Hüppa postitusele

Change

Illuminati


Sellel teemal on 412 vastust

#1
SilverBaller

    Liige

  • liige
  • Postitusi:134
  • Liitus:21 märts 2008
quoten Jossif_Stalinit ühest teemast pildid-klipid videod jms alt

Jossif_Stalin, on 21 sept 2009, 21:09, said:

Olen ise see Illuminati asja  natuke uurind ja kuna ma kuulan 2pacii siis tahtsin teada saada mis asi see on.Illuminati on pmst. salaorganisatsioon ütleme nagu templirüütlid kes nagu kõik tahavad saada maailma üle kontrolli.Nad on olnd meie hulgas juba keskajast nagu ennem räägitud nad uskusid teadusesse tavainimesed sellel ajal jumalasse.Videotest ma sain niimoodi aru et Illuminati proovib inimeste üle kontrolli saada ja manipuleerida inimesi pannes neid uskuma mis iganes sõnumit nad tahavad.Muidugi ei tasuks seda täie tõsidusega võtta ja tasuks kaaluda ka teisi perspektiive,aga see video paistis tõesti olevat väga veenev.Igatahes muusika ja pressi abil manipuleerib Illuminati inimesi ja nad panevad populaarsetesse lauludesse salasõnumeid või selliseid helisid mis meie teadmatta N.ö teevad meid lollimaks.Ma nõustun sellega,et paljudes lauludes on salasõnumid ja tavaliselt ei panda sõnu nii väga tähele kui kuulatakse biiti laulja häält.Kuigi ma väga kahtlen selles kas need tõesti nii palju teevad,et panevad meid kuradit kummardama :).Muidugi ei tasu võtta seda sõna sõnalt,aga ikkagi , neis oli huvitav perspektiiv kõigele.Isiklikult mina ei kaldu eriti uskuma,et tõesti muusikaäri juhib üks suur salaorganisatsioon.Võtame nt Tupaci , ta laulis koguaeg illuminatist teda kutsutigi illuminatiks,aga miks ta ära tapeti.Selle peale ka peaks mõtlema,et need artistid kes seal välja toodi on maailma ühed enim müüdavaimad.

View Post



Huvitav eh?
Rääkige.

Muutis SilverBaller, 24 september 2009 - 15:49.


#2
K

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 762
  • Liitus:12 jaan 2005
  • Sugu:mees
Pange tuli otsa oma Zeitgeistile ja muule mudrule. Huvitav ja creepy võib olla, aga kui sa tähele paned, siis on erinevaid erinevaid teooriaid nii palju, et sul läheb silme eest kirjuks.


Mõttetu on arutleda, kui asi on ikka saladus, siis mingit vennad Jewtubes vaevalt sul lahti kräkivad seda.


Ise loodan vaikselt, et see "One world government" värk tõsi oleks. Mõnus, üks riik ja ei mingit mulinat.

Muutis Kassu, 23 september 2009 - 19:50.


#3
SilverBaller

    Liige

  • liige
  • Postitusi:134
  • Liitus:21 märts 2008

Kassu, on 23 sept 2009, 20:48, said:

Pange tuli otsa oma Zeitgeistile ja muule mudrule. Huvitav ja creepy võib olla, aga kui sa tähele paned, siis on erinevaid erinevaid teooriaid nii palju, et sul läheb silme eest kirjuks.
Mõttetu on arutleda, kui asi on ikka saladus, siis mingit vennad Jewtubes vaevalt sul lahti kräkivad seda.
Ise loodan vaikselt, et see "One world government" värk tõsi oleks. Mõnus, üks riik ja ei mingit mulinat.

View Post




Muidugi oleks hea elada kui keegi jälgiks su igat sammu :)

#4
megamees

    BUFU

  • liige
  • Postitusi:2 066
  • Liitus:04 okt 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

SilverBaller, on 24 sept 2009, 16:51, said:

Muidugi oleks hea elada kui keegi jälgiks su igat sammu  :)

View Post



Mida see muudab, kas keegi jälgib sind pidevalt või mitte?

#5
:)

    Liige

  • liige
  • Postitusi:6 874
  • Liitus:27 okt 2005
  • Sugu:ei ütle
päris palju. su privaatsus oleks 0. usu mind su elu oleks PERSES

Muutis OSS, 24 september 2009 - 16:33.


#6
K

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 762
  • Liitus:12 jaan 2005
  • Sugu:mees

SilverBaller, on 24 sept 2009, 16:51, said:

Muidugi oleks hea elada kui keegi jälgiks su igat sammu  :D

View Post



OWG ning sinu iga sammu jälgimine pole kuidagi seotud.

:)

#7
Saatan

    legendary rebel

  • liige
  • Postitusi:2 097
  • Liitus:31 juuli 2008
  • Sugu:mees
Ma ei saa aru siiski, mismoodi see Illuminati ülemkontroll välja peaks nägema ning kas eestlaste hulgas ka neid olla võib ? Muidu ka olen kuulnud Illuminatist, 2Pac polnud ja seal organisatsioonis minu arust. Pealegi tal oli ju kontroll enamus mustanahaliste üle Ameerikas, aga ta ei kasutanud seda millekski. / Üsna loogiline on, et läbi usu saab kõvasti mõjutada ning see võib ka põhjus olla miks piibel on loodud. Et inimesi kontrollida loomulikult. Juba lapsed veetakse kuhugi kirikusse , kus sind rämedalt pitsitatakse. (tean oma mõne tuttava pealt) ning järele mõeldes on nende üle täielik kontroll. Piisab ainult öelda, et "see on jumalal tahe" ning paljud usklikud, pastorid jms. rahvas ei tea isegi, et nad on rämedat aju pesu saanud vaid levitavad oma uskumusi. Seetõttu hoitakse kontrolli. Kuid tekib küsimus, et miks see kontroll nii vajalik on, kes sellest kasu lõikab ? Kümme käsku on ka ilmselt inimlooming ning need on eriti üles poputatud , sest mõjuvad ka hästi. Väga hea mõjutus vahend. Jumala loomine on lausa geniaalne. / neegreid hoitakse näiteks nii kontrolli all, et 70`datel aastatel lasti crack lahti. Getodes. Ning see mõjus. Igal nurgal on alkoholi pood, selle vastas relvapood. Mujal sellist jama pole.

Muutis Saatan, 24 september 2009 - 18:05.


#8
muhemees

    Vana Hea

  • liige
  • Postitusi:6 434
  • Liitus:07 juuli 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Nabubna
Illuminati on pmtselt organisatsioon, mis sai alguse 1770 midagi ja koosneb 13. perekonnast (bloodline) ning on pärit inglismaalt. tänapäeval on need perekonnad juhtpostisioonidel nii ühendkuningriigis kui ka USA's. samuti on need perekonnad Wall streeti suurimad pankurid ja maailma rikkaimad perekonnad.
kontroll on lihtsalt nendele inimestele vajalik...ma olen üritanud leida selles mingit konkreetset mõtet, a ainus selgitus on see, et nendele inimestele on kontroll väga oluline ning selle ühingu üks põhieesmärke on saavutada ülemvõim maailmas ja luua üks riik.
usku on hakatud kasutama manipulatsioonivahendina alates keskajast suuremal määral(siis kui algas ketserite hävitamine jms), enne seda see tõepoolest oli ainult usk ja ei midagi enamat(ma mõtlen kristlust, mitte egiptuse vms usundeid). piibel btw on pmtselt kroonika, mis on kokku pandud mitme inimese ülestähendustest.
suurem osa tänapäeval toimuvast on masside mõjutamine ja kontroll. 9/11 andis patriot acti näol väga suure mõjuvõimu lihtrahva üle, USAs vee fluoriseerimise eesmärk on inimesi sõna otses mõttes lollimaks muuta (floor "pehmendab" aju ja muudab inimese kergemini mõjutatavaks). suure tõenäosusega on ka alkohol vaid sellel eesmärgil legaalne...eks selliseid asju on mujalgi ja teistes valdkondades, kui otsima hakata

Ega's midagi, hea et sedagi.


#9
megamees

    BUFU

  • liige
  • Postitusi:2 066
  • Liitus:04 okt 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

OSS, on 24 sept 2009, 17:32, said:

päris palju. su privaatsus oleks 0. usu mind su elu oleks PERSES

View Post



Las nad jälgivad mind, ma ei tea mitte midagi, mille pärast muretseda.

#10
:)

    Liige

  • liige
  • Postitusi:6 874
  • Liitus:27 okt 2005
  • Sugu:ei ütle
praegu sa mõtled nii, aga ma arvan et väga paljud nõustuksid minuga, kui ma ütlen et sul oleks väga sitt olla kuna privaatsus põhimõtteliselt puudub.. ja sind hakataks asja pärast jälgima, mitte tühja, nii et sa ei saaks selle "asjaga" ka tegeleda, miks sind jälgima hakati

#11
Jack Herer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:14 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reaalnecity
Kll me vartsi sinna jõuame.Atm on linn kaameraid ja tavaari täis, iga nurga peal on kaamrela.Ime, et veel oma koduaknast sisse ei vaadata ja ei filmita.
:)
5bil year's ago our planet materialized from thin air.
Postitas pildi
Postitas pildi

#12
Chill

    Liige

  • liige
  • Postitusi:306
  • Liitus:30 juuli 2008
Mmm. Vaadake Kymatica ja estoric agenda dok filmid ära. Saate sellest illuminati teooriast soti selgeks. Uskuge seda mida ise tahate, ärge laske teistel oma uskumusi mõjutada..

#13
muhemees

    Vana Hea

  • liige
  • Postitusi:6 434
  • Liitus:07 juuli 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Nabubna

Chill, on 25 sept 2009, 09:50, said:

Mmm. Vaadake Kymatica ja estoric agenda dok filmid ära. Saate sellest illuminati teooriast soti selgeks. Uskuge seda mida ise tahate, ärge laske teistel oma uskumusi mõjutada..

View Post



filmi nimi on esoteric agenda.
muidu kui peakski tulema OWG, siis ma kahtlustan, et see näeb välja midagi praeguse põhja-korea sarnast, mitte nagu USA või rootsi.

Ega's midagi, hea et sedagi.


#14
COMMANDER KEEX

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:234
  • Liitus:13 juuli 2009
  • Sugu:mees
Saatan sa oled üks tüüp ikka omaette...
Megamees, tõesti arvad kui sul pole sittagi privaatsust, siis see ei muuda su elu? Kõik mida internetis teed on teatud inimestele vaadata... kirjutad midagi lolli otsingusse ja juba mingi organisatsioon su ukse taha. uurid nt tulirelvade kohta ja lendab mingi swat sisse, käed raudu ja lendad mingisse politsei sarnasesse asutusse ning hakatakse pressima, et miks sul seda vaja jne. See oli üks näide, neid võib olla tuhanedeid mille pärast sind nussima hakatakse.
Postitas pildi
KEEX MOTHAPHUCKIN MAISTER,
Know Your rights, know Your enemy!
FUCK NWO, FUCK BABYLON!

#15
DEAD BANG!

    granaat

  • liige
  • Postitusi:6 929
  • Liitus:27 veebr 2008
  • Sugu:mees
tra ma arvasin et need mingid vaimud vms aga hoopis mingid inimesed, kes on mingid räiged tegijad igalpool? salajased jne

Muutis DEAD BANG!, 25 september 2009 - 13:33.

Posted Image


#16
Torque

    Liige

  • liige
  • Postitusi:271
  • Liitus:13 aug 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:tln
Need " üli " inimesed on head manipuleerjad ja üsna intelligentsed nagu ma aru sain aga siiski usuvad saatanasse ? See jätab veidi kahtlevaks selle asja..

Muutis Torque, 25 september 2009 - 14:48.


#17
K

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 762
  • Liitus:12 jaan 2005
  • Sugu:mees
Mul on kahju vaadata seda naiivset seletamist siin.

Kuidas te saate uskuda kõike, mida internetis näete?

#18
deathangel.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 796
  • Liitus:08 veebr 2006
  • Sugu:mees

Kassu, on 25 sept 2009, 17:10, said:

Mul on kahju vaadata seda naiivset seletamist siin.

Kuidas te saate uskuda kõike, mida internetis näete?

View Post



Ssshh jumala chill vaadata ju kuidas kõik nüüd usuvad ja enamus siin juba hullud asjatundjad on. Seletavad siin kuidas kõik toimib ja värki. Ma vaatan et päris sitt "salajane organisatsioon" peab olema see Illuminati, kui kõik kohe aru saavad kuidas asjad toimivad :unsure::D

Epic lihtsalt :thanks4:

Igastahes ma arvan, et on aeg kolida tagasi koopasse kuna seal puudub meie üle kontroll, ning keegi ei saa meile ajupesu teha :2nksa:

Muutis deathangel., 25 september 2009 - 16:43.

Postitas pildi
You don't need the truth. You need Propaganda.
ER foorumi liige alates 7-detsember 04.
God made Adam and Eve, not Adam and Steve
Ha-Adam She-ba-Tank Yenatze'ah (The Man In The Tank [is the one who] Shall Win)

#19
Marrauskk

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:371
  • Liitus:11 veebr 2008
  • Sugu:mees
tere. esiteks rahunege maha selle "TRA ME SAAME KÕIK SURMA" teemaga. nii see asi ei käi. elu on selline milliseks sa ta mõtled. see on maal, kus sina ise oled kunstnik. ava silmad ja illuminaadid ei juhi sind. kerge.

ja kassu oma naiivse sitaga + deathangel "EPICJHAHAHAHAHAHAHA" mölaga, ma ei saa jätta ütlemata kuidas ma vihkan teiesuguseid tonte. olge idioodid, hoidke oma silmad valguse eest kinni. mõelgegi, et elu peab olema selline viha ja piin ja "miks minuga nii juhtus? unluck!!!". "surm ruulib, elu sakib." kord te mõistate. we're all different aspects of oneness and we're moving towards oneness. elu on sügavam, kui te arvatagi oskate.



"Ise loodan vaikselt, et see "One world government" värk tõsi oleks. Mõnus, üks riik ja ei mingit mulinat."

:unsure:

Muutis Marrauskk, 25 september 2009 - 17:23.


#20
Rait^

    imported danish pipe tobacco

  • liige
  • Postitusi:1 832
  • Liitus:07 sept 2004
  • Sugu:mees

Marrauskk, on 25 sept 2009, 18:23, said:

"Ise loodan vaikselt, et see "One world government" värk tõsi oleks. Mõnus, üks riik ja ei mingit mulinat."

:unsure:

View Post



Tõesti, kuid kahjuks on see pmst võimatu, kuna tervet maailma kontrollida oleks peaaegu, et võimatu. Eriti pannes tähelepanu igast muudele rühmitustele, kes kohe kindlasti ei jätaks kasutamata võimalust vallutada mõni väike osa suurest maailmast. Liiga palju on maailmas lahkarvamusi, et see tõeks saaks
:/
ಠ_ಠ





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat