Hüppa postitusele

Change

Illuminati


Sellel teemal on 412 vastust

#21
Marrauskk

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:371
  • Liitus:11 veebr 2008
  • Sugu:mees
ÜRO, NATO, Euroopa Liit [Üks rahatäht - Euro]. projektiga on alustatud, või mis :unsure:

Muutis Marrauskk, 25 september 2009 - 17:48.


#22
deathangel.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 796
  • Liitus:08 veebr 2006
  • Sugu:mees

Marrauskk, 25 sept 2009, 18:23, kirjutas:

tere. esiteks rahunege maha selle "TRA ME SAAME KÕIK SURMA" teemaga. nii see asi ei käi. elu on selline milliseks sa ta mõtled. see on maal, kus sina ise oled kunstnik. ava silmad ja illuminaadid ei juhi sind. kerge.

ja kassu oma naiivse sitaga + deathangel "EPICJHAHAHAHAHAHAHA" mölaga, ma ei saa jätta ütlemata kuidas ma vihkan teiesuguseid tonte. olge idioodid, hoidke oma silmad valguse eest kinni. mõelgegi, et elu peab olema selline viha ja piin ja "miks minuga nii juhtus? unluck!!!". "surm ruulib, elu sakib." kord te mõistate. we're all different aspects of oneness and we're moving towards oneness. elu on sügavam, kui te arvatagi oskate.
"Ise loodan vaikselt, et see "One world government" värk tõsi oleks. Mõnus, üks riik ja ei mingit mulinat."

:unsure:

Vaata postitust



ega jah kui ma igasugust sitta ei usu siis ma olen idioot :2nksa:

Ega ma pole eitanud mingi taolise organisatsiooni olemasolu, aga ma lihtsalt naeran nende üle kes siin usuvad et "illuminati" kontrollib kõike juba ja kõik meedia ja muusika ja filmid jne on ainult puhas ajupesu ja varsti hakatakse meid kõiki jälgima jne.

Michael Moore on minu isand, tema jutt on kuld :thanks4:
Postitas pildi
You don't need the truth. You need Propaganda.
ER foorumi liige alates 7-detsember 04.
God made Adam and Eve, not Adam and Steve
Ha-Adam She-ba-Tank Yenatze'ah (The Man In The Tank [is the one who] Shall Win)

#23
K

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 762
  • Liitus:12 jaan 2005
  • Sugu:mees

Marrauskk, 25 sept 2009, 18:23, kirjutas:

ja kassu oma naiivse sitaga + deathangel "EPICJHAHAHAHAHAHAHA" mölaga, ma ei saa jätta ütlemata kuidas ma vihkan teiesuguseid tonte. olge idioodid, hoidke oma silmad valguse eest kinni. mõelgegi, et elu peab olema selline viha ja piin ja "miks minuga nii juhtus? unluck!!!". "surm ruulib, elu sakib." kord te mõistate. we're all different aspects of oneness and we're moving towards oneness. elu on sügavam, kui te arvatagi oskate.

Vaata postitust



Ma ei tea, kus muinasjutumaal sina elad, aga tundub, et toda "floori" (oh GOD) pannakse seal vette rohkem kui Ameerikamaal.

Deathangel väljendas mu mõtet täpselt - päris sitt saladus, kui iga asspie jewtubes sellest "teadlik" on.

Poppkultuur on selle idee teisse istutanud, väheke irooniline, kas te ei arva?


// Ma ei saa, kas sa oled troll või mõtled sa seda tõsiselt?

Muutis Kassu, 25 september 2009 - 23:11.


#24
Marrauskk

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:371
  • Liitus:11 veebr 2008
  • Sugu:mees
ma ei saa aru, mis kuradi asjaks sa üritad seda illuminati asja muundada. nagu teoorias selgelt väljendub, siis üritatakse meie mõistust ära sittuda erinevat pidi. "SEE KÕIK ON KOKKULANGEMINE, MEEDIA ON SEDA NUSSIND JA MINGID SELLISED ASJAD". aga tegelt ei ole ju nii. meedia ei räägigi praktiliselt sellest.

ma eeldan et jewtubes on enamustel inimestel oma account. eelkõige neil kellel on midagi öelda ja jagada. mõned neist inimestest on sellistest asjadest teadlikud. nende sooviks on maailm vabastada selliste inimeste valdusest. teha meid tõeliselt vabaks. TÕELISELT VABAKS. su arvates on tõeline vabadus osta poest selliseid jalanõusi mis sa tahad ja kanda selliseid riideid mis sa tahad, eks?

nad jagavad seda informatsiooni sellega. inimeselt levib see jällegi edasi inimesele. rahvas muutub teadlikumaks. illuminaate paljastatakse. seetõttu teavadki nii paljud sellest. on see negatiivne? ei. informatsioon on informatsioon ju. see on neutraalne. kasutusala on seevastu kas positiivne või negatiivne.

üldplaanis on kogu selle illuminaatide jutu ja videoga tahetud öelda väga inimlikku, iidset ja kerget asja. armastada oma lähedasi, tuttavaid. aidata neid. austada planeeti ja kõiki eluvorme. absoluutselt kõik sellised asjad. võtta igat juhtuvat asja võimalusena õppida. olenemata kas see ette juhtuv asi on negatiivne või positiivne. võtta elu nii, et sina ise lood oma reaalsuse. nagu ma enne ütlesin. "we're all different aspects of oneness".

paljud inimesed on kahjuks selle unustanud. see ongi see, mida illuminati korda on saatnud. häbi oma seksuaalsuse ees, häbi alasti keha ees. kõik sellised asjad. kerge või mis? läbi meelemoonutuste ja muu sita. "MA EI USU SEDA.. SEE ON MINGI TÄNAPÄEVA MÖLA". eksju. kuidas saab olla möla inimesele loomupärane asi, mis on meist lahutatud?

ma ei viitsi rohkem kirjutada siia teemasse, ei näe lihtsalt absoluutset mõttet. ela oma pimedas ruumis, ehkki uks vabadusse on alati avatud. ära tule sealt välja. enda valik, mis mind ei huvita ja pole minu asi. :unsure:

Muutis Marrauskk, 25 september 2009 - 21:29.


#25
:)

    Liige

  • liige
  • Postitusi:6 874
  • Liitus:27 okt 2005
  • Sugu:ei ütle

Marrauskk, 25 sept 2009, 22:13, kirjutas:

ma eeldan et jewtubes on enamustel inimestel oma account. eelkõige neil kellel on midagi öelda ja jagada. mõned neist inimestest on sellistest asjadest teadlikud. nende sooviks on maailm vabastada selliste inimeste valdusest. teha meid tõeliselt vabaks. TÕELISELT VABAKS. su arvates on tõeline vabadus osta poest selliseid jalanõusi mis sa tahad ja kanda selliseid riideid mis sa tahad, eks?

ma ei viitsi rohkem kirjutada siia teemasse, ei näe lihtsalt absoluutset mõttet. ela oma pimedas ruumis, ehkki uks vabadusse on alati avatud. ära tule sealt välja. enda valik, mis mind ei huvita ja pole minu asi. :unsure:

Vaata postitust



sa alahindad kassut rängalt. ma loodan et ta teeb comebacki ja omab su millegagi ära :thanks4:

järelikult huvitab, kui sa siia kirjutad.. :2nksa:

#26
L4hma

    Freelancer

  • liige
  • Postitusi:10 374
  • Liitus:14 märts 2004
  • Sugu:ei ütle

Tsitaat

TÕELISELT VABAKS. su arvates on tõeline vabadus osta poest selliseid jalanõusi mis sa tahad ja kanda selliseid riideid mis sa tahad, eks?
Mis kuradi müstifikatsioon see "tõeline vabadus" sinu arust siis on? Kas nagu mingi maailmavaade ka seda väljendab või niisama tavaline sõnakõlks.

Üks soovitus sulle. Hinga paar korda sisse-välja enne kui sa kirjutama hakkad. Jutt on ebaselge . Rahu :unsure:

Muutis L4hma, 25 september 2009 - 23:19.


#27
K

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 762
  • Liitus:12 jaan 2005
  • Sugu:mees

Marrauskk, 25 sept 2009, 22:13, kirjutas:

Vaata postitust



Ma arvan, et mulle sellisel toonil vabadusest rääkides sammud sa rajale, kus sa KINDLASTI olla ei taha.

Kuula L4hmat. Proovi oma urisemine kuidagi kokku võtta ja loetavaks teha.

Praegu loen ma välja, et sa kaitsed keskmist asspied ning ülistad neid teadmisi, mida kõrgelt informeeritud inimesed internetis vahendavad...

//Appi, mis typod on sees mul...
///Kas ma olen sattunud mingisse väga keerukasse trollide punutud võrku või on kell liiga palju?

Muutis Kassu, 25 september 2009 - 23:32.


#28
deathangel.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 796
  • Liitus:08 veebr 2006
  • Sugu:mees
Sooviks kah teada, mida peidab endas tõeline vabadus :unsure:

Muutis deathangel., 25 september 2009 - 23:48.

Postitas pildi
You don't need the truth. You need Propaganda.
ER foorumi liige alates 7-detsember 04.
God made Adam and Eve, not Adam and Steve
Ha-Adam She-ba-Tank Yenatze'ah (The Man In The Tank [is the one who] Shall Win)

#29
:)

    Liige

  • liige
  • Postitusi:6 874
  • Liitus:27 okt 2005
  • Sugu:ei ütle

Monstercockmayhem, 26 sept 2009, 00:21, kirjutas:

Ma olen illumintaist mitu teemant teinud juba, aga ma olen tõsine uskuja. ma Usun et tõesti teegi on kogu selle jama taga mis maailmas jewtkel toimu.

Vaata postitust



jah saime aru et sa oled alkoholijoobes!! ülikõva, aga proovi õigesti kirjutada :unsure:

nõustun deathangeliga..

Muutis OSS, 25 september 2009 - 23:49.


#30
MIIŠA!

    1337

  • liige
  • Postitusi:1 193
  • Liitus:05 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:kristiiiiiine
OMFG! Ma vaatasin need videod ära - JA SEE ON VÄGA HAIGE TEEMA.
Ostraalnekeeks, y0!

#31
Monstercockmayhem

    Metslane

  • liige
  • Postitusi:5 682
  • Liitus:08 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn/Kuressaare
Fakt on, et nn " hüperrikaste " igasugused salaseltsid ja kõiksuguste mõjukate riigitegelaste kinnised miitingud eksisteerivad ja et vabamüürlus ja illumitati ei pruugi kõigest müüdid olla. Aga kõiksuguseid teooriaid on nii palju, et asi on liigagi segaseks näinud. Mina usun, et "nwo" on mingisugusel kujul kindlasti tulemas, aga teooriad igasuguste tulnukate, reptiilide, juutide ja muude elukate maailmavallutamis plaanid on naeruväärsed.



Nagu ka film Zeitgeist vms. Huvitavate faktide sisse on põimitud totaalset paska.

Muutis Monstercockmayhem, 26 september 2009 - 15:05.


#32
looodi

    number 9

  • liige
  • Postitusi:1 448
  • Liitus:01 nov 2007
  • Sugu:mees
ei tea kas ma olen mingi loll v mitte, aga mina usun seda jama, pääris pikka aega juba...

kuid jah, igapäevaelu see mul ei mõjuta, nii et pmst olen ikka mingi neutraalne tundmatu kujuke
"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." Bruce Lee

#33
SilverBaller

    Liige

  • liige
  • Postitusi:134
  • Liitus:21 märts 2008

Kassu, 26 sept 2009, 00:21, kirjutas:

Ma arvan, et mulle sellisel toonil vabadusest rääkides sammud sa rajale, kus sa KINDLASTI olla ei taha.

Kuula L4hmat. Proovi oma urisemine kuidagi kokku võtta ja loetavaks teha.

Praegu loen ma välja, et sa kaitsed keskmist asspied ning ülistad neid teadmisi, mida kõrgelt informeeritud inimesed internetis vahendavad...

//Appi, mis typod on sees mul...
///Kas ma olen sattunud mingisse väga keerukasse trollide punutud võrku või on kell liiga palju?

Vaata postitust




Ema sul on üks paras asspie ja troll.
Tõmma siit teemast minema kui sul midagi teemakohast pole öelda.

#34
muhemees

    Vana Hea

  • liige
  • Postitusi:6 434
  • Liitus:07 juuli 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Nabubna

SilverBaller, 26 sept 2009, 17:56, kirjutas:

Ema sul on üks paras asspie ja troll.
Tõmma siit teemast minema kui sul midagi teemakohast pole öelda.

Vaata postitust



ja su post oli maksimaalselt teemakohane :unsure:

selles suhtes, et uurida ja fantaseerida võib ju alati, a ärge liiale minge...igast punkreid ja muid huinjasse ei tasu ehitama hakata ja surmtõsiselt ei ole mõtet OWG'i jms uskuda, suurem osa ringiliikuvatest juttudest on muinasjutt

Ega's midagi, hea et sedagi.


#35
jaguline

    Suhteliselt vana liige

  • liige
  • Postitusi:1 229
  • Liitus:02 aug 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Itta-Virrumaa

Marrauskk, 25 sept 2009, 22:13, kirjutas:

ma ei saa aru, mis kuradi asjaks sa üritad seda illuminati asja muundada. nagu teoorias selgelt väljendub, siis üritatakse meie mõistust ära sittuda erinevat pidi. "SEE KÕIK ON KOKKULANGEMINE, MEEDIA ON SEDA NUSSIND JA MINGID SELLISED ASJAD". aga tegelt ei ole ju nii. meedia ei räägigi praktiliselt sellest.

ma eeldan et jewtubes on enamustel inimestel oma account. eelkõige neil kellel on midagi öelda ja jagada. mõned neist inimestest on sellistest asjadest teadlikud. nende sooviks on maailm vabastada selliste inimeste valdusest. teha meid tõeliselt vabaks. TÕELISELT VABAKS. su arvates on tõeline vabadus osta poest selliseid jalanõusi mis sa tahad ja kanda selliseid riideid mis sa tahad, eks?

nad jagavad seda informatsiooni sellega. inimeselt levib see jällegi edasi inimesele. rahvas muutub teadlikumaks. illuminaate paljastatakse. seetõttu teavadki nii paljud sellest. on see negatiivne? ei. informatsioon on informatsioon ju. see on neutraalne. kasutusala on seevastu kas positiivne või negatiivne.

üldplaanis on kogu selle illuminaatide jutu ja videoga tahetud öelda väga inimlikku, iidset ja kerget asja. armastada oma lähedasi, tuttavaid. aidata neid. austada planeeti ja kõiki eluvorme. absoluutselt kõik sellised asjad. võtta igat juhtuvat asja võimalusena õppida. olenemata kas see ette juhtuv asi on negatiivne või positiivne. võtta elu nii, et sina ise lood oma reaalsuse. nagu ma enne ütlesin. "we're all different aspects of oneness".

paljud inimesed on kahjuks selle unustanud. see ongi see, mida illuminati korda on saatnud. häbi oma seksuaalsuse ees, häbi alasti keha ees. kõik sellised asjad. kerge või mis? läbi meelemoonutuste ja muu sita. "MA EI USU SEDA.. SEE ON MINGI TÄNAPÄEVA MÖLA". eksju. kuidas saab olla möla inimesele loomupärane asi, mis on meist lahutatud?

ma ei viitsi rohkem kirjutada siia teemasse, ei näe lihtsalt absoluutset mõttet. ela oma pimedas ruumis, ehkki uks vabadusse on alati avatud. ära tule sealt välja. enda valik, mis mind ei huvita ja pole minu asi. :unsure:

Vaata postitust




Illuminati is overrated :2nksa: Ma ei tea, peab ikka päris suur kujutlusvõime olema, et näha ühte organisatsiooni kogu planeeti valitsemas. Lisaks võib sellise möla nagu Zeitgeist põlema panna. Ma tunnistan, esimest korda kui nägin, siis tundus ka mulle huvitav, aga kui neid väiteid natuke rohkem uurida, siis tuleb välja, et tegemist on täieliku jamaga. Kellel huvi http://www.conspirac...cles/zeitgeist/

Marrauskkile üks küsimus: kas sa oled antiseminist, et kirjutad Youtube asemel Jewtube või üritad lihtsalt lahe olla?

#36
Marrauskk

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:371
  • Liitus:11 veebr 2008
  • Sugu:mees
pööra veits tähelepanu, ja näed, et mina ei alustanud kogu selle "jewtube" teemaga. lihtsalt läksin vooluga kaasa nagu inimesed ikka :D

vabadus.

me oleme vabad vaatama telesaateid - kolmekümmet või enamat kanalit mingi mõttetu jamaga, mis tapab meis lõpmatuse adumisvõime ja toidab illusioone selle kotha, mida me peaksime tegema, kuidas olema või mõtlema. meil on vabadus klõpsata kanalinuppe ja valida ükskõik milline neist. oi, milline rõõm on elada vabaduse maal. meil on vaba voli vaadata uudiseid ning näha ajakirjanikke ja reportereid pakkumas meile ametlikke, kahtlusteta selgitusi sündmustest; selgitusi mis on kujundatud suunamaks meid nägema maailma soovitud moel ja reageerima soovitud viisil. me oleme vabad, et teha nagu kästakse. ning, kui kästakse, oleme vabad isegi surema hävitamise, võimu juurde saamise ja manipuleerimise eesmärgil külmavereliselt kavandatud sõdades.

miks on inimkond vangistatud?

1) ta on oma vaimuväe loovutanud ning loobunud vastutusest ja omapäi mõtlemisest.
2) teda õõnestab kartus, eriti hirm teiste inimeste arvamuse ees, pelg olla erinev ja ainulaadne.
3) ta püüab oma dogmasid teistele peale suruda ega tunnista kellegi õigust olla erinev ja mõista maailma ainulaadsel moel.


Vabadus?

Vabadus on iga inimese õigus välja öelda, kes ta on, mida ta arvab ja kuidas ta soovib oma elu elada kellegi sunduse ja näägutamiseta. peab olema võimalik pühaks pidada nende ainulaadsust ilma juhendite, eeskirjade, pilgete ja hukkamõistuta nendelt, kes püüavad meile oma eluviisi peale suruda.
kuni me ei austa iseenda ja kõigi teiste õigust olla erinev, teha ise oma valikuid ja luua enda jaoks teadvustatud tegelikkust, sundusest ja kohandumissurvest vaba maailmapilti, jääme me enda kätega loodud vangistusse.

uitmõtted. piiz.

#37
Sander

    Mighty as...

  • auliige
  • Postitusi:3 044
  • Liitus:13 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnumaa/Tallinn
Ei usu seda värki.
Igat vandenõu teooriat ei maksa lihtsalt uskuda(Ma pean antud juhul seda silmas)
Bend if you must, but never brake!

#38
ohoooi

    Whoa !

  • liige
  • Postitusi:8 593
  • Liitus:08 aug 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tagadi.
Mu isa ütles selle kama peale,et illunimati nimi on Coca Cola company :D Ta ei viitsinud süveneda...
Dat is weird !

#39
kunin

    xo

  • liige
  • Postitusi:2 214
  • Liitus:27 juuni 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Saue

Sander, 30 sept 2009, 22:49, kirjutas:

Ei usu seda värki.
Igat vandenõu teooriat ei maksa lihtsalt uskuda(Ma pean antud juhul seda silmas)

Vaata postitust



Asi ongi selles, et seda tuleb tõsiset uurida ja sellesse süveneda. Marraga olen msn-is tõsiselt rääkinud sellel teemal, ja tuleb välja, et otseselt illuminatist on raske rääkida kui ma pole ise teemaga tuttav. Vabaduse mõistest ja psühholoogiast saab rääkida, aga mitte süvendatult. Ega marra kah sünnist saati seda ei usu, palju lugemist ja tegelemist.

Ise kavatsen need Icke asjad ära vaadata lähiajal ja kui aega leian siis lugeda selle kohta. Hetkel küll seda ei usu, aga vägagi huvitav tundub.
Ise oled

#40
deathangel.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 796
  • Liitus:08 veebr 2006
  • Sugu:mees

Marrauskk, 30 sept 2009, 22:34, kirjutas:

peab olema võimalik pühaks pidada nende ainulaadsust ilma juhendite, eeskirjade, pilgete ja hukkamõistuta nendelt, kes püüavad meile oma eluviisi peale suruda.

uitmõtted. piiz.

Vaata postitust



Sry aga ühiskond, vähemalt selle sõna praeguses mõistes, küll sedasi ei toimi. Tglt ei suudagi tuua kuskilt mingit võrdlust, kuna sellist ühiskonda polegi kunagi eksisteerinud. Isegi koopas olid ju tegelikult nö. võimukamad inimesed, kes ikkagi suuremal või vähemal määral kontrollisid ka teiste tegevust/olemist.

Isegi loomariigis ei eksisteeri niisugust asja :S või nu jah kui me kah nagu paljud loomad juba sünnist tapame ära nõrgemad jättes ellu ainult tugevamad(kes on suhteliselt ühe vormi järgi taotud), siis võiks sel asjal ju lootust olla.

See Illuminati on lihtsalt sinu hale vabandus enda suutmatusele. Onju lihtne süüdistada kõiges mingit müstilist organisatsiooni, kes meid kõiki kontrollib. :D

Muutis deathangel., 30 september 2009 - 22:47.

Postitas pildi
You don't need the truth. You need Propaganda.
ER foorumi liige alates 7-detsember 04.
God made Adam and Eve, not Adam and Steve
Ha-Adam She-ba-Tank Yenatze'ah (The Man In The Tank [is the one who] Shall Win)





2 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 2 külalist, 0 anonüümset kasutajat