Hüppa postitusele

Change

Illuminati


Sellel teemal on 412 vastust

#381
cccp

    Liige

  • liige
  • Postitusi:845
  • Liitus:21 veebr 2011
  • Sugu:mees

Vaata postitust>JaCk<, 28 märts 2013 - 16:07, kirjutas:

Jah, nõustun, aga tegelikult kui 9/11 siinkohal näiteks tuua, siis tuhanded insenerid tegid ka ju puust ja punaselt ette, et lennukid ei saanud tornide kokkukukkumist põhjustada. Siis seda eirati (ja ka praegu ei võeta nö tõepähe). Aga see selleks.

Samas kui lehes kirjutatakse "Teadlased avastasid, leidsid jne" siis usuvad seda peaaegu kõik. Sel lihtsal põhjusel, et "teadlased" tegid seda. Ma ei ütle, et see vale oleks, aga oma peaga peab ka natuke mõtlema enne kui midagi uskuda :)

Ise olen sama tähele pannud, et ekspertide ja teadlaste sõna võetakse automaatselt tõena. Just tänu nende alternatiivsetele interneti lehekülgedele ja youtube videotele saamegi midagi uut teada, bbc ja cnn panevad oma juuditeemat edasi, sest kõik on kinni makstud ja nende käes on võim, mida inimesed lehtedest lugeda saavad.

Preagune põhja-korea teema on lehtede poolt üle pingutatud, kuid siiski inimesed võtavad seda pigem naljana. Miks? Võib-olla selle pärast, et põhja-korea on läbi ajaloo korduvalt ähvardanud ja midagi tõsist pole juhtunud. Kas võib oodata järsku midagi uut?
the chase is better than the catch

#382
>JaCk<

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:2 958
  • Liitus:05 mai 2007
  • Sugu:mees

Vaata postitustcccp, 29 märts 2013 - 23:15, kirjutas:

Vaata postitust>JaCk<, 28 märts 2013 - 16:07, kirjutas:

Jah, nõustun, aga tegelikult kui 9/11 siinkohal näiteks tuua, siis tuhanded insenerid tegid ka ju puust ja punaselt ette, et lennukid ei saanud tornide kokkukukkumist põhjustada. Siis seda eirati (ja ka praegu ei võeta nö tõepähe). Aga see selleks.

Samas kui lehes kirjutatakse "Teadlased avastasid, leidsid jne" siis usuvad seda peaaegu kõik. Sel lihtsal põhjusel, et "teadlased" tegid seda. Ma ei ütle, et see vale oleks, aga oma peaga peab ka natuke mõtlema enne kui midagi uskuda :)

Ise olen sama tähele pannud, et ekspertide ja teadlaste sõna võetakse automaatselt tõena. Just tänu nende alternatiivsetele interneti lehekülgedele ja youtube videotele saamegi midagi uut teada, bbc ja cnn panevad oma juuditeemat edasi, sest kõik on kinni makstud ja nende käes on võim, mida inimesed lehtedest lugeda saavad.

Preagune põhja-korea teema on lehtede poolt üle pingutatud, kuid siiski inimesed võtavad seda pigem naljana. Miks? Võib-olla selle pärast, et põhja-korea on läbi ajaloo korduvalt ähvardanud ja midagi tõsist pole juhtunud. Kas võib oodata järsku midagi uut?


No siin võib edasi spekuleerida Põhja-Korea võimete üle. Ma kahtlen, et neil oleks piisavalt võimekust sõdida USA ja Lõuna-Koreaga. Ehk paar päeva, aga edasine oleks neile (P-Korea liidritele) hukatuslik ja mõttetu. Ühesõnaga, kui nad sõtta astuks, siis suure tõenäosusega nad selle ka kaotaks. Kui kaua see aega võtab, on teine küsimus. P-Koreal on ju palju "kodumaad armastavaid patrioote", kes sarnaselt Pearl Harbori "rünnakule" kahtlemata enesetapuga sõtta astuks. Neil on lihtsalt nii suur ajupesu tehtud, et jube.

