Hüppa postitusele

Change

Illuminati


Sellel teemal on 412 vastust

#141
K

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 762
  • Liitus:12 jaan 2005
  • Sugu:mees

-varas-, 7 jaan 2010, 00:49, kirjutas:

Vabamüürlane ja iluminati ei ole samad asjad.

Vaata postitust


See jääb vandenõupoistel nähtavasti kahe silma vahele. Videos on kristlikke ning vabamüürlaste motiive "OH SHIT CONSPIRACY!!!11!12"
Unustatakse ära vist, et vabamüürlaste organisatsioon eksisteerib päriselt ning avalikult.
Internet aga aitab igal autistlikul põnnil seda vandenõu-hüsteeriat aina rohkem ja rohkem üles kütta.

Muutis Kassu, 07 jaanuar 2010 - 01:39.


#142
0zz

    Hit Fine Models

  • liige
  • Postitusi:3 524
  • Liitus:10 dets 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu - Kesklinn
no mu post kõneles eelkõneleja väidetest jayz video kohta ( ei olnud illuminaadi juraga kuidagi seotud ju või oli? ), ma mõtsin vabamüürlaste sümboolikat niisama jutujätkuks antud postis... sorrbob!
Postitas pildi<-POMM

#143
Nightwolf

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 604
  • Liitus:13 mai 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Viljandi
Keegi kes teab teemat ja värki, seletage ära mis värk on nwo ja illuminati ja vabamüürlased, siis mida nad tahavad. Ja seda et need teooriad on feik ja et tegelikult on see mingi bullshit. sest mu sõber ei aja muud juttu kui hiv on nende tehtud, ja inimesed kiibistatakse ära. no ma tahaks talle selgeks teha et ta on idioot ja et see asi on meie väljamõeldud, tegelt on asi normal. aga kõik näevad seda nwod halvast küljest.
Niiet kes oskab kuidagi seletada et see on bullshit. seletagu.

Postitas pildi


#144
ANTI4ITER

  • liige
  • Postitusi:2 112
  • Liitus:13 märts 2006
  • Sugu:mees

Nightwolf, 12 jaan 2010, 00:13, kirjutas:

Keegi kes teab teemat ja värki, seletage ära mis värk on nwo ja illuminati ja vabamüürlased, siis mida nad tahavad. Ja seda et need teooriad on feik ja et tegelikult on see mingi bullshit. sest mu sõber ei aja muud juttu kui hiv on nende tehtud, ja inimesed kiibistatakse ära. no ma tahaks talle selgeks teha et ta on idioot ja et see asi on meie väljamõeldud, tegelt on asi normal. aga kõik näevad seda nwod halvast küljest.
Niiet kes oskab kuidagi seletada et see on bullshit. seletagu.

Vaata postitust



Lihtsalt ütle, et las jätab oma tarkuse endale. See kas see päris või mitte, ei tea keegi.

#145
raux111

    [WARNBANNED]

  • bannitud
  • Postitusi:1 702
  • Liitus:15 mai 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Rakvere
Spoiler

Ennast huvitab,et miks on 50 kroonisel vabamüürlaste sümbol ja kuidas see sinna saanud on ehk saamislugu vms.
/ Mis see Eesti pank sogab?
Seostub vabamüürlaste märgiga."kõikenägev silm" ongi üks tuntumaid vabamüürlaste sümboleid

Muutis raux111, 13 jaanuar 2010 - 16:23.

Aristoteles:“Tolerants ja apaatia on sureva ühiskonna viimased voorused.”

#146
Total

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:217
  • Liitus:01 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Viva la Tartu

raux111, 13 jaan 2010, 13:39, kirjutas:

Spoiler

Ennast huvitab,et miks on 50 kroonisel vabamüürlaste sümbol ja kuidas see sinna saanud on ehk saamislugu vms.

Vaata postitust



"Portreest paremal on omaaegse Käina kiriku oreli esiseina kujutis, millel kõikenägev silm. See detail seostub paljudele vabamüürluse märgiga. Tegelikult ei ole selline kiirgav silm vabamüürluse, vaid sügavalt kristlik sümbol."
Source

Edit : Endale pakub vabamüürluse teema väga suurt huvi. Eriti huvitav on Washington D.C ülesehitus.

Muutis Total, 13 jaanuar 2010 - 16:06.

seenseenseenseenseenseenseenseenseenseenseenseenseenseenseenseenseenseenseenseen

#147
Ülisalajane

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 965
  • Liitus:27 juuni 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reval
Olen ma õigesti aru saanud, et illuminaadid on ka usu vastu?

