Hüppa postitusele

Change

suitsetamise põhjus


  • Sa ei saa siia teemasse postitada
Sellel teemal on 76 vastust

#21
Ralvo

    Mister Raivo

  • liige
  • Postitusi:5 765
  • Liitus:05 juuni 2007
  • Sugu:mees
  • Asukoht:su naise tuss
Ma suitsetan selle pärast, et praegu on masu aeg ning suitsud on maru kallid.

Posted Image


View PostRobi., on 24 oktoober 2018 - 12:10, said:


SKateing is for daun syndrom kids like bmx


Posted Image Like Raivo


#22
Uldreg

    Liige

  • liige
  • Postitusi:457
  • Liitus:11 sept 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

Ralvo^^., 27 nov 2009, 07:36, kirjutas:

Ma suitsetan selle pärast, et praegu on masu aeg ning suitsud on maru kallid.

Vaata postitust




Postitas pildi
õ

#23
olenmatu

    Ta on... Matu

  • liige
  • Postitusi:4 075
  • Liitus:28 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pärnu/Tartu
see ka, et te väiksena suitsetasite sellepärast, et lahedad olla. Naljakas, kas ma siis olin väiksena targem, et ma juba siis sain aru, et selline asi küll lahedaks ei tee :/
vakatsaka

#24
jev

    #13

  • liige
  • Postitusi:974
  • Liitus:24 dets 2007
  • Sugu:ei ütle
Suitsetasin kui olin viiendas klassis umbes kuu poolteist. Algas kõik sellest, et leidsin pakk suitsu ning siis proovisin, hakkas meeldima. Pärast läks pakk suitsu 2-3 päevaga. Ühel hetkel viskas üle ja viskasin poolese paki minema. Samal õhtul vanemad küsisid kas ma suitsetan ja otsisid mu läbi, kuna keegi rääkis neile, et mind nähti suitsuga. Õnneks suitse enam polnd ja leiti ainult tikud. Peale seda olen vahest teinud pidudel paar korda suitsu, aga üldiselt ei paku enam pinget.
//See et õpitakse vanematelt suitsu tegema on mingil määral tõsi kah. Paljude laste jaoks on näiteks isa, ema, vanem vend, kes iganes, mingil määral eeskuju ning kui su eeskuju teeb suitsu, siis see on loomulik, et sa mõtled et see on normaalne ja hea. Kuid see kehtib rohkem väikeste laste kohta, kellel on üldiselt suitsu võimatu saada. Need kes aga veidi vanem olles suitsetama hakkavad, pigem võtavad selle harjumuse üle oma tutvusringkonnast. Algul võibolla mõtled, et on lahe, kuid hiljem see on juba rohkem harjumus ja unustad ära üldse miks alustasid kunagi.

Muutis jfk^, 27 november 2009 - 13:35.


#25
Crew

    Show me your genitals

  • liige
  • Postitusi:1 524
  • Liitus:12 märts 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Kohila/Tallinn
Suhteliselt sama seis siin, nagu teistel. Põhimõtteliselt üks parim sõber tuli ükspäev, pakk kaasas ning ütles, et proovi. Proovisin ning sai ka hiljem proovitud kuni ostsin endalegi paki, suhteliselt paha. Nii hakkasingi suitsetama.
Kuigi mul 75% sõpradest/tutvusringkonnast suitsetavad, siis ise ka n-ö nende pärast. Ei saa niisama käed rüpes seista, kui teised ümber kimuvad. Ega mul ema ka suitsetab, osaliselt ka tema pärast vms, külge hakanud.

#26
ott07

    tigekala

  • liige
  • Postitusi:1 816
  • Liitus:16 juuli 2008
  • Sugu:mees
kunagi 1a tagasi sai tehtud oms3-4kuud
eks ikka selleks, kõvamees ollal aga õnneks lõi mõistus persest pähe ja pole ammu teinud :wacko:

▲ ▲ 931!

#27
Rix

    Liige

  • liige
  • Postitusi:4 050
  • Liitus:03 okt 2009
  • Sugu:mees
tegin sõpradega suvel kui olime omaette "tripil" vana vigalas paar nädalat.
Jõime ja värki ja siis juuatäis peaga tegin ka suitsu kuid siis hakkasin hiljem juba kaine peaga ka tahtma ja nii ta läks.
Praegu on selline periood et kui telekas näed kedagi mõnusa näoga popsimas siis tahtmata tekib kohe vajadus ka ise teha :)
Mingi pool pakki päevas läheb,rohkemaks pole vajadust.
:(

#28
Mäkk

    Modeliitmäkk

  • auliige
  • Postitusi:7 468
  • Liitus:16 juuni 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:UT
Eks ole jah seltskonnas asi kinni, näiteks kui mina hetkel võtan selle seltskonna, kellega aktiivselt umbes 1 kuu jooksul läbi käin, siis umbes 3-4 inimest 50-st teevad suitsu. Pole ka raske arvata, et ma ei tee. Ilmselt on suitsetajate vähesus tingitud ka sellest, et "suitsetamine on lahe" aeg on inimestel juba möödas. Esimesed suitsud sai 2 klassis tehtud, aga siis jäin vahele ja jäi asi katki. Mingi hetk 4-5 klassis sai ka paar tükki sõbraga tehtud.Pole "suitsetamine on lahe" perioodil mitte ühtegi suitsu teinud. Umbes pool aastat tagasi mõtlesin, et mis seal ikka, proovisin siis, et kas midagi on teist moodi. Ei olnud.
Arvan, et kõik on ka seda täheldanud, et suitsetajaid tule rohkem sellisest perekonnast, kus on üks vanem, suure tõenäosusega ema. Siis juhtub see, et vahele jäädes ei võeta ema paukumist kuulda ja lastakse edasi. Kui oleks isa ka, siis oleks suurem tõenäosus, et asi kannab vilja.
Postitas pildi
“Whereof one cannot speak, thereof one must be silent.”
― Ludwig Wittgenstein

#29
MaRDo^-

    psychotropics

  • liige
  • Postitusi:674
  • Liitus:30 jaan 2004
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Pealinn
Ma ei tea, suitsu ma vb siis hakkasin ema pärast tegema? Igastahes esimesed suitsud kakkusin kuue aastaselt ja 12-13a sebisin esimese paki. Ja kui ma ei eksi, siis ma olin vist esimene paralleelikatest kes hakkas suitsetama, vapsee ei kottinud mida teised tegid. Siiamaani kehtib apaatsus teiste inimeste tegemiste suhtes.

Muutis MaRDo^-, 06 detsember 2009 - 23:13.


#30
UNKLE

    stay frosty

  • liige
  • Postitusi:3 422
  • Liitus:01 apr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tartu
kasuisa teeb koguaeg suitsu, isegi köögis pliidi ees. Ilmselt teda ei saa süüdistada selles, et ma tegema hakkasin, pigem iseennast. Algul kirsitubakas, siis pidudel juba paar suitsu ja pärast ei saanud pidama. Siiski on raske maha jätta kui toas on suitsuhais ja kasuisa ei taju, et võiks mitte teha, kuigi ma ei tahagi maha jätta.
Postitas pildi

#31
Kaspar.

    juba etruskide ajast

  • liige
  • Postitusi:3 934
  • Liitus:18 veebr 2007
  • Sugu:mees
Mina suitsetan võibolla võib-olla mingi 1-2 korda ühe poolaasta jooksul.
Suitsetamise põhjus? Endal on lihtsalt see, et vahel tundub, et see suits on nagu parim sõber, kui olen maailma peale vihane.
Märkan, et suurem osa hakkab suitsetama just sellepärast, et sõbrad suitsetavad ja see on 'popp'.

#32
SueBeShe

    Liige

  • liige
  • Postitusi:985
  • Liitus:20 okt 2009
  • Sugu:naine
Vahepeal suitsetasin ehmatavalt tihti, kuid nüüd olen vähendanud seda nii, et teen ainult pidudel. Ülimalt rahustav tegevus siiski.

#33
Jk

    Isiklik

  • liige
  • Postitusi:919
  • Liitus:08 märts 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Saaremaa
Minul võtab suits pingeid maha, tarbimine oleneb täielikult päevast. Vahel piirdub 2-3'ga, teinekord jälle pakiga.
"Suits on popp" ei kehti kindlasti minu kohta. Siis kui teen, teen tavaliselt üksi ja väldin teiste kohalolu. Ja seda, et olen sõltuvuses hoian ka pigem enda teada, kui uhkustan sellega kellegi ees.

#34
Mar+Tin

    Elu on sugulisel teel leviv haigus, mis lõpeb tingimata surmaga.

  • liige
  • Postitusi:5 500
  • Liitus:24 aug 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Laagri, Kesklinn
See 'suits on popp' suhtumist ma vihkan :facepalm:
Ise ei suitseta. Pidudel teen vahest ja kui kõrval suitsetatakse siis küsin mahvi. Mingit sõltuvust küll ei ole :)
Postitas pildi

#35
SueBeShe

    Liige

  • liige
  • Postitusi:985
  • Liitus:20 okt 2009
  • Sugu:naine
Hmm, tekkis selline küsimus, et mida muidu arvate sellest kui tüdruk suitsetab? Olen päris vastakaid arvamusi kuulnud. Mõnikord oli päris häbi tunnistada isegi.

Muutis SueBeShe, 20 detsember 2009 - 15:39.


#36
Mar+Tin

    Elu on sugulisel teel leviv haigus, mis lõpeb tingimata surmaga.

  • liige
  • Postitusi:5 500
  • Liitus:24 aug 2006
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Laagri, Kesklinn
Mulle ei meeldi kohe üldse suitsetavad tüdrukud. :facepalm:
Postitas pildi

#37
sokC

    Inkvisiitor

  • ILLUMINAAT
  • Postitusi:7 079
  • Liitus:17 veebr 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Stuttgart

SueBeShe, 20 dets 2009, 15:38, kirjutas:

Hmm, tekkis selline küsimus, et mida muidu arvate sellest kui tüdruk suitsetab? Olen päris vastakaid arvamusi kuulnud. Mõnikord oli päris häbi tunnistada isegi.

Vaata postitust



Ise suitsetan ja mul ei ole midagi suitsetavate naiste vastu.

Postitas pildi


#38
Rait

    Meeleheide

  • liige
  • Postitusi:1 314
  • Liitus:22 sept 2008
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Narnia
Kas see teema ei olnud mitte väitlusena möeldud, et kas vanemate suitsetamine mõjutab sind võit mitte. enamus räägivad ikka, et millal alustasid ja et ise enam ei suitseta sest on targad jne...
“Tõde on lihtsalt üks kokkulepe piisavalt suure hulga inimeste vahel.” Albert Einstein

#39
k6q

    mofo

  • liige
  • Postitusi:1 911
  • Liitus:15 dets 2003
  • Sugu:mees
  • Asukoht:Tallinn

SueBeShe, 20 dets 2009, 15:38, kirjutas:

Hmm, tekkis selline küsimus, et mida muidu arvate sellest kui tüdruk suitsetab? Olen päris vastakaid arvamusi kuulnud. Mõnikord oli päris häbi tunnistada isegi.

Vaata postitust



selle vastu pole midagi, aga kuradi rõve on, kui tüdruk iga 10 seki tagant tatiläraka laseb.

#40
SueBeShe

    Liige

  • liige
  • Postitusi:985
  • Liitus:20 okt 2009
  • Sugu:naine
See iga 10seki tagant tatiläraka laskmine on kõigi puhul rõve. :) Seda ka, et ilgelt silmakirjalik on see, kui kutt suitsetab ja siis tuleb jutuga et rõve, kui tüdruk suitsetab.





1 kasutaja(t) loeb seda teemat

0 liiget, 1 külalist, 0 anonüümset kasutajat