All in all, ma ei usu et sealt mingit sõda välja kujuneb. See oleks lihtsalt P-Korea kui riigi hukk.

Samas, ma küll ei usu, aga ehk neil tõesti on olemas tuumapomm mis on lennuvõimeline. Huvitav, mis sõja korral L-Koreaga juhtuks. Kas saavad tabamuse või mitte? Sellisel juhul oleks kahju mõju nähtav ka teistes Kagu-Aasia riikides.

Elame/näeme.


//
Btw jätkame arutelu asjakohasemas teemas
https://www.neonet.e...ack-on-america/

See on illuminati teema siiski

Muutis >JaCk<, 30 märts 2013 - 00:15.

Postitas pildi

#383
cccp

    Liige

  • liige
  • Postitusi:845
  • Liitus:21 veebr 2011
  • Sugu:mees

the chase is better than the catch

#384
looodi

    number 9

  • liige
  • Postitusi:1 448
  • Liitus:01 nov 2007
  • Sugu:mees

Vaata postitustcccp, 09 aprill 2013 - 21:57, kirjutas:



see mees oskab asju välja öelda, olen pikalt tema videosi arvamuste kohta vaadanud. aus ja otsekohene
"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." Bruce Lee

#385
13 Reede

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 709
  • Liitus:22 sept 2010
  • Sugu:mees


Tsekkige seda valgustatud muusikut.

täna mängid saksofoni, homme reedad kodumaa


#386
Tannuu

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 669
  • Liitus:19 märts 2009
  • Sugu:mees
Postitas pildi

mõtteid?

#387
>JaCk<

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:2 958
  • Liitus:05 mai 2007
  • Sugu:mees
Suhteliselt alusetu näide, aga kui teemasse siis:

Kui nn illuminati logo vms peale jutt tuli, siis kolmnurga video tuleb meelde küll



Võib ju midagi mõelda või pliiatsit teritada sellepeale.

Muutis >JaCk<, 24 aprill 2013 - 00:24.

Postitas pildi

#388
looodi

    number 9

  • liige
  • Postitusi:1 448
  • Liitus:01 nov 2007
  • Sugu:mees
kuskil joutuubis oli mingi tüüp kes tegeles selle sümbolismi uurimisega ka, väga huvitav vaatamine. kahju, et ma seda nüüd üles ei leia...

nii nagu meil on eetikaks naisi austada, on neil eetikaks meid mõnitada, vihjates tuleviku sündmuste peale(see sümbolism filmides).

kellel ulmekirjandus meeldib, soovitan
"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." Bruce Lee

#389
Juudimeedia

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:5
  • Liitus:02 mai 2013
  • Sugu:mees
Bostonis plahvatas siiski 2 pommi ja teisest plahvatusest meedia ei räägi üldse. Teate miks? Sest seal ei saanud ühtegi inimest vigastada.

Postitas pildi

#390
looodi

    number 9

  • liige
  • Postitusi:1 448
  • Liitus:01 nov 2007
  • Sugu:mees
http://www.telegram....ad#.UYPJFkrufyU

Chemtrails artikkel, sisaldab ka filmi koos eestikeelsete tõlgetega!

Muutis looodi, 03 mai 2013 - 16:32.

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." Bruce Lee

#391
cccp

    Liige

  • liige
  • Postitusi:845
  • Liitus:21 veebr 2011
  • Sugu:mees
Iisrael on nüüd korduvalt rünnanud Süüriat viimastel päevadel ja nüüd käis selline litter. Süüria süüdistab Iisraeli.


the chase is better than the catch

#392
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:704
  • Liitus:21 juuni 2013
  • Sugu:mees

Üks nende plaanidest on luua suur kaos. Ainult õige vaimne inimene, kellel on puhas energia, suudab hoida pea selgena. Ma räägin teile nüüd ühest nende suurest plaanist, mida ma loodan, et mitte kunagi ei juhtu. Nad tahavad ära hoida muutust ja püüavad teid lollitada. Mõned Maa inimesed teavad, et tumedad jõud on maha surunud paljude põlvkondade jooksul toimunud maaväliste objektidega seondunud kontakte, nad on tapnud palju tunnistajaid ja tapavad neid edasi.




Filmid tulnukatest mõjutavad inimesi psühholoogiliselt


Aga nüüdseks on aina rohkem inimesi, kes on kogenud ja näinud ise väga palju kosmoselaevasid ning valitsus ei saa seda teemat enam saladuses hoida. Seetõttu on neil uus plaan olemas. Neil on idee kasutada oma “nukkudest” poliitikuid, et avaldada ametlikult, et tulnukad on olemas ning Maa on nendega ühenduses.


Tumedad jõud jagavad ainult seda informatsiooni, mis on nende enda huvides kasulik. Nad tahavad esitleda end teile kangelastena meediakampaaniate kaudu – nii nagu nad on seda pidevalt teinud, et puhastada oma nime. Samal ajal räägivad nad teile ainult osa tõest ja varjavad oma tõelisi motiive. Nad ütlevad, et seda kõike on hoitud saladuses, sest ühiskond polnud veel valmis selliseks informatsiooniks ning see oleks tekitanud massides paanika.


See on ka põhjus, miks te kuulete selliseid jutte filmides. Need on filmidesse sisse kirjutatud, et mõjutada inimesi psühholoogiliselt. Muidugi eitavad nad röövimistega seonduvaid teemasid. Pärast pikki diskussioone nende teemade üle on neil plaan tutvustada teile negatiivseid tulnukaid, kellega nad kontaktis on, kui “heatahtlikke humanoide, kes on siin, et inimkonda aidata”.


Nad tahavad seda esitleda kui suurt TV-sündmust – see on põhjus, miks nad on istutanud sellised stsenaariumid paljudesse filmidesse, et inimesi psühholoogiliselt ette valmistada. See on aeg, kus sinu “häirekellad” peaksid tööle hakkama, sest positiivsed galaktilise föderatsiooni tulnukad ei tee koostööd Maa tumedate jõududega.


Meie abi (plejaadide, valgusetoojate) on aastakümneid tagasi lükatud. Valitsus on meid tagasi lükanud, sest nad ei saanud meie käest tehnoloogiat ega relvi, vaid hoopis spirituaalset abi niikaua, kui nad on arenenud piisavalt kõrgele, et saada tehnoloogiat. Maa valitsused töötavad ainult negatiivsete olenditega ja nende ainus motiiv on kontrollida ja orjastada Maa inimesed.


Pärast seda, kui inimestest on saanud kliendid tulnukatele, plaanib valitsus reklaamida inimestele uusi kontrolltehnoloogiaid, nagu näiteks naha alla paigaldatavad kiibid. Seda tehakse selleks, et inimestelt ära võtta vaba tahe. Nii nagu nad on seda teinud vaktsiinide ja kaameratega. Te hakkate pidevalt kuulma, et kiibid on teile kasulikud ja et see on teie enda turvalisuse huvides vajalik. Alati on olemas intervjuud, mis on kinni makstud, et näidata ja testida, kui vajalikud need kiibid on.




Probleemid on tumedate jõudude tekitatud


Samal ajal organiseerivad nad terrorirünnakuid, et nad saaksid välja kuulutada riikliku hädaolukorra, et kasutada rohkem sõjaväge. Ärge unustage, et nad alati loovad probleemi, et hiljem ilmuda kohale kui päästjad, sama ajal, kui inimesed anuvad abi. Pärast plaanivad nad teile öelda, et nad on head tulnukad ning tahavad teile esitleda halle tulnukaid (gray aliens) ja reptiile. Neid, kes on hoidnud Maad tuhandeid aastaid orjuses.


Siis ütlevad nad teile, et te ei pea tähelepanu pöörama nende ilmumisele ja rõhutavad oma armastust inimkonna vastu. Ärge unustage, et neil olenditel on selline tehnoloogia, mis on teie omast miljoneid aastaid kaugemale arenenud, nagu näiteks 3D-hologrammid, ja nad kasutavad neid, et demonstreerida inimestele “imesid”. Peale selle on neil sellised vaimsed võimed, et teid paralüseerida.


Ma tean seda, sest olen kohanud neid ja nad üritasid seda minuga teha, aga oma valguseenergiaga suutsin nad minema ajada. Nad hävitavad haigused, et meelitada inimesed oma poolele. Muidugi ei ütle nad, et nemad ise tegid need haigused, vaid ilmuvad kui päästjad õigel ajal. Kogu sellel etendusel on ainult üks eesmärk: demonstreerida oma jõudu ja mõjutada inimesi psühholoogiliselt uskuma, et nad on juhtijad.


Reptiilide olemus on petta kõiki, et inimmassid ei saaks aru, mida nad plaanivad. Tehnoloogia abil tahavad nad kunstlikult luua katastroofe, et külvata paanikat, hirmu ja kaost. Seejärel ütlevad nad, et maailmalõpp on lähedal ja Maa hävib. See on ka põhjuseks, miks nad teile maailmalõpuga seonduvaid filme näitavad, sest inimeste hirm annab neile veelgi energiat, et oma plaane täide viia.


Inimesed, kes kardavad ja on meeleheitel, võtavad vastu kõike, mis neile pakutakse. Valitsus plaanib teile öelda, et te jääte ellu ainult siis, kui te lahkute Maalt koos tulnukate kosmoselaevadega ja neid, kes keelduvad, sunnitakse sõjaväe abiga. Ma hoiatan teid: ärge laske ennast mitte kunagi kiibiga märgistada, juhul kui valitsus peaks sellist asja reklaamima.


#393
iMrDooM

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:87
  • Liitus:07 nov 2011
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn-Võru
ma ei tea kes see vend kes enne mind postitaas on geenius või olen mina lihtsalt idioot.
Sinu teooria on ÜKS SUUR AGA, What if they did this to do that. Kindlasti on midagi ümber lükatud valitsus juhtide poolt, ja kindlasti on midagi juurde lisatud, aga me ei saa kindlat väita ühte või teist. See, et me näeme UFO'sid, tõsi, need ongi UFO'd sest meie ei suuda tuvastada neid, aga samas need võivad olla mingid top secret projektid mis on katsetamisel, või mida iganes.
Postitas pildi

#394
geniusskate

    Septic schizo

  • liige
  • Postitusi:502
  • Liitus:21 sept 2009
  • Sugu:mees
Kohtusid neoneti spirituaalse liidriga, sa oled õnnistatud, ta ei ole idioot, ta on ingli poolt puudutatud.

#395
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:704
  • Liitus:21 juuni 2013
  • Sugu:mees
http://alkeemia.ee/a...bil/l-42/c-985/

http://alkeemia.ee/a...da/l-42/c-1038/

#396
hillarew

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:12
  • Liitus:05 sept 2013
  • Sugu:mees
http://etv.err.ee/in...17#.UjDHyMZTaSq

Igaüks mõtleb nii nagu temale meeldib.

#397
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:704
  • Liitus:21 juuni 2013
  • Sugu:mees
Spoiler


#398
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:704
  • Liitus:21 juuni 2013
  • Sugu:mees
Postitas pildi

#399
Hidden-Hand

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:704
  • Liitus:21 juuni 2013
  • Sugu:mees
WTF olen praegu töö juures ja telekast käib CNN vms, ja suur pealkiri on MAN MADE CLIMATE CHANGE.
Häält ei ole, aga ikkagi... Sellise teema arutamine CNN-is. Väga sürr.

#400
cccp

    Liige

  • liige
  • Postitusi:845
  • Liitus:21 veebr 2011
  • Sugu:mees

the chase is better than the catch





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat