • liige
  • Postitusi:7 512
  • Liitus:30 sept 2010
  • Sugu:mees
ega sel pole kindlat kuupäeva, mil vastused neile küsimustele saadakse. kui sa praegu sellele ei mõtle, seda kaugemale vastuste saamise lükkad. ma ei räägi otseselt sinust, vaid sellest mõttest.

#45
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Jarno - Kui täht on piisavalt suur, siis ta plahvatabki oma elu lõpus, selle nimi on supernova. Elementaarsetest füüsikateadmistest peaks juba piisama, teadmaks, et tähed ongi kõige "planetaarse" alus. Supernovades luuakse ja paistatakse laiali elemendid, mis hiljem hiiglaslikus gaasi- ja sodipilves jahtudes ja koondudes hakkavad moodustama planeete.
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#46
Saatan

    legendary rebel

  • liige
  • Postitusi:2 097
  • Liitus:31 juuli 2008
  • Sugu:mees
Toon siia praegu ühe huvitava teooria maaga ja Marsiga seonduvast: Marss on hakanud huvi tekitama peale seda, kui sinna on saadetud erinevaid kosmosesonde ning millegi pärast on hakanud tihti aparaadid kaotsi minema või missioonid äparduvad, mistõttu fotosid ei suudeta Maale saata. Ebaõnnestumised hakkasid aset leidma peale seda, kui Marsi piirkonnast tehtud fotodel nähti ebatavaliseid kaljumoodustiseid. (Kuulus Marsi "nägu" ja mitmesugused püramiidid). Seda nägu ja püramiide on võrreldud Maal oleva Avebury kivisõõri paigutuse ja Euroopa suurima tehiskünkal seisvate kivide ridade ja muudsete iidsete rajatistega ning need peegeldavad üksteist. Kui kuidas saab olla see võimalik ? Me alahindame maailmaruumis oleva mateeria kogust ja mitmekesisust triljonikordselt.Marsil oli kunagi vesi, taimestik- elu. Velikovski püstitas hüpoteesi mis saab üha populaarsemaks: Veenus (tookord komeedisarnane taevakeha) sööstis läbi Päikesesüsteemi ning selletõttu hävines elu Marsil.( Muide Veenusel on komeedisarnane saba.) Muistsed rahvad kirjeldasid Veenust kui väga heledat objekti, mille oli suitsusaba taga. Sündmused kahjustasid ka Maad ning muutsid planeedi asukohta. Maa tiirles kunagi Veenuse praegusel orbiidil ning Marss asus tänapäevase Maa kohal. Muistsete pärimuste järgi olid Maa päevad ja aastad praegustest lühemad ja inimeste eluiga kestis kauem. Kui Marsi pinnal voolanud veed moodustasid seal kanjoneid, siis seal pidi kunagi soojem olema. Praegu vesi jäätuks või aurustuks seal koheselt.
Maad on ka mõjutanud tuhandete aastate jooksul erinevad katastroofid. Ma nüüd kahjuks ei saanud aru, aga tegemist oli Jupiteri ja Veenusega seonduvaga , mis põhjustasid katastroofi.
Sumeri savitahvlid kirjeldavad, kuidas jumalad põgenesid Maalt ning koguni ütlesid , et nad ise on selle põhjustanud. Jumalate all peeti silmas kõrgemalt arenenud rassi, kes maad külastas ning kes meile tundusid jumalad, kuid tegelikult olid nad tehnoloogiaga hästi varustatud võõras rass, kes tulid imelike suurte masinatega taevast ning panid maa vibreerima. Nad astusid ka vahekorda üksteisega. Aaria rass oli puhtaim, sest heledanahlised ja blondid moodustasid ülemrassi or sth. Selles tsivilisatsioonis õpetati inimesi ning püsitati püramiide ja muid rajatisi, mida on tänapäevalgi väga raske ehitada. Maale jäänud inimesed pagesid mägedesse ja maa alla, kuhu tulvavee möll ei ulatunud. Seni on Kadapookias avastatud 36 allmaalinna, millest osad on kuni 8 korrust maa sisse ulatuvad suured kompleksid. Sealsed ventilatsioonisüsteemid on tõhusad , et isegi 8 korruse sügavuselt on värske õhk. Savitahvlid kirjeldavad, et "jumalad" tulid pärast tagasi ning uus sündinud tsivilisatsioon oli Sumeri tsivilisatsioon. Põhimõtteliset tsivilisatsioonid on tekkinud ning hävinenud, kuid andmed on varjatud või salastatud, mis on kindlateks tõendusteks. On teooria et maaväliseid rasse oli mitmeid, kes lõid ka elu maal, ühed olid heledanahalised ning blondid ja helesiniste silmadega põhjarass ning siis olid reptaloidid ja "hall" rahvas, (keda on kujutaud klassikale UFO-na , suured silmad ning suur pea), aga see võib olla ka kaitse päikesekiirguse eest, mida reptaloidid kandsid. Algul jälgiti elu maal, ühed arvasid, et ei tohiks sekkuda ning teised arvasid, et peaks sekkuma. Palju ürikuid oli Aleksandria raamatukogus, mis maha põletatid (vist paar tuhat aastat tagasi) ning paljud ajaloolised dokumendid hävinesid. Igatahes arvate, et primitiivsed inimesed tegid püramiide ? Liibanonis on tuhandeid aastaid vanad rajatised, mille hulgas on kasutatud kolme kivirahnu. Igaüks neist kaalub üle 800 tonni. Need tulid kohale tuua vähemalt kolmandiku miili kauguselt ning 1 neist paigutada 20 jala kõrgusele müüri. Neljas kivirahn kaalub 1000 tonni, ehk nagu kolm Jumbo Jet reaktiivlennukit. Peruus on kasutatud templite püstitamisel 44 t kivimürakaid. Tiahunacos, mis asub samuti Peruus on sajatonnised kiviblokid ühendatud metallklambritega. Nende vanus on 11 000 aastat. ja mõelge, metallklambritega... primitiivne rahvas tegi seda. Kindlasti... Teooria kohaselt oli üks globaalne ühiskond mida valitsesid "jumalad" ning tol aegne tehnoloogia ületas isegi tänapäeva tehnoloogiat. (või vähemalt seda, mida meil on lubatud näha) 1885. aastal avastati Austriast söekamaka seest peenelt töödeldud ja täpse vormiga metallkuup. Kuup on valmistatud 300 000 aastat tagasi, arvestades söekamaka vanust.1844 avastati Rutherford Millsist 8 jala sügavuselt kaljust kuldtraati, mille vanuseks määratu u 60 miljonit aastat. Iidsetest Egiptuse hauakambritest on esile toodud elektripatareisid. On avastatud eelajalooliste loomade luid, milles on sees kuulid. Tsiteerin siinkohal James Churward: "Tsivilisatsioone on sündinud ikka ja jälle; nad jõudsid oma arengus lõpuni ning nad unustati. Ei ole midagi uut siin päikese all. Mis on, on juba kunagi olnud. Kõik mida teada saame ning avastame on varem olemas olnud; meie leiutised ja taasavastused on pelgalt taasleiutised, taasavastused".
Selle kuldse ajastu lõpetas kõrgtehnoloogiline sõda ning hulk geoloogilisi katastroofe, mis muutsid planeedi palet, tekkisid maavärinad, vulkaanipursked, magnetpooluste nihked ning tohutud tõusulained, mida tänapäevalgi ei kujutaks ette. Inimkond pidi jälle otsast alustama. Kui praegu tuleks mõni hiiglaslik katastroof, paisataks ka meie praegused teadmised kiviaega ning elaksime jälle primitiivselt. Aja möödudes kaoks mälestus meist ning me säiliksime müütides ning jutustustes, mida hiljem hakatakse peetama pelgalt ulmeks ning muinasjuttudeks ja enamik inimesi eitaks, et maailm selline oli. Tõde naerdakse esmalt välja, siis kaheldakse selles ning siis ollakse kindlad, et see on tõde. Omaasi ka usute taolist teooriat , mina pole seda välja mõelnud.
Ma isiklikult ei usugi, et kõik tõsi on, aga mingi osa kindlasti ning üsna tõenäoline, et inimrahvas oli kontaktis maaväliste rassidega, kes hiljem otsustasid ennast meie eest varjata ja lasta meil ise areneda. Kõik on täpselt kirjas raamatus: Matrixi lapsed , kus on täpsed tõestused ja faktid seoses ajaloo varjamisega ning teooriatega, samuti on seal juttu Illuminatist ning vabamüürlastest, kes ise sõna võtavad.

#47
Marvolo

    I SEE YOU

  • liige
  • Postitusi:7 512
  • Liitus:30 sept 2010
  • Sugu:mees
teooria kohta veidi liiga detailne, aga samas ka pealiskaudne.
minu jaoks on see rohkem tagurpidi stsenaarium. kui keegi nüüd selle ära tõestaks, siis oleks awesome!
kuskohast see pärineb?

#48
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Saatan, see on tore ja puha et sa ennast hunniku teooriatega kurssi oled viinud, aga su jutt (või siis pigem absoluutselt iga viimane kui neist teooriatest) on nii auklik ja segapudru, et sellest on keeruline midagigi mõistusepärast välja lugeda.
Kui ma seda kõike kommenteerima hakkasin läheks mul mitu päeva..

Aga! See varasemate tsivilisatsioonide jutt on ise-enesest teatud konktekstis ju täiesti sobiv, aga millal need eksisteerisid? Koos dinosaurustega? Või koos meie kallite eellastega, kellest me teadaolevalt arenenud oleme? Või kuidas on üldse võimalik, et need täiesti jäljetult kadunud on, jätmata alles ainsatki inimluud näiteks (või midagi muud inimese sarnast), arvestades, et meil on olemas fossiilid sadade miljonite aastate tagant, või olid siis mingite muude elukate tsivilisatsioonid, nagu väidab kallis David Icke ja "vihased jumalad" lihtsalt pühkisid nad jäljetult maa pealt?

Matrixi lapsed on lihtsalt lollus, David Icke on sama andekas kirjanik kui Dan Brown ja ma liigitan tema teosed samasse kategooriasse filmiga National Treasure. Ma lausa sain mõnusalt naerda seda sirivdes. Lisaks kõigele muule pani täpselt sama jutu kirja Platon juba rohkem kui 2000 aastat tagasi...
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#49
Külaline_August_*

  • külalised
  • Liitus:--

XchopperX, 23 dets 2010, 01:11, kirjutas:

Matrixi lapsed on lihtsalt lollus, David Icke on sama andekas kirjanik kui Dan Brown ja ma liigitan tema teosed samasse kategooriasse filmiga National Treasure.

Vaata postitust




Kirjandusteadliku inimesena mainiksin siinkohal ära, et Dan Brown andekas ei ole.

Para-webi teooriatest nii kaua välja ei tee, kuni reaalne teadlane asju ära ei tõesta. Sõnadega on võimalik ka märksa hullemaid ja usutavamaid asju valmis mõelda.

#50
K

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 762
  • Liitus:12 jaan 2005
  • Sugu:mees


Quod erat demonstrandum.

#51
Saatan

    legendary rebel

  • liige
  • Postitusi:2 097
  • Liitus:31 juuli 2008
  • Sugu:mees
Mina ei oska teile selle konkreetse teooriaga seonduvaid pradokse lahti seletada, kuna alles ise viin ennast sellega kurssi ning tahtsin lihtsalt mingi ülevaate anda. Kes tahab, see uurib ise. Ma olen täiesti nõus, et seal on palju ulmelisi seletusi, aga tore on teada selliseid huvitavaid teooriaid ning mõtlemisainet annab kindalsti. Pole paha silmaringi avardada :)

#52
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

August, 23 dets 2010, 01:24, kirjutas:

XchopperX, 23 dets  2010, 01:11, kirjutas:

Matrixi lapsed on lihtsalt lollus, David Icke on sama andekas kirjanik kui Dan Brown ja ma liigitan tema teosed samasse kategooriasse filmiga National Treasure.

Vaata postitust




Kirjandusteadliku inimesena mainiksin siinkohal ära, et Dan Brown andekas ei ole.

Para-webi teooriatest nii kaua välja ei tee, kuni reaalne teadlane asju ära ei tõesta. Sõnadega on võimalik ka märksa hullemaid ja usutavamaid asju valmis mõelda.

Vaata postitust



See oli muidugi nüüd üks hetk kus sarkasm läbi interneti mitte ei kõlanud. Ma eeldasin, et vihje Dan Brownile kui heale kirjanikule toob juba ise-enesest sarkasmi lausesse =) Lisades sinna lausesse veel filmi National Treasure arvasin ma et see on üsna mõistetav kõigile kuidas ma David Icke'sse suhtun :)

Muutis XchopperX, 23 detsember 2010 - 13:12.

I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#53
muhemees

    Vana Hea

  • liige
  • Postitusi:6 434
  • Liitus:07 juuli 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Nabubna

K, 23 dets 2010, 01:42, kirjutas:



Quod erat demonstrandum.

Vaata postitust



vot see video peaks üldhariduskoolides kohustuslik olema õpilastele.

Saatana ulmelise teooria kohta niipalju, et aaria rassi mainimisel hakkasin ma juba lolima ning nagu juba mainitud, siis David Icke pole just eriline teadlane, vaid kõigest kirjanik.
imo laiendavad sellised tekstid ja raamatud silmaringi samapalju, kui tuhkatriinu või kolme põrsakese muinasjutud.

Ega's midagi, hea et sedagi.


#54
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Aga sullegi Muhemees - David Icke pole seda välja mõelnud, see kõik tuleb Platonilt ja tema Atlantise teooriast, kogu see ülema võimu teema, kes inimesed siia istutanud on ja kes katsetavad erinevaid varjante kuidas perfektset ühiskonda luua, aga igakord tuleb mingi inimeste loomuomadus vahele ja eelmine tsivilisatsioon pühitakse maailmast jäljetult minema ning luuakse uus.
Isegi Hitler sai idee oma aaria rassi ihaldamiseks Platoni tekstidest (või siis vähemasti tema tekstide edasiarendustest ja tõlgendustest).
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#55
Jonx

    metal

  • liige
  • Postitusi:611
  • Liitus:18 dets 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kärdla,hiiumaa
Saatana teooria on päris usutav :)
You are at the heart of non-human arts.

#56
Külaline_August_*

  • külalised
  • Liitus:--

XchopperX, 23 dets 2010, 13:11, kirjutas:

August, 23 dets  2010, 01:24, kirjutas:

XchopperX, 23 dets  2010, 01:11, kirjutas:

Matrixi lapsed on lihtsalt lollus, David Icke on sama andekas kirjanik kui Dan Brown ja ma liigitan tema teosed samasse kategooriasse filmiga National Treasure.

Vaata postitust




Kirjandusteadliku inimesena mainiksin siinkohal ära, et Dan Brown andekas ei ole.

Para-webi teooriatest nii kaua välja ei tee, kuni reaalne teadlane asju ära ei tõesta. Sõnadega on võimalik ka märksa hullemaid ja usutavamaid asju valmis mõelda.

Vaata postitust



See oli muidugi nüüd üks hetk kus sarkasm läbi interneti mitte ei kõlanud. Ma eeldasin, et vihje Dan Brownile kui heale kirjanikule toob juba ise-enesest sarkasmi lausesse =) Lisades sinna lausesse veel filmi National Treasure arvasin ma et see on üsna mõistetav kõigile kuidas ma David Icke'sse suhtun :)

Vaata postitust




Kumas ikka, ma lihtsalt tahtsin Dan Browni nende inimeste ees veelgi väärtusetumaks teha, kellele ta meeldib ning seeläbi teda heaks kirjanikuks peavad.

#57
muhemees

    Vana Hea

  • liige
  • Postitusi:6 434
  • Liitus:07 juuli 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Nabubna

XchopperX, 23 dets 2010, 13:36, kirjutas:

Aga sullegi Muhemees - David Icke pole seda välja mõelnud, see kõik tuleb Platonilt ja tema Atlantise teooriast, kogu see ülema võimu teema, kes inimesed siia istutanud on ja kes katsetavad erinevaid varjante kuidas perfektset ühiskonda luua, aga igakord tuleb mingi inimeste loomuomadus vahele ja eelmine tsivilisatsioon pühitakse maailmast jäljetult minema ning luuakse uus.
Isegi Hitler sai idee oma aaria rassi ihaldamiseks Platoni tekstidest (või siis vähemasti tema tekstide edasiarendustest ja tõlgendustest).

Vaata postitust



noh, ega Platongi mingi üliinimene ju polnud - näiteks defineeris ta inimest, kui 'sulgedeta kahejalgset', seega ei maksa ka tema teooriaid tõe pähe võtta (kuigi taolistel teooriatel võib pmtselt mingi tõepõhi all olla)

Ega's midagi, hea et sedagi.


#58
Jack Herer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:14 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reaalnecity
Sõna "Kuidas?" ei ärata huvi uurimaks seda. Mina tahaks pigem teada, miks? Muidugi ei ütleks ära ka kogu protsessi uurimisest, kuid see põhineb reaalsusel, mille ümber me elame. See motiiv, ajend, miks eksisteerisid evolutsioonid, on märksa huvitavam.
Mina ei usu teooriaid, mis põhinevad religioossetel arusaamadel (Jumal ja 7 päeva - WTF? :) )
5bil year's ago our planet materialized from thin air.
Postitas pildi
Postitas pildi

#59
XchopperX

    Liige

  • liige
  • Postitusi:7 126
  • Liitus:01 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

muhemees, 23 dets 2010, 14:26, kirjutas:

XchopperX, 23 dets  2010, 13:36, kirjutas:

Aga sullegi Muhemees - David Icke pole seda välja mõelnud, see kõik tuleb Platonilt ja tema Atlantise teooriast, kogu see ülema võimu teema, kes inimesed siia istutanud on ja kes katsetavad erinevaid varjante kuidas perfektset ühiskonda luua, aga igakord tuleb mingi inimeste loomuomadus vahele ja eelmine tsivilisatsioon pühitakse maailmast jäljetult minema ning luuakse uus.
Isegi Hitler sai idee oma aaria rassi ihaldamiseks Platoni tekstidest (või siis vähemasti tema tekstide edasiarendustest ja tõlgendustest).

Vaata postitust



noh, ega Platongi mingi üliinimene ju polnud - näiteks defineeris ta inimest, kui 'sulgedeta kahejalgset', seega ei maksa ka tema teooriaid tõe pähe võtta (kuigi taolistel teooriatel võib pmtselt mingi tõepõhi all olla)

Vaata postitust



Ega ma väidagi, et sellel mingitki tõepõhja all on. Kui mu mälu mind ei peta, siis tahtis Platon lihtsalt mingit vahvat juttu valmis kirjutada, pidi vist isegi triloogia tulema, aga teise osa poole peal jättis ta asja katki. :)
I don't do drugs, if I want a rush, I just get out of a chair when I'm not expecting it.

#60
Saatan

    legendary rebel

  • liige
  • Postitusi:2 097
  • Liitus:31 juuli 2008
  • Sugu:mees
Minu arvates võib vabalt see osa tõsi olla, et maavälised elukad on sekkunud minevikus meie ellu ning et erinevaid tsivilisatsioone on tekkinud ja kadunud, mis on kõrgelt arenenud olnud. Aga minu meelest on tavaliselt inimesel ise väga raske kui mitte võimatu välja selgitada, mis on olnud või mis mitte. Meie kuuleme seda juttu ,mida meile räägitakse ja õpetatakse. Ning kus me üldse teame, mida on leitud või mida mitte ja mis on tõsi või mis mitte. Võibki spekuleerima jääda.... aga selles osas on Icke täppi pannud, et enamus meist on nagu tuimalt "ümber programmeeritud" ning paljud ei suuda lihtsalt ükskõik mis infot reaalsena võtta ja analüüsida, kuna me juba "teame nii hästi, kuidas me evolutsiooniga arenenud oleme".





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat