Jump to content

Change

Illuminati


  • You cannot reply to this topic
412 replies to this topic

#101
KEEX HAS ENTER THE BUILDING

    Liige

  • bannitud
  • Posts:182
  • Joined:30 Sep 2009
  • Sugu:mees
Mina olen Issand, sinu Jumal. Sul ei tohi olla muid jumalaid minu kõrval.
Sina ei tohi Jumala nime ilmaasjata suhu võtta.
Sina pead pühapäeva pühitsema.
Sina pead austama oma ema ja isa.
Sina ei tohi tappa.
Sina ei tohi rikkuda abielu.
Sina ei tohi varastada.
Sina ei tohi valetunnistust anda oma ligimese vastu.
Sina ei tohi himustada oma ligimese koda.
Sina ei tohi himustada oma ligimese naist, sulast, ümmardajat, kariloomi ega midagi muud, mis on tema oma.

Nojah. Aga alkoholi ega muud nad vist ikka tarbida ei tohi.
Ma ei viitsi vaielda selle üle aga sitt ja mõttetu elu neil, peale selle et nad rumalad :angry: (ei pea silmas seda, et nad oskavad arvutada ja mõtelda, vaid seda et usuvad nö. jumalat)
Illuminati want my mind, soul, and my body- Secret society, tryin' to keep they eye on me.

Postitas pildi
KEEXMAISTER,

#102
K

    Liige

  • liige
  • Posts:8,762
  • Joined:12 Jan 2005
  • Sugu:mees

KEEX HAS ENTER THE BUILDING, 3 nov 2009, 23:42, kirjutas:

Mina olen Issand, sinu Jumal. Sul ei tohi olla muid jumalaid minu kõrval.
Sina ei tohi Jumala nime ilmaasjata suhu võtta.
Sina pead pühapäeva pühitsema.
Sina pead austama oma ema ja isa.
Sina ei tohi tappa.
Sina ei tohi rikkuda abielu.
Sina ei tohi varastada.
Sina ei tohi valetunnistust anda oma ligimese vastu.
Sina ei tohi himustada oma ligimese koda.
Sina ei tohi himustada oma ligimese naist, sulast, ümmardajat, kariloomi ega midagi muud, mis on tema oma.

Nojah. Aga alkoholi ega muud nad vist ikka tarbida ei tohi.
Ma ei viitsi vaielda selle üle aga sitt ja mõttetu elu neil, peale selle et nad rumalad  :angry:  (ei pea silmas seda, et nad oskavad arvutada ja mõtelda, vaid seda et usuvad nö. jumalat)

Vaata postitust



Armulauavein? Islamis pole alkohol lubatud.
Sa peaks enda teadmiseid religioonidest kõvasti värskendama, kui sa mingis arutelus osaleda tahad...

#103
ErikEst

    Uustulnuk

  • liige
  • Posts:26
  • Joined:02 Jul 2009
  • Sugu:mees
Jep, ükski nendest käskudest ei keela ju seksi, ainult abielu rikkumist. Oma abikaasaga on kõik lubatud.
/Liiga suur signatuur. 400x100 pikslit max.
http://nbaeesti.webs.com
http://nbaeesti.forumotion.net

#104
Merowing

    Rise from the Ashes

  • liige
  • Posts:2,139
  • Joined:11 Mar 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Ise usun Illuminaatide olemasolusse, õigemini viimane aasta natuke lahtiste silmadega ringi vaatamist on mind sellesse uskuma pannund. Jah see backward message on võibolla tõesti veidi üle paisutatud kuid siiski. Vaadake natuke ringi ja te mõistate et seda mis tegelikult toimub alati rahvale ei räägita.

Kasvõi see kurikuulus majandus surutis, natukene siin vaadata ja kuulata ja tiba ridade vahelt lugeda siis jääb tõesti mulje nagu see surutis oleks tekitatudud, ma kahjuks ei mäleta kus ja milline poliitik seda ütles aga kõlas see umbes niiviisi " me ei arvanud et see nii kolossaalne tuleb". Minule isiklikult jäi sellest lausest mulje kui laps on tiba pättust teinud aga välja kukkus suur pahandus ja enda õigustuseks siis ütleb "aga ma kogematta". Ja vaatame nüüd neid otsuseid mida vastu võetakse. Kärbime õpetajate palkku, kärbime meditsiini pealt, samas ukrainas mis pole eestist väga kaugel möllab seagripp, ja esimesed haigestunud on juba eestsiki olemas. Küsimus tekib, et kes tahab eestis õpetaja olla kui iga poole aasta tagant su palkka kärbitaksse ja kui pole õpetajaid siis kes kannatab, eesti haridusüsteem. Sama asi on meditsiiniga. Samas ehitame muutuki igasugu keskusi ja asju millest rahval suht poogen on, toetame gruusiat ja ukrainat päris kolosaalsete summadega aga ise sipleme augus. Tekib küsimus kes tegu on lihtsalt meie valitsuse lolluse või hoopis mingite taktikaliste käikudega mida rahvale ei räägita.

Meedia on ka üks huvitav asi, peamine vahend millega rahvast kontrollida. Sest tüüpiline inimene usub peaaegu kõike mida talle uudistest räägitaksse, küsimus on selles kui palju sellest on tõde? Suve lõpus/sügise alguses juhtusin vaatama ühte meie krimisaadet kus arutleti kanepi legliseerimise üle ja kus üks "narkoteadlane" üritas seletada kui ohtlik kanep ikkagi on. Ma piltlikult naesin kõht kõveras selle saate ajal, hiljem aga mõtlema hakkates muutusin ma üsna nukkraks kuna mõistsin kuidas konkreetselt rahvale näkku valetatakse. Kõige idiootsem oli see kuidas see mees seletas et kaepist on võimalik ikkagi üledoos saada ja kuidas neil üks hoolealune kanepi üledoosis 2 ÖÖPÄEVA kontakti võimetu oli. Siin on 2 võimalust see tüüp kas tarvitas kanepit koos mingi muu ainega segamini või lihtsalt valetati. Tänapäevaks on tehtud kümneid uuringuid kanepi mõjust inimesele ja tulemus on ikka üks. Ta on ohutum kui alkohol ja õigesti tarbides isegi ohutum kui tubakas. Kui alkohol võib tekidada nii mentaalse kui füüsilise sõltuvuse siis kanep võib tekitada ainult mentaalse sõltuvuse. Uuritud on ka igasugu seoseid et kanep kui "gateway drug" ja need on isegi teadlase poolt ümberlükatud. Ometi kajastatakse meedias kanepit kui üliohtliku narkootikumi mis tekitab väga kiiresti sõltuvust. Kanepi puhul on veel äärmiselt huvitav see, et kui kanep on illegaalne siis tänapäeva paljud ravimid mis on vabalt kättesaadavad on valmistatud just kanepis sisalduvate ainete põhjal. Lõppu tsiteeriks veel koomik Kat Williamsi "I don't know why its illegal. Aspirine is perfectly legal, but if you take 13 of those motherfu**ers" its gonna be your last headache".

Kokkuvõttes tekib siis küsimus, miks on vaja rahvale niipalju valetada?

Mis religiooni puutub siis kirik oli keskajal peamine illuminaat. Tänapäevaks oleme me teaduslikult niipalju arenenud, et ausalt öeldes tunnen ma kaasa inimestele kes ikka veel kirikus käivad ja jumalat ja jeesust usuvad.

Edit//: tahtsin veel lisada, et paberite järgi on Eesti demokraatlik vabariik, kuid demokraatiast on meil asi kaugel.

Edited by Lord Halenro, 06 November 2009 - 19:17.

Being open minded does not mean believing in everything, it means being open to all possibilities.
Tõde, mis muudab inimesed vabaks, on enamasti just see osa tõest, mida inimesed eelistavad mitte kuulda.

#105
Marvolo

    I SEE YOU

  • liige
  • Posts:7,512
  • Joined:30 Sep 2010
  • Sugu:mees
Millest sa räägid?

#106
KEEX HAS ENTER THE BUILDING

    Liige

  • bannitud
  • Posts:182
  • Joined:30 Sep 2009
  • Sugu:mees
Mis sulle nüüd arusaamatuks jäi jälle?
Illuminati want my mind, soul, and my body- Secret society, tryin' to keep they eye on me.

Postitas pildi
KEEXMAISTER,

#107
Saatan

    legendary rebel

  • liige
  • Posts:2,097
  • Joined:31 Jul 2008
  • Sugu:mees
Päris hea jutt Lord, aga mina arvan, et Eesti on just liiga demokraatlik. USAs , rääkimata venemaal ei ole kusagil nii palju õigust möliseda ja oma arvamust laialt avaldada. Ütleme et oled kriminaal, on sul juba sada võimalust ja õigust. Mujal sellist asja pole. Ning riigiiisad teevad ka mida tahavad. Ise pooldan diktatuuri, ainult õige inimene peab pukkis olema, muidu on see sada korda hullem, kui demokraatia.

Edited by Saatan, 06 November 2009 - 19:48.


#108
Merowing

    Rise from the Ashes

  • liige
  • Posts:2,139
  • Joined:11 Mar 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Mmm .. diktatuur, jah õige inimesega poleks probleemi, aga on tõsiselt kaheldav kas seal pukis oleks just see õige inimene. Pealegi diktatuur jätab iluminaadi süsteemile väga vabad käed kuna võimuesindaja ei pea oma otsuseid kuidagi ja kellegile põhjendama.

See mis arvamuse avaldamisse puutub siis sõnavabadus on ainult pisike osa demokraatiast ja kui meil seda ka ei oleks siis ma ei tea " Welcome back to Soviet Union".

Kui kohtusüsteeme vaatama hakata siis olelgem ausad kogu lääne kohtusüsteem ei kannata erilist kriitikat. tundub nagu kuritegude raskus astmed oleks segamini aetud, mis USA-se puutub siis too on ammu tuntud kui "imedemaa" kust ikka aeg ajalt üha idiootsemaid uudiseid/karistusi ja seadusi tuleb.
Being open minded does not mean believing in everything, it means being open to all possibilities.
Tõde, mis muudab inimesed vabaks, on enamasti just see osa tõest, mida inimesed eelistavad mitte kuulda.

#109
KEEX HAS ENTER THE BUILDING

    Liige

  • bannitud
  • Posts:182
  • Joined:30 Sep 2009
  • Sugu:mees
Jah, seda küll. Kepid oma enda lapsi saad 3.5a või müüd kanepit saad üle 3 a (sõbral juhtus nii..) suht fucked up tõesti.
Illuminati want my mind, soul, and my body- Secret society, tryin' to keep they eye on me.

Postitas pildi
KEEXMAISTER,

#110
K

    Liige

  • liige
  • Posts:8,762
  • Joined:12 Jan 2005
  • Sugu:mees
Imo see on päris võimas, kui sa räägida teooriast, et see ja teine häda on fabritseeritud (mis on võimalik, aga kedagi ei huvita) ning lööd sellele rõõmsalt illuminaatide sildi külge.
Narkovärgist ei hakka üldse rääkima, kuni argumendid koosnevad nii backwards-ass loogikast...

Illuminaatide uskumine, see on nagu "The Secret" või jõuluvana...Naljaninad ikka.

// Ning faktid, jesus christ, faktid...Näiteks meditsiini ning hariduse rahastamine, no paa-luun.

Edited by Kassu, 06 November 2009 - 20:46.


#111
deathangel.

    Liige

  • liige
  • Posts:2,796
  • Joined:08 Feb 2006
  • Sugu:mees
Ma ei saa aru, miks sa seagrippi mainisid :S

See on nagu nii mõttetu haigus, millesse arenenud riikides on surnud mõni üksik ja mille ravimiseks pole 99% juhtudel isegi ravimeid vaja.

Ja weedi kohta, et seda kas ta on "gateway drug" või mitte ei saa just eriti teaduslikult tõestada. Sest pigem võib ta selleks olla, kuna sa hakkad lävima inimestega, kes varem või hiljem üritavad sulle muud soga müüa ja lolle kes seda proovida otsustavad on küll ja veel.

Ja kui majandussurutis ongi fabritseeritud siis mingi loll eesti poliitik selle asjaga kohe kindlasti seotud ei ole. Üldse on sel pigem ikka pistmist suurte pankadega mitte poliitikutega.

Lõpetuseks ütleks, et kes tahab, see näeb igalpool vandenõusid nii et jah.

Edited by deathangel., 06 November 2009 - 23:58.

Postitas pildi
You don't need the truth. You need Propaganda.
ER foorumi liige alates 7-detsember 04.
God made Adam and Eve, not Adam and Steve
Ha-Adam She-ba-Tank Yenatze'ah (The Man In The Tank [is the one who] Shall Win)

#112
chilloutrelax

    Hello be-a-u-tiful.

  • liige
  • Posts:3,657
  • Joined:05 Jun 2007
  • Sugu:mees


Huvitav.

ba dum tsss


#113
Merowing

    Rise from the Ashes

  • liige
  • Posts:2,139
  • Joined:11 Mar 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Päris wacko video.

Kassu sa loodad illuminaatide kohta faktilisi tõestusi saada, kas see mitte ei kaotaks nende mõtet. Miks nad muidu "SECRET Society" on? Ja tegelikkuses on fakte küll ja veel keegi lihtsalt ei usu neid. Ja mis puutub siin masusse, kanepisse, hariduse ja meditsiini rahastamisse siis need olid vaid osad näited, kus võib illuminaatide käsi mängus olla, ma ei väidagi surm-kindlalt, et nad eksisteerivad. Lihtsalt kui erinevaid eluvaldkondi uurima hakata siis avastab huvitavaid seoseid ja ebakõlasi nende vahel mida loogiliselt seletada ei saa. Ja kui hakata otsima mingeid ametlikke põhjendusi asjale siis need on sellised, et 7 aastane laps saabki aru et sulle aetakse BS-i.

Edit//: deathangeli jutule. Seagripp on sinu jaoks nii kaua mõtetu kuni ta eestis epiteemilisi mõõtmeid võtnud pole ja kuni mõni tuttav sul sellesse kärvanud pole.

Mis puutub "gateway drug"süsteemi siis sa oma enda postitusega ütlesidki selle ju sisuliselt välja, mille ümber peamine kamarajura käib. Sellest küsimus, arvestades kui palju on tegelikult kanepi tarvitajaid ja peale kõiki neid uuringuid. Miks ta ikka veel illegaalne on?

Ja ma ei väitnud et "masu" oleks ühe Eesti poliitiku poolt korraldatud, muidugi on selle taga pangad ja igast liidud, peamine on see ,et see pole juhuslik.

Edited by Lord Halenro, 07 November 2009 - 02:26.

Being open minded does not mean believing in everything, it means being open to all possibilities.
Tõde, mis muudab inimesed vabaks, on enamasti just see osa tõest, mida inimesed eelistavad mitte kuulda.

#114
deathangel.

    Liige

  • liige
  • Posts:2,796
  • Joined:08 Feb 2006
  • Sugu:mees

Lord Halenro, 7 nov 2009, 02:18, kirjutas:

Edit//: deathangeli jutule. Seagripp on sinu jaoks nii kaua mõtetu kuni ta eestis epiteemilisi mõõtmeid võtnud pole ja kuni mõni tuttav sul sellesse kärvanud pole.

Vaata postitust



Sry aga haigus millesse on surnud mingi 6500 inimest 6.795 MILJARDIST,(Enamus neist Lõuna-Ameeriklased ja USA Lõuna osariikide hillbillyd) ei koti mind tõesti vähimalgi määral.

Maailmas sureb aastas samapalju inimesi pead pidi peldikupotti kinni jäädes.

Edited by deathangel., 07 November 2009 - 09:08.

Postitas pildi
You don't need the truth. You need Propaganda.
ER foorumi liige alates 7-detsember 04.
God made Adam and Eve, not Adam and Steve
Ha-Adam She-ba-Tank Yenatze'ah (The Man In The Tank [is the one who] Shall Win)

#115
L4hma

    Freelancer

  • liige
  • Posts:10,374
  • Joined:14 Mar 2004
  • Sugu:ei ütle

Saatan, 6 nov 2009, 19:48, kirjutas:

Ise pooldan diktatuuri, ainult õige inimene peab pukkis olema, muidu on see sada korda hullem, kui demokraatia.

Vaata postitust



Sa oled ikka väga rumal. Mis kuradi "õige inimene". Milline ta välja näeb? Mis iseloomujooned?

Sa nagu tahad, et sind käsutatakse ja tehakse pmselt kõik ette-taha ära? Ise ei suuda otsustada?


Deathangeli jutuga olen rohkem kui nõus.

#116
Saatan

    legendary rebel

  • liige
  • Posts:2,097
  • Joined:31 Jul 2008
  • Sugu:mees

L4hma, 7 nov 2009, 16:48, kirjutas:

Sa oled ikka väga rumal.  Mis kuradi "õige inimene". Milline ta välja näeb? Mis iseloomujooned?

Sa nagu tahad, et sind käsutatakse ja tehakse pmselt kõik ette-taha ära? Ise ei suuda otsustada?
Deathangeli jutuga olen rohkem kui nõus.

Vaata postitust



Praegu on demokraatia, mida sa otsustada oled saanud ? Mitte sittagi. Pealegi kui haritmatu rahvahulk hakkab tegutsema, hukkub kõik. Ning jah, kui diktatuur oleks ning õige inimene kes suudab riiki edukalt juhtida, siis oleksin poolt. Õige inimese all pean silmas seda, et on ju vahe kas riiki juhtis Konstantin Päts või mõni hull nagu Lenin, Hitler ? Kui diktaator poleks omakasupüüdlik ning tõesti hooliks rahvast oleks elu ilusam kui praegu.Hea riigijuht teab, mida rahvas vajab. Aga praegused tegelased tegelevad oma rahakoti paksendamise ja võimu taga ajamisega.

Edited by Saatan, 07 November 2009 - 16:55.


#117
L4hma

    Freelancer

  • liige
  • Posts:10,374
  • Joined:14 Mar 2004
  • Sugu:ei ütle
Päts teadis muidugi mida Eesti Wabariigi rahvas vajab. Nõukogude okupatsiooni.

Mina otsustan iga päev ise, mida ma teen või ei tee. Diktaatorliku korra korral oleksid paljud minu valikud illegaalsed.

Mingit õiget inimest ei saa olla. See on reaalsus. Iga inimene läheb võimu juures lolliks, see on inimloomus.

#118
mattiasmadis

    swegmaestro

  • liige
  • Posts:7,044
  • Joined:08 Apr 2006
  • Sugu:mees

flipinaround, 7 nov 2009, 01:08, kirjutas:



Huvitav.

Vaata postitust




Mis nend emärkide mõte nendes on? Vaikselt mällu ehk mingi ajupesu sarnane juradus? :D

#119
Saatan

    legendary rebel

  • liige
  • Posts:2,097
  • Joined:31 Jul 2008
  • Sugu:mees

L4hma, 7 nov 2009, 16:57, kirjutas:

Päts teadis muidugi mida Eesti Wabariigi rahvas vajab. Nõukogude okupatsiooni.

Mina otsustan iga päev ise, mida ma teen või ei tee. Diktaatorliku korra  korral oleksid paljud minu valikud illegaalsed.

Mingit õiget inimest ei saa olla. See on reaalsus. Iga inimene läheb võimu juures lolliks, see on inimloomus.

Vaata postitust



Mis Päts siis tegema oleks pidanud ? Ta ei tahtnud seda, muud polnud teha.Või oleks sinu meelest paari mehega sõtta pidanud minema, kümnete tuhandete meeste vastu ? Ilmselt poleks mobilisatsiooni kokku saadudki.

#120
raux111

    [WARNBANNED]

  • bannitud
  • Posts:1,702
  • Joined:15 May 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Rakvere

Saatan, 8 nov 2009, 11:42, kirjutas:

Mis Päts siis tegema oleks pidanud ? Ta ei tahtnud seda, muud polnud teha.Või oleks sinu meelest paari mehega sõtta pidanud minema, kümnete tuhandete meeste vastu ? Ilmselt poleks mobilisatsiooni kokku saadudki.

Vaata postitust



Tutvu faktidega enne kui huupi lahmid.
Aristoteles:“Tolerants ja apaatia on sureva ühiskonna viimased voorused.”





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users