Hüppa postitusele

Change

Illuminati


Sellel teemal on 412 vastust

#61
K

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 762
  • Liitus:12 jaan 2005
  • Sugu:mees

Marrauskk, 3 okt 2009, 15:23, kirjutas:

Vaata postitust



Ma ei karda kah surma, mis nüüd?

Kuidas sinu "teadmised" sellest mikrokiibivärgist (oh wow, palju neid teooriaid olemas on?) sulle mingi eelise annaksid? Enamik neist teoreetikutest on ju üpris veendunud, et see kiibistamine saab lõpuks enam-vähem kohustuslikuks, kuidas mingi hüsteeriline "The boy who cried wolf" stiilis soigumine seda "plaani" kuidagi mõjutab?

Sa ei mõtle oma peaga. Sa sööd juba läbi mälutud saasta, mida arengupeetusega lapsed youtubes sulle ette söödavad ning kiidad takka ja palud uut portsu.

Kui sa tõesti oma hallollust rakendaksid, siis näeksid sa, et ISEGI juhul, kui see kõik tõsi on, ei mõjuta mingid videod youtubes kuidagi selle maailmavallutusplaani õnnestumist...

Sa ajad suust välja täiesti seosetuid mõttetusi. Mõtle oma mõtted läbi, enne kui kirjutad.

// Enne kui keegi endale midagi ette kujutama hakkab - see, et ma räägin siin hüpoteetilisest võimalusest ei tähenda kuidagi, et ma seda jama reaalselt usuksin.


/// Wait, aga tema mulle tohib?
Kui sa mu signast aru saaks, siis võib-olla mõistaksid sa, et ma ei suuda ühtegi sõna sinu jutust tõsiselt võtta. Hädine isiklik vimm ahoi.

Muutis Kassu, 03 oktoober 2009 - 14:53.


#62
Wolli

    The All-Seeing Eye

  • auliige
  • Postitusi:12 510
  • Liitus:30 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu Viljandi Tallinn
Miks sa sellist jama siis üldse kirjutad? Et oleks jälle üks teema kus sa saad olla "OO THE GREATEST?"

Imestan, et sa juba ära pole väsinud olemast kõige ja kõigi suhtes ükskõikne ja erapooletu...

Inimestel on õigus uskuda seda mida/keda nad ise tahavad..
Sina pole mitte keegi, ütlemaks kas see on õige või vale...

Good luck.

//Ära näe vaeva, et mulle mingi romaaniga vastata... See on siin teemas mu esimene ja viimane postitus :D

#63
deathangel.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 796
  • Liitus:08 veebr 2006
  • Sugu:mees

Marrauskk, 3 okt 2009, 15:23, kirjutas:

// ma usun et te olete kursis mingil määral iidsete kultuuride ja nende tarkustega. soovitan seda filmi, mis avab veidike mu põhimõtteid.


Vaata postitust



Kui mu põhimõtted ja filosoofia põhineks inimesel, kes nägi kahte valguskera, mis teda juhtisid. Siis mina küll neis nii kidel poleks :D

Ja see Maya 2012 on kah nii mõttetu teema. See on lihtsalt 200% tõlgendamise küsimus.
Postitas pildi
You don't need the truth. You need Propaganda.
ER foorumi liige alates 7-detsember 04.
God made Adam and Eve, not Adam and Steve
Ha-Adam She-ba-Tank Yenatze'ah (The Man In The Tank [is the one who] Shall Win)

#64
Saatan

    legendary rebel

  • liige
  • Postitusi:2 097
  • Liitus:31 juuli 2008
  • Sugu:mees

L4hma, 3 okt 2009, 14:25, kirjutas:

Ühiskonna ori? :/
Mina käin koolis puhtalt sellekes, et ma tahan. Ma käin ülikoolis selle pärast, et ma tahan teadmisi juurde sellest valdkonnast, mida ma õpin. Ma ei näe kuskil seal orjust või midagi. Ja oh ei, ma ei käi ülikoolis sellel eesmärgil, et ma tahan karjääri teha, vaid siiski selleks, et ma tahan selle ala kohta rohkem teada.

Vaata postitust




Ma kuulen sellist asja esimest korda. Sa käid täitsa lõbu pärast koolis. Karjäärist savi.

#65
L4hma

    Freelancer

  • liige
  • Postitusi:10 374
  • Liitus:14 märts 2004
  • Sugu:ei ütle

Saatan, 3 okt 2009, 16:15, kirjutas:

Ma kuulen sellist asja esimest korda. Sa käid täitsa lõbu pärast koolis. Karjäärist savi.

Vaata postitust



Ma ei räägi koolist vaid ülikoolist ja ma ei rääkinud lõbust.

ära topi mulle sõnu suhu, ok?

#66
Marrauskk

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:371
  • Liitus:11 veebr 2008
  • Sugu:mees
ma ei ütlegi mis on õige ja vale, lihtsalt siin lükatakse pigem minu "väiteid" valeks ja pasaks. ma ütlesin et iga inimene on unikaalne. olge siis. "mul on tahtmine su väiteid juba füüsiliselt ümber lükata" :D saamatud jobud

#67
K

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 762
  • Liitus:12 jaan 2005
  • Sugu:mees

Marrauskk, 3 okt 2009, 16:55, kirjutas:

ma ei ütlegi mis on õige ja vale, lihtsalt siin lükatakse pigem minu "väiteid" valeks ja pasaks. ma ütlesin et iga inimene on unikaalne. olge siis. "mul on tahtmine su väiteid juba füüsiliselt ümber lükata" :D saamatud jobud

Vaata postitust



Ütled ju.
Lihtsalt sa ei suuda taluda seda, et me sinu keerulised ja läbimõeldud "argumendid" mängeldes tükkideks rebime...

Minupoolest võiksid sa uskuda mida tahes, aga kui sa tuled mulle või kellelegi teisele ütlema, et ta on kurat-teab-mis sest ta EI usu seda kõntsa, siis annad sa ära oma õiguse jääda peedistamata.


Tule sõima veel, äkki siis võtame sind tõsisemalt.

#68
Le Fu?

    [WARNBANNED] bros b4 hos

  • bannitud
  • Postitusi:1 319
  • Liitus:18 jaan 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Võrumaa
Allah 4 life. Nüüd peab juba mingeid iluminaatoreid ka uskuma, FTW?
Usuhullus on pointless. üks ütleb ,et see on tema tahe ja teised teevad.
Postitas pildi
Seen

#69
Kamraad

    RODOL - Rolling On Dormeo Ortophedic Laughing

  • liige
  • Postitusi:3 471
  • Liitus:23 mai 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Harjusaarlane
Ma hetkel ei jaksa kogu teemat läbi lugeda, aga kas keegi oskab öelda, võib-olla on seda ka siin juba küsitud, aga kuidas on sattunud Eesti 50-kroonisele illuminaatide sümbol?

#70
looodi

    number 9

  • liige
  • Postitusi:1 448
  • Liitus:01 nov 2007
  • Sugu:mees

-hardstyle-, 3 okt 2009, 18:06, kirjutas:

Allah 4 life. Nüüd peab juba mingeid iluminaatoreid ka uskuma, FTW?
Usuhullus on pointless. üks ütleb ,et see on tema tahe ja teised teevad.

Vaata postitust



kuule sul paar asja sassis, me ei usu siin kellesegi vaid see on lihtsalt meie maailmavaade...

mõni usub, et jumal lõi kõik maapealse ja et vaimud eksiteerivad

ma arvame, et on mõned inimesed kes üritavad maailma ära kasutada
et katsu need kaks asja sõnaraamatust järgi vaadata


:D:D

Muutis halfman, 03 oktoober 2009 - 17:34.

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." Bruce Lee

#71
saapaviks

    Uustulnuk

  • bannitud
  • Postitusi:63
  • Liitus:02 apr 2009
  • Sugu:mees

Explorer, 3 okt 2009, 18:06, kirjutas:

Ma hetkel ei jaksa kogu teemat läbi lugeda, aga kas keegi oskab öelda, võib-olla on seda ka siin juba küsitud, aga kuidas on sattunud Eesti 50-kroonisele illuminaatide sümbol?

Vaata postitust



Teema muutub mingiks religiooni vaidluseks juba aga jah ma nägin 50 EEK peal seda illuminaadi märki siis oli kyll siuke "wtf" tunne peal.
Tahaks isegi teada :D

#72
Saatan

    legendary rebel

  • liige
  • Postitusi:2 097
  • Liitus:31 juuli 2008
  • Sugu:mees
Üleüldiselt on maailmas nii palju segast, et tõenäoliselt kukuks meie maailm kokku, kui me kõike teaksime. Aga selge on see, pangad juhivad riike. Nii palju raha pole olemaski, et kõik saaksid oma võlad ära maksta, sel juhul ei ringleks ka üksi raha täht ringi. Ühsikond on haige ning pole nii tugevat tervist, mis suudaks terveks jääda.

#73
Eddy

    Madis

  • liige
  • Postitusi:3 914
  • Liitus:09 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tuudi/Tallinn
Võib-olla polegi selle teema mitteuskujad lollid? ehk on vastupidi? Kõik kes usuvad on ajupesu ohvrid? Mõelge selles suunas ka palun.
Postitas pildi

#74
Saatan

    legendary rebel

  • liige
  • Postitusi:2 097
  • Liitus:31 juuli 2008
  • Sugu:mees

Eddy, 3 okt 2009, 22:47, kirjutas:

Võib-olla polegi selle teema mitteuskujad lollid? ehk on vastupidi? Kõik kes usuvad on ajupesu ohvrid? Mõelge selles suunas ka palun.

Vaata postitust



nad polegi lollid ega kõik päris must-valge ka pole.

#75
Kerdo_

    ``Olukord on sitt, kuid see on väetis minu tulevikule´´.

  • liige
  • Postitusi:2 374
  • Liitus:16 veebr 2009
  • Sugu:mees
Teema pealkiri ''Illuminati'' tuletab mulle meelde filmi nimega ''Angels and Demons''
mis oli üpriski hea film,filmis oli ka sõna ''Illuminat''(ei tea kas ütlesin õieti) muide hea teema :D

#76
?

  • liige
  • Postitusi:3 363
  • Liitus:26 apr 2005
  • Sugu:mees

Explorer, 3 okt 2009, 18:06, kirjutas:

Ma hetkel ei jaksa kogu teemat läbi lugeda, aga kas keegi oskab öelda, võib-olla on seda ka siin juba küsitud, aga kuidas on sattunud Eesti 50-kroonisele illuminaatide sümbol?

Vaata postitust



Ennast huvitaks ka see värk muidu :D

#77
WhatAPervert

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 099
  • Liitus:06 sept 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Saatan ja Marrask jätavad küll sellise mulje nagu nad oleksid tükk aega kuival olnud ja nüüd otsivad igavusest põhjendusi, et seletada oma kibestumust.

Veits vaatasin neid videosi, aga süveneda ei viitsinud ning see kõlab väga ebatõenäoliselt ning isegi kui on mingi salajane organisatsioon siis minu jaoks see midagi ei muudaks ning ma tunnen ennast piisavalt vabalt.

#78
looodi

    number 9

  • liige
  • Postitusi:1 448
  • Liitus:01 nov 2007
  • Sugu:mees

WhatAPervert, 4 okt 2009, 12:31, kirjutas:

Saatan ja Marrask jätavad küll sellise mulje nagu nad oleksid tükk aega kuival olnud ja nüüd otsivad igavusest põhjendusi, et seletada oma kibestumust.

Veits vaatasin neid videosi, aga süveneda ei viitsinud ning see kõlab väga ebatõenäoliselt ning isegi kui on mingi salajane organisatsioon siis minu jaoks see midagi ei muudaks ning ma tunnen ennast piisavalt vabalt.

Vaata postitust



täpselt, et kes tahab uskuda leiab endale piisavalt materjali, et seda teha
kes ei taha see leiab ka vastupidist
"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." Bruce Lee

#79
bombz

    6734732465414

  • liige
  • Postitusi:1 173
  • Liitus:26 apr 2005
50 kroonise peal on sellep. kolmnurk, et siim kallas oli eesti panga presidest ja ta on ka vabamüürlane.
lingid keelatud.

#80
:)

    Liige

  • liige
  • Postitusi:6 874
  • Liitus:27 okt 2005
  • Sugu:ei ütle

Marrauskk, 3 okt 2009, 15:23, kirjutas:

Spoiler



Vaata postitust



see pikk tekst seal spoileri sees on väga tore, aga... see on siiski illuminati teema, me teame küll, kuidas peab käituma - ole sõbralik ja enesekindel jne..

jajah "mõtled oma peaga", "maailm on selline milliseks ta mõtled", võib-olla on illuminati sind kontrollinud ja pannud sind seda uskuma ning pannud sind mõtlema, et maailm on selline ehk sinu jaoks ta ongi selline.. mis sa selle peale oled üldse mõelnud vä? mis sa selle peale kostad?

kust sa tead, et sa oma peaga mõtled? sa arvad, et sa mõtled.. muudan sind veelgi paranoilisemaks ja hirmutan sind: võib-olla nad just praegu arvutis toksivad sulle mõtteid pähe ja sina edastad need mõtted foorumis postitusena :) kust sa tead, et sa teed mida sa ise soovid teha? (arvestades seadusi siiski..) ehk on illuminaadid sind mõjutanud midagi tegema

Wolli, 3 okt 2009, 15:47, kirjutas:

Miks sa sellist jama siis üldse kirjutad? Et oleks jälle üks teema kus sa saad olla  "OO THE GREATEST?"

Imestan, et sa juba ära pole väsinud olemast kõige ja kõigi suhtes ükskõikne ja erapooletu...

Inimestel on õigus uskuda seda mida/keda nad ise tahavad..
Sina pole mitte keegi, ütlemaks kas see on õige või vale...

Good luck.

//Ära näe vaeva, et mulle mingi romaaniga vastata... See on siin teemas mu esimene ja viimane postitus  :D

Vaata postitust



las kirjutab.. siiski on see foorum kus võib öelda välja oma arvamuse.. minu arust näiteks on hoopis marrauski jutt jama.., sa oleksid seda võinud ka talle sama hästi öelda..





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat