Hüppa postitusele

Change

Illuminati


Sellel teemal on 412 vastust

#321
Jack Herer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:14 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reaalnecity
Savisaar oma intelligentsiga oleks võimeline küll haldama ühte salaorganisatsiooni, mis sarnaneks selle freemansonite süsteemiga.ning siin ei oleks midagi imestada, kui ta nii teebki - me ju ei tea seda täpselt ega ei saa vastupidist väita.
Ta on lihtsalt haige manipulaator ning viskaks respekti talle :D
5bil year's ago our planet materialized from thin air.
Postitas pildi
Postitas pildi

#322
Marvolo

    I SEE YOU

  • liige
  • Postitusi:7 512
  • Liitus:30 sept 2010
  • Sugu:mees
ainult osad liikmed on, aga nad on lutinati poolt keeniusdex tehtud ja siis nad manipuleerivad teistega nii, et nende tahtmine läbi läheks. lühidalt- jah, need on nende käe all. bussirajad on samuti osa suuremast plaanist.

#323
Tanel.

    Liige

  • liige
  • Postitusi:1 132
  • Liitus:20 apr 2011
  • Sugu:mees
Igaljuhul tegelikult illuminatise väga ei usu. Majanduskriis oli ka tarbimisvastane illuminati?

#324
WhatAPervert

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 099
  • Liitus:06 sept 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn
Milline muidu maailm oleks kui ei eksisteeriks ühtegi vandenõud, illuminatit?
Mis oleks teisiti?

Muutis WhatAPervert, 24 august 2012 - 20:25.


#325
looodi

    number 9

  • liige
  • Postitusi:1 448
  • Liitus:01 nov 2007
  • Sugu:mees

Vaata postitustWhatAPervert, 24 august 2012 - 20:24, kirjutas:

Milline muidu maailm oleks kui ei eksisteeriks ühtegi vandenõud, illuminatit?
Mis oleks teisiti?

inimesed vast mõtleks teiste peale ka, mitte ei muretseks enda peale
"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." Bruce Lee

#326
WhatAPervert

    Liige

  • liige
  • Postitusi:3 099
  • Liitus:06 sept 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Vaata postitustlooodi, 24 august 2012 - 21:16, kirjutas:

Vaata postitustWhatAPervert, 24 august 2012 - 20:24, kirjutas:

Milline muidu maailm oleks kui ei eksisteeriks ühtegi vandenõud, illuminatit?
Mis oleks teisiti?

inimesed vast mõtleks teiste peale ka, mitte ei muretseks enda peale

Võiksid lähedamalt seletada. Kelle teiste peale, inimeste peale, kes pole su lähedased? Miks?

#327
Aarne

    Liige

  • liige
  • Postitusi:2 446
  • Liitus:28 dets 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Illuminati reversed = Itanimulli
itanimulli.com OMGOMGOMG CONSPIRACY

#328
xonix

    Nolakunn

  • liige
  • Postitusi:1 777
  • Liitus:26 aug 2010
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
Esimeses postis viga, 2pac ei laulnud, ta räppis.
Illuminatist niipalju, et muusikaäri nad juhivad küll ning tõesti, totaalne pullisitt saab ka kuulsaks tänapäeval(+1000000 views by illuminati),

#329
Saatan

    legendary rebel

  • liige
  • Postitusi:2 097
  • Liitus:31 juuli 2008
  • Sugu:mees
Kasvagu veits ? Tema on senaator, sina oled Neonetis... kumb nüüd kasvama peaks !? :D

#330
Sander

    Mighty as...

  • auliige
  • Postitusi:3 044
  • Liitus:13 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnumaa/Tallinn
Poliitikute eesmärgiks on saada valituks või koguda veelgi rohkem populaarsust, miks mitte selle senaatori moodi käituda? Preagu ju on igasugused toredad programmid alates Occupyst kuni ulmefilmideni välja, õige aeg ju hakata jauhuma sellest, et võim on valede isikute käes ja tema teeb kõik paremaks, ma arvan, et kümned või isegi sajad tuhanded naiivsed inimesed võtavad ta jutu nüüd endale pähe. Seega on tegu väga edukalt politoloogiat tundva inimesega, ta kuulub valdavalt sinna gruppi, kus pole oluline mis ideoloogiat sa kannad vaid see, et sa valituks saaks. Eestis juhtus sama asi taasisesesvumise ajal kui kommunistid vahetasid oma nimed sotsdemokraatide või kellegi muu vastu, vana teed jätkates polnud võimalik mingit edu praktiliselt saavutada...


Tsitaat

http://www.maaleht.e...e.d?id=64891436
^ See ei ole enam naljakas ka.. Lihtsalt haige..


Okei, Egiptus on teema mida jahutakse põhikoolis päris palju, kui mina aga väidan seda ,et muumiad kannavad endas suurt needust sest nende kehade hing on seal samas mumifitseeritud kehas vangis, mine ainult lase ta vabaks ja küsi tolle aja teadmiste ja tehnoloogiate kohta või saada kellelegi kallale kui sul oskusi on. Tolle aja inimesed usukusid valdavalt sellesse, et tuli vabastab inimhinge tema kehast peale surma, kangemad vennad nimetasid neid ümbritsevat maailma vaid meile peale surutud realismiks, mida valitseb kotkas ja mitte meie. Kõiki väljaspoolt tulevat taju kutsuti kotka emanatsioonideks ja nõidade ülesanne oli ennem oma vaimset surma süüdata kõik need emanatsioonid enda sees, lahkuda siit täielikus teadvuses ja vabalt valitud kohas, selle tulemuseks süttis inimkeha iseenesest põlema ja vabanes oma kehast. Kui ma säärast juttu peaksin koolis kirjutama, siis arvatavasti küsiks õpetaja, et kus on mu tõendid kotka emanatsioonide ja mumifitseeritud vangi kohta, seega tegu surnud ringiga, oli ta nagunii üsna igav ja kuiv osa minu jaoks, väga teadmiste poolest targemaks ei saanud, seega võiksid nad ümber vaadata, millest seal rääkida. Ma küisiksin tegelikult, et milleks peavad meil olema need kodanikuõpetused, inimeseõpetused ja suhtlemisõpetused, mis on kõik üsna samad ja mida serveeritakse erinevas kastmes läbi soolise võrdsuse ja demokraatia põhitõde ja kolmeastmelise kohtusüsteemi?

Aga vaataks õige läbi, mis siis maailmas sünnib, ma tahaks näiteks väga teada, miks II maailmasõja kaotajariikides on endiselt NATO väed, teatavasti on suured baasid Saksamaal, Türgis ja Jaapanis, ega ometi sellepärast et keegi ei karda, et samas kohas hakkab mingi jama pihta ja tõusevad natsionalistlikud liikumised nagu 20 sajandi alguses?
Miks ravimitööstus täistuuridel töötab? Eestis on asi veel üsna rahulik, aga üldine seis maailmas on päris null, inimesed on erinevates medikamentidest juba lapsest peale sõltuvuses, riigid maksavad ravimifirmadele ja kodanikele ravimid praktiliselt kinni, kui ma kunagi börsil tatsasin, siis oma hämmastuseks pidin tõdema, et farmaatsiatööstus oli üks kuradi kasumlik sektor ja lõppu sellel tulevat ei näi, sest inimesed pole tervemaks saanud, vastupidi, haigemaks on muutunud.
Miks toiduainetööstus pole kontrolli all? Valge surm tapab praktiliselt sama palju kui suitsetamine, toiduained on vähetoitvad, täis kunstlikke tööstusaineid ja rasva, mis muudavad need inimkonnale kahjulikuks, miks pole endiselt sellist asja kontrolli alla saadud, see seis on samuti üha halvenev olnud?
Miks juudid võivad levitada natsionaalsotsialistlikku vaimu, käia maailmas ringi ja tappa ühe jumala nimi huulil ilma et nad riiklikult ja individuaalselt karistada saaks, kummalisel kombel seisab nende perse taga lisaks USAle ka ÜRO, kuidas saab selline asi võimalik olla?
Miks maailmas pole endiselt karistatud kommuniste nende roimade ja hädade eest, miks varjatakse selgelt seda, et Hiinas toimus lihtne varade ülevõtmine ja valitsusametnikud ja väljavalitud said miljonärideks ja miljardärideks puhtalt sellega et mindi üle pooleldi turumajandusele ja ülejäänud lihttöölised peavad siiani rabama, et seda aktsiaseltsi seal üleval hoida?
Miks oli meil 50 kroonisel vabamüürlaste sümboolika? Mind tõepoolest huvitab, et millega see värk ära teeniti, et see sinna toppida ja kuidas see seltskond mõjutas Eesti iseseisvumist ning mis teeneid see upitaja selle eest sai?

Mina tean nendele küsimustele vastuseid, üldiselt on neid küsimusi veel, lihtsalt selleks, et te siin päris igasugust paska tootma ei hakkaks ja teeksite rohkem sisukamaid postitusi.
Bend if you must, but never brake!

#331
klaabu

    lvl 33 illuminati

  • administraator
  • Postitusi:15 957
  • Liitus:01 märts 2005
  • Sugu:mees
  • Asukoht:ruum 101
RaiX, postituste muutmisel ei pruugi teised kasutajad sinu muudatust märgata. Kopeerisin muudetud sisu siia:

Vaata postitustRaiX, 30 august 2012 - 06:12, kirjutas:

// Sandrile: Ma mõtlesin enne panna wiki lingi ka Bernie Sandersist, aga arvasin, et pole mõtet.
http://en.wikipedia..../Bernie_Sanders
Aga ta on kaua juba seda joont ajanud ning see pole seotud poliitiliste põhjustega, ta ei aja jama, et valituks saada. Oleks arvanud, et sa ise viskad selle otsingusse.

"Igaüks neist on julge, kuni ta on üldise masinavärgi märkamatu osa. Aga niipea kui temale langeb isiklik vastutus, niipea kui valgusekiir temale koondub – kahvatab ta ja saab aru, et temagi on vaid tähtsusetu kübe ja võib iga hetk kõige tühisemalgi põhjusel libastuda. "
— A. I. Solženitsõn

#332
Jack Herer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:14 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reaalnecity
Postitas pildi
pildil näeme ühte kolmnurka ja selle mõlemal poolel silma. comments?

Muutis Jack Herer, 01 september 2012 - 03:31.

5bil year's ago our planet materialized from thin air.
Postitas pildi
Postitas pildi

#333
Jack Herer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:14 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reaalnecity
kui sa tahad mulle ära panna, siis tee seda korralikult palun.

ma ei palunud sul mind kommenteerida, vaid pilti. raskusi teksti lugemise ja aru saamisega?
5bil year's ago our planet materialized from thin air.
Postitas pildi
Postitas pildi

#334
Jack Herer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:14 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reaalnecity
oh neid eestlasi. mis paneb sind arvama, et see pole seotud illuminaatiga? ära nüüd erutu, mind ei köida selline temaatika, lihtsalt küsin, millele sa toetusid, kui seda väitsid.
5bil year's ago our planet materialized from thin air.
Postitas pildi
Postitas pildi

#335
Jack Herer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:14 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reaalnecity

Vaata postitustRaiX, 01 september 2012 - 12:59, kirjutas:

Sinu kohta:

1) Oled stoner ning korduvalt öelnud, et 4:20 öösel teed peale (Ära muretse, ma olen sellest kraamist rohkem sõltuvuses kui sina). Postitus oli 4:30, see juba ütles midagi.
2) "pildil näeme ühte kolmnurka ja sellel mõlemal poolel silma. comments" oli niivõrd läbinähtav pettus, kui ma võtan arvesse selle, et oled just peale teinud ning su mõttetöö ei ole just kõige erksam.

Pildi kohta:

1) Tähenduslik on vaid üks silm (vasak), mitte mõlemad silmad.


Nende kolme asja kokkupanekul saingi selle. Ei pidanud tegelikult pilti vaatamagi, et aru saada asja mõttest, sest sinusuguseid inimesi on lihtsalt ülikerge lugeda.

Muidugi on pärast haledat lüüasaamist päris kena nii kõrvale põigelda nagu sa tegid, selle eest pean sulle tõesti krediiti andma. Aga muidu oli sul see ikka väga idiootne mõte.



kuule doktor freud, hoia oma järelduse ja diagnoosid enda teada. sa ei tea minust sittagi ja juba rühmitad mind kuskile gruppi? :D ehkki puudub sinu jutus loogika, usun et sa said suure eneseteostuse tunde nõnda väites -_- :D

mis lüüasaamist? räägid lähemalt äkki.

Muutis Jack Herer, 01 september 2012 - 13:17.

5bil year's ago our planet materialized from thin air.
Postitas pildi
Postitas pildi

#336
Sander

    Mighty as...

  • auliige
  • Postitusi:3 044
  • Liitus:13 mai 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnumaa/Tallinn

Tsitaat

http://en.wikipedia..../Bernie_Sanders
Aga ta on kaua juba seda joont ajanud ning see pole seotud poliitiliste põhjustega, ta ei aja jama, et valituks saada. Oleks arvanud, et sa ise viskad selle otsingusse.


Ma tõepoolest pole kursis tema isiku ja tegevusega ja ma ei vaevunud seda videot ka isegi mitte vaatama esimesel korral, sest teema algusest peale on siia lisatud nii tohutult videomaterjali et need on häirivaks muutunud. Vaatasin teisel korral siiski ära, aga tema isikut analüüsides ei muuda ta mitte midagi ja temasuguseid on maailmas palju nagu ma ütlesin, puhas politoloogia nagu ma ütlesin.

Tegu on muide juudiga, vähemalt teie poolt toodud wiki informatsioon väidab seda, lisaks on seal kirjas, et ta on Israelis teatud üritusel käinud oma poliitilisi vaateid lihvimas. Vasakpoolne liikumine, ka kommunism ja hilisem sotsdemokraatia pole mitte midagi muud kui juutide usundi järgi loodud ideoloogia. Lisaks tundub, et ta toetab Palestiina ja Israeli konfliktis viimast, räägib küll natukene ka muud juttu sekka, et kahju surnud kodanikest, aga mitte midagi erilist, ikka soovitab USA`d kaasta ja tundub, et seda kui kolmanda "neutraalse" osapoolena panna asjad teatud riigi jaoks soodsalt liikuma. Lisaks pole ta mitte midagi reaalselt ära teinud, puhas poliitik...

Muutis Sander, 01 september 2012 - 13:16.

Bend if you must, but never brake!

#337
Jack Herer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:14 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reaalnecity

Vaata postitustRaiX, 01 september 2012 - 13:19, kirjutas:

Tsitaat

kuule doktor freud, hoia oma järelduse ja diagnoosid enda teada. sa ei tea minust sittagi ja juba rühmitad mind kuskile gruppi? :D ehkki puudub sinu väites loogika, usun et sa said suure eneseteostuse tunde nõnda väites -_- :D


Ühe sellise lause põhjal nagu sa kirjutasid saab rohkem teada kui sa iial võiksid arvata. Ma ei loodagi, et sa sellest aru saaksid.

Tsitaat

mis lüüasaamist? räägid lähemalt äkki.


Ma ei seleta kaks korda. Kui pole aru saanud, mida ma mõtlen, ei suuda sa ilmselgelt minu lauseid korralikult lugedagi ning uuesti seletamine oleks lihtsalt lollus.

no tra sa ütled midagi ja kui palun, et seletaksid lähemalt, siis hakkad ilkuma. mida vittu mees, ma panin esiteks selle pildi siia lambist(olles ise võhik sellel teemal) ja vaata mis kamarajura sa siin kokku oled ajanud. selle postitamisel ei olnud mingit tagamõtet kedagi mõnitada vms. mis need illuminaativennad on kõik ühe haluga saanud vä? nüüd vist on aeg mõnitama hakata. :angry:

Muutis Jack Herer, 01 september 2012 - 13:26.

5bil year's ago our planet materialized from thin air.
Postitas pildi
Postitas pildi

#338
Jack Herer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:14 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reaalnecity

Vaata postitustRaiX, 01 september 2012 - 13:36, kirjutas:

Vaata postitustJack Herer, 21 august 2012 - 12:40, kirjutas:

Savisaar oma intelligentsiga oleks võimeline küll haldama ühte salaorganisatsiooni, mis sarnaneks selle freemansonite süsteemiga.ning siin ei oleks midagi imestada, kui ta nii teebki - me ju ei tea seda täpselt ega ei saa vastupidist väita.
Ta on lihtsalt haige manipulaator ning viskaks respekti talle :D


Mmmm.. On eespool ka sinu postitusi, aga need olid varasemad. Sinu suhtumine asjasse on ju ilmselge. Ning et sa pole tuttav teemaga - ma ei tea, nii palju sa oma mälust ära suitsetanud ju pole..? Või oled enne võtnud siin sõna, eelnevalt teemaga tutvumata?

ja mu suhtumine sellesse teemasse kõlab lühikeselt - dontgiveafuck.exe. olen ma kohustatud selleks, kui tahan teemasse postidada? kui jah, osuta konkreetse reegli peale palun. ma pigem eelistan rohkem teatraalsust ja käin siin NSi end lõbusatamas, nagu ka praegu. :D

Muutis Jack Herer, 01 september 2012 - 13:48.

5bil year's ago our planet materialized from thin air.
Postitas pildi
Postitas pildi

#339
Jack Herer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:14 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reaalnecity

Vaata postitustRaiX, 01 september 2012 - 13:51, kirjutas:

Vaata postitustJack Herer, 01 september 2012 - 13:47, kirjutas:

Vaata postitustRaiX, 01 september 2012 - 13:36, kirjutas:

Vaata postitustJack Herer, 21 august 2012 - 12:40, kirjutas:

Savisaar oma intelligentsiga oleks võimeline küll haldama ühte salaorganisatsiooni, mis sarnaneks selle freemansonite süsteemiga.ning siin ei oleks midagi imestada, kui ta nii teebki - me ju ei tea seda täpselt ega ei saa vastupidist väita.
Ta on lihtsalt haige manipulaator ning viskaks respekti talle :D


Mmmm.. On eespool ka sinu postitusi, aga need olid varasemad. Sinu suhtumine asjasse on ju ilmselge. Ning et sa pole tuttav teemaga - ma ei tea, nii palju sa oma mälust ära suitsetanud ju pole..? Või oled enne võtnud siin sõna, eelnevalt teemaga tutvumata?

ja mu suhtumine sellesse teemasse kõlab lühikeselt - dontgiveafuck.exe. olen ma kohustatud selleks, kui tahan teemasse postidada? kui jah, osuta konkreetse reegli peale palun.


Siis sa räägid lihtsalt endale vastu nende mõne lause jooksul, mida me omavahel vahetanud oleme. Päris kena ajudoonor peab olema, et paari lausega selliseid apsakaid teha.

kena on omadussõna ja teadupärast ei sobi see iseloomustama intelligentsi. voh sulle ajudoonorit :D
5bil year's ago our planet materialized from thin air.
Postitas pildi
Postitas pildi

#340
Jack Herer

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 582
  • Liitus:14 juuni 2009
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Reaalnecity

Vaata postitustRaiX, 01 september 2012 - 14:03, kirjutas:

Vaata postitustJack Herer, 01 september 2012 - 13:56, kirjutas:

Vaata postitustRaiX, 01 september 2012 - 13:51, kirjutas:

Vaata postitustJack Herer, 01 september 2012 - 13:47, kirjutas:

Vaata postitustRaiX, 01 september 2012 - 13:36, kirjutas:

Vaata postitustJack Herer, 21 august 2012 - 12:40, kirjutas:

Savisaar oma intelligentsiga oleks võimeline küll haldama ühte salaorganisatsiooni, mis sarnaneks selle freemansonite süsteemiga.ning siin ei oleks midagi imestada, kui ta nii teebki - me ju ei tea seda täpselt ega ei saa vastupidist väita.
Ta on lihtsalt haige manipulaator ning viskaks respekti talle :D


Mmmm.. On eespool ka sinu postitusi, aga need olid varasemad. Sinu suhtumine asjasse on ju ilmselge. Ning et sa pole tuttav teemaga - ma ei tea, nii palju sa oma mälust ära suitsetanud ju pole..? Või oled enne võtnud siin sõna, eelnevalt teemaga tutvumata?

ja mu suhtumine sellesse teemasse kõlab lühikeselt - dontgiveafuck.exe. olen ma kohustatud selleks, kui tahan teemasse postidada? kui jah, osuta konkreetse reegli peale palun.


Siis sa räägid lihtsalt endale vastu nende mõne lause jooksul, mida me omavahel vahetanud oleme. Päris kena ajudoonor peab olema, et paari lausega selliseid apsakaid teha.

kena on omadussõna ja teadupärast ei sobi see iseloomustama intelligentsi. voh sulle ajudoonorit :D


M.O.T.T.

tähendab? mõtle nüüd doktor, sa tuled täiesti võhikule sellest teemast rääkima ja siis räägid ka mingis salakeeles.

Muutis Jack Herer, 01 september 2012 - 14:09.

5bil year's ago our planet materialized from thin air.
Postitas pildi
Postitas pildi





6 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 6 külalist, 0 anonüümset kasutajat