#148
K

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 762
  • Liitus:12 jaan 2005
  • Sugu:mees

ylisalajane, 13 jaan 2010, 16:05, kirjutas:

Olen ma õigesti aru saanud, et illuminaadid on ka usu vastu?

Vaata postitust

Siin pole midagi aru saada, illuminaadid eksisteerivad tänapäeval ainult teoorias.


Ja jätke see "all-seeing eye" rahule, vabamüürlased ei mõelnud seda sümbolit välja ning ISEGI kui selle olemasolu 50-kroonisel vabamüürlastega seotud on, siis pole sellel mingit tähtsust.

Vabamüürlased on päriselt olemas. Seda ei varjata. Väga paljud väga mõjuvõimsad inimesed on vabamüürlased. Mis siin teie arust nii müstiline on?

#149
Coffin_Zombie

    Lecter von Zombie

  • liige
  • Postitusi:1 353
  • Liitus:26 apr 2004
  • Sugu:mees
Kolasin arvutis ja leitsin sellise asja.
http://www.scribd.com/doc/403303/The-Revel...ly-Insider-2005

Ei tea, kas olnud siin kusagil, aga iseensest päris huvitav.

NB!! Nõuab head inglise keele oskust. Varuge heaga aega, et lugeda.


:D
What would Jesus do?

#150
raux111

    [WARNBANNED]

  • bannitud
  • Postitusi:1 702
  • Liitus:15 mai 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Rakvere
Keegi Jüri Lina dokumentaale vabamüürluse ja illuminati kohta on juhtunud nägema?
Aristoteles:“Tolerants ja apaatia on sureva ühiskonna viimased voorused.”

#151
samurai

    mõõk

  • liige
  • Postitusi:1 155
  • Liitus:17 dets 2003

raux111, 13 jaan 2010, 19:33, kirjutas:

Keegi Jüri Lina dokumentaale vabamüürluse ja illuminati kohta on juhtunud nägema?

Vaata postitust




Ma seda kommunismi oma olen näinud "Hermese varjus. Kommunismi saladused" vms oli nimi vist.
See jälle näide, et kõike on võimalik ükspuha millega siduda :D . Samas võta sa kinni võib-olla ongi asjalood niiviisi ja juhusel pole ajaloo kujundamisel peaaegu mingisugust rolli. :D
Samuti on ju arvamused, et USA on/oli illuminaatide projekt luua ideaalriiki. :cry5:

#152
Johko.

    Shit's Ill

  • liige
  • Postitusi:3 981
  • Liitus:18 nov 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Kassu, 13 jaan 2010, 18:35, kirjutas:

Mis siin teie arust nii müstiline on?

Vaata postitust



Sa vastasid iseenda küsimusele.Aga mul on sulle küsimus,kus sa tead et Illumitatit pole olemas ja kui neid pole siis milleks need sümbolid.Milleks sellised märgid.Mõnele kindlast tundub nende sümbolite ja märkide otsimine mõtetu või liiga ülemõeldud.
I miss the life that I had with you,
I close my eyes hope to see you soon

#153
K

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 762
  • Liitus:12 jaan 2005
  • Sugu:mees

-JuX-, 13 jaan 2010, 20:26, kirjutas:

Sa vastasid iseenda küsimusele.Aga mul on sulle küsimus,kus sa tead et Illumitatit pole olemas ja kui neid pole siis milleks need sümbolid.Milleks sellised märgid.Mõnele kindlast tundub nende sümbolite ja märkide otsimine mõtetu või liiga ülemõeldud.

Vaata postitust

Ei vastanud.

Te ajate segi reaalselt eksisteeriva Vabamüürlaste ühingu ning Illuminaadid kelle olemasolu kohta pole mingit tõestust.

Suurem osa peab tõestuseks mingist täielikust loogilisest lühisest tuletatud mõttekäiku, et kui mingil rahatähel on sümbol, mida juhuslikult kasutavad ka Vabamüürlased, siis see tähendab, et illuminaadid on olemas ja tahavad maailma üle võtta. See on idiootsus ju.

Esiteks ei pruugi see sümbol (praegusel juhul silm) rahatähe kontekstis üldse kummagagi seotud olla.
Teiseks, isegi kui Vabamüürlased selle sinna "panid", siis mis tähtsust sel on?

Ning mõttetu on kahe t-ga.

#154
muhemees

    Vana Hea

  • liige
  • Postitusi:6 434
  • Liitus:07 juuli 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Nabubna

Kassu, 13 jaan 2010, 18:35, kirjutas:

Siin pole midagi aru saada, illuminaadid eksisteerivad tänapäeval ainult teoorias.
Ja jätke see "all-seeing eye" rahule, vabamüürlased ei mõelnud seda sümbolit välja ning ISEGI kui selle olemasolu 50-kroonisel vabamüürlastega seotud on, siis pole sellel mingit tähtsust.

Vabamüürlased on päriselt olemas. Seda ei varjata. Väga paljud väga mõjuvõimsad inimesed on vabamüürlased. Mis siin teie arust nii müstiline on?

Vaata postitust





Kassu, 13 jaan 2010, 21:41, kirjutas:

Ei vastanud.

Vaata postitust



;)
poistele meeldib müstiline Jay-Z

Ega's midagi, hea et sedagi.


#155
mattiasmadis

    swegmaestro

  • liige
  • Postitusi:7 044
  • Liitus:08 apr 2006
  • Sugu:mees
Aga mis selles vabamüürluses siis nii halba on?

#156
-varas-

    chill

  • liige
  • Postitusi:570
  • Liitus:02 nov 2006
  • Sugu:mees
Ei olegi midagi halba, lihtsalt inimesed kardavad, eriti valitsused, et nad kavandavad oma salajastes ühingutes mässe ja riigipöördeid. Inimesed kardavad ikka müstilisi asju. Mõnel pool on vabamüürlased ka kavandanud riigi pöördeid kuid ainult mõnel üksikul korral, kuid on isikuid kes on korraldanud riigipöördeid, ise olles vabamüürlased.

#157
Johko.

    Shit's Ill

  • liige
  • Postitusi:3 981
  • Liitus:18 nov 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Kassu, 13 jaan 2010, 21:41, kirjutas:

Teiseks, isegi kui Vabamüürlased selle sinna "panid", siis mis tähtsust sel on?

Vaata postitust



Tähtsus on selles,et nad suutsid seda teha,mis näitab nende mõjuvõimu,mis omakorda seletaks legendi et vabamüürlased kui mitte ei juhi,siis on neil suur mõjuvõim valitsusele.
I miss the life that I had with you,
I close my eyes hope to see you soon

#158
K

    Liige

  • liige
  • Postitusi:8 762
  • Liitus:12 jaan 2005
  • Sugu:mees

-JuX-, 17 jaan 2010, 17:51, kirjutas:

Tähtsus on selles,et nad suutsid seda teha,mis näitab nende mõjuvõimu,mis omakorda seletaks legendi et vabamüürlased kui mitte ei juhi,siis on neil suur mõjuvõim valitsusele.

Vaata postitust

Ja ma ütlesin, et paljud väga mõjukad inimesed on Vabamüürlased. Kuidas see sind aitab? Mida sa TEED selle teadmisega? Kas see muudab midagi? Isegi kui rahatähe disain oleks seotud suure mõjuvõimuga valitsuse üle on see ikkagi täiesti mõttetu asi, mille üle halada.

#159
Merowing

    Rise from the Ashes

  • liige
  • Postitusi:2 139
  • Liitus:11 märts 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn


Ta ei räägi küll otseselt vabamüürlastest või illuminaatidest, kuid seletab konkreetselt ja kiiresti lahti millisel printsiibil kogu see süsteem toimib.Ja see ei käi mitte ainult Ameerika kohta vaid ma ütleks kogu selle "vaba" lääne ühiskonna kohta. Küsimus on lihtsalt selles, et kas tõesti on maailmas nii vähe inimesi, kes veel viitsivad oma ajusi liigutada ja näha asju nii nagu nad on või jäämegi igavesti orjadeks kes naiivselt usuvad et neil on õigused ja nad on vabad.

Muutis Lord Halenro, 30 jaanuar 2010 - 06:03.

Being open minded does not mean believing in everything, it means being open to all possibilities.
Tõde, mis muudab inimesed vabaks, on enamasti just see osa tõest, mida inimesed eelistavad mitte kuulda.

#160
Eddy

    Madis

  • liige
  • Postitusi:3 914
  • Liitus:09 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tuudi/Tallinn
Kas keegi seletaks mulle, ilma et ma mitmeid dok filme või klippe peaksin vaatama, miks ma ei ole praegu vaba?
Postitas pildi





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat