Hüppa postitusele

Change

Illuminati


Sellel teemal on 412 vastust

#341
cccp

    Liige

  • liige
  • Postitusi:845
  • Liitus:21 veebr 2011
  • Sugu:mees
mott = mul on tugev türa

jätan selle siia
http://outbreaks.glo...ap.com/home.php

+

Muutis cccp, 01 september 2012 - 18:19.

the chase is better than the catch

#342
Peedu^

    Dan Bilzerian

  • liige
  • Postitusi:4 169
  • Liitus:10 jaan 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Africa
keegi ron paulist teab midagi tarka rääkida miks ta enam ei kandideeri vms. natuke wikit lugesin aga hetkel pole aega sügavat uurimist teha..
Posted Image
On ainult üks Konstantin Vassiljev!

#343
weylin

    Next stop is neverland.

  • liige
  • Postitusi:318
  • Liitus:05 mai 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustPeedu^, 03 september 2012 - 15:25, kirjutas:

keegi ron paulist teab midagi tarka rääkida miks ta enam ei kandideeri vms. natuke wikit lugesin aga hetkel pole aega sügavat uurimist teha..


sest aususe ja ajuga poliitikas läbi ei löö. Romney neelas jh enamik delegatsioone, pmst mitte kellelgi teisel polnud võimalustki. Ron Paul oli üldse neljas selles listis.

#344
xonix

    Nolakunn

  • liige
  • Postitusi:1 777
  • Liitus:26 aug 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Kui miskit väga käest läheb, küll vabad inimesed internetis oma jõud kokku panevad ja maksavad kätte =)

#345
cccp

    Liige

  • liige
  • Postitusi:845
  • Liitus:21 veebr 2011
  • Sugu:mees
http://pastebin.com/nfVT7b0Z

Spoiler

the chase is better than the catch

#346
looodi

    number 9

  • liige
  • Postitusi:1 448
  • Liitus:01 nov 2007
  • Sugu:mees
vabamüürluse kohta

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." Bruce Lee

#347
Billy Boy

    Õnne peenleib 2014

  • liige
  • Postitusi:7 566
  • Liitus:23 apr 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Vaadake tulnukaid hoopis!
http://www.upload.ee...titled36436.png
http://www.upload.ee...tled8924363.png





#348
mattiasmadis

    swegmaestro

  • liige
  • Postitusi:7 044
  • Liitus:08 apr 2006
  • Sugu:mees
http://www.postimees...muurlaste-hulka

#349
>JaCk<

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:2 958
  • Liitus:05 mai 2007
  • Sugu:mees
Olen ka end antud teemaga kurssi viinud. Julgen öelda, et kõik mis paistab meie maailmas normaalne, ei pruugi seda olla. Lihtne on tõdeda, et kui see asi (täiesti suvaline) on nii, ju ta siis peabki nii olema. Me oleme kõike aksepteerima õppinud, koolis õpetatu on kõigi arvates tõsi, ümberlükkamatu ja ainuõige. Sedasi edasi minnes, ei ole varsti üldse enam vaba mõtlemist, on lihtsalt tugunemine kellegi poolt väljatoodud faktidele ja arusaamadele. Kui natuke informatsiooni/filme endale selgeks teha, siis leiab sealt palju küsimusi, miks, kuidas, kes jne. Kui meile öeldakse, et 9/11 korraldati rühmituse "al qaeda" poolt kuskil pimedates Iraagi koobastes ja nende vastasteks olid tähesõdade tehnikaga varustatud kõikvõimas "USA" siis tekib küsimus, kuidas sai selline asi üldse juhtuda?

Maailmas on ju kord nii, et alati leidub meie seas vaeseid, rikkaid, nälgivaid. Ükskõik kui palju raha sinna alla pannakse, ikka ei muutu miski (Aafrika, India jne) sest tegelikult seda raha otseselt nälgimise leevandamiseks ei kasutata, neil inimestel ei lasta areneda nii nagu seda tehakse Lääneriikides.
30 aastaga on üle 50 meedia suurkorporatsiooni nüüdsest vaid 5 firma halduses. Ükski uudis ei lähe enne live, kui seda on läbi vaadatud. Kõik mis seal kirjas, seda on muudetud just selliseks, nagu on lihtrahvale parim (aka illuminaatidele parim) sest et tõde on peidetud.

Selliseid teooriaid on tuhandeid. Mõned õiged, mõned väärad, mõned tunduvad väga absurdsed kuid kui neid uurida, saab normaalselt mõtlev inimene aru, et faktidele vastu ei saa.

FB ja teised kohad kuhu me endist infot maha jätame, on kellegi vaatluse all, me ise ju seda tahame. Nagu hiljutine Tallinna tasuta sõidukaartide teema, kus üks inimene ei saanud haiguse tõttu haigusrahasid, kuna firmal oli teada, et ta liikus iga hommik bussidega (tänu sellele kaardile, millega on teada inimese marsruut). Sama kehtib ka pangakaartide jm kohta. Teatakse kui tihti tangime, mida eelistame, mida ostame ja palju mu televisiooni vaatame.

Soovitan pilgu heita mõnedele sisukatele lehtedele kust saab massimeediast erinevaid teadmisi.

www.telegram.ee
www.vanglaplaneet.ee
www.nommeraadio.ee (lõunatund-järelkuulamine)
www.alkeemia.ee
www.minut.ee
http://blog.kaitseomatervist.ee/

jne

ärge võtke midagi tõsiselt, vaid uurige ise juurde ja ma usun, et neid kes asjast aru saavad, on rohkem kui neid, kes ei taha sellest mitte midagi teada, vaid elada oma tavalist elu edasi.
Posted Image

#350
nufz

    WZU

  • liige
  • Postitusi:364
  • Liitus:25 juuli 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:TARTU
Midagi huvitavat:
http://www.telegram....se#.USSxcqVmmfR

#351
L4hma

    Freelancer

  • liige
  • Postitusi:10 374
  • Liitus:14 märts 2004
  • Sugu:ei ütle

Vaata postitust>JaCk<, 19 veebruar 2013 - 21:40, kirjutas:

Olen ka end antud teemaga kurssi viinud. Kui meile öeldakse, et 9/11 korraldati rühmituse "al qaeda" poolt kuskil pimedates Iraagi koobastes ja nende vastasteks olid tähesõdade tehnikaga varustatud kõikvõimas "USA" siis tekib küsimus, kuidas sai selline asi üldse juhtuda?


FB ja teised kohad kuhu me endist infot maha jätame, on kellegi vaatluse all, me ise ju seda tahame. Nagu hiljutine Tallinna tasuta sõidukaartide teema, kus üks inimene ei saanud haiguse tõttu haigusrahasid, kuna firmal oli teada, et ta liikus iga hommik bussidega (tänu sellele kaardile, millega on teada inimese marsruut). Sama kehtib ka pangakaartide jm kohta. Teatakse kui tihti tangime, mida eelistame, mida ostame ja palju mu televisiooni vaatame.


Oma esimese lõiguga sa näitad juba oma rumalust ju? Kui sa oleks tõesti asjaga end kurssi viinud, ei eksiks sa nii lihtsalt. 9/11 järel mindi Afgaani, mitte Iraaki. Alguse sai see rühmitus ka Afgaanist ja tegutses peamiselt seal. Iraagiga on seost vähe. Proovi see nüüd meelde jätta.

See haigekassa värk. No tõesti... Sa olid ka üks nendest, kes jagas FB-s seda juttu? Mida kuulis kellegi sõber bussis, et kaks naist rääkisid, et ühe tuttav ei saanud raha? Jep, raske on tugevamaid tõestusi leida.
Isegi algklassi või lasteaia laps teab omast kogemusest "telefoni mängust", kus üks inimene ütleb edasi mingi sõna jne jne, kui sõna jõuab viimase inimeseni on see täiesti erinev algsest. Aga sina siis teed põhjapanevaid järeldusi selle alusel.
Minu meelest kuidagi... Ah mis seal ikka. Maitse asi. Võid ju uskuda seda, et haigekassas on tööl sellised tegelinskid, kes uurivad Tallinna ühissõidukaarte.

1 sportlikust huvist küsimus. Kuidas sinu arvates "nad" teavad, kui palju sa telekat vaatad?

Muutis L4hma, 20 veebruar 2013 - 14:53.


#352
Ülisalajane

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 965
  • Liitus:27 juuni 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reval
Öelge, kumb on teie jaoks hirmuäratavam: kas praegune süsteem koos varjuvalitsusega, mis maailmas toimuvat kontrollib või igasuguse kontrolli puudumine? Teise variandi all mõtlen ma seda, et iga hetk võivad tuumalõhkepead lendu tõusta ning sõjaks minna, midagi pole kusagil ette skripteeritud.

#353
cccp

    Liige

  • liige
  • Postitusi:845
  • Liitus:21 veebr 2011
  • Sugu:mees

Vaata postitustL4hma, 20 veebruar 2013 - 14:51, kirjutas:

Oma esimese lõiguga sa näitad juba oma rumalust ju? Kui sa oleks tõesti asjaga end kurssi viinud, ei eksiks sa nii lihtsalt. 9/11 järel mindi Afgaani, mitte Iraaki. Alguse sai see rühmitus ka Afgaanist ja tegutses peamiselt seal. Iraagiga on seost vähe. Proovi see nüüd meelde jätta.

Mõtle ise, sa ei vii ühe laksuga kogu oma armeed + NATO poisid Iraaki, sest Sadamil on seal "massihävitus relvad". Algul peab ikka strateegilise põhjuse leidma, et lähis-idasse oma 20000 venda saata kogu varustusega. Sellise armee positsioneerimine ja baaside ülespanek võtab vähemalt aasta. + Iraagist ei leitud mitte ühtegi massihävitus relva, juba sellepärast peaks terve USA Bushi valitsuse üles pooma, sest nad läksid lihtsalt massiliselt inimesi tapma. Loomulikult võeti ka Afganistaanis heroiini tootmine üle.

+ Sa vist ei tea mis peale iraagis käiku on hakanud juhtuma.
http://english.alara.../19/255949.html
http://www.globalres...n-overview/3116
http://www.independe...ts-8210444.html

Vaata postitustL4hma, 20 veebruar 2013 - 14:51, kirjutas:

1 sportlikust huvist küsimus. Kuidas sinu arvates "nad" teavad, kui palju sa telekat vaatad?

Kuidas telekanalid teavad palju neil vaatajaid on? Loomulikult on see informatsioon kättesaadav + tänapäeval on enamus elektroonikas ARM chipid sees.
the chase is better than the catch

#354
>JaCk<

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:2 958
  • Liitus:05 mai 2007
  • Sugu:mees

Vaata postitustL4hma, 20 veebruar 2013 - 14:51, kirjutas:

Vaata postitust>JaCk<, 19 veebruar 2013 - 21:40, kirjutas:

Olen ka end antud teemaga kurssi viinud. Kui meile öeldakse, et 9/11 korraldati rühmituse "al qaeda" poolt kuskil pimedates Iraagi koobastes ja nende vastasteks olid tähesõdade tehnikaga varustatud kõikvõimas "USA" siis tekib küsimus, kuidas sai selline asi üldse juhtuda?


FB ja teised kohad kuhu me endist infot maha jätame, on kellegi vaatluse all, me ise ju seda tahame. Nagu hiljutine Tallinna tasuta sõidukaartide teema, kus üks inimene ei saanud haiguse tõttu haigusrahasid, kuna firmal oli teada, et ta liikus iga hommik bussidega (tänu sellele kaardile, millega on teada inimese marsruut). Sama kehtib ka pangakaartide jm kohta. Teatakse kui tihti tangime, mida eelistame, mida ostame ja palju mu televisiooni vaatame.


Oma esimese lõiguga sa näitad juba oma rumalust ju? Kui sa oleks tõesti asjaga end kurssi viinud, ei eksiks sa nii lihtsalt. 9/11 järel mindi Afgaani, mitte Iraaki. Alguse sai see rühmitus ka Afgaanist ja tegutses peamiselt seal. Iraagiga on seost vähe. Proovi see nüüd meelde jätta.

See haigekassa värk. No tõesti... Sa olid ka üks nendest, kes jagas FB-s seda juttu? Mida kuulis kellegi sõber bussis, et kaks naist rääkisid, et ühe tuttav ei saanud raha? Jep, raske on tugevamaid tõestusi leida.
Isegi algklassi või lasteaia laps teab omast kogemusest "telefoni mängust", kus üks inimene ütleb edasi mingi sõna jne jne, kui sõna jõuab viimase inimeseni on see täiesti erinev algsest. Aga sina siis teed põhjapanevaid järeldusi selle alusel.
Minu meelest kuidagi... Ah mis seal ikka. Maitse asi. Võid ju uskuda seda, et haigekassas on tööl sellised tegelinskid, kes uurivad Tallinna ühissõidukaarte.

1 sportlikust huvist küsimus. Kuidas sinu arvates "nad" teavad, kui palju sa telekat vaatad?


Vabandust tõesti, ajasin Afganistaani ja Iraagi sassi, põhimõttest said aru ju.

FBs ma igasuguseid asju mis ette tulevad ei jaga, ära seda mulle ütlema tule, lihtsalt see on nii loogiline, et andmeid salvestatakse.

Ma ei tee põhjapanevaid järeldusi, lihtsalt räägin kuidas ma aru saan.

Ega "nad" nagu sa kutsud neid inimesi, ei ole ainult "nad". Ma räägin üldiselt, et asju jälgitakse, tõin vaid väite, mis võib nii olla. Oled ju kuulnud, kuipalju Eestlasi vaatas Eurovisiooni, et Pealtnägija on vaadatavuse edetabeli tipus (ütlen kohe ära, et see kui telekas käib ns ei tähenda et sa seda ilmtingimata vaatad, aga arvud on teada). Ja ma ei mõelnud "sa" all just sind, täpselt sinu telekat ja mida vaatad, kuipalju jne, vaid üleüldiselt (ehk väljendasin end valesti, tõesti anna andeks palun).

Haigekassast ma ei kirjutanud mitte midagi, saan aru mida mõtled tollega, kuid siiski ma lükkaksin selle ümber.


Foorumis võibki vaidlus kesta, ma ei hakka enam kirjutama, kui ei sobi ära loe.

Muutis >JaCk<, 20 veebruar 2013 - 18:28.

Posted Image

#355
L4hma

    Freelancer

  • liige
  • Postitusi:10 374
  • Liitus:14 märts 2004
  • Sugu:ei ütle
Televaatatavuse arvutab välja TNS Emor. Neil on Eestis jagatud ~200-300 pere peale ära puldid millega puldiomanik siis fikseerib mida ta vaatab, mitu inimest tal seda vaatab jne jne jne. Nende perede järgi tehakse seda statistikat. Peresid ofkoors ka vahetatakse.

Ei olegi mida raskemat asjas. Näete tonti seal, kus seda pole.

cccp ma olen selle osaga sinuga täiesti ühel meelel. Pole midagi vaieldagi. Aga lihtsalt nn teiesugused teevad seda viga liiga tihti ning seepärast ma tõin selle välja.

#356
Chet

    Grammy nominated

  • liige
  • Postitusi:1 587
  • Liitus:24 jaan 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:京都市

Vaata postitust>JaCk<, 20 veebruar 2013 - 18:21, kirjutas:

Foorumis võibki vaidlus kesta, ma ei hakka enam kirjutama, kui ei sobi ära loe.


Loomulikult, sest foorum on koht diskussiooniks. See on küll tuim OT, aga see "kui ei sobi ära loe" tundub nii imelik selles kontekstis. Pigem, kui kardad kriitikat ja ei soovi/ei oska oma arvamust kaitsta, siis ära üldse alusta.
Postitas pildi

#357
>JaCk<

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:2 958
  • Liitus:05 mai 2007
  • Sugu:mees

Vaata postitustChet, 21 veebruar 2013 - 12:54, kirjutas:


Loomulikult, sest foorum on koht diskussiooniks. See on küll tuim OT, aga see "kui ei sobi ära loe" tundub nii imelik selles kontekstis. Pigem, kui kardad kriitikat ja ei soovi/ei oska oma arvamust kaitsta, siis ära üldse alusta.


Enda seisukohta suudan ma vabalt kaitsta, kriitika on muidugi hea sellejuures, saab laiemalt lahti rääkida asju.

Teemasse:
http://www.telegram....te#.USZpiKeqgYQ

Huvitav küll, miks selliseid asju üldse meile vaja oleks. Sarnane värk ei ole ka meist kaugel, pealtkuulatavate telefonide arv tõusis eelmine aasta ~18% kui ma ei eksi.
Samas on naljakas see kuidas Eesti riigikogus öeldi, et "Sotsiaalministeerium ei vastuta tervishoiu asutuste eest", et seda tegevat hoopis "Haiglate liit" mis on MTÜ. Tegu on vabatahtliku organisatsiooniga.
Posted Image

#358
Tankist

    Linn põleb.

  • liige
  • Postitusi:6 597
  • Liitus:09 jaan 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Vaata postitust>JaCk<, 21 veebruar 2013 - 20:46, kirjutas:

Vaata postitustChet, 21 veebruar 2013 - 12:54, kirjutas:


Loomulikult, sest foorum on koht diskussiooniks. See on küll tuim OT, aga see "kui ei sobi ära loe" tundub nii imelik selles kontekstis. Pigem, kui kardad kriitikat ja ei soovi/ei oska oma arvamust kaitsta, siis ära üldse alusta.


Enda seisukohta suudan ma vabalt kaitsta, kriitika on muidugi hea sellejuures, saab laiemalt lahti rääkida asju.

Teemasse:
http://www.telegram....te#.USZpiKeqgYQ

Huvitav küll, miks selliseid asju üldse meile vaja oleks. Sarnane värk ei ole ka meist kaugel, pealtkuulatavate telefonide arv tõusis eelmine aasta ~18% kui ma ei eksi.
Samas on naljakas see kuidas Eesti riigikogus öeldi, et "Sotsiaalministeerium ei vastuta tervishoiu asutuste eest", et seda tegevat hoopis "Haiglate liit" mis on MTÜ. Tegu on vabatahtliku organisatsiooniga.

Big brother on täistuure võtmas ja eks ametlikult ikka sellejaoks, et "kaitsta inimeste turvalisust ning vähendada terrorismiohtu Ameerika Ühendriikide vastu" etcetera etcetera.
"It is so quiet here, It is the quietest place in the world."
Here since 2003
Endine m@tr1x

#359
>JaCk<

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:2 958
  • Liitus:05 mai 2007
  • Sugu:mees
Seda nad üritavad läbiviimiseks mainida, et me pooldaksime sellist asja. Huvitav mida see siis annab, et kui mingi haige inimene kelle aju ei funktsioneeri piisavalt normaalselt, tapab ära 50 inimest, saame ta tänu jälgimisele kiiremini kätte? :o ega see ohvreid tagasi ei too.

Minumeelest võib seda käsitleda vabaduse piiramisena koos privaatsuse kadumisega, midagi head see küll ei too.


Konspiratsiooniteooriad, mis osutusid tõeks

http://www.telegram....ks#.USeZM6eqgYQ

Muutis >JaCk<, 22 veebruar 2013 - 18:15.

Posted Image

#360
looodi

    number 9

  • liige
  • Postitusi:1 448
  • Liitus:01 nov 2007
  • Sugu:mees
http://www.vanglapla....php?f=10&t=421
"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." Bruce Lee





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat