Hüppa postitusele

Change

Illuminati


Sellel teemal on 412 vastust

#301
Keeksta Tha Buffalo.

    its all about papers kid

  • liige
  • Postitusi:1 665
  • Liitus:14 märts 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn.
ma arvasin et kõige enam on moslemeid
KEEXMAISTER
Postitas pildi

#302
Külaline_Raux._*

  • külalised
  • Liitus:--
Mina leidsin googlest, et moslemeid oli 2011 aasta alguses pisut vähem kui 2miljardit.

#303
the-21-man

    Liige

  • liige
  • Postitusi:5 621
  • Liitus:17 märts 2010
  • Sugu:mees
teemasse`?



#304
Keeksta Tha Buffalo.

    its all about papers kid

  • liige
  • Postitusi:1 665
  • Liitus:14 märts 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn.

Vaata postitustthe-21-man, 05 detsember 2011 - 14:43, kirjutas:

teemasse`?



sitaks hea video. seda värki kuulnud/näinud zeitgeidist aga sellest versioonist saab kergemini aru.
KEEXMAISTER
Postitas pildi

#305
tibar'

    Liige

  • liige
  • Postitusi:600
  • Liitus:02 juuli 2007
See "Illuminati" millest siin juttu on, ei ole tõenäoliselt mida see organisatsioon algselt kujutas endast ja läbi ajaloo tuhandeid aastaid on kujutanud. Internetis surfates sattusin sellisele lehele nagu Illuminati website - Armageddonconspiracy.co.uk . On küll rämedalt mahukas ja paljuski provotseeriv. Tõenäoliselt seetõttu paljud ei viitsigi seda lugeda.

#306
Mõistlik Kopikas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:829
  • Liitus:23 apr 2012
  • Sugu:mees
Postitas pildi

#307
cccp

    Liige

  • liige
  • Postitusi:845
  • Liitus:21 veebr 2011
  • Sugu:mees
Wake up sheeple!
the chase is better than the catch

#308
Suhkrupõrsake

    Liige

  • liige
  • Postitusi:730
  • Liitus:13 mai 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
mul on ülipohhui

#309
weylin

    Next stop is neverland.

  • liige
  • Postitusi:318
  • Liitus:05 mai 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 14 juuni 2012 - 14:46, kirjutas:

Postitas pildi



Oled nüüd valgustatud, kuna mingi random pici postitatsid siia?

#310
ClimaxHardstyle

    Liige

  • bannitud
  • Postitusi:162
  • Liitus:13 juuni 2012
  • Sugu:mees
  • Asukoht:lava ees
väga kõva pilt. harige ennast inimesed
Postitas pildi

#311
tibar'

    Liige

  • liige
  • Postitusi:600
  • Liitus:02 juuli 2007
Freq :D uent attacks of smilin :D g - ma tunnen ennast :D tihtipeale valgustatuna

Muutis tibar', 14 juuni 2012 - 21:30.


#312
Mõistlik Kopikas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:829
  • Liitus:23 apr 2012
  • Sugu:mees
Spoiler

Muutis Mõistlik Kopikas, 15 juuni 2012 - 01:34.


#313
credanoob

    Uustulnuk

  • liige
  • Postitusi:54
  • Liitus:23 mai 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustKeeksta Tha Buffalo., 05 detsember 2011 - 15:14, kirjutas:

Vaata postitustthe-21-man, 05 detsember 2011 - 14:43, kirjutas:

teemasse`?



sitaks hea video. seda värki kuulnud/näinud zeitgeidist aga sellest versioonist saab kergemini aru.


Mis seal siis sitaks head on?

Vaatasin ka selle video ära ja toon omapoolsed märkused, mida äkki "valgustatud" (ehk paranolised ja naiivsed) foorumikasutajad ei oska tähele panna.

Esiteks, väljavõte video kirjeldusest: "Animatsiooni autoreid saate toetada annetades või ostes HD versiooni multifilmist nende ametlikult kodulehelt.."
Vaatasin nende kodulehekülge, neil on pood kus nad müüvad särke ja tasse jne (http://theamericandr...e/the-store.php) - tegemist on tavalise äriga. Ehk klopsiti mingi video kokku, mis müüb ja selle pealt teenitakse tulu. Seega võttes seda teadmiseks, ilma et oleks veel filmi vaadanud, tuleks kõigepealt küsida: kui siira tõe levitamisena saab seda võtta?

Teiseks, see levinud lugu mingisugusest salajasest pankurite ja ellidi kohtumisest 1915(midagi), millest ma olen ennem ka mingisuguses zeitgeis( või midagi) filmis kuulnud. Nii salajane kohtumine, et mitte keegi ei teadnud sellest, äärmiselt varjatud. (nagu nendes filmides öeldakse). Lausa nii salajne, et osalejad varjasid ennast ja kasutasid salanimesi. Kuid selle multifilmi tegijad ikkagi seda kuidagi teavad ja meile seda faktina esitavad ilma ühegi tõendita. - LOL! Seems legit!

Kolmandaks, see koht selles filmis, kus siis maksuamet (IRS) tuleb võtab selle vennikese rahakuhjast umbes 90% ära ja viib minema. - Kes sellist seika mingitmoodigi tõsiselt võtab või kogu seda vandenõu maksuametist kui kurjajuurest on lihtsalt puhas loll. See inimene ei tea mis asi on maksuamet ja millega nad tegelevad, kuidas ja miks inimesi maksustatakse jne.

Neljandaks, filmis jäeti mulje, nagu inflatsioon oleks pankade poolt sihilikult tekitatud ja ilma inflatsioonita oleks ideaalne, kui ei oleks panku kes inflatsiooni tekitavad. - Kes seda usub, see on samuti rumal ja tal puuduvad lihtsalt alus teadmised majandusest ja inflatsioonist.
Infaltsioon on kindlasti paha asi, aga inflatsioon on paratamatu nähtus arenevas ühiskonnas ja majanduses, koos oma tõusude ja langustega, eriti tänapäeva maailmas. Äärmiselt lihtne- kui riigi majandus areneb ja kasvab, ehk elatustase paraneb, tõuseb inimeste ostujõud ja tõusevad sellega ka hinnad. Hinnad tõusevad ehk raha väärtus langeb.

Lõpetuseks, see multikas seletas enam vähem pangaduse olemust. Kuid mis on selles halba? Selline pangandus ongi? Nad teenivad kasumit. Erapanga eesmärk ongi kasu teenida. Keegi ei sunni sind pangast laenu võtma, keegi ei sunni sind sinna raha panema ja panga teenuseid kasutama. Samuti ei ole pangad selles süüdi, et riikide valitsused ülejõu käivad laenu võtavad ja seega piltlikult öeldes rahva pankade orjaks teevad. Võlg on võõra oma. Võtame näiteks Kreeka. Neil on tohutu võlakoorem- mitu järgmist põlvkonda peavad tagasi maksma neid laene mida Kreeka on tänasepäeva seisuga võtnud. Kuid ikka veel inimesed tulevad tänavatele ja protestivad kärbete vastu. Mõnedele siin Eestis meeldib sellise protestimise peale öelda: "Eestlane on ikka loll orjarahvas, Ansip kärbib ning keegi ei nurise". Kuid reaalsuses on selline lähenemine õige. Võtta laenu pelgalt palkade ja tarbimise jaoks on elamine tuleviku arvelt ja täiesti arulage tegevus. Kreeka on hea näide.
Samuti Ameerika Ühendriigid. Filmi tegijad on kindlasti Ameeriklased ja keskenduti Ameerika Ühendriikide keskpangale. USA-l on samuti tohutu riigivõlg. Seega süüdistada saab ainult riigi juhte, mitte pankureid kes neile raha laenasid.

Seega kokkuvõtvalt- kes seda filmi vaadates kuidagi näeb pankureid kui kõige kurja alust on rumal ja pinnapealne, mingisuguse hipi stiilis mõttemaailmaga inimene kellel puudub ratsionaalne arusaam.

#314
Mõistlik Kopikas

    Liige

  • liige
  • Postitusi:829
  • Liitus:23 apr 2012
  • Sugu:mees
Sain hommikul ülesse ärgates hullu üllatuse osaliseks:
Nimelt Illuminati saatis mulle sõnumi :D :D
"Illuminati is watching you Sent free -sms sheep .com-"
+14014994163
Mis nr see on? :D
Et kui ma siin lähiajal surma saan siis teate et ma ei tapnud ise ennast ära :D :D

Kes trollib? :D Järgmine sms:
"You are the enlightened one. We will come for you. Sent free - sms sheep .com-"
+14014994163 :D

Muutis Mõistlik Kopikas, 15 juuni 2012 - 09:45.


#315
Chronos

    Liige

  • auliige
  • Postitusi:4 929
  • Liitus:21 nov 2006
  • Sugu:mees
No google andis vastuse, et +140 telefoni numbri alguses on Iisraeli kood.

#316
Külaline_Raux._*

  • külalised
  • Liitus:--
Mossad tuleb sulle järgi.

Muutis Raux., 15 juuni 2012 - 10:03.


#317
emaga räägid ka nii vä

    dindu nuffin

  • liige
  • Postitusi:3 783
  • Liitus:17 nov 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:@ Church
Illuminati vennad suht vaesed. Peavad tasuta sms-e saatma veebilehtedelt. :D
tra sa oled veel lollim kui mina

#318
Tankist

    Linn põleb.

  • liige
  • Postitusi:6 597
  • Liitus:09 jaan 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 15 juuni 2012 - 09:14, kirjutas:

Sain hommikul ülesse ärgates hullu üllatuse osaliseks:
Nimelt Illuminati saatis mulle sõnumi :D :D
"Illuminati is watching you Sent free -sms sheep .com-"
+14014994163
Mis nr see on? :D
Et kui ma siin lähiajal surma saan siis teate et ma ei tapnud ise ennast ära :D :D

Kes trollib? :D Järgmine sms:
"You are the enlightened one. We will come for you. Sent free - sms sheep .com-"
+14014994163 :D

No vot Billy, sionistidest tulnukilluminaadid on sulle käpa juba peale pannud, sinu tund on tulnud.
"It is so quiet here, It is the quietest place in the world."
Here since 2003
Endine m@tr1x

#319
weylin

    Next stop is neverland.

  • liige
  • Postitusi:318
  • Liitus:05 mai 2012
  • Sugu:mees

Vaata postitustMõistlik Kopikas, 15 juuni 2012 - 09:14, kirjutas:

Sain hommikul ülesse ärgates hullu üllatuse osaliseks:
Nimelt Illuminati saatis mulle sõnumi :D :D
"Illuminati is watching you Sent free -sms sheep .com-"
+14014994163
Mis nr see on? :D
Et kui ma siin lähiajal surma saan siis teate et ma ei tapnud ise ennast ära :D :D

Kes trollib? :D Järgmine sms:
"You are the enlightened one. We will come for you. Sent free - sms sheep .com-"
+14014994163 :D


keegi andis illuminatidele teada sinu tegudest siin. Mine menti ja käsi juurdlus alustada, see tõsine värk.

#320
Tanel.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 132
  • Liitus:20 apr 2011
  • Sugu:mees
Hetkene valitsus ja hetkene Tallinna linnavalitsus on ka illuminati?





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat